Nevěsty z Prahy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Krásný den milé nevěsty... Tak jak probíhají přípravy? Také jste tak v nervech? ;-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 Třeba bys potřebovala jen ty šaty mít jinak ušité. Budeš si půjčovat, nebo nechávat šít? Jinak se mi na Tobě moc líbí ty 3A.
Odpovědět
Profilova fotka
@hailliejade diky moc za tipy
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji chci si pujcovat, ale pokud bych nic zajimavyho nenasla, tak vsechno je mozny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 Tak kdybys náhodou nic jiného nenašla, nechat si ušít, není špatná volba. Navíc to kolikrát vyjde na stejné peníze, nebo levněji, než půjčení. Ale snad něco najdeš, držím palce. Byla ses podívat v salonu Natali? Tam jsem byla a myslím, že tam mají docela velký výběr.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tam jsem jeste nebyla, zatim v Andelskem, Brilliantprincess, Venesis a Neveste... dneska se chystam do Maggie
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 Já byla akorát v Silhouette fashion, tam jsem měla totiž vyhlídnuté původní favoritky, pak ve Venesis a Natali. Tak přeju dobré pořízení.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji diky moc, ve vetsine tech salonu maji na webovkach i saty co semi libi, ale prijdu tam a fyzicky je tam nemaji...
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 No jo, ono je lepší se těma webovkama moc neřídit....
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji jj, to uz jsem taky zjistila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky pridavam se sice se bereme v Horovicich ale jinak bydlim na praze 10 x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bubuhouk Ahojky, taky jsem z desítky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 zkus ten hotel Troja, není to od zámečku daleko a je to tam fakt nádherný! ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mixxinka diky, koukala jsem na to, ale maji to tam az od 20 lidi a nas bude par :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ale prd prosím Tě :-D Udělají Ti hostinu pro kolik lidí budeš chtít... vždyť je to pro ně kšeft, schválně tam zkus cinknout a řekni jim, že bys to chtěla na terase ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji jo tak to je prima ja jsem ze Zahradaku. Koukala jsem ze si trosku dal nez ja ja jedu kvuli satum az ted v sobotu budu je mit usite na miru takze se tesim a jak barevnou svatbu budete mit a co prstynky?
Odpovědět
Profilova fotka
@bubuhouk my bydlíme ve Vršovicích. Kde si budeš nechávat šaty šít? Já je mám objednané přes Studio Marry taky na míru. Barvu máme bordó + slunečnice a prstýnky se nám už dělají :-) . Jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@mixxinka oka, cinknu tam :-D x-)
Odpovědět
Ahojky holky, přidávám se do debaty :-) Svatba bude sice v Prostějově, ale bydlíme na Praze 9 :-) Jinak už mám šaty, prstýnky, fotografku, paní na pečení dortu, kadeřnici a kosmetičku - obě kamarádky, no a teď začínám vyrábět svatební oznámení a ostatní věci jako vývazky, čokoládky apod. Snad se to vše povede :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nás svatební oznámení přišlo se slevou ze svatebního festivalu (20%) na 1.705,-Kč a to máme 1x40,-Kč což už je prý taky dost. Nechali jsme tisknout 38x oznámení a 32x pozvánek na hostinu. Oznámení máme z brna - japos brno (k vidění a sáhnutí si lze v Andělském svatebním studiu). Zatím ho očekáváme každým dnem, ale myslíme, že budeme více než spokojení :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to my si nakonec budeme svatební oznámení dělat sami. Nám se totiž líbí oznámení z ručního papíru, ale co jsme tak koukali, tak nechat si to někde udělat je pěkně drahý. Takže jsem zašla koupit několik ručních papírů různé tloušťky a zkusila na ně doma vytisknout nějaký text a vyšlo to krásně, takže si je určitě vyrobíme doma a vyjde nás to jen na pár stovek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jak dlouho predem jste si objednavaly fotografy? bojim se ze uz budou dost rozebrani.. mate tip na nekoho dobreho?
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 Já objednávala začátkem února, jako jednu z prvních věcí. Ale bylo už dost pozdě, většina jich byla rozebraná :-(. Kdybych měla možnost, objednávám nejpozději rok předem. Záleží taky, kolik jsi taky do fotografa ochotná investovat a jakou kvalitu požaduješ. Co mě tak namátkou napadá - Kamil Saliba, Lukáš a PetraPotůčkovi, Bigoš, Smrčková, Zuzana Sharf, Lada Baladová, Wagenknecht, Koňařík, Jansa....
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 My máme svatbu v září a fotografa jsme rezervovali v říjnu. I tak to ale bylo dost pozdě, protože z těch, co jsme měli vyhlédnuté, tak už měli většina plno. Záleží ale na tom, jaké máš požadavky a kdy máš svatbu. Řekla bych, že třeba soboty bývají obsazené jako první. My máme na fotografa docela vysoké nároky, takže nakonec budeme mít fotografa až ze Slovenska :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji No saty si nechavam sit od jedne pani z Budine nad ohri mi mame svatbu bilo modrou. Takze budu mit modre saty. jinak kytku ja klasiku ruzicky bile s necim modrym. prstynky mame dovezene s Ameriky titanove chteli jsme neco trosku neobvykleho. A kolik budete mit lidi a co menu jake mate??
Odpovědět
Profilova fotka
@bubuhouk Myslíš Budyni nad Ohří? Lidí plánujeme 20 na oběd a cca 50 na večerní párty. Menu ještě nemáme potvrzené s restaurací, ale určitě bude knedlíčková polévka a jako druhý chod jsme navrhovali klasický řízek a buď jako Pavlišov (což je krajová specialita) nebo s bramborovým salátem, kdo by jak chtěl. A samozřejmě dort. Na večerní párty se bude péct prasátko. Jak to budete mít vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji Mi mame na obrad asi 50 lidi na hostinu asi 40 mame to kousek za Horovicema v takjovem kouzelnem Penzionku. Mi mame parmskou sunku s melounem zamozrejmne knedlickovou polevku a hl. chod mame knedlo zelo vepro. Dort by nam mel priject z Prahy tak jsem zvedava. Vecer budeme mit v Kolibe raut a budeme delat kejty a kurata. Mi ted cekame jen az prijde svatebni oznameni a snad to bude vsechno vlastne ne nemuzu nic sehnat na auto modro bile aby to nebylo za strasne drahy jeste shanim neco modreho na stul vizelin ubrousky a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
@bubuhouk Tak to máte pěkně vymyšlené :-) . A co by sis na to auto tak představovala?
Odpovědět
my máme svatbu 8/7/2011 na Staroměstské radnici. Nevíte někdo, z čeho se tam vybírá pro ty varhany?
Odpovědět
@nevestaaaa koukni na www.svmikulas.cz sekce svatby a tam máš 60 písniček..já mám ještě z matriky papír kde se to samé i píše a je tam dalších asi 60 modernějších písniček,které si sama musíš najít na netu jak cca znějí
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?