Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
ahoj holky, ahoj smaljliku po delsi odmlce x-) andeli :-D tvuj humor bych chtela mit, zvladas to na jednicku!!! u nas ty pripravy nejak zamrzly... vyresila jsem latku na saty a to je tak vsechno uz se musim dokopat udelat aspon seznam hostu a zamluvit pro prespolni ubytovani jinak nam budou muset spat v parku pod stanem :-) v pensionu rikali do dubna no tak uz mam fakt nejvyssi cas, ten cas leti jak splasenej :-| andeli, posles mi prosim kontakt do IP na ty muzikanty? taky nemame zadnou hudbu... horsi ze to nemam jeste ani na 100% rozmyslene jestli zivou nebo DJ (pripadne jen CD s MP3)... ale nakonec to vypada ze bychom vzali tak na 3-4 hodky zivou a pak vecer pousteli uz jen CD... kdyz uz se rozhodnu pro CD tak me zacnou lidi lamat ze bez zive hudby je to na prd a naopak... chjo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Jakpak se dneska máte? Já bych šla nejraději domu...nic mě tu nebaví :-( Tak se jdu kouknout na net na nějaké bydlení... a uvidíme ;-) Třeba se mi zlepší nálada a nebo si jí dorazim :-|
Odpovědět
Profilova fotka
já se hlásim ještě do té Táborské kapely... na besídkách ve školce jsem hrávala na triangl, to by taky mohlo být??? ;-) Jinak jsem dávala kontakt na muzikanty, co hráli nám, mojí spolužačce taky na 7.7., takže nevim ani jak dopadla, jesli můžou nebo nee.Jedině by jste museli spojit hostiny dohromady. Andeli, chválim tě, že jsi rezignovala.A neboj, dopadne to všechno dobře.Nám taky pršelo, sněžilo svítilo...vždyť víš.Takže počasí neřešit, jen se pěkně usmívat, vzít kapesníček a být zkrátka v pohodě.Protože už se to nebude opakovat. Já když teď koukám do albíček, tak je mi líto i těch krásných fotek, co tam všichni mají.Nás fotil během natáčení klipu na video, takže žádný přímý domluvy, kde co jak nafotíme.Tak je mi to trochu líto, ale taky se to povedlo. Holky, už se normálně nemůžu dočkat a to ještě nevím, co plánuje Míra na sobotu.O výletu na svatbu jsem mu ještě neřekla,ale jak jinak, než že tam budeme :-D :-D Těšim se hlavně na tu "velkou" žirafku, co vezme žirafka s sebou :-D :-D :-D Elismi, krásná ikonka ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé ještě Zirafko, mám vzít ty kytičky a něco co mi zbylo na prodej ze svatby? Mašličky už jsem použila, ale ještě mám nějakou dekoraci stolu, vše nepoužité, jen otevřené.Než to šoupnu do bazárku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju maalinko, jen je škoda, že mi není tolik kolik mi bylo když mě fotili! :-D Jen uvažuju si tam dát nějakou ze svatby,ale nemám jí těď tady a tak sem tam lupla tuhle
Odpovědět
maali - jasne, vem to s sebou ;-) jo a veeelkou zirafku asi nevezmu... pac ma metr padesat... a chceme, aby se andelka vdala a ne aby zenich utekl z kostela, az by uvidel, s jakym posukem se zna jeho nastavajici, ze? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Tábore! Tak sem slyšela, že je tam teď doprava přímo špičková! Proboha co to zase dělaj? A to do toho prý ještě rozkopou polovinu Budějovické! Sakra a jak se tam teď teda vlastně budou lidi dopravovat? Děsim se toho jak to bude až teď pojedem na víkend domu....To abychom se v neděli začali vracet už ráno a možná se ještě v neděli dopravíme zpět do Prahy.... :-| :-( ]-( :-S ;-( =-) :-x 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
elis : jojo, je to šílený ]-( , navíc objížďka vede kousíček od mé práce takže jsem ani nemohla přejít ... a autobusy mají zpoždění jinak ahoj holky .... mám svatební dortík! :-)
Odpovědět
ahoj holky, pisu ze asi nestihnu tu andeliky svatbu :-(, ale rada bych alespon dorazila na kus sraziku kdyby mi to vyslo muzete mi prosim nekdo napsat v sobotu smsku kde se nachazite? zirafka? poslu ti do IP moje cislo... diky moc ;-) a andeli tobe preju zitra krasnou svatbicku, aby ani jedno oko nezustalo suche a ja se budu tesit na fotky a vypraveni ;-) ale treba se jeste stane zazrak a stihnu to... smajli: ty jo, ti zavidim jak krasne zarizujes, ja teprva delam predbezny seznam hostu, abych zamluvila alespon ubytovani pro prespolni a je to teda drina... ufff
