Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No zavolam si tam a snad mi řeknou ulici i název. A vybrala sis z nějakého katalogu, nebo jsi měla svůj tip??? ;-)
Odpovědět
Ulice se jmenuje Prazska :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky našla jsem si na netu cukrárnu Ambrozia, neznáte jí?Podle web.stránek dělají dorty moc hezké a píšou, domácé piškot a krém apod.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko všem :-) :-) Maalinko, vše nejjjj k dnešnímu svátku!!!! Hlavně hodně zdraví (to je nejdůležitější), štěstí, lásky, peněz a hodné, krásné miminko x-) x-) Jeane, Ambrozia dělá moc dobré dorty....cenu bohužel nevím. Ale mají krámek v OD Dvořák! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky berus, díky, mají na netu nádherné dorty a já se jen chtěla zeptat, jestlí s nima má někdo zkušenosti ;-)
Odpovědět
krasne dobre ranko vsem a Kamce jen to nej nej nej k svatku :-)
Odpovědět
Dobré ránko! Nevíte, jak fotí fotograf Libor Keltner z Foto-fastu, tř. 9. května? Ď. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jeane, nemáš zač :-) ....já můžu Ambrozii doporučit, nechala jsem tam dělat dort pro neteř (k 1. narozeninám) a super!!! Co se týká svatebních dortů, tak osobní zkušennost nemám, ale myslím že to bude stejné. ;-) Ahojda Žirafinko :-) :-) Vendi, bohužel nevím jak kvalitně fotí, ale ségra s ním měla špatné zkušennosti. Měli ho objednaného a on se vůbec nedostavil, bez nějaké omluvy.....tudíž je pěkně vypekl a nechal ve svatební den bez fotografa. Sice za sebe poslal náhradu....jenže paní fotografka měla jinou svatbu a tím pádem měla čas pouze 30 minut!!!! Takže raději bacha.....sice je to událost stará 3 roky, ale i tak. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky! Všechno nej nej Kamče k svátku! Dneska dopo mám teoreticky tak trochu volné,ale odpo tu mám kontrolu, takže se tu asi moc neukážu :-( Kdopak je tu na pokec? :-D A jak to vypadá s tím srazíkem??
Odpovědět
Berus, fiiiha, tak to bych ho asi dosla zastrelit ]-(
Odpovědět
Cau elis, se srazikem to momentalne vypada na vikend kolem 14/7, ale jeste nevime,c o smajlinda
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Elis, já se hlasím :-) Žirafko, taky se mi ten jeho přístup nezamlouval a ségra to obrečela....ani se jí nedivím. Já bych ho nejspíš "vykastrovala". Hlavně, že chtěl telefon, aby v případě změn mohl zavolat a nakonec se vůbec neobtěžoval dát vědět ]-( ]-( . Jojo, lidi jsou různý :-| Takže srazík bude asi kolem 14.7.??? Tak fajn, zatím v pohodě. Předběžně si znamenám do diáře :-)
Odpovědět
Berus, díky za info. Tak to mu ani nebudu volat. Dostali jsme na něj papír na matrice, ale nechci riskovat. Asi si necháme fotky udělat od Štegerových. Má s nimi zkušenosti někdo kromě elismi? Ještě mám kontakt na jednoho fotografa a kameramana, ale moc se mi nechce mu dávat 5000. Sice je to za celý den a dostali bysme od něj 3 DVD s nahrávkou a 2 CD s fotkami, ale myslím, že je to dost peněz. Co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, děkuji za přáníčka. Jinak fotograf p.Keltner fotí moc pěkně a je to i fajn člověk.Osobně znám a chodil fotit i na základku.Takže se není čeho bát. Cukrárnu Ambrozia můžu doporučit.Pracuje tam kamarádka a od ní vím, že dorty dělají opravdu dobré, že by si tam klidně na svatbu taky nechala udělat.Ale už má smůlu, je rok vdaná :-)
Odpovědět
Aha. Tak to nevím, co teď. 2 naprosto protichůdné reference na jednoho fotografa.
Odpovědět
Vendi a ma na vas termin volno?
