Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
zdravím holky :-) první velká gratulace smajlikovi x-) ať se vám v manželství daří a máte se moc a moc rádi x-) x-) x-) budu se moc těšit na srazík na vyprávění... nevím jestli dorazíš, ale minimálně od holek ;-) my si prodloužený víkend nakonec vůbec neužili, protože nás oba s Petrem dostihla nějaká viróza :-( ani jsem včera nebyla v práci a ještě vylehávala bacily dneska už je to lepší, takže do srazíku už budu snad fit úplně kami, jen ho tam malýho (malou) pěkně houpej ať nám pupík do srazíku vydrží :-D
Odpovědět
Ahojky Kremroli :-) :-) :-) Jak jdou pripravy? co saticky?
Odpovědět
ahoj žirafko!!! tak teta mi o víkendu přivezla na zkoušku spodničku :-D plus si mě přeměřila zkoušela jsem ke spodničce její pruhovaný korzet... model jak ze žurnálu :-D :-D :-D no ale koncem měsíce k ní jedu na tři dny a to už by se prý mělo stihnout došít ;-) ostatní přípravy... dala jsem si za úkol tenhle týden vyřídit oznámka, kadeřníka, kytky, ... tak snad to zmáknem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky! Jakpak se máte?Já totálně nestíhám :-( Ale zítra už by se to mohlo uklidnit...teda pokud se zase nevyloupne nějaký bonus ]-( A manžou už je to tu veselejší! ;-) Kremrolko tak to jsme zvědavé na šatičky!
Odpovědět
tak to je super :-)
Odpovědět
hm... to super bylo na kremrolku :-D ahoj elis :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky žirafinko! Jakpak se máš? Co je nového? Už víš jak je v krámku paní Kostlánová? Já se už teď těšim na ty plavky! No a až tam půjdu, tak si nechám zkrátit ty ramínka a jak to tak vypadá, tak asi i obvod :-| Už zase sem nějak zhubla...sem na posledním zapínání....tak by to chtělo aspoň jedno zase přidat! :-D
Odpovědět
Elismi, ani nevim... zajdem tam zkusebne ve ctvrtek dopolko a uvidime :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky! Kdepak všechyn jste?
Odpovědět
tadyyyyyyyyyyyyyyy :-)
Odpovědět
taky se hlásím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky! Jakpka se máte dneska? Včera jsem zase vypadla ]-( Šílenost s tou prací.... ]-( Jak se máte a co je nového?
Odpovědět
Článek se načítá
Nesnasim Tabor, nesnasim Sojcak a nesnasim zubare ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( V Tabore hnusny kolony a semafory a zakazy zastaveni tam, kde chci parkovat; na Sojcaku zubar a kousek vedle kramek, kde jsem si chtela objednat pradelko, ale tento tyden dovolena... a zubar to snad mluvi za vse... A zitra tam jedu znova, juchuuuuu.... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( Uz aby byla sobota, to budu mit Tabor rada x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky! Tak platí teda ta sobota ve 14:00 u vlakového nádraží? Je tu dneska někdo?
Odpovědět
Ahoj elis, já tu jsem ;-) srázek snad platí - taky počítám 14:00 na vlakáči
Odpovědět
nevíš jestli dorazí smajlik?
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to netušim. Psala sem fialence IP, ta ale bohužel nedorazí. Má jim dorazit nějaká návštěva :-( Pak vím, že přijde žirafka a beruška, sned dorazí i Andelika s fotkama.... ale jinak nemám žádné info
Odpovědět
Tak... jsem zpet z Tabora... drobne jsem zabloudila, takze jsem domu jela pres Turovec... Prima projizdka... :-D Na pul roku mam od zubarky pokoj, hura :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den všem :-) AHOOOJ HOLKY :-) :-) U mě sobota platí, počítám se 14. hodinou a srazem před vlakáčem ;-) . Taky nevím, zda dorazí Smajlík.....škoda, že nepřijde i těhulinka Fialenka :-( . Maalinka snad na chvíli posedí s náma, taky má pak jinou akci ;-) . Už se mooooc těším, má být pěkně, tak můžeme posedět někde venku na terásce :-) . Žirafko, průjezd Táborem a Sojčákem je o nervy. Už aby to měli hotové. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holčiny! Já sem dopravní situaci slyšela jen od mamky a mám pocit, že vůbec do auta o víkendu nesednu!! Je to hrůza! Minulý víkend sem jela na staré město a suverén že to vezmu pod mostama a nepojedu zadem přes most... no tak sem se projela komplet Táborem přes kopeček. Fakt super akce! Pak sem se ptala proč mi to neřekli že je to takhle blbě zavřené a odpovědí bylo, že to nikdo nevěděl! Takže koukám i ta informovanost tam stojí za to!! ]-( Taky se těšim že posedíme! Na jak dlouho to tak vidíte? Lanaří mě totiž kamarádka (možná bude taky už brzo nevěsta :-D , ale na net nechodí, takže se k nám se takhle nepřidá :-( ) abychom jeli na Choustník.... No nevím jestli je to zrovna na tenhle víkend místo kam bych se chtěla táhnout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, dopravní situace a informovanost je děs a hrůza. ]-( Posezení vidím tak na cca 2-3 hodiny podle nálady. Záleží na dalších plánech a taky na osazenstvu. ;-)
Odpovědět
to je škoda že fialenka nedorazí :-( já nic jiného na sobotu naplánováno nemám takže můžu sedět jak dlouho se nám bude chtít :-) jinak doprava v Táboře už mě nechává zcela chladnou... naštěstí jezdíme do práce spodem kolem Lužnice a tam je krásně volno a do města se snažím chodit pokud možno pěšky, protože jednak se tam autem dostat hrůza a jednak zaparkovat taky děs - navíc ještě prodloužily placenou parkovací dobu a ještě parkování zdražily mrchy ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak jsem přišla kouknout, jak to zítra bude a slibuju, že přijdeme.I když tenhle týdnen nic moc energie, ale jedu do Tá taky kvůli autíčku,protože nás zamyká jak chce, tak mi na to klucí kouknou. Takže zítra ve 14,00 u vlakáče.Snad se nepřehlédneme....Fialenka mě taky mrzí, na kurzíkách jsme se moc nebavily, ale snad jim to vyjde příště...tak papap a fotky všechny s sebou :-)
Odpovědět
Holky tak zítra se těším... papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, bylo to moc milé posezeníčko, ráda jsem vás viděla :-) A JARUŠKO..... ještě jednou moc děkujeme.Jsme opravdu dlužníci a už se moc těšim, až to budeme oplácet ;-)
Odpovědět
Ahoj Kamii :-) hlasim, ze uz jsem taky doma :-) Hezky jsem se prosla, ale stalo to zato, bylo to moooc prima :-) :-)
Odpovědět
zdrávec holky :-) srazík se myslím vyvedl... až na nepřítomnost ledu v pizzerii :-D ne, bylo to moc fajn a už se těším na příště ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, tak ho nesmíme příště zapomenout taky pozvat :-D :-D Já teď mlsám zmrazený jahody a je to MŇAM :-)
Odpovědět
Saaaaaaaakris, tim to bylo... nebyl pozvanej... holky, moc me to mrzi, sypu si popel na hlavu |-| |-| |-| ;-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
achooooj - rada jsem Vas videla, pokecala, a..... album donesla domu, ale v obyvaku mi upad a omlatil si rohy - tzn. a/musim ho upustit jeste jednou opacnou stranou a pak budu tvrdit, ze ty rohy maj bejt obly a ne ctveraty b/musim koupit novej album :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?