Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nové nevěsty rixinka: u řezníka je to prý super a dokonce ji tady jedna tam měla,ale už nevím kdo radnice a hudba: najděte si svoji,kteou tam chcete zahrá v notách na klavír a doneste ji včas varhaníkovi,kterého vám řeknou na UMO,aby si to nacvičil...nám hrál Dívka s perlami ve vlasech a R.E.M.
Odpovědět
Profilova fotka
tak už vím kdoměl hostini u Řezníka...........lenileni
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj děvčata, teda tady se to nějak rozběhlo :-D vítám nové nevěsty ;-) my jsme to měli na radnici a nechávali jsme si hrát Tenkrát na západě a myslim, že Noc na Karlštejně a ještě asi něco....no někde to mam doma vypsaný :-) lenileni měla svatbu U řezníka a na fotkách to vypadalo dobře a myslím, že psala, že byla spokojená :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem, tak jsem se tu zase dlouho neukázala, ale mám pádnou výmluvu - dřela jsem jako kůň na bakalářce, abych ji stihla odevzdat, takže jsem nevnímala skoro nic. vrchol byl, když už zbývala jen jeden den sedla ve dvě odpoledne ke kompu a psala a psala 17 hodin v kuse do sedmi do rána, pak si vyčistila zuby a šla do práce. Když jsem se ráno zvedla od kompu, tak se mi začaly klepat nožičky a byla jsem taková "řídká" na omdlení, tak sem si zas sedla na prdel, ale pak kjsem to rozchodila a v práci jsem byla, kupodivu, celkem svěží, ačkoli mi často vypínal mozek a neurdžela jsem myšlenku :-D Dneska už je to horší - skoro jsem nevstala z postele, jak se tělo dožadovala zbylého dluhu spánku a nebýt popelář (aspoň někdy je ten rambajz k něčemu), tak jsem spinkala dál :-) teď bude chvíli pokoj a pak další blázinec státnice - a pak .... pak asi nic, protože se mam ráda :-)
Odpovědět
Monisek : tak to ti přeji, že už jsi to dopísala. Státnice určitě zvládneš!! Ale věřim, že takovej nápor se nedá vydržet dlouho .
Odpovědět
Profilova fotka
moni, tak po státnicích miminko, ne? :-)
Odpovědět
Tak začátkem týdne nám přijdou oznámení a hned je musíme rozeslat, máme už nějaké zpoždění. Taky každým dnem dorazí naše poháry na přípitek a koruna pro miláčka a pro mě čelenka (ale ta není na svatbu). Já se tak těším!
Odpovědět
Lea : vy že máte z rozesíláním zpoždění? Máme svatbu o měsíc dřív a ještě nemáme ani oznámení doma :-) Taky by měli být v týdnu....
Odpovědět
zukl: v plánu bylo, že je pošleme nejpozději v polovině března..... spíš jsem chtěla někdy začátkem března nebo koncem února..... a to už je.... a oznámení teprve přijdou.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, my se jdeme dnes poptat na kalkulaci do Gondoly, Kontíku a k Salzmanům, Chceme u nich ale jen oběd, tak jsme zvědavá, jak budou vstřícní. Budu informovat ;-)
Odpovědět
Lea : :-) tak to ještě do půlky března stihnete. Máme už doma obálky hihi tak už jen něco do nich...všřim, že to koncem týdne, nebo začátkem budem taky posílat. Tohle jsme drobet podcenili, ale zase všichni důležití to vědí kdy a kde to je...
Odpovědět
zukl: u nás to taky povětšinou vědí, ale chceme, aby měli dost času odpovědět a potvrdit, že přijedou a v jaké počtu.
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky holky, zítra jdu na finální zkoušku šatů, snad si je i odvezu. Máme objednané létající přání. Doufám, že budou v týdnu ty oznámení. Krabice na výslužky už taky máme. Dneska musím urgovat prstýnky (o ty mám strach) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak hlásím jak jsme včera dopadli s vybíráním restaurace :-) Předem hlásím, že vyhrála Gondola, velice příjemný usměvavý personál, ochotná paní provozní, hned jsme si nechali sestavit předběžné menu a cenovou kalkulaci, poradila, když jsme si nebyli jistí. Salonek se mi moc líbil, k naší svatbě se maximálně hodí, protože na oběd půjdou jen nejbližší (cca 20lidí) a salonék na mně působil komorně, útulně, rodině ;-) V kalkulaci jsme se vešli do 10000,- = 3 chody, přípitek, výzdoba, nealko, kafe atd. Další jsme navštívili Salzmany, hned jako první na mně padl smrad z cigaret (jak ve čtyrce hospodě) a další pohled byl na šíleně nesympatického číšníka (holky kdybych se tam nešla ptát na svatbu, ale jen na jídlo, tak už se otáčím na kranfleku a mizim). Pak jsme čekali na provozní a šli se podívat na salonek. Když jsem viděla ty chsody a jak do nich táhnu babičky a sebe v šatech, trochu jsem se zapotila jen při té představě, upřimně řečeno, salonek mi s jeho omaštěnými zdmi moc nenatchl a byla jsem rozhodnutá, že tady hostinu nechci, trochu to pak zachránila paní provozní, svým příjemným a ochtoným přístupem, vypadala jako dobrá organizátorka ... ještě si počkám na jejich kalkulaci, pro srovnání, ale jinak už konečně máme další čárku za splněný úkol a hostina bude v gondole. Apropo kterápak z vás tam má hostinu 3.7.? To si tam akorát ponesu dort na neděli ;-)
