Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, bohužel ke mě je to fakt daleko, ale bylo by fajn mít pomocnici :-) A učení je pro Tebe přednější, takže se pěkně uč, ať máš v hlavince co nejvíc vědomostí.....a pokud už nebudeš mít místo, naskládej zbytek do svého dlouhého žirafího krčku :-D
Odpovědět
Jo a pokud byste to nahodou nevedely, tak uz kvetou brizy... Sice jsem jeste zadnou nevidela, ale povidaly mi to oci a nos... :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
tak jí přemlouvám a kus už mám za sebou! :-D Že bych dneska stihla co potřebuju?? ;-) To bych byla šťastná! :-D a jak se těšíte na víkend a co máte v plánu??
Odpovědět
Ja jdu zitra pochod z Troji do Maslovic :-) a pak pujdeme se znamymi na pizzu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, na břízy jsem zatím nekoukala a naštěstí nejsem alergik, takže ani žádné varování od nosíku :-) To Pavel má alergii od malička, takže já mám senzor na veškeré nebezpečné a kvetoucí rostliny, stromy od něj....většinou je tedy ve stádiu zvládání, ale občas je celý opuchlý a pšíká jako ďas. No na běhání po rozkvetlých lukách to není....tuto chybu jsem udělala pouze jednou a vedla jsem ho domu jako slepce :-D Jsem ráda, že netrpím žádnou takovou alergií, asi by mě piclo. Tobě to nezávidím, jelikož vidím u miláčka, jaká je to patálie :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Elis, buď statečná a třeba ještě dneska svůj lítý boj se skartovací potvorou vyhraješ :-D ....držím pěstičky ;-). Na víkend se samozřejmě těším a moc, konečně trochu volněji....ale čeká mě jarní úklid a taky nám přivezou novou postel :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda tak to se budeš mít! Tak přejeme hezké pospinkání! :-D My si s miláčkem koupili loni matrace...postel budeme pořizovat...teda spíš manžílek dělat až budeme v něčem vlastním, protože do naší pidi garsonky bychom se pak už nevešli ani náhodou :-( Jarně sem se snažila uklízet minulý víkend,ale vůbec mě to nebavilo a tak sem toho udělala polovinu :-| Měla bych to dohnat tenhle víkend jestli budeme v Praglu,ale taky se mi do toho moc nechce! Bohužel problém s alergií znám až moc dobře, a manžel teď taky...zjistili mu alergie na všechny možné chemické látky a tak si to fakt užíváme...já proti tomu bojuju od předloni homeopatií a akupunkturou a je to o 90% lepší, takže manžílka to čeká taky! :-D
Odpovědět
Jo a hadejte, co je noveho ... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Už se nemůžu dočkat, až se konečně pořádně prospím. Ta naše původní postel je příšerná, malá a vrzavá :-D No, já jarní úklid ještě nezačala a teď už musím. Hlavně potřebuji umýt okna, která jsou hrozně upatlaná....snad vydrží pěkné počasí. Ale docela se i těším, bude to můj velký první jarní úklid v našem bytě x-) . To jsem asi docela vyjímka, protože zatím mě žádná alergie netrápí. U nás si to všechno vychutnává Pavel....někdy mi ho je až líto. Hlavně pro mě romantika, co miluje courání po loukách plnných květů a vůbec jako velké milovnici nejrůznějších kytek, by byla taková alergie smrt.
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, to teda netuším.... aspoň naznač =-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky netuším...prozraď!
Odpovědět
Vcera jsem v ikee koupila ten svuj rost... maji tam ve skladu peknej BORDEL ]-( ]-( ]-( Uz jsem ho doma mohla mit jak davno... :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
takže se taky krásně o víkendu vyspinkáš! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, jsou to staří zmatkaři, ale ber to z té lepší stránky....hlavně že ho máš ;-) To si budeme hezky lebedit, Ty na novém roštu a já na fungl nové postýlce :-) Holky jukala jsem na koníka a Maalinka má novou fotečku.....mimísek má krásný domeček x-) x-)
Odpovědět
Berus, no jo, jenze rost je ted v Praze a domu se dostane az kdy... a jeste mame nekde v Tabore matraci... takze na vyspinkani v nove postylce si jeste musim pockat... Ale uz to vypada nadejnejc :-)
Odpovědět
Jo a hec, ja letos jarne uklizet nemusim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, naděje umírá přece poslední....a snad se brzo dočkáš pohodlné postýlky ;-) To se máš, když se "vyhneš" jarnímu úklidu. To já budu smejčit jako divá, teď se proklínám, jaký byl hloupý nápad koupit 4+1 8-(
Odpovědět
Berus, pockej, jak budu nadavat potom casem ja... momentalne to doma vypada asi na 15 dvoudilnejch oken... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Fíha, to si teda jednou mákneš... Mě jich čeká 6+ balkónovky....naštěstí máme jenom jednodílná (obdélníková) a ne ty klasický panelákový dělený. Ale i tak to bude fuška :-|
Odpovědět
no jeste ze nebudeme mit spaletaky... to by bylo co okno, to 8 mycich ploch... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
špaleťáků jsem si užila dost na chalupě, úplně jsem se pokaždé děsila ]-( . Ke všemu byly v děsném stavu a příšerně se drolily rámy....no hrůza :-| . Teď sice taky nemám zrovna nová okna, ale docela to jde....především jsou jednodílná a mají sklo v celku ;-) Akorát bude zážitek s mytím, Pavel mě bude hlídat a poučovat, abych náhodou nevypadla :-D
Odpovědět
Drolici ramy nesnasim... meli je nasi doma... jak se toho clovek hadrem dotknul, tak uz aby pomalu sel pro novej... blee... Jinak jsme do oken chteli takovy ty ozdobny delici listy, ale uz je nechcem :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holt stará rozpadající se okna radši nemýt....já se tomu pokaždé bránila jako čert kříži. Přeci jen to nebylo moje a poslouchat řeči, že jsem ty okna zničila se mi moc nechtělo. Teď mám klídek, jsem ve svém a bájo. Ozdobný dělící lišty??? =-) Asi netuším o co přesně jde. Můžeš mi to popsat. :-N
Odpovědět
http://www.vekra.cz/zvetsiimage.php?j... Moc to neumim popsat... proste ze to okno nevypada jako velka tabule, ale je rozdeleny takovejma jako prickama... :-) Je to krasny, ale o to hur se to pak meje...
Odpovědět
Jdu zkusit ulovit neco k obedu, zatim papa
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafinko, díky moc....něco takového mě původně napadlo, jen jsem netušila jak to popsat. No a výsledek....jsem za "blbku" :-D . Přesně takovéhle okna mají Pavlovi rodiče na chalupě, jen poněkud staršího data (a kvalita je ta tam). Máš však pravdu, že se to špatně myje...děsná piplačka. Já vždycky supěla, jelikož to dlouho trvalo. :-| Přeju dobré chutnání....já už jsem papu zhltla :-)
Odpovědět
Tak... obed byl uchvatnej... kdyby nahodou nesed, tak tu mam v lednicce flasku vodky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafinko, pojištěný to máš dobře....rovnou flaškou vodky :-D Dneska mi to v práci vůbec neutíká. Internet věčně padá a nebo se loudá jako slimák :-|
Odpovědět
To vis, ja mam mraky pojistek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
není nad to být připravená a vybavená :-D, nic Tě pak nemůže zaskočit ;-) Už se nemůžu dočkat, až bude padla.....vyloženě tu melu z posledního :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?