Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a co říkáš na pokec dneska? Máš toho hodně? Já jen nějaké kontroly a musím napsat asi 6 meilů... jinak si nejsem vědomá žádné jiné práce ;-) Taky se musim začít nějak připravovat na příští týden (výplaty) protože tu budu nejspíš i o těch svátcích ]-( Kampak se chystáte na dovolenou?
Odpovědět
Profilova fotka
To by bylo fajn. Práce mám tak nějak přiměřeně....spíš jen takové nárazové rychlovky. Dnešek je docela v pohodě, ale těžko říct, může přijít nějaká obr práce a už si pak nepoklábosíme. Zatím je to ale O.K. ;-) Dovču budeme trávit tady v Čechách....Liberecko. Chystáme se do ZOO, botanická, památky, Ještěd a možná i Jablonec nad Nisou....jen taková pohodová turistika. :-)
Odpovědět
ahoj vsem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo. Já bych chtěla být týden na chaloupce a pak týden v září Chorvatsko.... tak už se moc těšim! :-D Bude to vlastně tak trochu naše svatební cesta....
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafinko ahoooooooooj :-). Snad tu s náma dnes pobudeš víc než včera....ať si tě náležitě užijeme :-D Elis, no já mám pak ještě týden v srpnu, ale to asi budu doma....možná na chalupě, ale letos se žádná cizina nekoná...bohužel :-( . Jééé, Chorvatsko...taky bych jela. Jenže nějak jsme teď s penízkama na štíru, takže až další léto. No, doufám že se Vám opožděné "honeymoon" vydaří.
Odpovědět
no dneska neperu, takze snad jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Žirafko! T Beruško to já taky doufám že to bude krásné a že si to užijem! Jedeme s kamarádkou, jejím manželem a roční holčičkou tak to bude určitě super! Moc se těšíme! s penízkama to taky není valné, ale pojedem ještě před tím než začneme platit hypo a tak to snad půjde! :-D
Odpovědět
ahoj holčiny jsem nějaká mrtvá... ta aklimatizace po dovolené je děsná a to má být člověk odpačatej!!! =-) beruško, tak to si dovču určitě užijete... u nás je taky krásně! my jedem teď na víkend s kamarádkou a jejím přítelem do Adršpachu - v sobotu na kola a v neděli skalní města... hrozně se těším... sice je to štreka, ale určitě to bude stát za to ;-) my za cestování utratíme vždycky skoro všechny uspořené prašulky :-N ... no dokud nás netíží hypotéky tak to jde... až budem řešit bydlení bude to horší... nejvíc se praštíme přes kapsu tím Irskem v září... ale je to svatební cesta, tak si jí chcem pořádně užít :-) ať máme na co vzpomínat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, my taky razíme se ségrou, švagrem a neteřinkou. Už se těším, aspoň si malé užiju. Takový malý trénink se vždycky hodí :-D :-D . No, penízky se nějak kutálejí....je to tím úvěrem a placením okolo. Pořád se cpe do bytu, takže není dost na dovču :-( . Žirafi, tak fajn....dneska by Ti stejně prádlo akorát uletělo.
