Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmm, zase nic....tak to vypadá na prima nuda den 8-( :-| :-(
Odpovědět
Ja ti dam takovej nuda den... to tady bude litat dneska vsecko... frrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Takže nuda teda nebude, protože je tu Žirafka, což znamená....bude všechno lítat....berušky, žirafátka a ostatní zvířátka :-D :-D :-D . Bude vzrůšoooo!!!! :-)
Odpovědět
Jasneeee :-) Jaky mas plan na vikend?
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, jdu si vyleštit krovky a přičísnout tykadla, abych si neutrhla ostudu a pěkně vypadala :-D :-D Plán na víkend???....zatím pouze na sobotu. Jedu za ségrou a neteřinkou, nikam jinam to snad ani nejde. Spolužačka a jediná kámoška od SŠ se na mě opět vykašlala....vídáme se cca 1-2 za rok (maximálně), takže jsem bezprizorní. Pája jede na chalupu, čekají ho pracovní galeje a já se nechci doma nudit. No a v neděli budu dohánět úklid, praní, žehlení atd....prostě klasika. :-) Proč se ptáš?? Máš nějaký nápad a snažíš se mě zlákat? =-)
Odpovědět
Nee, napad nemam... zadnej... spis se jen tak ptam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to jo :-) . Ty budeš v Praze, nebo frčíš domů?
Odpovědět
doma budu... snad teda, pokud se nic nezmeni... uz se moc tesim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já se taky vždycky hrozně těšila domů, přeci jen týden odloučení je dost.
Odpovědět
jdu neco delat, zatim pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pa :-)
Odpovědět
ahoj kočky :-) tenhle týden na vás vůbec nemám čas :-( spousta práce... koukala jsem na album fialenky... už to taky mají za pár :-) .. je to děs běs jak to letí =-) my se jinak chystáme na bráchovu svatbu - má ji už za týden v pátek tak doufám, že se jim všechno vyvede :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Kremrolko :-) :-) jsem moc ráda, že si mezi nás zavítala, už se nám po Tobě stýskalo x-) x-) . Práce jedna strašná, kvůli ní se celá tahle diskuze bortí, jelikož se pořád pracuje a některé z nás nemají vůbec čas....ale co se dá dělat, že? :-( :-D Fialenka to má opravdu za pár a jsem už nyní napnutá, zda se narodí malá Anička nebo malý Tomášek. Přála bych jim holčičku, vím že po ní manžel touží (a Věruška taky), ale posledně mi Fialenka říkala, že začala chtít klučíka....takže uvidíme. Hlavně ať je mimi zdravé a spokojené!!! Jojo letí to jako voda, na dětech se opravdu pozná, jak rychle člověk stárne....těhotenství je skoro to samé. Až se mimčo vyklube, čas poběží ještě rychleji. Vidím to u ségry....nedávno se malá narodila (aspoň mi to připadá) a už jí bude 17 měsíců!!! Tak doufám, že se bráchovi svatba vydaří a vy si jí s Petrem taky užijete. Bude to takový malý trénink na vaší vlastní svatbičku. :-)
Odpovědět
kukuciiiiiiiiky :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuky, kuk...Beruška se hlásí :-)
Odpovědět
taky u vas tak prselo?
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné páteční ráno :-) :-) Žirafko, omlouvám se za včerejší zmizení bez rozloučení, ale měla jsem na spěch. Lenoch šnek internet už mě bohužel zpátky nepustil. Dneska jsem tu jenom do cca 11.30, pak frčím domů. Bohužel jsem si nemohla vzít původně plánované volno, tak aspoň odcházím dřív. Se z té práce jednou picnu, pořád nějaký frmol. Chci mimčo!!!! :-D
Odpovědět
Hezky patek :-) Berus, to mas fajn, ze jedes domu driv... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo to mám, ale štve mě, že jsem si nemohla vzít volno celý den. Měla jsem v plánu něco zařídit a takhle musím víc chvátat. Už se mi to stalo podruhý, šéf na mě poslední dobou strašně tlačí. Sám si pořád schůzuje a já jsem jako na "obrtlíku". Leze mi to akorát na mozek, domů chodím totálně utahaná a vyždímaná. ]-( :-(
Odpovědět
no je fakt, ze trajdat se kvuli par hodinam do prahy, to by se mi taky nechtelo...
