Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, ahoj :-) :-) fotečky jsou krááásné...dovča musela být super. Moc vám to s Petrem sluší....prostě ideální pár. x-) Gradac vypadá hezky, ani jsem netušila, že je tam tolik zeleně. A Brela je nádherná....taky má nejlepší pláže (získala ocenění modré vlajky) a samozřejmě patří k nejdražším destinacím. Příští léto bych tam ráda jela....pokud budou šušně. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj táborandy....kdepak jste??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) :-) :-) , Elis tady!....AHOJ!!!
Odpovědět
ahoj táborandy!!! taky pracujete? :-( už aby byla středa... beruško děkuju za pochvalu |-| ještě jsem přihodila fotečku z víkendu v Adršpachu bylo to fakt náročný... v sobotu kola, v neděli jsem prošli celé Adšpašsko-teplické skály a domů do Tábora dorazili včera večer v jedenáct, takže dneska jsem chodící mrtvolka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kremrolko, pracuju, pracuju....jako drak. Mám tady haldu povinností a málo času. Vidím to na hodně pozdní odchody z práce. :-( Taky se nemůžu dočkat středy..... Za pochvalu děkovat nemusíš, jen jsem napsala pravdu ;-) . Jo a mimochodem....Pavel říkal, že si kočenda!!! :-) x-) Fotka z Adršpachu je hezká....ještě že vyšlo tak pěkně počasí. Já byla v sobotu na borůvkách....hlásím, že rostou a je jich dost. Nasbírala jsem 5 litrů. :-) Večer jsem si na nich pochutnávala s jogurtíkem. Chodící mrtvolko :-D ....to budeš mít aspoň pořádný trénink do Irska na túry!
Odpovědět
Beruško úplně se červenám |-| Tak doufám že nám to do středy rychle uteče ;-) Borůvky... mňamy mňamy... taky jsme cestou ujídali ;-) O víkendu jsme u babičky, takže pojedem sbírat a doufám že bude borůvkový koláč!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky!To sem ráda že nepracuju sama. Dneska bylo tak vylidněné metro, že sem měla obavu, že jedu jinej den než v pondělí... spíš to vypadalo na víkend :-| Kremrolko...fotečky jsou super!! Hele mám pocit, že toho budoucího ženicha na těch fotkách znám... kolik mu je a co dělal za školu? Vám závidím ten víkend, já sem si trocu užila jen sobotu a v neděli dopo mi manžílek odjel na týden do Francie :-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, červenat se vůbec nemusíš :-) :-) . Já borůvky miluju, jsou prostě ňamka....jen to sbírání (rukama) jde pomaleji než papání :-D . Koláče moc nepeču...u nás na to nejsme. Raději mám s jogurtem, samotné nebo jako omáčku na lívance x-) . Elis, vylidněné metro??? =-) . Já jela kolem 7 a bylo docela narvané (na C Roztyly- Opatov). Dokonce i bus ráno z Tábora byl našlápnutej. Elis, manžílek je vážně cestovatel.....neměl by příště náhodou volno???
Odpovědět
Petrovi bude v listopadu 30 a má střední elektrotechnickou školu + asi tři roky ČVUT, ale pak šel radši pracovat než studovat... Manžílek se má, že tak cestuje, akorát by tě mohl brát s sebou, viď? Jinak borůvky můžu samozřejme ve všech formách stejně jako jahůdky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no když sem jela na osmou Háje-Budějovická tak tam fakt bylo proti jindy málo lidí Holky nedělejte mi chutě s těma borůvkama, jahodama, lívancema a vším dalším mňam mňam (jinak mi brzo přestane fungovat klávesnice jak jí mám mokrou :-| )...snad to v práci zvládnu rychle a budu moct už ve středu nebo ve čt ráno vypadnout domu!! Těšim se na to jak malé dítě!!! Těšim se na naše, babičku a naše dva chlupáče zlobivé... Mamka mi tuhle říkala že Blešák zase rozškubal nějaké kapesníky a tak ať se prý bez velikého balíku kapesníků domu nevracim :-( Takže musim ještě na nákup a pak hurá domu! Jo jo manžílek se má, pořád někde ve světě a já sem doma a sama ]-( A když přijede, tak jen stíhám