Nevěsty z Prahy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Krásný den milé nevěsty... Tak jak probíhají přípravy? Také jste tak v nervech? ;-)))
Odpovědět
Profilova fotka
veru_m taaky porad nemame hospudku :-(
Odpovědět
@veru_m moje představa je kapela se třemi až čtyřmi členy, kteří budou hrát oldies nebo rock'n'roll ( spíš zahraniční než české písničky). Nechtěla bych duo klávesy a zpěvačka.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaaccka Tak to neporadim :(
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 A jaké máš představy? Docela dost jsem toho už oběhla :) Třeba budu mít typ..
Odpovědět
Profilova fotka
@veru_m no nekde v blizkosti vysehradu nebo botanicke v troji... a bude nas par, jen tak 17, naklady tak do 500 na osobu za menicko...
Odpovědět
Profilova fotka
@veru_m jo a bude to jen obed a dezert, idealne pokud tam budou rovnou schopni pripravit i dortik
Odpovědět
@kaaccka ahoj, nam budu hrat bosaci - pop, rock, oldies. Pred nimi sme zvazovali este horvath band, ale to je asi presne to co nechces duo: klavesy + spevacka ;) obe skupiny nam doporucili nasi priatelia, ktorí ich mali na vlastných svadbach.. @marykusa03 mne sa velmi pacil napr. aj statenicky mlyn (teraska, jazierko, vyborne jedlo), akurat, ze je to trochu "od ruky"..
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 Mě teda Břevnovský klášter, tam je to paráda, ale neni to tedy vyšehrad.. Nebo Cinda.. to je Císařská louka..
Odpovědět
Profilova fotka
@karina1 @veru_m diky moc za tipy, mrknu na to :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, právě mi nacenili 4patrovy dort pro cca 65 hostu na 7300 :(( To mi prijde teda neuveritelne moc :(( Kde vy objednavate dort a za kolik prosiiiim..
Odpovědět
já mám dort třípatrový za 2500,- na édortychtečkaéú :-)
Odpovědět
@veru_m nám vyjde dort pro cca 30 lidí na 3000,-, takže ono to tak odpovídá ...jsou to šílené ceny...ale je všechno, kde figuruje slůvko svatební :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky vcera jsme byli na pivnim festivalu a nasla jsem krasne misto na letni, jarni hostinu celkem v centru, hned u zastavky tramvaje a pritom je to schovane, velka zahrada je u toho i restaurace, grily a vsechno. Je to na podoli na Strae sokolovně, zastávka Kublov, hned za Podolskou vodárnou, tak kdyby se to někomu hodilo.
Odpovědět
Profilova fotka
@veru_m Me dela dort kamaradka, bydli kousek od Prahy a pece bajecne. Je to zena v domacnosti, takze casu na to ma dostatek :)
Odpovědět
Profilova fotka
My si nechame pripravit dort nebo nejake zakusky asi primo v te restauraci kde budeme mit obed, nechce se mi jeste resit dalsi logistiku a naklady...
Odpovědět
mate nejaky tip na chutne a nie moc drahe zakusky v prahe?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, nevíte kde sehnat dobré koláčky za cca do 280,- kč na kilo ?
Odpovědět
Ahojky, my máme objednané koláčky v OU CHabařovická na Ládví. Dělají skvělé koláčky a minidezerty v ceně od 220 - 250 Kč. Příští týden si pro ně jedeme;) Jedině kdy nepečou je léto, jelikož mají učni prázdniny.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaatkka no to je právě ono :/ my máme svatbu 1.7., myslíš , že ještě budou péct?
Odpovědět
Profilova fotka
@kaatkka vyzvedávají se tak týden dopředu? nebo pár dní, to bych mohla stihnout , zavolám tam , děkuji
Odpovědět
Vyzkoušej tam zavolat, myslím, že poslední týden už péct nebudou, ale za optání nic nedáš. Případně je můžeš zamrazit - chutnají pak jak čerstvé - mám vyzkoušeno. Každopádně my je budeme vyzvedávat příští středu a svatbu máme v pátek, tak v chladu v klidu vydrží 3 - 5 dní. Měli jsme je už před měsícem na zkoušku.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaatkka tak jsem zkusila 3 učňáky a už nepečou a v chabařovický maj plno :/
Odpovědět
Profilova fotka
@kaatkka to by se musel najít mrazák trovhu větší a moc se mi právě nechce to dávat do mrazáku :/ aby pak nebyly vodový
Odpovědět
Ták mám ještě jeden typ, kde jsme chtěli koláčky objednávat původně. Je to pekařství u Řízků v Mělníku (přímo u náměstí) koláčky jsou výborné a kilo za 190Kč, což když vezmeš větší množství, tak se i s dopravou vyplatí.
Odpovědět
holky technická...je vhodné se převléci do černých šatů nebo černých společenských kalhot? co budete mít na sobě vy, až odhodíte svatební šaty? tady pokud už to nebude těsně před svatební nocí :-D někdo tvrdí že je to jedno, že měli ke konci džíny a tričko, někdo zase že né, že černá by být neměla....tak nevim.
Odpovědět
Profilova fotka
@emmule Převléct se do jeansu mi přijde trošku barbarsví po svatebních šatech, ale to je na každém co se mu líbí. Jinak myslim, že čený šaty neni zas takovej problém.. já bych ale asi šla do něčeho barevného.. Ale doufám, že ve svatebkách vydržím do rána :)
Odpovědět
@veru_m to já do rána ve svatebních nedám....budu ráda že dojdu na obřad, na hostinu a na záchod aniž bych si je přišlápla :) navíc jak jsou z takové té záclonoviny, tak se budou prý lehce zatrhávat :( holt budu muset nastávajícímu oznámit, že se rozpočet navýší o další šaty, jelikož ve skříni mam všechno skoro jen černé :))
Odpovědět
@emmule Čau holky já jsem si dala na převlečení ušít šatičky:-) alespoň něco mi zůstane:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaatkka díky za tip
Odpovědět
Profilova fotka
@kaatkka a kolik je jich na kilo? jsou to malinký nebo větší koláčky?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?