Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj cestovatelky :-D Já o víkendu byla doma.V sobotu tak nějak leháro,protože normální člověk v tom vedru venku nevydrží,natož já těhotná :-D ALe k večeru jsem posekala dvorek, vyprala asi 20 plínek a pěkně to schnulo.Od 23 hodin byl ve městě ohňostroj, tak jsme vyrazili.Prvně to bylo přímo z pontonu na vodě, ale přes ten dav lidí jsme neviděli co se tam děje.A byla jsem ráda, že sedim, tak mě to ani nemrzí.Jinak to bylo pěkné. Neděle trochu víc bouřková, tak jsme ji fakt jen proleželi. A dneska jsem se zaregistrovala u nové pojišťovny, ať už taky můžeme s mimčem využívat nějaké výhody a ne jen platit a platit a platit a pak nemít nic. Dětská doktorka, co pečovala o Míru, nás taky vezme, takže super pondělí.A za chviličku jedu do Tábora na cvičení a zítra na kurzík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maalinko 2v1, ahoj :-) :-) To si se o víkendu pěkně činila.... Předpokládám, že jsi byla zřejmě u Všeobecné zdravotní....což je fakt na prd (nic nehradí ]-( ). Ségra taky měnila před porodem pojišťovnu, aby měla pro malou nějaké výhody....a vůbec nelituje. Aspoň máš jistotu, že za svoje peníze dostáváš nějaké služby. Jéé, cvičeníčko a kurzík....pěkně si to s mimísem užijte a pořádně se protáhněte ;-) .
Odpovědět
Ahoj Táborandy, kde ste kdo :-) ? Maali to věřím, že pro tebe ty vedra musí být strašný... My tu v práci v baráku máme celkem příjemně a jak za celej den nevylezu ani mi to nepřijde a když jedu navečír domů už je to celkem fajn... Holky už pozítří jedem na dovču.. to to krááásně uteklo... doufám že ta dovča takhle rychle neuteče :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Kremrolko!To sem ráda že ses tu objevila!Je tu poslendí dobou nějak vylidněno :-( To se určitě moooccc těšíš na dovču co? Kam že to jedete? a na jak dlouho? Já začínám být šílená ze smluv na byteček.... Takže bych taky přivítala jakékoli volno!! :-D
Odpovědět
ahoj elis... těším se moc a moc!!! jedem do chorvatska do gradacu (na makarské riviéře) akorát jsem trošku vyděšená... podle předpovědi tam má být v týdnu až 35 stupňů!!!! no asi budu permanentně naložená v moři a pod slunečníkem... a co nového se smlouvou? už vám ji skoukla právnička?
Odpovědět
jako teda nechci se chlubit... teda vlastne chci :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D http://www.beremese.cz/forum/show.php... muj prispevek - 13.6. ve 13:33 x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
jo a preju krasne odpolko :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
žirafko gratulujuuuuu x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) jseš jednička!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
kremroli, dekuju :-) :-) :-) :-) :-) krasny den vsem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno všem berušenkám :-) :-) ....dneska vás konečně stíhámmmm Vezmu to pěkně popořádku a doženu včerejší absenci... :-D Takže ooooobrovskáááá gratulace slečně INŽENÝRCE Žirafince!!!!!!.....mám z Tebe velkou radost a mooooc Ti úspěch přeju....konečně máš studium za sebou :-) :-) x-) x-) Kremroli, tak si se skoro dočkala....dovča je za dveřmi. Snad vám počásko vyjde a budete si užívat. Budu na Tebe myslet a trošku závidět. :-) Těším se na fotečky a vyprávění zážitků. ;-) Elis, no vylidněno tu teda je....asi tím horkem. Já většinou usínám před monitorem, ale na BRMS se snažím jukat, jak to jen jde. Moc držím pěstičky s bytečkem a hlavně pevné nervy, výdrž a trpělivost! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky žirafko! Taky gratuluju!!! :-D :-D :-D Kremrolko smlouvu skoukla, napsala něco co by tam změnila, Skanska se vyjádřila že něco bere a něco ne.Tak to co nebere se snažim ještě jednou probrat s právničkou...ale zatím mi nenapsala tak nevím jak to půjde. Snad už se to nějak vyřeší! Přejeme Ti krásnou dovolenou a užij si to i za nás!!! :-D :-D
Odpovědět
Dekuju za gratulace :-) :-) :-) Kremroli, preju krasnou dovcu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Žirafko, tak vidím, že jsem nakoukla právě včas.Přidáváme se ke GRATULACI...teď už si budeš jen zaslouženě užívat "studentského" volna :-D Kremrolko, krásnou dovolenou a hlavně ŠŤASTNOU CESTU tam i zpět ;-) :-)
Odpovědět
Díky holky ;-) Žirafko, to se ti ale ulevilo, viď? Já si pamatuju, že jsem po státnicích spala snad 14 hodin denně - holt člověk musel dospat ten deficit a psychické vyčerpání ;-) a co máš v plánu dál? doktorát? ;-) :-D ;-) Beruš... taky mám co dělat abych udržela hlavu... a ještě mě nějak ukrutně od včerješka bolí :-( asi od páteře... no jo no... chce to to plavání v moři jako sůl :-D Elis tak to jsem překvapaná, že i to něco málo upravit jsou ochotni =-) ... tak ať vám to dobře dopadne a máte brzo vyřízeno... chápu že to musí člověka vyčerpávat
