Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Beruško posílám IP...a držim pěsti ať se domluvíš! :-D Jo a ty zácpy na Uhříněves jsou...vím o nich, ale blíž do Prahy se ceny neúměrně zvyšovaly....a my jsme chtěli být někde bokem!Tak se nám to doufám všechno bude moc a moc líbit, budem tam spokojení a hlavně šťastní!! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Maalinko, děkuji x-) Elis, díky :-) Já myslím, že to bude s bydlením O.K.. Zácpy jsou bohužel všude :-(
Odpovědět
Profilova fotka
chci tomu věřit!A možná udělají obchvat, tak by se to mohlo zrychlit! :-D Jo a Romík to možná bude jezdit vlakem a tak to bude mít hodně rychlé...ještě to musí vykoumat...Je v té práci chvilku a neví kam by až vlakem dojel...
Odpovědět
Mile Taborky, krasny vikend vsem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné pondělní ráno přeje Beruška :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Beruško!Sem si myslela, že tu zase nikdo není :-( Jakpak se máš?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Elis :-) , tak výjimečně jsem tu....mám trochu volněji, než začne kolotoč práce a nestíhání. Minulý týden jsem absolutně nestíhala, takže na BRMS nebylo kdy a doma už jsem neměla náladu. Mám se docela dobře, víkend byl strašně fajn....akorát to počasí....takový horka moc nemusím. A jak se máš Ty???
Odpovědět
Profilova fotka
no celkem to jde. Od pátka sem měla náladu pod psa :-( Domů jsme jet mohli, ale raději jsme zůstali v Praglu. Fakt sem byla na ránu a než aby to pak odnesli ostatní.... No a důvodem je byteček...teda spíš chlap co se mnou má řešit smlouvu o smlouvě budoucí. Nahánim ho už od středy a do dnešního dne jsem s ním nemluvila a ani se neobtěžuje odpovídat na meily, mobil nezvedá! Takže fakt hrůza. Pokud se neozve dneska do oběda tak mu zvednu mandle u nějakého nadřízeného!!
Odpovědět
Profilova fotka
To Ti vážně nezávidím, takových peripetií jsme si užili s bytem taky. Prostě pořád byly nějaké problémy :-| . Neustále jsem musela všechno hlídat a popohánět veškeré papírování, jinak bychom nebydleli dodnes ]-( . Bohužel jsou to neřádi a málokdy narazíš na spolehlivého člověka, s nímž jde všechno hladce. Na to, kolik mají provize, tak jsou služby dost nespolehlivé a trvá jim to věčnost. Každopádně přeju hodně štěstíčka, budu držet pěstičky....hlavně pevné nervy a nenechat si nic líbit. ;-) A mandle tomu "hajzlíkovi" zvedni každopádně, ať ví "zač je toho loket" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
neboj na to sem i dneska dostatečně vytočená abych mu to dala sežrat! :-D Nejhorší je, že určitě má uložené tři vzory smluv a u něj by šlo jen o to, poslat tu jednu smlouvu meilem... Nic víc!!! Peníze by chtěli hned, ale něco udělat to neexistuje! ]-( Navíc tu smlouvu musíme podepsat do určité doby, jinak nám propadne ta záloha co jsme jim tam zaplatili!! Takže tím víc mě to sere!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jak tak čtu Tvoje zážitky, je to šílený....prostě se nic nezměnilo a asi ani nezmění. Pořád stejná písnička. Peníze vyinkasovat rychle, to jo....ale aby tomu odpovídal přístup, to ani náhodou ]-( . To by se jeden uvztekal. Já měla věčně tlak "300" a náběh na infarkt, jak jsem byla věčně vytočená! Přitom jde pouze o to, aby Ti poslal jedinou smlouvu a to ještě mailem. .....HRŮZA!!!! Chápu Tvé rožčilení, zvlášť když už jste investovali nemalou částku do složení zálohy. Takže budu na Tebe myslet, aby všechno dopadlo dobře a problém se zdárně vyřešil co nejdřív!!! ;-)
Odpovědět
Ahojda holceny :-) Elis, preju, at je brzy lip :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Žirafinko :-) :-) jak sis užila pražský srazík??? Podle fotek to vypadalo náramně.
Odpovědět
ahoj holčiny :-) jak se máte? víkend utekl jako voda, co? :-( elis je to hrůza... přeju pevný nervy a holt asi nezbyde nic jinýho než ho neustále nahánět... sice si člověk připadá jak trotl, ale zabírá to... ono ho to za chvíli přestane bavit ;-) mám novinku... v pátek jsme byli vybírat prstýnky ve zlatnictví... mám hroznou radost... nakonec to bude podobné těmto: http://www.zasnubni-prsteny.cz/c25-sn... ale ze žlutého zlata - jedna půlka bude lesklá a druhá matná... jsem na ně moc zvědavá ;-) žiraf kde najdu fotky ze srazíku?
