Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
jeeee, andeloun je tu... caueeeees :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky! Je tu dneska někdo?
Odpovědět
čau elis :-) jsem tu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky! Jakpak se máš? A jak jdou přípravy?
Odpovědět
mám se fajn :-) o víkendu jsme šily s tetou svatební šatky a máme hotovo x-) x-) x-) jsou hezčí než jsem čekala, teta je šikula... mám z nich obrovskou radost, tak snad se v nich budu ženichovi líbit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super! A co nějakou fotečku? Máš?Ukážeš? :-D
Odpovědět
fotku nemám... uvidíte mě v šatech holt až na svatbě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, jenže já v den tvé svatby odjíždím na dovču :-( Takže si hold budu muset počkat až na fotečky. Tak doufám, že je ukážeš co nejdřív! :-D Kdy jedete na svatební cestu?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Elis, jsem tu a budu celý den (průběžně). Mám tento týden kancl sama pro sebe, šéf si odjel na dovču...huráá :-) Kremrolko, gratuluju k šatičkám....moc se na výsledek těším....teď už jen vydržet do září :-) . Hlavní je, že jsi spokojená a šatky dopadly nad tvoje očekávání. ;-) I když nevím, jak do vaší svatby vydržím, jsem napnutá jako guma od trenek :-D :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super že tu budeš. Já mám depku...dost velkou...takže si budu mít apsoň s kým popovídat...nebo si třeba i zavolat? :-D Když není šéf tak je to pohodička co? Já už bych brala nějakou dovolenou! :-|
Odpovědět
tak mi BRMS zas nějak blbne ]-( elis, to je škoda, že na svatbu nedorazíš :-( , ale budu se snažit dát fotky ze svatby na web do svatební cesty na tu odlétáme 18.9. a vracíme se 29.9. beruško, neboj ono to uteče jako voda... už jen necelých 6 týdnů :-) už se strašně těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
...už z toho šílím, zase se beremko vleče jako šnek....vůbec net zlobí. :-( :-S Kremrolko, taky je mi líto, že Elis nepřijde na svatbu, ale určitě na VÁS bude myslet.:-) Jojo, uteče to jako voda a moc se na září těším x-) x-) . ELIS, dnešek je tragédie....mám depku. :-| Mám takový nápad, zítra jdeme se Žirafkou někam posedět, takže kdybys měla čas a chuť, můžeš jít s náma. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
beruuuuuuuuuuuuus - nedepkuuuuuuuuuuuuj ;-)
Odpovědět
Holky, přeji Vám hezký den :-) Když už jsem Vám sem minulý týden vlezla, chtěla bych také pogratulovat Maalince k dcerušce :-) A prozradím Vám i proč ;-) Já jsem totiž Maalinku a její berušku viděla na fotce (sice úúúplnou náhodou, ale viděla), je to malý krásný uzlíček x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a budu a budu :-D :-D V práci mě to fakt neba a nemůžu se donutit zapnout mozek a normálně fungovat. :-S Já chci domůůůůůů :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Maxgirl, jééé Ty štístko....to jsi jediná. :-) Pochlub se, kde jsi malou Valinku viděla, v novinách ??? Tak to máme co dohánět, musíme si počkat až na fotečky od Maalinky :-) .
Odpovědět
Ano, beruško, v novinách :-) Podle fotek z koníka (alba miminek hltám :-N x-)) jsem Maalinku poznala, měla úplně šťastný výraz (kdo by se jí divil :-D )!
Odpovědět
Profilova fotka
tak sem tu zase. Dopo mě to vyhazovalo a nefungovalo ... teď je to lepší,ale abych to nezakřikla! ;-) Marxgirl tak to ti závidíme! Taky už bychom chtěli malou vidět!! beruško...a v kolik jdete? Já sem se dneska objednala na cvičení, ale kdyby jste šli třeba v sedm nebo později...tak bych se mmoooccc ráda přidala!! Aspoň bych s Váma přišla na jiné myšlenky...a když už sem nebyla na srazíku...tak bych to teď aspoň trochu dohnala! Kremrolko...taky je mi to líto...ale myslet na Vás budu určitě!! A těšit se na fotečky ještě víc! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Maxgirl, tak to se máš....my jsme holt o foto v novinách ošizeny :-( . Ale počkáme si (a rády), až Maalinka vloží fotečky na koníka ;-) . Ani se nedivím, že měla Maalinka šťastný výraz....vždyť se konečně dočkala vytouženého pokladu :-) . Elis, mě net zlobí celý den o beremku nemluvě. ]-( No, v kolik hodin se sejdeme zatím netuším, ale viděla bych to reálně na 18 nebo 19. hodinu. Záleží na Žirafce, ale ráda se přizpůsobím. Dohánět máme rozhodně co. Já bych taky potřebovala přijít na jiné myšlenky. V práci mě to štve a vůbec mám nějakou pokleslou náladu ;-( . Každopádně ještě písnu, ale spíš až zítra...jsem v Praze bez netu a Žirafi se prozatím neozvala. Ale nejlepší možná bude, když Ti rovnou pošlu SMSku a bude to :-) :-) .
Odpovědět
Zdravicko - ja koncim kolem pate pobliz Vaclavaku, pak se muzu kdykoli kamkoli presunout. TIp bych mela na jednu prima kavarnu, ale tam maji asi jenom do osmi... a pak na jednu restauraci, kde maji vybornou pizzu. Je to sice na Strahove, ale odtamtud jste pak za 10-20 min na becku nebo na acku ;-) Co vy na to?
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, že by nějaká exkurze po Praze? :-D :-D Mě je to celkem jedno kam půjdeme, jen potřebuju vědět v kolik se sejdeme. Mám to z práce daleko a od nás jezdí blbě bus. V Praze už to pak snad nebude problém, metrem se dá přesouvat rychle. Strahov klidně beru, když je to někde poblíž metra, tak fajn....abych se domů nedoplazila moc pozdě. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já potřebuju na CCCCCCC! Zítra se domluvíme! Dneska už padám domu!Papa
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, papa zítra. Ještě se domluvíme konkrétně co a jak. Já taky mizím, zítra páček. :-)
Odpovědět
Krasny den, snad to dneska aspon trosku pobezi :-) Jak jsem psala, ja muzu od tech peti. Elis po sedme, beruska od seste-sedme... Tak ze by v 7 nebo lehce po sedme? Treba u Vaclava na Vaclavaku?
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko všem :-) Žirafinko ahoj, taky doufám že dnes poběží beremko rychleji, jinak se zblázním :-D . Já to tedy beru, šéfe :-D :-D , u mě tedy platí 19.00 - sraz u Václava na Václaváku!!! Kdyby náhodou nastal nějaký zádrhel, zavolám. Mám číslo nan Tebe i Elis ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky! Taky doufám, že to dneska bude trochu lepší! Na tu 19:00 bych to měla stíhat v pohodě....telefon mám na Berušku, ale ten co mám na Peťu mi posledně napsal, že číslo nepoužívané nebo něco takového....takže mám asi špatné? :-(
Odpovědět
mozna ze je cislo nedostupne, mame doma problemy se signalem... cislo mam porad stejne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to jo. Takže mám číslo na Vás obě! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Už se těším!!!! To zase bude utrpení, budu myslet na srazík a práce půjde stranou :-| :-D . Ať žije Václavák....pořádně to roztočíme! :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a kam teda vyrazíme?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?