Nevěsty z Tábora a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že už nejsem jediná nevěsta z Tábora, co je tady přihlášená x-) Co si udělat srsazík ?? PS:Samozřejmě všechny z blízkého okolí budete vítány 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
oprava: než 1+1 :-N
Odpovědět
Tak... testik napsanej, padam na obed... mejte se krasne, papa
Odpovědět
A jak dopadl testik? Doufam ze dobre kdyz holky tak mackali :-D Ja jsem tu zrovna nebyla tak jsem to propasla :-N ale snad to vyslo ;-) Teda holky, to jsme se s mimcama rozjely, co? Pomalu se muzem prestehovat na konika :-D :-D :-D No my jsme jen v najmu, ale u bytoveho druzstva a s dlouhodobou smlouvou, takze planujem mimco poridit tam :-) , je to 2+1, ale dost velky, takze myslim, ze nez by byli diteti tak 2 roky, da se to vydrzet... Ale uz setrime na pozemek, Petr sni o baracku... ja mam teda trochu strach z toho uklizeni :-p ... ale holt mi bude muset pomahat... Chceme nekde kousek za mestem, aby tam jezdilo jeste MHD - tady je to pro baracky idealni - do mesta kousicek a pritom je clovek v klidu v prirode... V Praze bych byla asi spis pro byt, ale je to jen muj nazor. Hodne zalezi na miste, ale takove ty satelitni mestecka se zdmi do vysky 5 metru, aby na ne nahodou nikdo nevidel, kde se nikam neda dostat jinak nez autem a jeste jede clovek do mesta pomalu stejne jako z Tabora pres ty zacpy, tak to se mi moc nelibi :-| a to nemluvim o cene takovych pozemku ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafko, nezapomeň pak napsat, jak testík dopadl....ať nejsme zbytečně napnuté (a hlavně, jestli bylo naše držení pěstiček účinné) :-) Kremrolko, máš pravdu, s mimčama jsme to vzaly pěkně hopem....plánujeme jako divé, no možná se brzo vážně postěhujeme na koně :-) Pokud máte nájem za docela slušné penízky a víte, že vám velikostně postačí i s malým prckem, tak v pohodě. Baráček je taky můj sen a je fakt, že tady na Táborsku jsou podmínky docela dobré, ale přece jen to pořád stojí dost....na naše možnosti :-| Moc si přeju, abychom někdy hoooodně v budoucnu mohli přesídlit do vlastního domečku....nic velkého a tak nějak situovaného poblíž města. Sice i dům má své nevýhody, ale obrovské plus je soukromí, jsi vlastním pánem a hlavně klid.....což v paneláku strašně chybí!!! Praha a bydlení všeobecně je na dlouhé povídání. Jsem ráda, že jsme se tomu nakonec vyhnuli. Dokud jsme mysleli, že budeme muset v Praze zůstat, vstávaly mi vlasy hrůzou na hlavě.....ceny jsou vážně neskutečné.....a souhlasím, že satelitní městečka nic moc....za ty penízky :-| . Byt má své plus...samo že zděný.
Odpovědět
Profilova fotka
No Taborandy, vy teda jedete!!!! stranka 100!!! nestiham procitat :-( natoz diskutovat :-) takze: svatba 21/04/2007 v 11,30, rada Vas uvidim mmj. svatba se nezadrzitelne blizi - a uz prisly prvni katastrofy: varhanik je na summitu varhaniku tzn. hledam jineho (uz snad mam, ale nevim jestli varhanik pusti tuhle varhanici ke svym varhanum); zitra si du vyzkouset zvetsene svatebni saty - tzn. bojim se ze to bude vypadat desne, zaloha slozena, no co Vam budu vypravet, barva kytky co jsem si vymyslela je sice hezka, ale asi tezko realizovatelna :-(.... no proste jedno k druhymu. chjo, snad to vsechno klaaapne bojimbojim. bydleni - jsem rada, ze mame jaks-taks svoje, baracek zahrada a tak i kdyz napul s mejma rodicema - zatim to dela dobrotu... :-) uprimne rikam: v panelaku natoz v Praze NIKDY!!!! uz jsem si vyzkousela, malem mi siblo :-N miminka - ano ano ano, jeste jednou ano :-D Kami - juuu ty uz mas brisko-domecek na mimi!!!! je to husty jak ty briska vyskoci znicehonic :-) doufam ze ten tvuj fotbalista/baletka moc nezlobi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné čtvrteční ránko všem :-) Andeli, no sepisujeme jako divé....zatím je pořád co :-D Na svatbičku se mooooc těším a určitě se přijdu podívat a podpořit nevěstinku :-) Jak tak čtu, starostí máš až nad hlavu....jojo, zádrhele jsou a budou, ale snad to dopadne O.K. ;-) Já mám sice do svatby daleko, ale nějaké konkrétní představy by byly....jenže kdoví na kolik půjdou zrealizovat. Bydlení je vážně téma na dlouhatánské povídání. Vlastní domek je nejlepší, ale bohužel ne vždy je to myslitelné. My jsme ten případ "paneláku". Má to své mouchy, ale jsem vděčná i za to, jelikož jsem si ještě do nedávna myslela, že nebudeme mít nikdy svoje soukromí. Baráček je můj obrovský, leč nesplnněný sen. Zatím tajně doufám že možná jednou.... Andeli, buď ráda i za tu polovinu baráčku ( pokud máte jakž takž dobré vztahy s rodiči).
