Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Ahoj Táborandy :-) Zdravím po krásném víkendíku - podle předpovědi má být příští víkend taky pěkně teplo a sluníčko tak už aby to bylo :-D Elis moc gratuluju! Byt budete mít moc pěkný... teď ještě vydržet to čekání do roku 2009, viď? Ale neboj ono to uteče... A velikost mi přijde akorát - my máme tady v Táboře něco podobnýho, akorát kuchyň jako zastrčenou za rohem. A myslím, že i to dítko se tam s námi jednou vejde ;-) Tak ať smlouvu dneska zdárně podepíšete a oslavte to!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky!Tak sem se teď vrátila z města. Smlouva je podepsaná, poplatek odeslán z našeho účtu a teď budeme šílet ohledně hypoték, půjček a stavebních spoření. Mám ale pocit, že to už bude v pohodě. Rok 2009 a ještě k tomu leden bude za chvilku.Myslím, že se nestihnem ani rozkoukat a budeme se stěhovat!Moc se na to těšim!!! :-D :-D :-D A teď už se může řešit mimísek! :-D :-D :-D
Odpovědět
Holky prosím o radu. Sháním kadeřníka/nici, pak někoho kdo dělá nehty a případně někoho kdo by mě na svatbu namaloval :-) Jelikož tyhle služby vůbec nepoužívám - stříhá mě celý život máma, nehty si dělám sama, tak vůbec nevím. Mohly byste mi někoho doporučit? Tábor nebo Sezimák to je jedno. Andelika si tu chválila Soběslav ale to už mi přijde celkem daleko... Elis gratuluju k uzavřené smlouvě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Kremrolko!Děkuju za gratulaci! Na dnešek sem spala jak zabitá ... prostě ten stres ze mě spadnul! :-D Už se těšim až se budeme stěhovat,ale do té doby ještě zajistit financování, vymysleli jsme si tam jednu stavební změnu a doufám, že budeme mít možnost si vybrat třeba barvu dlaždiček, lina a dalších věcí.... Na to se možná teď těšim ještě víc! Zařizuju hrozně ráda! :-D :-D Jo a nějaké kontakty ti posílám do IP
Odpovědět
Ahoja vsem, elis, taky moc gratuluju k bytecku :-) Uz se tesim na kolaudaci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju! No jasně že bude kolaudace!!! Taky už se těšim! Ale ještě si budeme muset počkat tak do ledna 2009 :-( Ale určitě to uteče! :-D Jakpak se máš?A co je nového?Tady je poslední dobou nějak mrtvo :-|
Odpovědět
Elis díky za kontakty. Tu kadeřnici zkusím. Já právě nevím jestli ta kosmetička není zbytečný přepych, že bych to možná zvládla i sama se namalovat. No uvidím... :-) Zdravím Žirafku, jak jdou zkoušky? ... snad netrávíš celé dny nad učením :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné úterní odpoledne :-) :-) tak opožděně jsem tu i já.....poslední dobou fakt nestíhám, natož ještě sledovat BRMS :-( . Ve čtvrtek jsme měli v práci "Hausmesse" - něco jako malý firemní veletrh spojený s oslavou 15. výročí od založení. Trochu jsem se "picla" a bylo mi docela zle. Naštěstí jsem měla v pátek volno. Jenže mě čekalo lítání po obchodním centru Chodov se ségrou a bráchou, což jsem pěkně přepískla. Možná tím fofrem, počasím a bujarou oslavou z předešlého dne, jsem víkend víceméně proležela. Zřejmě jsem si uhnala pořádný úpal a celkové vyčerpání organismu. No, prostě pohodička.