vyprat, vyžehlit, zabalit a je zase v tahu!A já sem pak chcíplá z toho všeho fofru :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, tak to bych Petrovi nehádala. Pája bude mít 30 až za rok v červnu. Ale už teď přemýšlím nad dárkem....chci něco extra a hlavně překvápko. Souhlasím, borůvky a jahody jsou nejjj! :-) Elis, no já jela metrem cca po 3 měsících, takže příliš velké srovnání nemám. Já pádím domů taky až ve středu. Teď jsem v Praze, abych zbytečně nemusela trajdat sem a tam. Vlaky jezdí hrozně a takhle si aspoň něco nadělám....stejně mám práce až nad hlavu. :-| Dneska ale chci jít domů normálně, jdeme se skorotchýňkou do bijáku....na Shreka 3 x-) . Pejsek je pěkný zbojník...takhle ničit kapesníky. U nás máme na demolici všeho druhu kocoura :-D . Manžílek se má, jezdí si po celé zeměkouli a Ty mu poskytuješ prvotřídní servis. A on Tě ani nevezme s sebou.....to bude chtít bojkotovat praní a žehlení :-D :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
no já bych byla i pro bojkotování!!! :-D :-D A nebo pro to jezdit s ním,ale na to nejsou penízky ;-( Takže jsme každý sám a mě už to přestává bavit! To po Romíkovi dokonce šéf chtěl, aby šel do práce i v sobotu...teda chtěl, v pátek asi v 10:30 mu napsal SMS, že v so ráno v 8 sraz na skladě....Takže sem doma už udělala čóro!!! Romík za to sice nemohl, ale bohužel to odnes. Už je toho na moje nervíky nějak moc! Hele Beruško a když si tady...nechceš třeba zajít někam i se mnou? Teda taky budu dělat dlouho....ale třeba na nějakou dobrou véču bychom mohli, co říkáš?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Elis, bohužel všude je něco....ve vaší situaci asi nezbude nic jiného, než to tolerovat (nebo manžílka uvázat za nohu :-D ). Je fakt, že Ti to vůbec nezávidím....v tomhle mám výhodu. Pavel je doma skoro každý víkend. Ale vím jak to člověka "žere". Ségra má zedníka a ten je pořád v luftě :-| . Papu je fajn nápad. No, jediný den, který by přicházel v úvahu je zítřek....dneska kino a ve středu už jedu domů. Takže jestli souhlasíš, sešly bychom se asi na Hájích (na metru) a šly si někam sednout. Výběr nechám na Tobě, restaurace apod. tam neznám. Jen netuším v kolik hodin. Jak dlouho plánuješ být v práci??? Pokusím se přizpůsobit....snad se dohodneme. :-)
Odpovědět
teda holky, vy se máte! hned bych šla s váma, ale vydržím do srazíku :-) já už se taky šíleně těšákuju k babičce... bude tam i máma s tátou, který tam jsou už od soboty na dovče, tak bude sranda a kupec lidí :-) beruško, tak to je fajn, že jdeš se skorotchýní do kina! to jsem ještě nezkoušela - třeba by to pomohlo ;-) slyšela jsem že už to není úplně ono :-( shrek 3, ale i tak doufám, že si to bájo užijete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, tak pojď....bude legrace :-) :-) No, my máme se skorotchýňkou vztah takový rozporuplný....teď když se vídáme jen občas, tak super. Ale dokud jsme bydleli v Praze, tak šílená krize. Prostě byla ponorka....maminka měla tendenci se nám montovat do života, tudíž bylo "zamračeno". Nyní si docela notujeme a bavíme se normálně. U nás se teda opravdu potvrdilo, že nedělá dobrotu, když bydlí "mladí se starýma". Každej máme rádi svý soukromí. :-) Na Shreka se těším a doufám, že bude O.K. Já slyšela docela dobré recenze....jenže vkus je různý. Taky spíš čekám, že to už nebude "vončo", ale snad se zasmějeme. První dva díly super, máme DVD a obehráváme je pořád dokola.... :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Beruško!Hele je na tebe nějaké číslo na pevnou do práce?Nevím ještě jak tu budu zítra dlouho,ale nemělo by to být déle než do šesti. Takže říkej jak by se to hodilo tebě a zkusíme to nějak naplánovat (na pevnou bych ti mohla klíďo i cinknout!)