Odpovědět
Profilova fotka
Vendi, tak fakt nevím....Maalinka má opačné zkušennosti. Já jen napsala to co vím. Může to být ovšem výjimka a pan fotograf je dobrej. Prostě se někdy stane taková nepříjemnost jako mojí ségře. Takže raději nebudu nijak hodnotit. Ber to ode mě jako názor, ale to neznamená, že byste museli taky takovou zkušennost. Zkusit to můžete. Každopádně hodně štěstí!!! ;-)
Odpovědět
Já jsem to ještě nezkoumala:-) Dostali jsme na něj kontakt na matrice. Asi mu cinknu.
Odpovědět
Profilova fotka
ty bláho tak to bych ani já neriskovala takového foťáka! To pak i ve svatební den dokáže pěkně pokazit náladu!!! ]-( Takže já si předběžne taky zaznamenám tenhle termín! Takže jste to nakonec naplánovalli na sobotu...
Odpovědět
Tak volno zatím má. V pátek se k němu zajedeme podívat, jaké dělá fotky. Teda jestli zase nepřijedeme v 8, jaký je teď z Prahy provoz. Ale jestli dělají Štegerovi hezký fotky, tak si asi zamluvíme je. Zdá se, že jsou spolehlivější. Chtěla bych nějaké pěkné fotky i po obřadu, jako tady vidím v albech. Teda snad bude hezký počasí, aby se dalo fotit i venku. Ale vzhledem k tomu, že teď je krásně, tak se počátkem července přižene podzim.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Kamčo!Nemáš náhodou nějaké nové fotečky na Koníkovi?Sem zvědavá jak rostete! :-D Exšvagrovka už měla rodit a pořád se neozvala a tak nevím, jak to s nima je :-( Tak se jí asi budu muset ohlásit... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Berus, díky ještě jednou! A Maalinko díky, to co jsi napsala, rozhodlo!Díky lepší doporučení jsem si nemohla přát. Jo a předpokládám, že se tedy jmenuješ Kamila, takže já taky přeji vše nejlepší! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jeane, díky Elis, fotečky mám a už na to jdu aby tam zase bylo něco nového.Ať se můžete trhat smíchy, co jsem za kuličku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jeane, hlavně že Ti to pomohlo ;-) Jéé, Kamilka a její pupík....to se budeme zase kochat. A do kuličky máš daleko. Bříško půjde rychle dolů a pak ani nepoznáš, že jsi mimouše nosila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak fotečky jsou na koníkovi.TO samo foto je síla, ksichtim se tam dost vážně :-) Beruško, tak to mám strach, že by mi ten pupík nebyl pak ani poznat.Mě se určitě vrátí jen do podoby původního airbagu :-D a ne aby zmizelo úplně. Ale naštěstí mi připadá, že mimo toho pupíku jsem se nikde nerozšířila.Manža to říkal taky a to jsem ho mučila, ať to řekne po pravdě a nešetří mě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maali, fotečky jsou pěkné....pupík je úžasnýýýý x-) Je jasný, že hned po porodu nebudeš mít bříško jako plošinu, ale určitě se časem dost srovná ;-).....ale jinak - airbag - je fajn, ne??? :-D . Je fakt, že mi taky přijde, že máš pouze bříško a jinde nic....to musíš ovšem nejlíp posoudit Ty sama podle váhy. Sama poznáš, že lítání kolem mimi bude mít na tělo vliv a pokud budeš i dlouho kojit, půjdou kila domlů sama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teď trochu mimo téma.....holky, poraďte mi jak vkusně a vtipně darovat peníze novomanželům. Ptala jsem se (tak nenápadně :-D ) nevěsty a ta si o prašulky řekla. Jenže nevím, jak to vymyslet.....nechce se mi strkat bankovky do obyč. obálky. Vím, že existuje možnost, kdy se peníze přidělají rovnou na gratulaci, ale to asi těžko budou mít v Táboře. :-( Každá rada bude nad zlato!!!
Odpovědět
Profilova fotka
....jé, já zase perlím - oprava -....kila půjdou dolů!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak sem zase zpátky! :-D Kontrola přišla nějak dřív...ale už to mám apsoň za sebou!! :-D :-D :-D Kamčo fotky jsou krásné! Taky bych řekla, že si přibrala jen to bříško. A po porodu určitě budeš vážit míň než před těhotenstvím! :-D Mám dvě kamarádky, jedna měla dvojčátka a teď u to na ní vidět není a ta druhá...tu nebudu komentovat- je plochá jak kdyby jí někdo přežehlil! No to víš a teta se taky už těší na pupík! ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?