Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Elis, no, jak se to vezme....momentálně mezi netěhulky :-( ....ale ráda bych co nejdřív byla těhule :-D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to jsme dvě! :-D :-N Uvidíme jak rychle se nám to povede :-D A jak jinak při pátku? Jak to nakonec dopadlo s tím víkendem? Jedeš do Prahy nebo si v Táboře?
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych chtěla co nejdřív, ale teď jsme měli menší přestávku, protože jsem si chtěla "tělo" očistit od těch všech prášků, co jsem brala při marození :-| . No, ale teď můžeme směle hupnout na věc :-D . Do Prahy nakonec nejedeme. Výjimečně jsme se s Pavlem dohodli, že to nemá cenu. Maminka je marod a akorát bychom to od ní mohli chytit. A taky to krásné počasí je škoda promarnit v Práglu. Takže super!!! Ani se nekonala žádná očekávaná buřina. Hurááá, mám ideální víkend na práci a odpočívání....takový 2v1 :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
jeee ty se máš!Já pořád ještě nevim,jestli Roman odjede nebo neodjede, takže pořád nemůžu říct co bude ]-( Já sem ti to říkala že bořka žádná nebude! ;-)
Odpovědět
krasny den vsem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, teď už vím, že moje obavy byly zbytečné....Pavel to vzal skvěle (vůbec neprotestoval). ;-) Holt si měla lepší odhad situace než já.....ne že bych miláčkovi nevěřila, ale vím jak je poslední dobou podrážděný a startuje na každou hloupost. Ahojda dlouhý krčku :-) :-)
Odpovědět
ja budu mit dneska jahudky od babicky x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
...jahody miluju!!!! x-) . Včera je Pavel přivezl z chalupy (2 misky) a večer byl "huhu koktejl" :-D To se bříško pomělo....jahody můžu na kila....mňam, dobrůtka x-) . Žirafi, tak si pěkně pochutnej.....jsou dobré a mooooc zdravé. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holkýýýý, kde se dneska flákate?? :-o .....přece mě tu nenecháte samotnou :-)
Odpovědět
ahoj beruško, to víš, nám to před dovolenou teď vrcholí v práci všichni všechno honem honem a my se můžem zbláznit ]-( navíc máme prííííma výhled - sousedi si právě lebedí v bazénku a papkají jahůdky ze zahrádky fakt motivace k práci jak brno :-D :-D :-D
Odpovědět
ja se poflakuju tak ruzne kolem... a ted se pakuju k babicce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kremrolko, úplně jsem zapomněla, že co nevidět pofrčíte k moři do teploučka....takže se nedivím Tvému pracovnímu nasazení. Ale ber to tak, že Tě čeká zasloužená dovolená a hlavně klídek, pohodička :-) . Hmmm, o jahůdkách už tu dneska padla řeč....na mě čekají doma v lednici. Taky bych se "vztekla", mít výhled na povaleče v bazénu ( a ještě k tomu s dobrůtkama) ]-( :-) . Neboj, za pár dní se to otočí....budeš si užívat relax jako brno :-D .
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Žirafko, to se tak někdo má :-D :-D . My potíme v práci pomalu krev a Ty máš veget. Kdepak bydlí babička, někde daleko??
Odpovědět
daleko predaleko, ale musim tam jet busem, vlakem by me to stalo pomalu i kalhoty :-p :-D
Odpovědět
Nestačím se divit kolik je tu nevěst z Tábora ;-)
Odpovědět
petuli, tak se nediv a pridej se k nam :-)
Odpovědět
Já jsem se zaregistrovala někdy loni v srpnu a pak jsem to tu dlouhou dobu nebyla a teď koukám tady jsou hotový davy :-D
Odpovědět
Musím utíkat v 15:15 má zkoušku líčení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, daleko je hooodně široký pojem....nemůžeš být konkrétnější???. Když už jsem takový šťoura zvědavý a vyptávám se :-D :-D . Cestu busem v tomhle horku nezávidím....hlavně dobře dojeď (pokud možno v neupečeném stavu) ;-) . Ahoj Peťulko, vítej u nás v pořádném drbacím babinci :-) . Pěkně jsme se rozjely a už je nás tu houf. Jen se neboj a přidej se k nám, ať naše řady rozšíříme :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, klidně mi říkej blesk :-D :-D ....já tady sonduju odkud je babi a mezitím mám info v IP.....no nejsem já kousek na zabití??? =-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky!Tak sem se dneska nezastavila. Teď už sem totálně umřetá a tak mizim s dovolením vedení domu!! :-D :-D :-D Ale tam je možná ještě hůř než v práci :-p :-( Tak si užijte víkend a v pondělí se tu zase sejdeme! :-D Papapapapapa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Elis, já mám naštěstí dnešek docela pohodový....