Odpovědět
Tak jsem dneska krasne zaspala a preju vam dobre ranko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Žirafinko :-) to je nemilé :-( ....jaképak velké ponocování zapříčinilo zaspání? Já teda měla ráno velkou práci, abych se vůbec donutila vstávat. Taky ve 4.00 je nekřesťanský čas na probuzení :-p
Odpovědět
Ani ne velke ponocovani, jako prima vecerni akce :-) Spat jsem sla asi v 11, ale byla jsem utahana jako konicek, protoze jsem tu akci i pripravovala a tak jsem mela drobne nervicky, aby to vsechno klaplo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale co, jedno zaspání se snad dá přežít....hlavně, že byla večerní akce fajn a podařilo se jí díky Tobě dobře zorganizovat :-)
Odpovědět
Kdyz ja v ty ctvrtky zaspavam tak nejak pravidelne :-D Chudak ucitel :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, to je jiná....vypadá to na chronické zaspávání :-D. Učitel je asi pokaždé nadšený, že???
Odpovědět
Článek se načítá
Samozrejme :-D :-D :-D Tak a ja se loucim a mizim do skoly, mej se tu krasne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Měj se hezky a ve škole se pěkně uč :-)
Odpovědět
Tak se pilne ucim... ahoooj berusko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žirafinko, to vidím :-D Jsem tak zkušebně jukla do 2008 a koukám, že probíráte vysněné svatební cesty :-)
Odpovědět
No stejne po ty stavbe pojedeme tak maximalne do ... (vhodny vulgarismus dopln sama :-D), ale snit se o tom da vzdycky... a treba nam nekdo da milion nebo tak nak :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo korunky jsou pořád nedostatkový zboží :-D , holt jsou neustále nějaké důležité výdaje a bydlení je fakt priorita. A jak už to bývá, nikdo z nás si je netiskne, tudíž nám nezbývá nic lepšího než jen krásně snít :-) Já se takhle pořád vznáším na obláčku představ.....a svatební cestu má vysněnou už dlouho, akorát jsem na vážkách mezi Madeirou a Novým Zélandem :-D A myslím, že pojedeme na úplně stejné místo jako VY!!! :-D
Odpovědět
Beru - Zelaaaaaaaaaaaaaaaaaand x-) x-) x-) dalsi polozka v seznamu :-) :-) :-) Jo a treba se tam potkame na tom stejnym miste :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Mizim na obed, pak se vratim - pacek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nový Zéland mě láká stejně nejvíc, jenže ty peníze....brrr, radši ani nemyslet :-( Se obávám, že se fakt sejdeme na tom super místečku :-D :-D Nech si chutnat a jestli Ti něco zbyde, můžeš poslat jako chuťovku :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky!Tak sem sem nakoukla, nějak pro změnu zase nezvládám :-( A teď ještě odložila daňová poradkyně rady...takže vlastně netušim jak to všechno dám dohromady!! ]-( A teď musim utíkat k doktorce...té u žen nejoblíbenější....tak že bych se vrátila s krásnou zprávičkou? :-D No zatim to asi nehrozí, ale měla bych si jí oblíbit a těšit se k ní!Tak zatím a když přijdu nějak rozumně tak sem za váma zase přijdu ;-) Zatim papa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Elis :-) vy účetní máte těžký život, měnit bych s Tebou teda nechtěla :-| Paní doktorku si snad oblíbíš a možná i nějaká ta super zprávička bude :-) Zatím papa :-)
Odpovědět
Cau cau, jsem napapana... nakonec jsem skoncila u srbskeho sufle s drubezi sunkou... fakt jsem si nevedela, co si pod tim predstavit, ale nakonec to bylo nam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
srbské suflé s drůbeží šunkou neznám, ale zní to lákavě. Hlavně že sis pochutnala :-)
Odpovědět
No bylo to neco jako naslehana vajecna omeleta s paprikama a kouskama ty sunky x-) x-) x-) ale mnam... ale mohlo toho bejt vic... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
uplně tady slintám na klávesnici, musela to být pochoutka....akorát vám k tomu mohli dát aspoň kousek nějaké přílohy....stačil by i plátek celozrného chleba :-)
Odpovědět
no byly k tomu brambory, ale takovy naky... blee koukala jsem teda jeste po kurecich nudlickach po provensalsku... ale by me zajimalo, ktery lemro k tomu dalo jako prilohu houskovej knedlik :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
a dost, takhle mi dělat chutě....jsem tu poslintala celou klávesnici :-D nahoď trochu jiné téma, ať nemluvíme jen o jídle :-)
Odpovědět
Tak jo... treba se muzem bavit o zirafkach, jaky ze to jsou krasny zviratka :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?