Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Klidně, vždyť žirafky jsou moooooc krásný okatý zvířátka x-) :-) Nebo můžeme probrat mojí krásnou novou postýlku :-D
Odpovědět
TY mas novou postylku??? Ja proklinam ikeu... pred mesicem mi psali, ze rost, co chci, budou mit tak za 3 nedele... to ho nemeli... a ted si prej mam pockat 5 tejdnu... asi se budu muset juknout jinde :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, máme novou velkou postel s polohovatelnými lamelovými rošty a ergonomickými matracemi x-) V sobotu nám jí dovezou a pak hurá, konečně pohodlné spaní bez vrzání :-D Pokud se nepletu, tak máš ten normální rolovací rošt, žejo??? Ten nám původně nabízeli taky, jenže já ho nechtěla, tak máme lamely :-) S Ikeou je to někdy těžký, na něco jsou dobrý, ale někdy je to o nerv a hlavně kvalita nic moc.
Odpovědět
No nejdriv jsme koupili v tabore takovej nakej hnusnej latkovej bleee, co jsem uz tady o nem psala... koukaly z nej trisky... Tak jsme ho pak vratili... a vyhlidla jsem si v Ikee lamelovej rost... jenze bud ho nemaji a nebo ho maji jenom v Ostrave ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ty úplně obyč rošty jsou nanic....já už chtěla trochu lepší. Vždyť říkám, že někdy je to s Ikeou na prd, sestřenice takhle čekala 2 měsíce na nějakou matraci :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý :-D , páni já už tu nebyla dlouho, fuj, je mi hanba :-D . Teď jsem v práci a vypadá to že nám trochu povolili osekaný internet protože mě to sem pustilo, jupíííí x-)
Odpovědět
Ahoj Smajliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, tyjo, zrovna vcera se mi po tobe desne stejskalo x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Smajlinko :-) :-) no absenci máš pořádnou, takže šupky dohánět :-D Jestli vám trochu povolil net, tak super, aspoň budeš smět s náma brebentit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
povolili ale jde mi to šíleně pomalu než se sem dostanu ]-( . žirafka: já se polepším a budu sem chodit večer z domova :-) , teď jsem to opravdu flákala, protože jsem byla ráda když jsem po práci už nemusela k PC
Odpovědět
Profilova fotka
Smajlí, aspoň že to jde trošku :-) .....mě se taky ale dneska děsně loudá internet :-|
Odpovědět
Profilova fotka
holky vdávám se za 100 dní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Smajlí, to uteče jako voda, ale jako číslo je to pěkné :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Smajli, ja jen o par set dni dyl :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, to jsme na tom zhruba tak stejně....nějaká ta stovečka navíc :-D
Odpovědět
Ale uz to vypada, ze se toho dozijem, co? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, doufám že snad vydržím a dočkám se svého velkého dne. Jestli si ovšem miláček nezačne zase nacvičovat "couvání" a odkládání.....ale jelikož čas strašně letí, tak myslím že do roku 2008 už to zvládneme. Sice budeme poslední, ale neva :-)
Odpovědět
Holky, pacek, loucim se a preju hezky zbytek dne :-)
Odpovědět
No ja te predbehnu jenom o par, neboj se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafinko, papa :-) Já se taky loučím a přeju hezký zbytek dne :-)
Odpovědět
ahojky, zustal tu nekdo? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hurááá, konečně pátek............hezké ránko všem berušenkám :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky beruško!Já sem tady...dneska musim skartovat a že toho tu mám požehnaně! :-D Tak si budu muset dělat chvilkama pauzy abych nepřehřála skartovací stroj! :-D No a včera sem dopadla dobře, ale stran houpání a dlouhých procházek u Lužnice blbě :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Elis :-) to je dobře, že jsi tu.....už jsem myslela, že budu siroteček :-D O skartování mi raději ani nemluv, mám plnou velkou krabici, ale není čas :-| No, snad to zvládneš a skartovačku neuhřeješ. Fajn, že dopadla prohlídka u mudry dobře, i když to ještě není miminkovatá zprávička....neboj, časem bude i prcek. Já se sice moc těším, ale situaci nehrotím....hlavně mám teď spoustu starostí se zařizováním a dolaďováním bydlení, takže možná je pro nás situace bez miminka lepší. Ne že bych chtěla maminkovství odkládat, ale ten stres co neustále mám, by nebyl asi nejlepším startem do života pro malé :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no to je u mě to samé, hrotit to nechci,ale začínám se na to moc těšit! :-D :-D Takže letos musíme to bydlení nějak zvládnout, vánoce už oslavit ve vlastním a pak mimíska...to se už doufám nebudu tak nervovat! :-D Jo a k tomu skartování...taky na něj nemám čas,ale hrozí nám stěhování a tak toho chci mít co nejmíň, takže musím dneska udělat práci a ještě k tomu seskartovat aspoň jednu krabici... Snad skartovačku nezabiju...jinak na ní totiž skoro celej rok nikdo nic neskartuje
Odpovědět
Krasne dobre ranko :-) Jeeee, elis a berusko, skartovani milujuuu x-) x-) x-) Akorat uz jsem se k tomu dlouho nedostala ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
žirafko tak jestli jsi v Praglu tak tě zvu! :-D Mám toho tady mraky :-(
Odpovědět
Elis, bacha na me, pac v Praze opravdu jsem... abych se Ti tam najednou neobjevila :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak bych tu měla společnost! :-D Ale beruška by byla chudák v práci sama a taky tam má spoustu skartování....to bys pak musela na návštěvu ještě za ní! :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak, nemá cenu se na mimi příliš upínat a hrotit to. Já si řekla, že tomu nechám volný průběh, buď se zadaří nebo ne. Nač se zbytečně nervovat.....naštěstí nám do toho nikdo neremcá, tudíž nemusím zbytečně stresovat sebe ani miláčka :-) Tak ať vyhraje ta lepší....doufám, že Ty, neboť skartovačka by měla něco vydržet :-D Ahoj Žirafinko :-) jestli máš chuť, zajeď za mnou do práce a můžeš skartovat až do alelůja :-)
Odpovědět
Samy lakavy nabidky... ale k Berusce je to daleko... a Elis ani nevim, kde presne tu skartovacku ma... Bohuzel asi zustanu u sveho uceni... :-( :-( :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?