Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
dekuju za pochvalu x-) x-) x-)
Odpovědět
Teda holky, tady je dneska veselo :-D Taky vám přeju krásný víkend... ještě, že to tak rychle uteklo. My jedem na chalupu, tak bude fajn...
Odpovědět
Ahoj kremroli, zabrousila jsem na kukandu do zari... tybrdo, ta irbis si s tim terminem uzila... :-. :-. :-. bych asi strilela... doufam, ze v tabore budou mit vetsi poradek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky!Tak já sem sem taky na chvilku zavítala! :-D Na víkend se těšim,ale zůstáváme v Praze, Romí jde do práce a já ještě pořád nevím co budu dělat.Měla sem nabídku lístků do divadla do Karlína,ale sama fakt nepůjdu a z Praglu se všichni vytratí na víkend :-( Tak se asi půjdu podívat na maraton a budu courat sama po městě.Taky bych mohla využít čas a trochu doma poklidit, tenhle týden sem fakt nic nestihla :-| No a k včerejší prohlídce....nebrat ani za nic! Takže hledám dál...našla sem Uhříněves...a mám pocit,že tam zakotvíme.....No uvidí se!
Odpovědět
Profilova fotka
Otec se vrací z práce a vidí jak jeho děti sedí v pyžamech před domem a hrají si v blátě s prázdnými krabičkami od pizzy a číny, které jsou rozházené po celé zahradě. Vrátka na ulici jsou otevřená dokořán, zrovna tak dveře od auta, uvnitř leží pes čerstvě vyválený v blátě a nikde ani stopa po druhém psu. Muž vešel do domu a uviděl ještě větší nepořádek: Lampa převrácená a běhoun skrčený u zdi. Uprostřed pokoje hlasitě hrála televize a jídelna byla zaházena hračkami a různými díly šatníku. V kuchyni to nevypadalo lépe. Ve dřezu stála hromada nádobí, rádio hrálo na plné kolo, zbytky snídaně rozházené po stole, navrchu na prostírkách leží kočka. Lednice otevřená, psí žrádlo na podlaze, rozbitá sklenička pod stolem a u zadních dveří uplácaná hromádka písku. Muž rychle vyběhl schody, stoupajíc na další hračky a šlapajíc po oblečení. Ale nehleděl na to, jen hledal svou manželku. Bál se, že je nemocná, nebo se jí něco vážného stalo. Viděl jak dveřmi koupelny prosakuje voda. Nakoukl tam a uviděl mokré ručníky na podlaze, rozlité mýdlo v Hromadě špinavého prádla a mezi vším další rozházené hračky. Kilometry toaletního papíru se vinuly mezi tím vším a zrcadlo a stěny byly pomalované zubní pastou. Rychle se otočil a spěchal do ložnice, kde našel svou manželku, Ležící v posteli a čtoucí knihu. Podívala se na něj, usmála se a zeptala se ho jak se měl celý den. Podíval se na ni nedůvěřivě a zeptal se: "Co se tu dnes stalo?" Usmála se znovu a odpověděla: "Pamatuješ se, drahý, že každý den, když se vracíš z práce, ptáš se mně: "Co jsi, do prdele, dělala dnes celý den?'" "Ano," odpověděl muž nejistě. "Tak dnes ........... jsem nedělala nic !"
Odpovědět
Krasny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, nemáš vůbec zač :-) Kremrolko, to holky se mě tu snaží rozveselovat....a jde ji to náramně :-) Na chalupě bude prima, venku je vždycky líp než ve městě. Mě ta pohodička a svěží vzduch chybí. A to nebydlím v žádném velkoměstě. Elis, snaž se víkendík užít i přesto, že budeš sama doma. Nějaká procházka venku to snad vylepší. Podle toho co píšeš, byl byt zřejmě hrozný....a Uhříněves je fajn místo. I když možná trochu z ruky. Nevím jak daleko to budete mít do práce. Výhodou je tam však prostředí, příroda a přitom ne zas tak špatná dopravní dostupnost. Tak uvidíte, co nakonec vyberete. Budu se těšit na další novinky. Příběh jako vyšitý ze života :-D :-D
Odpovědět
Zirafko, to ti reknu... Ja bych zurila jako blazen... a to si vem kolik holek tam uz ma zarizene veci jako vyrite datum na prstyncich, oznamka, zamluvenou hospodu, saty... no to fakt jeste mela stesti ;-) Elismi hezky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zirafko, matrika v Táboře a pořádek v papírech a vůbec ve všem, jo, tak to mi dovol abych se zasmála :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Cau pupici, co noveho?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Žirafko, nového celkem nic.Jen už bříšku říkám Adámku, protože tam stejněje kluk, tak ať si na to zvyknu :-D ale horší, až to bude holčička.Na co bude potom slyšet, to netuším. Máme se dobře, špatně spíme, nic moc už neudělám, je to mazec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
juuuuu Kamco ty budes mit kluuuuka?????? Adamkaaaa?