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, dodatečně gratuluji k podepsání smlouvy a doufám, že si nový byt náležitě užijete. Neboj, rok 2009 tu bude coby dup. Kolaudace by byla fajn.....aspoň bychom mohly kritizovat :-D . Bohužel jsem neměla možnost skouknout plánek a obrázek vašeho vybraného hnízdečka, ale věřím, že je to krásné. Uhříněves je pěkná lokalita, tudíž jste zvolili fakt dobře. Kremrolinko, já se svýma nulovýma zkušenostma ohledně nehtíků, líčení a kadeřnictví v Táboře moc radit nemůžu. Jediné co mohu, je že na Sojčáku v budově zdravotního střediska je kadeřnictví + modeláž nehtů + kosmetika. Bohužel nevím cenové relace ani kvalitu práce. Ale mají tam až do 20.00! Pak jsem slyšela, že je dobrá kadeřnice někde v budově hotelu Palcát. Víc nemohu sloužit. Držím ale pěstičky, abys našla to pravé ořechové a byla spokojená. I když jestli mohu trochu "remcat", tak si myslím, že pokud si děláš nehtíky sama a malování zvládáš, tak je možná škoda vyhazovat korunky. Já mám v plánu se na svojí svatbu krášlit sama. Dokonce i sestře jsem dělala makeup. Ale kadeřnici i nehty si dala dělat u profíků. Takže tak, toť mé rady ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, tak já ti taky písnu do IP kontaktíky na ty moje "pomocnice". Zrovna včera jsem byla u kadeřnice, takže jsem skoro nakrátko a je tu super.Hlavička o kilo lehčí. Ale neboj, nestříhá jen na kluky...určitě by jste se domluvily. :-D
Odpovědět
Holky díky... jste zlatíčka :-x
Odpovědět
Krasne dobre ranko vsem x-) x-) x-) Kremroli, taky bych Ti poslala kontakt, svagrovka chodi k nejake pani, co je par dni v Borotine a par v Tabore, ale nekam jsem ho zasila ]-( ]-( ]-( Jinak ja chodim nejradsi tady u nas, uz jsem mela i vymysleny, ze se s kadernici zacnu pomalu domlouvat na svatebnim ucesu... a pic ho, ona je tehulka a bude se stehovat kamsi k Pisku (Kamco, nepripomina Ti to neco? :-D)... no a cert vi, kdo tam bude ted misto ni... skoda, protoze ona byla fakt sikulka a jako jedina tady z okoli sledovala, co frci a tak podobne... no jo no...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, omlouvám se že Vám sem lezu....Ale chtěla jsem se zeptat, sháním kadeřnici v Táboře, v Týně, Bechyni a možná i někoho kdo by mě nalíčil a moc tio tam neznám, poradíte mi prosím???? :-N
Odpovědět
Ahoj jeane, omlouvat se nemusíš ;-) Myslím, že holkám nebude vadit když ti přepošlu kontakty co mi poslaly - taky jsem tu sondovala kadeřnici...