žádná velká honička (jak bývá běžně v pátek zvykem) :-) . Domů se těším, ale na to horko moc neee, přece jen je to panelák :-p . Taky Ti přeju hezký víkend a v pondělí papa!!! ;-) Všem ostatním "zvířátkům" přeju rovněž hezký zbytek dne a pohodový víkend!! :-) :-) Mizím taky, konečně domů! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no teda, taky koukám, jak se nevěsty rozrůstají.Nejen o ty potomky :-) :-) Petuli, vítám tě tady a hnedka se ptám kde a v kolik že je vaše svatba.Když už toho 7.7. budu v 10 hodin na matrice, že bych si počkala na tebe ;-) :-) Jinak Beruško, pravda pravda.Mám od začátku těhu nahoře jen 6 kg.Teď to tipuju, že to do těch cekových 80 bude,ale víc fakt ani náhodou.Špatně hubnu a zůlstat taková, tak to se zbláznim.Ale uvidíme a rozhodně hlady nestrádám, i když z normální porce sním sotva půl a jsem totálně nacpaná a Míra dojídá :-D Jinak nemám kočenky žádnýnový zážitky tak se loučim.Jo a taky jsme byli na jahodách.i pupík pěkěn sbíral :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky zvířátka! Jakpak se máte po víkendu a jak jste přežili to vedro? My byli v sobotu grilovat u kamarádů v Praze na terásce jejich nového bytečku. Bylo to mooocccc fajn. Jen jsme měli v neděli problém se vstáváním....a Romí si zabalil a odjel mi na cca 5 dnů do Holandska :-( :-( Tak teď budu doma sama samotinká :-( :-S ;-(
Odpovědět
ahojda, ja byla u babicky... bylo to super, az na tu dopravu zpatky :-p mela jsem od kamose pujcenou kilometrickou banku, takze jsem jela drobnou zajizdkou, abych se pekne svezla nakym hezkym ECckem... cestou tam vsechno v pohode.... ale cestou zpatky... vylezu na nadrazi v Pardubicich a ze dulezite hlaseni... hm... a hlasej, ze ten nas vlak byl zrusenej! (teda pak jsem zjistila, ze zrusenej nebyl, ze jenom jede odklonem, protoze nekde popadaly stromy) babce v infocentru akorat koncily uredni hodiny, takze zaklapla okynko a vubec ji nezajimalo, ze tam je hafo lidi, ktery se chtej zeptat, jak se teda dostanou do prahy... sice pak jelo pendolino, ale mistenka za 200 je :-p :-p :-p peknej vtip.... pak jsem zjistila, ze jede nakej rychlik, ale ten jel az ze Vsetina, takze by byl totac narvanej a este mel taky zpozdeni, takze jsem nakonec jela do Prahy osobackem, kterej byl hezkej a mel klimacku... takze misto ve 20:30 jsem byla v Praze lehce po desaty vecer... jo a jak jsem se pak koukala na netu, tak jsem mela docela kliku, ze jsme meli zpozdeni jenom asi 15 minut, protoze dalsi vlaky mely zpozdeni tak minimalne hodku, ne-li vic... fakt super... takze za patecni jizdu 1*, za tu nedelni 5 s vykricnikem :-D :-D :-D
Odpovědět
Ha, koukam, ze jsme meli kliku http://zpravy.idnes.cz/vlaky-na-korid... pac ten blesk tam prasknul nekde kus za nama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty bláho tak to si měla štěstí v neštěstí!!
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím zvířecí zlatíčka!!! :-) dneska je šílený maraton a vůbec vás nestíhám... :-( . Víkendík byl super, Praha se nekonala a já mohla v klidu užívat volno. Sobota byla zkrze "pracovní"....úklid, praní, vaření apod. V neděli jsme byli u našich...za ségrou a neteřinkou. Bylo to fajn. Odpoledne jsme se ségrou malou ráchaly v bazénku (hádejte kdo byl nejvíc mokrý?? :-D ) a večer jsme pekli buřtíky. ;-) Maali, tak to je super, že jsi nepřibrala moc....aspoň se to bude dobře shazovat ;-) . Už se na Vás s pupíkem těším na srazíku....snad nám do té doby mimouš vydrží v domečku. :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, Ty zvířátko :-D ....taky Tě zdravím :-) Vedro bylo hrozný, já tyhle pařáky moc nemusím :-| . Nejhorší to ovšem bylo včera k večeru....vypadalo to na bouřku, ale nic....párkrát se zablýsklo a zahřmělo, toť vše. Jenže vzduch byl nasycen vodou a bylo to jako v prádelně....úžasný :-| . Věřím, že bylo sobotní grilparty super....jen to nedělní vstávání. Hmm, takže je z Tebe na čas "slaměná vdova", aspoň si můžeš vyhodit z kopýtka....víš co se říká: když není kocour doma, myši mají pré :-D :-D . Neboj, uvidíš že těch 5 dní rychle uteče a manžílek se vrátí cobydup. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafi, Tvé cestovatelské zážitky by mohly sloužit jako odstrašující případ a varování před jízdou vlakem. :-D Ale hlavně že jsi dojela....i když s takovým spožděním. :-p S bleskem jste teda měli pořádnou kliku! Pendolino je příšerně drahý. Známá s ním často jezdí na služebky (jízdné hradí firma), ale těch 200 za místenku mi taky přijde přemrštěné ]-( .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?