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko ahoj :-) , já se Ti nedivím, mě taky vždycky po dovolené bylo v práci ouvej....adaptace zpět na povinnosti a šílení okolo mě zmáhaly. Trvalo mi to cca týden, než jsem se opět srovnala. Vím, že i u nás je spousta krásných míst....těším se a hodlám si to užít na 100%. Adršpach je super, tak přeju pěkné počasí. U nás se za cestování moc neutratilo nikdy, Pavel na to moc není. Já si ciziny taky příliš neužila. Samotné se mi jezdit nechtělo, před zaměstnáním nebylo za co a teď máme jiné závazky :-( :-| . Takže si to budu muset vynahradit na stará kolena.... :-D . Irsko závidím, kamarádka tam nějaký čas žila a nádhera....krásná a drsná krajina. Spoustu míst k poznávání...dobrodružství na každém kroku. Souhlasím, že svatební cesta by měla být neopakovatelná a není dobré na ní šetřit. Můj sen je Nový Zéland....tak budu doufat, že nám to jednou klapne na svatebku. ;-)
Odpovědět
Aklimatizaci po dovoleny taky nemam rada... dokonce jsem jednou hned po dovce mela malou autonehodu - skrabla jsem druhymu autu lak... asi metrova rejha, ale chlapek mel to auto 14 dni novy :-N :-N :-N jsem si myslela, ze se vejdu a nevesla jsem se... hm... Ale to jsem mela ridicak este hodne mokrej, ted uz bych asi zustala stat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aklimatizaci po dovče nikdo nerad...je to pak záhul :-D . O malých nehodách bych mohla taky vyprávět...2x jsem to absolvovala na vlastní kůži. Poprvé jsem se potkala s jedním šílencem v prudké zatáčce....už jsem se nestačila uhnout (jel skoro v protisměru) a odnesla to zrcátka. Jemu jsem ho skoro urazila a nám prasklo celé sklo. :-S Podruhé jsem neodhaldla vzdálenost a odřela jsem lak o křoví (naštěstí to šlo rozleštit :-N ). Ale to jsem byla ještě skoro žabec, řidičák pár dnů.....teď už jezdím bez karambolů (musím zaťukat na dřevo...ťuky, ťuk :-) ).
Odpovědět
Článek se načítá
žirafko :-N dobrýýý mně tu klimbá hlava na stůl a za volant radši sedat nebudu :-D beruško... nový zelánd by byla krásná svatební cesta x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremroli, jojo Nový Zéland je krááásný a já hrozně toužím tam jet. x-) Jenže ta cena, brrr....už při pomyšlení mi naskakuje kopřivka. :-D Ale co, snad nám to vyjde....ráda bych měla velkolepou svatebku. Jako zálohu mám Madeiru (Portugalsko) a Holandsko. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny.... Omlouvám se, že sem včera tak vypadla a ani se nerozloučila, ale vyskytla se nějaká ošklivá práce a tak sem kmitala jako blázen a za Váma sem se už nedostala :-( :-| ]-( Koukám jste tu plánovali svatební cestu.... no ta naše je známá. Jedem do Chorvatska. Romí si teď svoje kilometry nalítá a mě to ani nějak nechybí. No a uvidíme jak to bude dál...třeba si pak vyberem ještě nějakou další exotičtější :-D
Odpovědět
Hezke ranko preju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno všem :-) :-) Elis, já taky včera odpadla a bez rozloučení. Zlobil nám net a už nenaskočil :-( . No, svatební cesta se tu probírala....u Kremrolky je to hodně aktuální a já se jen přidala se svou vytouženou. Chorvatsko je fajn a důležité je, že tam jedete spolu. Takže na místu pak ani tolik nesejde. Já mám ovšem smělé plány a nejsem žádný troškař....rovnou takovou drahotu :-D . Jenže moc o Zélandě sním a pevně věřím, že to snad vyjde. Kamarádka se odtud nedavno vrátila (4 roky tam pracovala), takže jsem se namlsala ještě víc. :-) Žirafinko, ahoj :-) :-) co pořád děláš, když už nestuduješ???
Odpovědět
Zarizuju spoooooooooooooustu veci :-) :-) :-) Moje vysnena svatebka je bud Island a nebo Belorusko a nebo Rusko :-)
Odpovědět
Ahoj holky! Tak se mi to blíží! Už je pár dní. Včera jsme byli vyzvednout prstýnky, jsou naprosto úžasný a dokonalý. Největší perlička je, že v nich máme vyryto vlastní písmem "Vendulka 7.7.2007" a "Kája 7.7.2007". Vypadá to moc hezky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafi, tak to jo ;-) . Neboj, nemusíš se bát, že bych Tě snad podezřívala z nic nedělání :-D . Já mám pořád na prvním místě Zéland, pak jako náhradní možnosti: Madeira, Norsko a Holandsko :-) . Vendi, tak to gratuluju....hlavně, že se prstýnky povedly. Nemáš fotku??
