Nevěsty z Prahy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Krásný den milé nevěsty... Tak jak probíhají přípravy? Také jste tak v nervech? ;-)))
Odpovědět
Ahoj holky,mám dotaz ohledně svatebního oznámení,kde jste ho nechávaly dělat,přes internet nebo jste byly osobně?
Odpovědět
Na obed nas bude max. 20 a jelikoz pritel ma trvale bydliste na Praze 8,tak neplatime nic,jen 500,- za tu varhanici... :-) my mame oznameni odsud http://www.4m.cz/partneri-svatebnikve... zasli jsme na M.Horakovou,kde maji katalog a pak objednali pres net.. poslou do 3 dni navrh v PDF a po odsouhlaseni to bylo za par dni hotove.....
Odpovědět
Profilova fotka
@anik6 Jé, od nich mám kytky, jsou super :-) @carlisle My jsme si je udělali na PC a posílali je mailem, jediný, kdo není pořádně na mailu, je babička s dědou a pro ně jsem to prostě vytiskla a poslala poštou.
Odpovědět
Profilova fotka
my taky budeme jen posilat mailikem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky budeme mít obřad v Praze a to 27.5.2011. Máme zařízené už téměř vše, až na oznámení a doladění přesných detailů:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko všem, jsem taky z Prahy, svatbu plánujeme na 11.6.2011, ale bude v Novém Městě nad Metují, tak nevím, jestli mě vezmete mezi sebe ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji jasan...jsi z Prahy, tak sem patříš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mixxinka Tak děkuju :-) a přeju pěkné MDŽ všem :-D
Odpovědět
amadeuska:my už všechno máme zařízené,kromě oznámení a nějak se nám nezdají ceny,za 40 oznámení 4000?to je trochu moc
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji: vitej :-) a uz mas vsechno zarizene? nejak tady z toho zacinam mit schizu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, já jsem taky pražanda a svatbu máme 13.8.2011 v Pavilonu v Havlíčkových sadech. Vše podstatné zařízeno, jen taky dumám nad svatebním oznámením...budeme ho mít asi s fotkou, ale potřebovala bych k tomu nějakého zkušeného grafika...nevíte náhodou o někom ? carlisle : 4000 Kč se mi zná hodně...
Odpovědět
Profilova fotka
@trckin Ahojky, tam jsme byli zrovna v sobotu na procházce, to budete mít krásný :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@trckin ahoj, tak to mam jeste co delat, ja zatim nemam vubec nic, jen beham po satech :-S
Odpovědět
Profilova fotka
nemate nejake tipy na dobrou restauracku v blizkosti Palmovky? nebudeme mit dost aut, tak se nekteri budou presouvat z Libenskeho zamecku MHD (nevesta snad ne :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 Děkuji :-) . Máme toho zařízeného už dost ( když si vezmu, že jsem začala zařizovat až na začátku února). Moje šaty se už šijí, prstýnky dělají, oznámení jsou na cestě, stejně tak nějaké doplňky. Něco už máme i doma. Zbývá ještě zajít na matriku a podepsat žádost, sehnat ošacení ženichovi (to s ním bude řešit budoucí tchýně), domluvit na pevno koláčky a upřesnit detaily dortu, objednat spodničku a ještě pár drobností. Doladit požadavky na restauraci, kde bude oběd a večerní párty si vzal na starosti naštěstí můj táta. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 mě napadá jenom pizzerie U divadla, je to tam pěkné a moc dobře tam vaří, ale někdy tam trochu vázně obsluha :-|
Odpovědět
Profilova fotka
markyusa03 : Něměj stresíky, já jsem to trošku pohonila, protože se budu muset učit na rigorózní zkoušku na vejce, takže jsem to chtěla mít zařízené co nejdřív, abych se mohla učit. Určitě to stíháš :)Na Palmovce to bohužel neznám, jen vím, že svatební hostiny na Praze 8 nevěsty dělají U Golema nebo Na Korábě. mihaji : jo jo máme to tam rádi :) Už se moc těším a doufám, že nesprchne. Kdyžtak je tam i mokrá varianta, ale venku je venku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, svatební oznámení si necháváme dělat přes internet - v salonu jsme si totiže žádné nevybrali a přijde mi, že je to přes net i levnější.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak my dort ani kolacky mit nebudeme, ani vecerni party (jen obidek s rodinou). oblek pritel ma a novy shanet nebudeme... oznameni si vytvorime sami a rozesleme mailem (a prarodicum vytiskneme)... ale musime sehnat restauracku, saty, vizazistu a kadernika a fotografa...
Odpovědět
Profilova fotka
@trckin Taky doufám, že nebude pršet. Máme obřad v zámecké zahradě a kdyby pršelo, přesouvá se to do zámku. Uvnitř to ale není tak pěkné.
Odpovědět
Profilova fotka
@trckin u GOlema to znam a dobre tam vari, ale Mhd by to celkem trvalo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 A na kdy plánujete svatbu? Já měla s fotografem docela problémy, skoro všichni už byli rozebraní dloooouho dopředu.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no na zacatek srpna... taky se bojim, ze to bude prebrane :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 Tak držím palce, ať dobře pořídíš. A jaké si představuješ šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no rada bych nejake ktere by vic zakryvaly zada. mam siroky zada a u vsech korzetovych mi vzadu lezou "bochanky", coz nevyada dobre... a vzhledem k tomu ze bych rada jen natocene vlasy do prstynku, tak k tomu asi ani nebudu mit zavoj, co by to zakryl :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my máme svatbu 10.9. ve Viničním altánu a zařízeno nemáme skoro ještě nic, jen ty nejdůležitější věci jako obřad, fotografa, šaty a vizážistku s kadeřnicí. Jo a taky už máme zamluvenou svatební cestu. Jinak co půjde, tak se budeme snažit vyrobit si doma (vývazky, jmenovky, svatební oznámení...)
Odpovědět
Profilova fotka
@aneleh81 to si myslim ze uz jsou drobnosti, to hlavni mas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 A co nějaké bolerko nebo šál? O tom jsi nepřemýšlela? Jinak já mám záda tedy spíš "špekatá" (jako ostatně všechno :-D ) a některé šaty mi "bochánky" nedělaly. Neměla jsi je jen moc utáhnuté?
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji to vis ze premyslela, musim nejaky vyzkouset. nemyslim si ze byly moc utahnute, to by mi to nedelaly vsechny... je to videt i v te galerii :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 kousek je taky golfYacht, ale to bude asi dražší, nebo mě ještě napadají restaurace Třetí poločas (tretipolocas.cz), Baterka (baterka.com) a Spadla Pec (spadlapec.cz)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?