Odpovědět
Cupity : myslím, že z této diskuze žádná...Jinak pokud se ti to nelíbí od pohledu tak to tam neber, protože na prvním dojmu vždycky záleží nejvíc :-D My jakmile jsme přijeli k Pramenům se nám to tam taky zalíbilo a jinam jsme už nešli
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: Máš pravdu, jsem stejného názoru. Nějaká svatba se tam v sobotu koná, tak jsem jen zkusila, kdyby se tu nějaká nevěsta ukázala ;-) Držím palce zítra se šatičkama :-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak už jen 30 dní, to je děsně málo :-) Snad už máme všechno hlavné zařízené. Kytky, cukroví, dort, oznámení, šaty, boty, oblek, účes, líčení, hostina, výzdoba, prstýnky to už máme (zařízené, popř.doma) Už nám chybí jen hudbu udělat na celý den... Pořád přemýšlím co ještě? Nevíte? :-D
Odpovědět
Cupity : díky, snad se povedou :-)
Odpovědět
Nám včera dorazila oznámení..... rovnou jsem je dala do obáĺek i s pozvánkami..... ještě musím udělat lístečky s kontaktem, kam mají poslat potvrzení, že přijedou. Příští týden se budu domlouvat s paní Benešovou na kytičkách. Začínám být nervózní, jestli jsem fakt zařídila všechno.
Odpovědět
Tak už máme oznámka doma. Jen je rozeslat a odehít lidi, kterým patří :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, děkuji. Už jsme se stejně asi rozhodli! Když v Plzni, tak v pivovaře. Potřebuji, ale poradit s nějakou kapelou, please poradí někdo? Vím, že možná plaším zbytečně brzo, ale tyhle hlavní body, bych už chtěla mít jisté. :-)
Odpovědět
My dnes dovkládali do obálek a opatřili pečetí...... brzy rozešleme...... nakonec to bude opravdu v polovině března. Některá oznámení doručíme osobně, jiná půjdou poštou.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, prosím poraďte, kde jste si nechaly dělat oznámení a jak jste byly spokojené? Chtěla jsem si udělat vlastní elektronické pro rozeslání kamarádům, ale nenašla jsem nic kde by se to dalo udělat. Nemáte zkušenost? Díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak se mate? My jsme porad 2v1 :-D A citim se jako kdyby nic, tak uvidime, jak budeme dlouho cekat. Doktor ve stredu rikal, ze mame jeste cas (hlavne, ze predtim rikali, jak to bude driv, no nic). brixinka: My meli kapelu TOJA z Blovic. Jsou sice jen 2, ale muziku udelaji a jsou fakt dobry, mela je i mapemo a taky byla spokojena. Jejich stranky jsou http://www.to-ja.cz/ , tak tam kdyztak koukni a maji tam i ukazky, tak si o nich muzes udelat predstavu. Mam i CD, ale nevim, jak bych Ti ho pujcila. Ale jinak pani Cizkova dela masaze tady v Plzni, tak se s ni muzes sejit, ona Ti rekne vic. Urcite neprohloupite :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gajsa_ děkuji a umí zahrát i něco tvrdšího jako např. Kabáty, Aleše Brichtu apod.? A můžu se zeptat na kolik vyšli?? :-)
Odpovědět
Gejasa : tak at jste hlavně v pořádku. Ještě si to užijte být sami, pak se od vás už nikdy nehne. Jako bráchovo malej je super, šikovnej ale provokuje. Objevuje svět :-) taky bych už chtěla takovej malej uzlíček. No nic musim si ještě počkat :-D
Odpovědět
ahoj holky, jsem vážně ostuda,vůbec jsem se sem nedostala, pracovně jsem vytížená jako blázen, chodím domů a padám do postele... zdravím nové nevěsty :-) k tomu oznámení, já je objednávala přes web of firmy Stloukalovi a můžu jenom doporučit, velmi příjemná cena, domluva super, a dodání do týdne doma prostě paráda. webovku mají stejnou jako jméno firmy. Měli jsme takovej ten lesklej papír a červenou metalízou potisk, úplně jednoduché a vyšlo nás na 10 kč, no paráda. Sladili jsme k tomu i pozvání ke stolu a jmenovky.
Odpovědět
Nám oznámka dělala švagrová (návrh i tisk), máme je na lesklém papíru. Myslim, že je dávala tisknout u Krále. ALe cenu nevím, dostali jsme je jako součást svatebního daru od nich :-D Vladi : zkus prosím nahrát ty fotečky, ještě je čas, ale abych si kdyžtak mohla něco sehnat :-)
Odpovědět
Vladi : přemýšlím jestli by třeba nebylo jednodušší abych přišla za tebou do práce a třeba si to hnedka odnesla? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty,chtěla jsem se zeptat jestli náhodou někdo nebudete mít hostinu v Černicích u Matasů,máme tam rezervovaný termín hostiny,tak jen jestli s nimi někdo nemá nějaké zkušenosti.díky.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?