Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, tak to je dobré vědět....šikovný truhlář se hodí vždycky. Žy bych měla nějakou malou protekci ze známosti??? :-D Pavel je vyučený nástrojař, ale pracuje jako obsluha CNC frézy! Ahoj Žirafko :-) , to je dost, že se ukážeš....už jsem myslela, že nám Tě odnesla velká voda :-D :-D .
Odpovědět
berus... ani ne, ale mam ted spoustu zarizovani... ted jsem byla dva dny v praze a tak vubec...
Odpovědět
jo a vcera jsem taky paradne zmokla... :-D :-D :-D mela jsem bundicku, ale i tak... musela jsem ji mit pres batoh, takze jsem ji vepredu nemohla zapnout
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme všechny tři na tom stejně....déšť se nám nevyhnul.
Odpovědět
Profilova fotka
Beruško určitě budeš mít protekci! :-D Tak to má fakt docela dobré místo ... v Briklisu dělala jedna moje spolužačka ze střední... teď je na rizikovém
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, tak fajn....protekci beru ;-) :-D . No, Pavel ani já si nestěžujeme. Náhodou, nejmenuje se ta Tvoje spolužačka Eva? O té Pavel mluvil, má prý nějaké komplikace.
Odpovědět
Profilova fotka
no to se jmenuje. Komplikace jsou snad zažehnané a už se mocccc těší na rodinku! :-D Přeju jí to!
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to mám starší info....naposledy co s ní Pavel mluvil, tak říkala, že jim nedopadly O.K. testy a byla na amniocentéze. Hlavně že je všechno v pořádku. Miminko jim taky moooc přeju. Důležitý je happy end x-) x-) . Elis loučím se, nepůjde nám teď cca hoďku net....takže budu mimo dosah. Zatím papa...a brzo se tu snad zase objevím. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk =-) , halóóó....hledá se Elis (nebo snad Nemo??? :-D ) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty hledáš rybičky? :-D Já sem tady! :-D :-D
Odpovědět
elis, ty ses rybicka? :-D
Odpovědět
jo a nemo uz se nasel http://www.mimibazar.cz/vtip.php?id=6845 :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
už mizim domu a rybička nejsem! :-D Přeju krásný víkendík!A v pondělí tady! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, klidně Ti budu říkat Nemo....vždyť je to kráásná pohádka nejen pro děti :-) . Žirafko, to je saďárna....chudákček :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, Tobě taky krásný víkendík....a ať se Ti manža trochu věnuje aspoň v sobotu. V pondělí papa. :-) ...oprava: chudáček!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, přeju všem hezky prožitý víkend a těším se na vás zase v pondělí. :-)
Odpovědět
berusko, papa a stastnou cestu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Taborandy - ja nestiiiihaaaam ja nestiiiiihaaaaam - omlouvam se, ale mam ted v praci nejaky abnormalni honky, manzela lazara, takze ani doma nemam cas na net :-( mam informacni vakuuuuuuum takze: plati stale sraz? muzete mi pripomenout kdy, v kolik a kde se sejdeme? mam to napsany v bloku v praci :-) dal: smajlik by mel mit svatbu 07/07? od kdy? v plane??? pamatuju si to dobre? rada bych se jela podivat, ale nevim to na 100% jak to stihnu na ostatni se nevyptavam, vyptam se na srazu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré pondělní ráno všem! :-D Jakpak se máte? A co víkend? A Beruško Nemo vážně nejsem!! :-p
Odpovědět
Take vsem preju krasne ranko :-)
Odpovědět
Ahooooj holčiny!!! Hlásím návrat z dovolené :-) Jakpak jste se tu měly? My báááájoooo, bylo trochu moc vedro, ale moříčko perfektní x-) x-) x-) Tak a teď zpátky do pracovního procesu... ach jooo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Kremrolko.... My ti tu celou dobu záviděli! x-) Tak nám doufám ukážeš nějaké fotečky! Abychom se aspoň namlsali pohledem ;-)
Odpovědět
ahoj elis :-) fotečky budou - donesu je na srazík ;-) co nového s bytečkem? jsem koukala že už máte vyřízenou hypotéku... tak gartuluju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) :-) , tak a máme tu zase pondělí a celý týden před náma....chjo :-| Andeli, koukala jsem na nové fotečky ve svat. albu.....krásnééé. Moc Ti to slušelo!!! x-) Srazík je zatím stanoven na 14.7., čas 14.00 a sejdeme se zřejmě jako vždy před vlakovým nádražím! Svatba Smajlíka je 7.7. v Plané nad Lužnicí (na úřadě, matrice nebo co to tam mají), čas obřadu: myslím 11.30 (ještě se radši kouknu a písnu znova)!!
Odpovědět
jojo, v 11:30... mam auto :-D musime se domluvit na odvozu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, ahojjjj :-) víkendík byl super!!!...jen utekl moc rychle. :-( V sobotu jsme měli volnější den, jeli jsme za ségrou a malou neteřinkou. Já se počochnila a večer jsme měli grilpárty. Mňam....úžasný večer. No a neděle už byla klasika....úklid, praní, vaření atd. Neboj, Nemo Ti říkat nebudu....jen mě to jméno napadlo při psaní příspěvku. Taková mrška zákeřná nejsem :-D . Žirafinko, zdarec :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafi, díky....aspoň se nemusím dívat zpět do příspěvků. ;-) Já si těch 11.30 myslela, ale nebyla jsem si jistá na 100%. Kremrolko, vítám Tě zpět mezi náma :-) :-) , Elis to vystihla, celou dobu jsme potutelně záviděly....ale přejícně :-) . Jsem moc ráda, že se dovča vydařila a parádně jste si užili nejen teploučka. Ani se nedivím, že nemáš chuť se zařadit zpět do pracovního procesu....po takovém relaxu se nechce. Zvlášť když je člověk ještě myšlenkama u moře. Na fotečky se těším, budeme se pěkně kochat :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím berušenky....snad dneska budeme čilejší, včera nám to tu pěkně umíralo :-D Venku je ošklivo a já mám náladu pod psa...už aby bylo 9.7. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky beruško! A proč zrovna 9.7? Včera to tu bylo nějaké umřeté ;-( Tady u nás svítí sluníčko a skoro začínám litovat, že sem si nevzala kraťasy a šla v dlouhejch pláťákách.... Je mi nějaké vedro....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Elis, no 9.7. je totiž datum, kdy odjíždíme na dovču a já se moooc těším (už aby to bylo) :-) . V práci mě to vůbec nebaví a každým dnem je to horší. Potřebuju konečně vypnout a relaxovat. Včera tu fakt "chcípnul pes", nic se nedělo a já měla zrovna náladu na pořádný pokec :-( . Hlásím, že u nás taky "puňta" vykukuje, ale fouká docela vítr, takže teplo nic moc. Aspoň se ochladilo, už se ty pařáky nedaly ani vydržet. Včera bylo takový dusno, že ve vlaku bylo na padnutí. :-| Jen doufám, že se počásko trochu umoudří a na dovču nám nebude lejt.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?