Odpovědět
srazik byl naprosto suprackej - kremroli, fotky najdes v mym srazovym albu - klikni na fotacek u nejakeho meho prispevku a uvidis :-) jo, dalsi fotky maji v albu skafandrik a ivet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kremrolko :-) :-) máš pravdu, víkend utekl ani neví jak. Vůbec ten čas letí jako splašený. Člověk se celý týden těší na 2 dny volna a pak je to pryč coby dup :-( . Prstýnky jsou krásnééé!!!!.....decentní a hlavně bez rytin (což fakt nemusím). x-) Žirafko, to je fajn, že se srazík vyvedl. Aspoň sis užila hezký den ;-)
Odpovědět
Jo a v patek vecer jsem byla v kine :-) na Tajnostech, je to moc prima film :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, Ty se máš....já v kině nebyla dost dlouho. Sice jsem se chystala na Vratné lahve od Svěráka, ale odkládala jsem to a přesouvala až jsem "utřela" :-| . Takže si počkám na DVD, ale máme v plánu zajít na Piráty z Karibiku 3....už se těším. x-) Tajnosti???, to mi nic moc neříká....o čem to je??
Odpovědět
Vratky porad v kine jeste davaji. V Praze v multikinech urcite a mam dojem, ze je ted davaji i v Tabore do 30/5 :-) Tajnosti jsou od Alice Nellis, hraje tam Iva Bittova a je to naprosto super film :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, tak to jsem se zřejmě špatně jukla do programu kina :-N , ale v Praze se mi to moc nehodí. Neměla bych s kym jít a samotné se mi teda nechce. Ale každopádně díky za info. ;-) Aha, tak na ty Tajnosti jsem viděla upoutávku, ale asi mě to příliš nezaujalo, tudíž mi název nic neříkal.
Odpovědět
muzes jit v praze se mnou ;-) jinak ja mam filmy alice nellis moc rada a tenhle nezklamal :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky za nabídku, třeba se dohodneme ;-) Já od Alice Nellis viděla jenom Výlet (s Ivou Janžurovou) a ten byl fajn. :-)
Odpovědět
Beruško, já byla na Pirátech v pátek - bylo to o dost delší a trochu i méně "ftipný" než dvojka nebo jednička, ale jestli se ti líbily díly předchozí bude se ti líbit i trojka ;-) a jinak jednu radu: počkej si v kině dokud neskončí závěrečné tutilky ;-) Jinak o Tajnostech jsem zatím slyšela taky samou chválu :-) až to budou dávat v Táboře určitě vyrazím... žirafko ty fotky jsou krásné... to muzeum hraček je kouzelný x-)
Odpovědět
závěrečné titulky... ne tutilky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, díky za tip!! ;-) Už jsem taky slyšela i četla, že trojka není taková....prostě už vyčerpali nápady a humor v předchozích 2 dílech, ale i tak se půjdu čučnout. A na konec titulků si počkám....pokud mi teda neupadne zadek :-D . No, uvidím....třeba budu spokojená. Naposledy jsem takhle "skeptická" šla na Šifru mistra Leonarda a byla jsem nadšená....film mě nijak nezklamal (knížka mě nadchla) :-) . Ale věřím Ti, že už se tak nezasměju jako u 2....ta mi stejně přišla nejlepší. :-) Že bych se nechala zlákat a vyrazila na Tajnosti, když je na ně tolik slov chvály???
Odpovědět
jo a je tam jeden strasne krasnej mladej herec x-) x-) x-)
Odpovědět
tak to půjdu 100% :-D :-D :-D
Odpovědět
a krasne hraje na piano x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Taborandyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy hele jako ja vim, ze jsem lempl, ze jeste nemam album, ale ja uz ted nestiham ani internet, nemam ani svoje fotky vyvolany, no proste nic - tak me prosiiiiiiim nekamenujte :-( jak se mate? co delate? jak pokracuje pripravovani svatby Kremrolko? Smajliku? Kamco, co brisko? asi husty v tech vedrech, co? co jinak? nejake drby? nove nevesty z Tabora? u me skoro nic noveho: pracuju jako diva, doma manzel zlobi v ramci moznosti a jedina novinka je, ze jsem se nechala ostrihat, a to dost razantne :-) chele nebude nejakej srazik???? ze bych jako konecne se dokopala a zalozila fotky do alba co nemam a nechala vyvolat ty co taky nemam vyvolany???? :-D
Odpovědět
Ahojda ostrihando :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?