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Maalinko, Ty naše pupíkatko :-D :-D Koukala jsem na koně a máš tam super fotečky!!! Pupík jedna báseň....a na fotce, kde jsi s kolegyní....hmmm, moc Ti to slušelo x-) . A to už ani nemluvím o fotkách v přírodě...u rybníka a na poli. Akorát to vedro je úmorné a pro Tebe zvlášť....ale už to dlouho nepotrvá a bude prcek venku. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, já Ti tak závidímmmm (ač se to teda fakt nemá....ale já se klíďo přiznám)....dovolená už je skoro tu. :-) Každopádně se připojuji k přání Maalinky....hlavně šťastnou cestu tam i zpět (předpokládám, že jedete autíkem). Je fakt, že je to nejdůležitější....sama z vlastní zkušennosti vím, jaké to je bourat v cizině - speciálně zrovna v Chorvatsku. Takže hoooodně štěstí na cestu a ať nepotkáte nějakého piráta silnic. Hlava mě taky pobolívá, ale to bude nejspíš od toho vedra...v kanclu máme na padnutí :-p , celej den čučim do monitoru...prostě ideální :-| . Souhlasím, že plavání je na páteř moc dobré a prospěšné....uvidíš, že si odpočineš a přijedeš jako znovuzrozená. Náhodou....nemáš místo v kufru???, že bych se tam vcucla :-D :-D
Odpovědět
Beruško :-D :-D :-D místo by se našlo... takže nástup sojčák v pátek v pět a vem si brčko ať se nám cestou v tom kufru neudusíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, tak fajn...brčko by se doma možná i našlo, ale nevím jak to provedu s tím mím "špekutělěm"....asi si doma udělám obr liposukci, abych se do kufru vměstnala :-D :-D A já se loučím, za chvilku utíkám na bus...konečně domů. Přeju všem hezký zbytek dne a zítra papa. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
...hmm, zase celá já...."špekutělem"!!!....nějak jsem to přehnala s háčkama :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné páteční ráno....takže rychle vstávat a cvičit....a proč???, protože je den :-) :-)
Odpovědět
Ahoj Beruško, vzala jsem tě za slovo a už mám po ránu za sebou vysátí celého vozu :-) to aby se ti u nás v kufru líbilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kremrolko :-) :-) obávám se, že vysátí kufru stačit nebude...nevím jak velký máte kufr, ale obávám se, že se tam nevejdu (i kdybych se osekala sekyrkou :-D :-D ). To jedině, že bych se nalámala nebo nadrobila (ale to bych zase udělala nepořádek) :-D . Takže jsi doma a horentně se připravujete?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky! Mám na Vás při pátku veliký dotaz... neznáte někdo nějakého dobrého právníka na řešení věcí kolem pozemků, staveb, jejich prodeje, koupě a tak? Máme jeden obrovskej problém, teda spíš naši, jenže jejich řešení se tak trochu bojim.... takže bych se chtěla s někým poradit...jen nikoho neznám :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kremrolko tak dneska přeju šťastnou cestu a dobře bez nehod se nám i vraťte! :-D Taky bych hned jela, ale kufr už obsadila beruška, takže bych nejspíš musela jedině na střechu autíka.... :-D :-D Ale tam by to zase krásně foukalo..... hmmmmm Máme v kanclu taky na padnutí, navíc nám to tu ohřívá servr (nějak mu nikdo nechce dopřát klimošku a on se nám chudáček tak trochu přehřívá :-| )
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dneska absolutně nestíhám...ke všemu je děsný dusno :-p :-| Pro samou práci jsem se utrhla až teď...tak aspoň na skok. Elis, bohužel Ti neporadím...žádného dobrého právníka neznám :-( . No, sice bych věděla o jednom, ale ten je až z Brna (pracuje a bydlí tam....ale maminku má v Táboře). Můžu se zkusit pozeptat...třeba poradí a doporučí někoho zkušenného. Dám Ti vědět, ale neslibuju zázraky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ježiši, já jsem ale stará skleróza :-N ....vždyť máme známou právničku, co dělá přímo na katastrálním úřadě v Táboře. Už fakt stárnu, jinak si to neumím vysvětlit :-D ....vždyť mě měla napadnout hned jako první. Sami jsme s ní konzultovali spoustu věcí kolem koupě bytu. Takže jestli můžu prosit, písni mi Elis do IP...oč zhruba jde a já zkusím vysondovat co a jak. Případně Ti domluvím nějakou schůzku, dám kontaktní údaje!! Ale hlavně že jsem si vzpomněla....tak to se mnou ještě úplně ztracený není :-D :-D .
Odpovědět
Ahoj vsem, jenom kratce nakukuju... preju vam vsem krasny vikend :-)
Odpovědět
Holky pááááááádííííííííííííííííím z práce.... odpoledko vyrážíme... a musím ještě nadělat nějaký sváči... mějte se tu krásně... a páček shledáček :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Žirafinko :-) :-) ...taky přeju krááásný víkend :-) Kremrolinko, měj se na dovolené krásně, užívej si všeho dosyta (moře, sluníčka, jídla a pohodičky) a šťastnou cestu!!! :-) :-) Budu se těšit na vyprávění a pořádnou várku foteček....ať máme s holkama nad čím "slintat" na srazíku ;-) . AHOOOOOOOOOOJ x-) x-)
Odpovědět
Ahojda vsem :-) tak kde to vazne? :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?