Odpovědět
Profilova fotka
Já to vím, že hlavní je že jedeme spolu! :-D O Zélandu sní i manža, jenže je to fakt drahé a teď budeme platit to bydlení, tak uvidíme třeba to někdy vyjde... navíc tam má nějakou sestřenku či co a tak by nás to vyšlo ještě o něco málo levněji! :-D Tak uvidíme na co budou chechtáky :-( Vendi tak to už se určitě těšíš moc a moc... a kde a v kolik máte svatbu? Možná už si to tu psala, ale já sem skleroušek :-D Gratuluju k prstýnkům! Jo a když tu řešíme tu svatbu tak v Táboře už je otevřenej ten salon v Čekanicích! Chci se tam jít kouknout až se dostanu do Tábora.... Vždycky kolem jen projíždim autem a hned bych si tu svatbu zopakovala! :-D Chtěli jsme s manžou fotky i z léta.... a plánovali, že se dojdeme do Klokot vyfotit, ale oni tam teď nasadili místo růží nějaké letničky a to fakt nechci. Příští rok tam ale snad budou zase růže! (zatím je to neoficiální informace, tak doufám, že bude pravdivá! ) Takže příští rok se budeme fotit! :-D :-D :-D A uděláme si druhou letní svatbu!
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, no drahý je to šíleně, jenže já tam prostě chci :-| :-D . O salonu v Čekanicích nevím, ale díky za tip. Určo se tam půjdu kouknout, až to bude aktuální.
Odpovědět
Profilova fotka
no a nebo když by ses třeba nějakou sobotu ráno nudila.... a já tam měla cestu tak se můžeš přidat! :-D O tom salonu sem Vám tu říkala už když sem plánovala já svatbu... no a otevřenej je,ale nevím od kdy a jak :-( Ale to není problém a zjistím :-D :-D Stejně sem na to zvědavá, viděla sem ho v průběhu zařizování a bylo to tam celkem hezké....
Odpovědět
Profilova fotka
Se z toho picnu....šéf mi dneska příšerně pije krev. Dělá si ze mě akorát poslíčka a prostředníka. Copak můžu za něj pořád něco řešit?, už si připadám jako onuce.....grrrr ]-( ]-( . Tak jsem se vyvztekala a teď můžu opět klebetit....jenže tady je zas mrtvoučko :-( :-D . HOLKÝÝ, kde se mi touláte???? =-) Elis, beru Tě za slovo....až budu potřebovat, tak se u Tebe stavím a půjdeme společně vymetat salóny. ;-) :-D
Odpovědět
ja obedvam :-) nam nam nam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já už jsem po obídku :-) . Copak baštíš dobrého?
Odpovědět
Ahoj holky, jdu jen na skok pozdravit. Za chvíli vyražím do Prahy. Kamarádka odjíždí na rok pracovně do Indie, takže má rozlučku a navíc jiná udělala dneska bakalářku na VŠE :-) takže dvojitá oslava ;-) Taky bych baštila, ale dneska už vážně nestíhám, tak nedělejte chutě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kremroli, V Praze si to užij a nepřeháněj dávky alkoholu :-D . Ale co, slavit se má pořádně....zvlášť když jsou hned 2 příležitosti najednou. :-) Snad se najíš aspoň trochu v Praze. Jen nehladovět, nebo se nám za chvilku ztratíš...žížalko :-) .
Odpovědět
Hezkyyyyy, tak to krasne oslavte :-) Mam testoviny a kureci cinskou panev
Odpovědět
Beruš a Žiraf díky ;-) ... a s tím "ztrácením" to nebude tak horký :-) Měli jsme na dovče bufetový snídaně i večeře, takž ebříško se našťouchlo na měsíc dopředu :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?