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, číslo Ti můžu to i to. Do práce máme přímou do kanclu: 323 61 90 78. Mělo by se to spojit rovnou k nám. Pokud by to náhodou šlo přes centrálu, řekni že chceš přepojit na slečnu HŮLOVOU! Do IP posílám mobila a Ty mi ho kdyžtak písni taky, ať máme na sebe kontakt. No, klidně se můžeme sejít mezi 18.00-19.00 nebo i o chvilku později. Zítra si ještě písneme. Já bych se dostala na Háje asi tak za cca 40 minut od nás z práce. Bus mi jezdí každou hoďku kolem půl (př. 15.22, 16.22....atd.). Na Opatově jsem za cca 30 - 35 minut, podle provozu. Na Háje to je pouze jedna stanice, takže není problém. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
beruško a ty jedeš z říčan a kde bydlí tchýňka? Já vím na Hájích jen o dvou restauracích, jednu mám vyzkoušenou a druhou jen na vínko...Nevíš nebo nemáš odkoušenou nějakou ty? Posílám IP
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, jo jedu z Říčan. Tchýňka bydlí na Praze 9 - v Hloubětíně. Bohužel nemám žádnou odzkoušenou restauraci, takže ani nedoporučím. Musím se rozloučit, za chvíli letím na bus....takže papa zítra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
papa zítra!
Odpovědět
Zdravim vsechny Taborky, jsem zpeeeeeeeeeeeet :-) :-) :-) Na Morave bylo krasne, pekne jsem se opalila podle tricka a uz se moooc tesim na sobotu :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky! Tak sem se sem dostala až teď a sem úplně nepříčetná vzteky!Zatracená práce!Asi by to zase chtělo nějakou změnu! x-) Beruško tak jak to dneska vidíš? Asi ti zavolám :-D Žirafko tak ty sis užívala na dovolené?? To ti závidíme!Taky bych si dala říct! Jo a jeden dotaz pro všechny...kdo mě v sobotu stáhne na svatbu smajlíka???
Odpovědět
Elis - jaaaaaa. V kolik a kde mam pristavit vozidlo?
Odpovědět
Na dovci jsem nebyla, ale byl to posledni dny srumec... v patek jsem mela promoci, vratili jsme se domu az pozde vecer... v sobotu jsem se tak nejak prdolila doma... v nedeli rano jsem jela busem do brna a z tama ke strejdovi na hody, sestrenice byla za starku, takze velka slava... schytala jsem i dulezitej ukol - roznest lidem v pruvodu cukrovi... byla jsem uspesna, rozdala jsem plny tac a nic nezbylo :-)... vecer potom tanecni zabava, takze taky veselo... a vcera jsme se z toho tak nejak vsichni vzpamatovavali... k veceru jsem pak jela zase domu... rychlikem z Brna do Veseli a tam pro me polovice prijel, abych byla doma rychlejc, nez kdybych jela jeste spesnakem do Tabora a pak busem domu, jenze u Roudne byla naka havarka nebo co... uplne uzavrena silnice, takze z Veseli jsme odjizdeli skoro stejne s tim spesnakem, pak jeste objizdka cestou zpet, nakonec jsme do Tabora dojeli pres Zelec a Vetrovy a z Tabora jsme odjizdeli stejne s busem k nam... takze zas o tolik jsem si nepomohla, ale aspon jsem se pohodlne vezla v autiku a nemusela se s taskama kodrcat pri prestupech, protoze jsem si vezla samozrejme vysluzku, nejake to vinko, pak jeste rozmarynek v kvetinacu, proste jak jezisek :-) :-) :-) Ale bylo to super... x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Jo, tak tu havarku uz jsem nasla na netu... 5 zranenejch, z toho 2 tezce... a 19lety opily jelito za volantem
Odpovědět
Jo, tak tu havarku uz jsem nasla na netu... 5 zranenejch, z toho 2 tezce... a 19lety opily jelito za volantem ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no já nevim... tak navrhni nějaký čas a místo. Já se budu každopádně vyskytovat někde na Blaňáku No a ta havárka je fakt hustá! A to jelito ještě hustší!
Odpovědět
No, Smajlinda to ma od 11:30, jeste bychom mely vyzvednout Berusku na Sojcaku... pak cert vi, jakej bude provoz... Co takhle v 10:30 na zastavce u Brisku? Nebo mi posli adresu do IP a ja dorazim az na misto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a co se sejít na Blaňáku u jedné z těch dvou hospod (Viktorky nebo té vedle-samo si nevzpoměnu na jméno)Tam bych to měla nejblíž... a čas klíďo v 10:30! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) , dneska beremese moc nechodí, takže se hlásím až nyní. Elis, se mnou to zatím vypadá bledě....vrší se mi hromada práce a potřebuji to mít hotové do zítřka :-(. Příští týden mám dovču a to musí být stůl čistý. Jenže vůbec netuším, jak to udělat. Bohužel nemám ani potuchy, v kolik půjdu z práce. Každopádně Ti zavolám, abys věděla co a jak.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?