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, zítra se na všechny těšim po 11 hodině u kostela.Doufám, že nezaspím,protože do noci čtu knížku od vás.Je SKVĚLááááááá ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kremrolka: dortík mám vyfocený v albíčku :-) , už mi chybí jen ta zatracená hudba ]-( , a ještě nehtíky a snad to máme :-D nevěsty moje, na adeliky svatbu nedorazím, protože se samozřejmě stal zákon schválnosti, jak už jsem psala dřív, kamarádka má oslavu narozenin - myslela jsem že půjdu odpoledne, ale požádala mě o pomoc s přípravama :-N , takže tam budu od nějakých deseti dopoledne. Andelice se moc omlouvám, ale slibuju že na ní budu určitě myslet! Jinak někdy během víkendu mám v plánu zkušebně péct svatební koláčky tak potom poreferuju :-D
Odpovědět
Ahoja vsem - uz se moc tesim na zejtrek... jestli nekdo pojedete z Blanaku (elis?) nebo z Nachodaku/Prazaku (kamca?) tak muzu zaridit dovoz do Klokot... V aute mam 3 mista, hlaste se :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zirafko děkujeme, ale frčíme z Písku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím :-)
Odpovědět
Andeli - meli jste super svatbu, preju at je i vase manzelska cesta tak vesela jako byl obrad x-) x-) x-) Elismi - dekuju za skvele zakulisni napady... bylo to super ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty, právě jsem dopekla ty zkušební koláčky - mňamka, ani jsem nevečeřela, jak jsem nacpaná z ochutnávání :-D , začala jsem až v půl páté a zabralo mi to 4,5 hodiny času, ale výsledek stojí za to, 315 koláčků :-D no a jinak povídejte přehánějte, jaká byla svatbička a posezení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady nikdo není =-)
Odpovědět
Je tu zirafka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooooooooooooooj tak vyprávěj o včerejšku :-)
Odpovědět
No bylo to supeeeer... andelce to moc sluselo... elis nas vzala nahoru na kur, takze farar nas vital slovy "zdravim na kuru kurovce" :-D... pak jsme rafinovane obesli zatah ;-) a pak jsme s maalinkou a mirou posedeli v cukrarne u skvelych poharu, pokecali o svatbe, pripravach, mimiskovi... a pak jsme jeli dom :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) jééé to muselo být moc hezké :-)
Odpovědět
A jak ses mela ty? Co oslava?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, souhlasim s Zirafkou.Svatba byla krásná, nevěsta veselá :-D :-D :-D Andeliko, já Jan... :-) Na kůru bylo taky hezky, s Elismi jsme to tam málem roztančily na dechovky :-D prostě krása. Posezeníčko leč krátké oproti jiným, ale milé. Příště všechny nástup v plném počtu.Koho že to máme teď na řadě? ;-) Fotečky nějaké jsou, ale abíčko na ně bude, až se pochlubí mladá paní ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
žirafka: nakonec se mi to zvrhlo úplně jinak - děda má narozeniny dneska a ukázalo se že děda chtěl jet v neděli ke známé na delší výlet, takže jsme nakonec přáli v sobotu dědovi :-D , a navíc jsem opět počítala se ségrou na dnešní přijímačky :-) - není nad naplánovaný víkend co nevyjde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky! Maalince a Žirafce se moc a moc omlouvám, že mi to nevyšlo se za nima stavit. Taťka potřeboval auto a vrátil se až za 3 hodiny a pro jistotu si vzal manžílka sebou, takže sem aspoň pomohla mamce a hlavně s ní pokecala bez chlapů :-D No a pak nemám na žádnou z Vás číslo :-( takže sem se ani nemohla ozvat nebo zjisti jestli jste ještě na pohárku... No a víkend sem ukončila tím, že jsme už v neděli nejeli ke tchýni a ty mi to pěkně vyčetla...takže závěr je, že já sem v poho a oni jsou naštvaní do nepříčetnosti! :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj Taborky, krasne dobre ranko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Žirafko! :-D Děkuju za IP. Do kolik jste tam seděli? Fakt mě to moc mrzí!Tolik sem se těšila :-(
Odpovědět
Elis - jenom kratce - pred druhou uz jsme to balili
Odpovědět
Profilova fotka
hmm tak to bych Vás tam stejně už nestihla :-( Musíme domluvit nějakej srazík i s Andeli a sejít se zase všechny!včetně pupíku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D pupík půjde rád a zase si dá dobrou zmrzku se šlehačkou :-D jinak všem přejeme pěkný týden. Nás probudila Astice, co jak pitomá štěká na pošťačku, jako by za ty leta neveděla, že chodí kolem 8,30.No na zabití.Tak jsem vstala,zapla pračku a nemám co dělat, protože to mám zakázaný tady všemožně uklízet a blbnout.Včera jsem se ohybala přes pupík v zahrádce nad měčíkama a jiřinkama a je to znát.Dost nepříjemné.Takže nedělat nic.Uvařil Míra a já se mám šetřit. No jo,jenže jak.Knížku od vás skoro dočtenou a pak nevim, co budu robit ;-( Elis, posílám ti číslo do IP pro příště ;-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?