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, takhle jsem mohla v klídku spinkat a pak jet do města. Místo toho jsem vstávala ráno ve 4.30 a 4 hoďky trpím v práci. Hmm, prostě smůla. :-( :-S
Odpovědět
Je ten sef peknej trouba teda :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ještě rychle dodělám rozdělanou práci a za chvíli pádím na bus....jupííí :-) Žirafíku, přeju Ti krásný a pohodový víkendík. Hezký zbytek dne a v pondělí papa! :-) :-)
Odpovědět
papaaaaaaaaaaaaaaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné pondělní ráno :-) :-) už zase práce, před náma celý dlouhý týden...ach jo :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj "tety" :-) Využívám času, kdy to naše zlato spí a musela jsem jako před časem sednout k netu :-) Moc děkuji za vyřízení zprávičky o narození naší Valinky. Jméno jsme měnili na poslední chvilku z Magdaleny.Věděla to moje mamča a trošku k mé nespokojenosti to vykecala sousedce, takže proto ta změna.Ať jsou překvapení všichni.U kloučka by to bylo taky,protože by se jmenoval Šimon :-D Co víc vám psát o celé akci, než že vše proběhlo víc v klidu a rychlosit, než jsem čekala já.Porod podle doktora i asistentek naprosto v klidu pohodě a jako z učebnice.Nemůžu soudit,protože to zanjí z jiných případů. Pár hodin potom jsem porhlásila, že tak 5 let ani náhodiu,ale teď už vím, že až to přijde znova, budu se těšit.Fakt se to zapomene velice rychle a nějaké to,že si 3 dny nemůžete sednout ani lehnout jako normálně,už se po pár dnech neřeší. Hlavně, že je to vše v pořádku a můžeme se z Val jen těšit.Krásně pije a spí skoro celý den a noc, tak je pohoda a stíhají se i jin věci.Doufám, že nám to vydrží a bude tak pěkně hodná i na srazíku. Kremrolko, už se moc těšíme :-)
Odpovědět
Ahoj tety a maminko Kamilko :-) to je prima, ze jsi mezi nás zavítala ;-) Valinka je moc krásná x-) a jestli je ještě taková hodná jak píšeš tak to máte doma úplné zlatíčko x-) už ti tu všechny závidíme :-) utíká to utíká... tento týden v pátek to čeká brášku a tři týdny jsem na řadě já... budu se na vás všechny těšit :-)
Odpovědět
Krasny den vsem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, Kamilka je tu!!!! x-) Milá Kamčo, moc Tě mezi náma vítám a jsem ráda, že si to s Valinkou takhle pěkně užíváte. Jen aby to vydrželo i nadále a malá dělala pouze samou radost! ;-) Valerie je moc pěkné jméno a Šimon je super, taky jsem o něm hodně uvažovala (ale Pavel nechce ani slyšet). Na srazík se těším a Valinku pěkně "pomuchluju". To si jí moc neužiješ, jelikož se na ní všechny vrhneme....Andelika už psala, jak se chce ňunákovat. :-D S tím porodem je to asi fakt, ale hodně záleží na štěstí....hlavní je, že to takhle proběhlo a rychle se na vše nepříjemé zapomělo. Další mimčo už bude pohodička! :-) Ahoj Kremrolko, Žirafko :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kami, nebyly by náhodou nějaké nové fotečky?....vím, že jsem neodbytná, ale mooooc bych se chtěla pokochat. Valinka je krásnááá a strašně slaďounká princezna. :-) x-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?