Odpovědět
Článek se načítá
Andeloune, kde jsou fotky? ]-( ]-( ]-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hmmmmmmmmmmmmmmmmm aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jjjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaaaaaviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Odpovědět
Profilova fotka
sem lempl - muim je zmensit a pak je vystavim - ted jsem se vratila z vejkendu u kamaradu domuuuuuuuuu ale ja se polepsim , slibujuuuuuuuuuuu
Odpovědět
Profilova fotka
sem tu asi po sto letech!!!!!!! :-D
Odpovědět
No to chvalim... vsak uz se mi po tobe taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakhlllllllllllllllllllllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee moc stejskalo :-) :-) :-) Doufam, ze vikend byl prima :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Při pondělku zdravím všechny Táborajdy :-) :-) Maalinko, tak Adámek, joo???? =-) Moooc pěkné jméno. Věřím, že teď už je všechno obtížnější, ale neboj, uteče to jako voda a prcek bude venku. Už aby to bylo x-) . Andeli, ahoj.....Ty hříšnice :-D :-D to se dělá, takhle nás tu napínat a nechat čekat. Asi bude nějaká zvláštní pokuta :-D. Na fotky jsem natěšená jako "fena" :-D .....tak šup sem s nima ;-) Doufám, že jste si všechny víkendík krásně užily a teď vám pracovní týden uteče jako voda :-)
Odpovědět
Cauky :-) Vtip dne: Co mají společného muži a mraky? Hodně. Jakmile odtáhnou, nastane hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, ahoj :-) Jééé, kdyby Tě tak slyšel Tvůj přítel (a vůbec všichni chlapi), to by byl mazec :-D Copak jsi dělala o víkendu????
Odpovědět
Ahoj Táborandy!!! Zdravím po víkendu... to to zas rychle uteklo, co? Kami: Moooooooooooc hezkýýý... Adámek je krásný jméno. Já myslím, že kluka už nespletou. Už jsem zažila, že z holek občas kluci bývaj, ale obráceně ne... tak to už se Míra těší na fotbalistu, co? Andeli: Netrpělivostí hoříííííííííííííííím :-) pls. pošli mi kontakt na ty hudebníky jestli budeš mít chvilku ;-) Zdravím žirafku a Berušku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nebojte, nemám to potvrzené, že to je kluk, jen si to zkrátka myslím já a proto jsem už tak bříšku začala říkat. Sranda bude, až se narodí holčička :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolko, to je fakt, víkend utekl jako blesk....ani jsem si nestačila odpočinout Zdravím taky :-) Maali, třeba to fakt vyjde a vykoukne na vás Adámek. Jestliže to však bude holčička, tak se svět nezboří a Míra bude rád :-) Jenže většinou ty chlapy (zatracený :-D ) chtějí kluky. U nás je to stejné. Prý jestli to nebude kluk, tak mám smůlu :-D Hlavní je zdravíčko....ostatní není tak důležité. Držím pěstičky, aby v bříšku Adámek byl x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kde jste kdo???? =-) Já mám minipauzičku, tak jí chcí využít k pokecu a tady ani noha :-( Maali, posílám IP :-)
Odpovědět
Berusko, tady jsem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kremrolinko, díky....jedna dobrá duše se našla x-) Tak jak jdou přípravy na svatbu???
Odpovědět
No moc rychle nee :-) ale myslím, že je ještě dost času... V sobotu jsem vybírala oblek na svatbu bráchovi :-) a teď mu pomáhám s restaurací.. tak to všechno plánuju letos dvakrát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To si přípravy pořádně užiješ, ale hlavně že to jde. Čas ještě zbývá a pokud se nic nepokazí, stíháš úplně s přehledem oboje. Jsem hrozně zvědavá na šatičky a výběr kytky. Jukala jsem do alba, kde máš již zařízené věci. Pradélko je krásné. To bude ženich čubrnět :-D
Odpovědět
To je fakt. Prádlo už mám ;-) Ještě musím sehnat botky než začnem šít šaty abysme věděly jakou dýlku. Jsem si chtěla objednat tady z bazárku, ale po slečně se nějak slehla zem a na zprávy neodpovídá... no budu je muset zkusit sehnat někde sama :-) Taky už musíme vyrazit na prstýnky. Příští týden se to snad podaří...
Odpovědět
Profilova fotka
A máš nějakou konkrétní představu o botkách a snubákách??? Jsem to ale vyzvědačka, co??? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?