Odpovědět
Profilova fotka
Díky moc za kontakty ;-) Přeji všem hodně štěstí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky! Děkuji za gratulace! Tento týden řeším finance.Tak to snad dopadne. ;-) Jinak makám jak šroubek v práci. V sobotu jsme měli sraz po 10 letech ze střední, tak jsem se trochu picla taky. V neděli v 8 pro nás přijel tchán a jeli jsme s ním k nim. Bylo mi ale tak blbě, že sem celou návštěvu u nich prospala na gauči! :-D :-D Takže tentokrát to uteklo a nikdo mi nestihl pokazit náladu! :-D :-D Kremrolko já sem se taky chtěla malovat sama, ale nakonec sem byla ráda, že sem se namalovat nechala. Přece jen sem byla nervózní a nevim jak by to pak dopadlo... :-D
Odpovědět
Ahoj, chtěla jsem vás poprosit, jestli nemáte nějaké kontakty na fotografi z Tábora nebo okolí. Zrovna jsme se dozvěděli, že nám vybouchla fotografka a svatbu máme už za 3 týdny. Můžete mi někoho doporučit? Dík moc, pořád jsem doufala, že nám všechno tak nějak vyjde a už to začíná ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny sluníčka :-) :-) vůbec vás nestíhám, tak aspoň na vás myslím. Práce je až nad hlavu a k tomu ještě spoustu starostí okolo. Momentálně zápasím s vlasama....potřebuji se nechat ostříhat, jenže se svou pracovní dobou a dojížděním prostě nezvládám :-( . V tomhle horku s mojí dlouhou a hustou kšticí je to šílený. Mám hlavu jako pařeniště. Zkoušela jsem 2 kadeřnictví u nás na Sojčáku, ale ouha....všude mají krátkou pracovní dobu a v sobotu nedělají :-| . Jsem z toho naprdnutá a přemýšlím, zda byste mi některá neporadila. Bohužel nemám příliš možností lítat po Táboře a nahánět kadeřnice. Hlavně by se hodilo i nějaké to doporučení, abych nedopadla jako oškubané kuře :-D . Takže tímto VÁS všechny prosím o rady a tipy.....budu moooc vděčná. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, jsem moc ráda, že jste si nakonec vybrali bydlení. Určitě nebudete litovat. Jestliže se dneska všude staví a hranice Prahy se neustále posouvají, tak si myslím, že do té doby než se nastěhujete, tak bude Uhříněves už částí (okrajovou) nějaké městské části, tudíž bude v dosahu MHD a ne PID. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafinko, s těma kadeřnicema je to hrozný....sice je jich dost, ale těch schopných a šikovných jako šafránu. Já mám sice jednu prověřenou, ale až z Prahy a teď, když bych jejích služeb ráda využila, tak má buď ranní (pouze do 13.00) nebo dovču :-| :-( . To je k vzteku.... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Beruško.Já bych Ti v Tá doporučila jen paní Kroužkovou v Paďousích- dělá s dcerou a možná by Tě vzali i v sobotu....Ta mě stříhala a česala na svatbu, jezdím k ní i teď. Jsem spokojená a doufám že budu i nadále! :-D Jo a Uhříněves je část Prahy (Pha 22) a jezdí tam i MHD a projíždí PID. Jen by mohli přidat nějaké busy směrem na metro Háje. Na Skalku je to celkem daleko a pro mě blbá dostupnost do práce.
Odpovědět
Profilova fotka
A kdepak máme Andeliku??Já sem zvědavá na fotky!!!Haloooooooo si tady??? Napiš nám!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Elis :-) , díky za tip x-) ....jestli můžu otravovat, pošli mi prosím kontakt do IP a já se s nima pokusím domluvit. Aha, tak to jsem zase jednou přestřelila :-N , myslela jsem si (ovšem špatně), že do Uhříněvsi jezdí pouze PID. Ale takhle je to fajn, jen ty busy na Háje.....ale třeba se to zlepší ;-). Andelika, na nás zřejmě zapomněla :-D , ale spíš se domnívám, že se nám chuděrka upracovala :-( Na fotečky se taky těším a číhám každý den a ono prdlajs :-D Andeli, novomanželko naše....kdepak se touláš????? HALOOOOOO :-o :-)
Odpovědět
Ahoja vsem :-) Jo, do uhrinevse toho jezdi spousta, ale permanentne tam bejvaj strasny kolony, hlavne odpolko... :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Žirafátko :-) jak jde škola???
Odpovědět
jde to, ale dre to :-p :-p :-p uz chci bejt v duchodu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já Ti dám důchod.....přijít o nejlepší léta života....buď ráda, že je to tak jak to je :-D Copak tolik dře??? Neříkej mi, že Tě to snad nebaví :-D Já bych se klidně do školy vrátila....ale spíš jen na základku (to byla havaj) a musela bych brát plat jako v práci. To bych si dala říct ;-)
Odpovědět
loucim se, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafinko, papa :-) Já se taky musím rozloučit, povinnosti volají.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Beruško posílám IP
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?