Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Čau Andeli :-) Mě už srazík taky napadnul, že bychom se sešly než nám "břichatky" porodí :-D , jukly na fotky z tvojí svatbičky, zapily smajlika :-D a tak... Co takhle 30.6.?
Odpovědět
Srazik beru, jenom ale teda toho 30. jsme na Morave... co 16.6.? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, krasavec u piána....beru :-D Ahoj Andeli, Ty ostudo :-D , styď se....takhle nás nechávat v napětí :-D U mě nic nového není, akorát se taky chystám ke kadeřnici, aby mi oškubala to moje dlouhý páčo....už mám hlavu jako pařeniště. V tomhle horku úplná idilka :-D Srazík beru, jen se domluvit kdy. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, srazík by byl fajn, ale 30.5. fakt nemůžu :-( , vdává se mi spolužačka ze SŠ. Pak už by to snad neměl být problém, takže se snad domluvíme ;-) Klidně toho 16.6., co navrhuje Žirafka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
oprava: 30.6. :-N
Odpovědět
Berus - nevahej a ber, fakt jako je to typek k nakousnuti :-D Hele, co myslite, bude tu driv andelcino albiko a nebo albicko od kamci s malym kamcatkem? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaaaaaaaaaaa 02/06 nemuzu dopoledne du se podivat na svatbu :-) 09/06 jsem mimo CR 16/06 uz taky neco mam :-( 23/06 mam manzela v nemocnici, tzn. nemuzu, jedu za nim 30/06 to vypada ze bych mohla 07/07 se du podivat na svatbu :-) 14/07 zatim volno hele: napada me - nesesly by jsme se spis treba v patek k veceru? nebo v nedeli dopoledne pred obedem???? jenze jak fialenka a vlaky, Kamca a doprava....... soboty jsou desne zasekany, co?
Odpovědět
jo, soboty by mely bejt tak nejmin dve do tejdne :-D jinak ja muzu i ty patky i nedele, opet nejlepe kolem toho 16/6, popr. ten vikend pred tim, tzn. kolem 8-10/6... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žiraf, tak joooo....když je to týpek k nakousnutí....šance jde kolem člověka jen jednou :-D No, já myslím, že Kamča bude jasná vítězka :-D Joo, soboty dvě do týdne, dala bych si říct...jedna je fakt málo. Datumově bych souhlasila. Raději to nenechávat na poslední chvíli. Přece jen se to Kamče blíží. Andeli, tak já souhlasím, že soboty jsou většinou nejvíc akční. Neděle by mi nevadila, ale pátek bychom musely domluvit víc dopředu, já s tím dojížděním mám docela "maso", takže abych raději mohla vyrazit dřív. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hele mozna vam v patek usnu na stole, v nedeli poranu to samy, ale aspon Vam podstrcim fotocky :-) a soboty by mely bejt tak TRI do tejdne, abych stihla vsechno, co bych mela!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Andeli, tak to budeme na stole spát obě dvě....já mám spánkový deficit neustále :-D Tak to je ještě lepší....tři soboty do týdne....wow :-) A co takhle rovnou pět??? :-D
Odpovědět
jeheeeeeej a ja do vas budu stouchat michatkem od koktejlu, abyste se probraly... bomba, moc se tesim :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kočendy, já se loučím....pádím domů, máme domovní schůzi. :-| Mějte se bájově a přeju hezký zbytek dne. :-) Zítra se těším na pokec :-) :-)
Odpovědět
berusenko, pacek :-)
Odpovědět
Holky já jsem v červnu týden Chorvatsku, takže mám hned dva víkendy zabitý, takže 16. ani 23. nemůžu :-( Pátek ani neděle by mi nevadila. Tak já můžu 8/6, 29-1/7 a 13-15/7. Že by ta sobota 14/7?
Odpovědět
Hele a ta kamca rodi kdy?
Odpovědět
Profilova fotka
hele me se nezobrazila pulka prispevkuuuuu!!!!!! kdyzetota Kamca rodi abych teda nebyla uplna vostudaaaaa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny táborský :-) :-) Kremrolinko, Ty se máš.....já bych jela do Chorvatska hned :-) . Kam přesně vyrážíte??? Holky, přesně nevím kdy Kamilka má termín porodu, ale tipovala bych někdy druhou polovinu července. Takže raději uspořádat srazík co nejdřív, aby nám Kamča neporodila přímo tam :-D . Ahoj Andeli, mě občas taky zmizí nějaký ten příspěvek =-)
Odpovědět
Ahoj Beruš, tentokrát jedem úplně na jih do Gradacu (poslední letovisko na Makarské riviéře), tak tam snad bude hezky :-)
Odpovědět
Ahojky! Už jsem se tu jednou ptala, ale zase jsem to zapomněla: Znáte v Táboře nějakého šikovného fotografa? Už se nám to kvapem blíží, tak bych ho měla objednat :-)
Odpovědět
Ahojda vsem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, ahoj :-) Gradac je fajn :-) .....Makarská je krásná, ale jsou tam vždycky mraky turistů :-|. Tak hlavně aby vám vyšlo počasí. Teď by tam mohl být ještě poměrně klid, takže pohodička ;-)
Odpovědět
Ahoj vendi, v Tabore neznam, libi se mi jeden Votickej, ale pocitam, ze na 7/7 uz bude davno zamluvenej...
Odpovědět
Zirafko, má nějaké internetové stránky? Mrkla bych se a případně ho zkusila kontaktovat. Díky
Odpovědět
vendi, mas to v IP
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Žirafinko :-) :-) Ahoj Vendi, tak já můžu doporučit pana Rižáka ze Sezimova Ústí II., fotí úplně všechno....přes svatby, portréty až po akty. Na dnešní poměry není ani drahý. Já mám zatím zkušennost pouze v oblasti portrétní fotografie (ségra u něj nechala fotit dceru - roční). Ale měla jsem možnost shlédnout jeho svatební fotky a je to paráda. Ovšem nevím, jestli bude ještě volný....teď už je docela pozdě. Ale pro jistotu Ti pošlu do IP kontakt.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky!Tedy vy jste toho tu včera probrali! :-) A já tu zrovna nejsem :-( Takže pro srazík jsem na 1000000000000000000% a taky bych možná brala ten pátek (neděli se obávám že nevstanu, ale co bych neudělala abych Vás mohla vidět :-D ) Jinak termínem se přizpůsobím....Manžel mi stejně kolikrát v pátek oznámí, že víkend padá, takže nic neplánuju a řeším všechno z hodiny na hodinu.... Žirafko na mě máš telefon? Já na tebe jo! :-)
Odpovědět
Elis, nemam, posli :-) Mam te teda dat do tabulky jako ze muzes vzdycky?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Elis, no včera byl příznivý den, tak jsme debatily :-D . Jo, srazík se už pomalu plánuje, jen domluvit termín, který by vyhovoval všem. Musíme ovšem brát na zřetel, že je potřeba pospíchat, než nám holky porodí :-) . S těma víkendama jsme na tom podobně. U nás se taky moc neplánuje, jelikož jsou změny každou chvíli.
Odpovědět
Profilova fotka
určitě! Já se přizpůsobím!Chci Vás všechny vidět! :-D :-D :-D Telefon pušlu do IP
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?