Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Elismi, překopíruju ti příspěvek z diskuze Jen tak si povídat: tááákže - mám se krásně, výuka ve firmách je od minulého týdne ukončena (teď už jezdím učit pouze k manželovi do firmy), překlady si nechám i nadále a potřebnou práci vyřizuji z domova. Ideální stav ;-) Včera jsem byla na posledním předporodním kurzu, mimi je otočené hlavičkou dolů, komplikace žádné (sem tam nateklé nohy, ale to nestojí za řeč), váhový přírůstek 14kg (dostala jsem pochvalu od porodní asistentky ), no holky, přála bych vám všem těhotenství jako mám já :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kde má Maalinka fotečky Valinky? Já na Koníkovi vidím jenom poslední fotečku s bříškem na porodním sále
Odpovědět
jůůů, ahojky fialenko x-) zdravím tě!!! to je hezké že ti těhostenství takhle prospívá :-) už se vám to blíží, co? kdy máš TP? ať víme kdy držet palečky ;-) i když je fakt že v těhle vederch si miminka chodí na svět jak se jim zachce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Kremrolko, 1. TP mám 28.8. :-) krátí se to, krátí...
Odpovědět
Věrko tak to už je cobydup :-) Kamča má na Valinku speciální album ;-) http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kremrolko! Fialenko tak to je vážně super! Hlavně že je všechno jak má být a že si to s mimískem oba užíváte!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Fialenko, ke krásnému a bezproblémovému těhu gratuluji! x-) Je super, když si to nastávající maminka takhle užívá a pochvaluje. Myslím, že i váhový přírustek je v normě a stejně většinu necháš v porodnici, takže se nemusíš o linii bát. ;-) Už se to vážně blíží....přijde mi to jako nedávno, kdy se na srazíku probíralo těhu a Ty jsi nám své sladké tajemství prozradila. A teď je to za pár....budeme na Tebe všechny moooc myslet, aby porod mrňouska byl rychlý a bez komplikací. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéžiš, to je krásná vlasatá prďolka :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kremrolko
Odpovědět
taky jsme si tu říkaly jak se jim holka povedla :-D
Odpovědět
ahoj beruško a elis ;-) ani jsem vás dneska nepozdravila :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, holky, je to paráda :-) Akorát se bojím, abych teď ještě hodně nepřibrala. Celé těhotenství jsem jedla normálně a teď v 9. měsíci mám najednou pořád hlad a chutě. Např. před chvílí jsem seprala celou mléčnou čokoládu Orion. To se mi snad v životě nikdy nestalo (možná max. jednou).Musím se krotit :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ale jdi... jen se hezky rozmazluj u prcka to všechno vyběháš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
souhlasím s kremrolkou! Určitě se trochu rozmazlovat můžeš...a kor když si jedla až doteď normálně! :-D Takže hurá na čokoládu! :-D :-D Hmmm taky bych si dala :-D :-D :-D
Odpovědět
Beruško nemáš nějaké nové zprávy o Kamče - jestli už je holky třeba nepustili z nemocnice?
Odpovědět
Profilova fotka
Nene, holky. Já se snad v těhotenství hlídám víc než před ním. A naše dítě bude ovocňáček, zelenináček a hlavně melouňáček. Ten můžu na kila :-D Mamka se bojí, že mimi bude moc hubené, když ho cpu jenom samým ovocem a zeleninou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak toho bych se já určitě nebála!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Fialenko, tak to si přímo vzorná těhulka....a neboj, mimi určitě "anorektik" nebude. Spíš bude mít krásnou a ideální porodní váhu (lepší pro porod). Hlavně bude zdravé, protože jsi do těla necpala žádné škodliviny. S tím přibíráním bych se tolik nebála, když už jsi to vydržela skoro 9 měsíců, tak do porodu snad x kilo nenabereš. A chutě má asi každá těhulka...a jestliže máš pevnou vůli, tak se není čeho bát. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, bohužel žádné aktuální zprávy o Kamče a Valince nemám :-( . Sice máme na sebe číslo, ale nechci ji teď zatěžovat....bude mít ty první dny hektické, takže bych raději počkala ;-) . No, jestli už je pustily netuším, ale teoreticky by mohli. Pokud nejsou komplikace a mimi přibírá, tak jsou do 5 dnů doma. Každopádně se ozvu hned, jakmile se Kamča ozve! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak já se s Váma pro dnešek loučím. Musim tu ještě něco dodělat a máme povoleno odejít ve tři hodiny, takže toho využiju a jedu domu!!! :-D :-D :-D Přeju Vám krásný víkend a v pondělí se tu určitě zase uvidíme! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, papa. Hezký víkend a v pondělí se budu těšit ;-) . Já jsem tu dneska až do půl šesté... :-( :-S
Odpovědět
beru neboooj, utece to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafi, já vím....jen to vydržet. Ještě že je pátek, jinak bych se zbláznila....už se těším domů. Vůbec mě to nebaví... :-|
Odpovědět
preju vsem krasny vstup do noveho tydne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, krásné pondělní ráno :-) :-) Ahoj Žirafinko, Tobě taky přeju co nejlepší vstup do nového pracovního týdne.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak nám to tady nějak skomírá :-( . Asi vás budu muset trošku povzbudit.....takže taková malá návnada.... včera jsem posílala Maalince SMSku: Kamilka mi odepsala, že se mají s Valinkou dobře. Hezky spinká i papá. Zatím si prý nemůže stěžovat....akorát jizvička "po nástřihu" bolí. Jinak O.K.! Slíbila, že brzo hodí nějaké fotky na koníka.....takže se můžeme těšit. Moc jsem jí od vás všech (drze jsem si to dovolila :-D ) pozdravovala a popřála jen to nejjjj. ;-) Čekám na vaše reakce :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pořád nic????? =-) Kde se pořád touláte.....snad nepracujete? :-D :-D
Odpovědět
Ahojda, krasny den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ááá....první rybička se chytla na udici :-D :-D .....návnada zabrala :-) Ahojky Žirafíku :-) nešla bys se mnou některý den do divadla nebo kina?....jsem nějak kulturně nevyžitá :-)
Odpovědět
sla :-) kdy a kam? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?