Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
já si myslím, že Komtesa asi volno nemá...ale nevím, možná že jsem to přehlídla a půjde taky ;-) mě je to jedno, tak já bych si sjela taky po práci domů a budu počítat na půl 6 :-)
Odpovědět
zukl: Já vím o vizážistce v Design blocku - Dita Nosková, je fakt šikovná. Líčila na svatbu kolegyni z práce a já jsem u ní objednaná i na líčení i na česání na svatbu. Je to profi vizážistka, tak jestli jsi ještě nikoho nesehnala zkus jí. Můžu Ti do IP napsat kontakt. Měla bych na vás prosbu. Kde sed v Plzni dají sehnat stužky na vývazky, konkrétně bílá a světle fialová? Ve františkánské ke to bída a pak jsem našla, že jste zde psaly o Tylovce, ale tam jsem nic nenašla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Tak konecne patek a oddychnete si od prace, ze? zukl: ja bych mela kontakt na kosmeticku Moncu, prijede k Tobe domu a nevezme si moc, u me si brala 200,- a udelala to fakt skvele, doporucovala jsem ji dal a vsichni s ni byli nadmiru spokojeny. Kdyz by ses toho bala, tak si s ni muzes domluvit zkousku. Kontakt je: 604776022 Opravdu za ni rucim :-)
Odpovědět
Ahoj holky, s kafíčkem počítam, kdyby někdo šel už od 17 tak bych šla taky, jinak počítam s půl 6.... janusek : Ve Františkánský maj výběr jak kdy, v Tylovce nemaj nic, je to takovej zastrčenej obchod, a když sem tam byla koukala na mě jako když sem se praštila, že si to chci kupovat neudělaný. Pak je galanterie pod divadlem - Heva. A taky je galanterie směrem na Světovat, když jedeš tram.2, zastávka Sladkovského U duhy (ale nikdy sem tam nebyla). Pomalu nejjednodušší je to objednat na webu. Gejsa: jak se vede? Jste oba v pořádku? Děkuju za kontakt, určitě jí zkusim zavola a nějakou malou zkoušku domluvit, protože přesně nevim co bych chtěla
Odpovědět
gejsa: nazdárek, jak se oba dva máte?
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem v Tylovce sehnala přesně barvičku, kterou jsem chtěla na vývazky, ale moc na výběr tam toho nemají a hlavně ve velkým počtu...já jsem jim tam vybrala tenkrát poslední zásoby :-) a pak jsem pořídila stužky v galanterii na Klatovský u zastávky U práce, tam mají docela dobrej výběr ;-) tak jestli byste některá byla v kavárně už na 17h, tak já bych tam taky dorazila...šla bych rovnou z práce ;-) ale hlavně, abyste tam fakt někdo byl a já neseděla u stolu půl hodiny sama :-D ;-) gejsa: přijdeš se na nás podívat toho 27.??? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: ona Ti poradi, ja to taky nevedela, tak jsem to nechala na ni a spokojnost velka.... Jinak my se mame dobre, krasne rosteme, jen je to kazdym dnem nejak narocnejsi. Boli me zada jako cert a kolikrat uz ani lezet nemuzu. Ale jinak je vsechno v pohode, pred 14 dny jsme byli na kontrole a mame 1125 g a 35 cm. A jsme uz otoceny hlavickou dolu, tak uvidime, jak budeme priste. Co se tyce kafe fakt nemuzu dopredu nic rict, protoze je to se mnou jednou tak a jednou tak, takze se to dozvim az ten den. Ale moc rada bych vas videla, vy drbny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, holky, já bych taky přišla spíš na tu 17h, protože dělám do 16h a jet z města domů a zpátky se mi nechce. Takhle se podívám do nějakýho krámku a půjdu se ohřát. A je to na někoho zamluvený?
Odpovědět
Mě by se to taky hodilo právě na tu 17, protože končim kolem 16. By to bylo akorát tam dojít. Tak se Mikanku neboj, že tam budeš sedět sama.
Odpovědět
Zítra jedem do Kralup nad Vltavou na prstýnky), firma Goldex tam má pobočku. Tak snad nějaký ty prstýnky vyberem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, tak já tam dorazím na tu 17h, snad tam nebudu tápat...ještě jsem v tý kavárničce nebyla =-) ale myslím, že ještě to na nikoho zamluvený není.... :-N
Odpovědět
mám to teda v tom Simsalabim zamluvit na pátou? a nahoru do kavárny a nebo dolů do restaurace? Jo a kolik nás vlastně bude???
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
janusek: v tý tylovce je to až u hosovo parku. proti zastávce vladi tak to zamluv radši dole, vypadá to, že bysme se nahoře mačkali komtesa asi taky půjde, v pondělí se tu ukáže tak nějakejch 8 nás asi bude, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
jinak já nevím, kdy se dostavím, jedu stříhat do nýřan, tak nevím jak bude spoj zpátky, ale do šesti to snad zvládnu
Odpovědět
pepik: neříkej mi,že nedorazíš, to ani ve srandě, budem na tebe čekat, já dorazím taky cca půl šestá jinak dneska byl plodný den, nakupujem v Tescu a hned u vstupu potkáme Moniska, z druhé strany k nám dorazila Mape a ještě jsme potkali Gejsu, takže kdyby něco, tak dobrý srazy jsou i v Tescu :-D :-D :-D Moniskovi jsem to řekla o srazu, takže snad dorazí, prý mrkne i sem na stránky
Odpovědět
Profilova fotka
no dorazím, jen nevím v kolik ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, koukám, že spousta z vás už má svatbu za sebou, tak vás jako zkušené poprosím o nějaké rady:-) Chci si nechat ušít šaty a vůbec nevím na koho se v Plzni a okolí obrátit, doporučíte někoho? Co se týče dortu, uvažuju, že si ho necháme upéct u Malinů v Kaznějově, máte s nimi někdo zkušenosti? Odkud jste měly vy (budete mít) dort?
Odpovědět
lacoccinelle: my budeme mít dort z cukrárny U Marka, vyjde nás na 1800,- a asi si u nich necháme i upéct koláčky a cukroví do výslužek. S šitím šatů nevím, já mám moc speciální, ale myslím, že ta moje švadlena taky šije normální šaty. Jmenuje se Pánková, kdybys chtěla, dám kontakt do IP.
Odpovědět
lea de bahn, děkuji za tipy a teším se na další od vás ostatních. Kontakt na p. Pánkovou jsem si našla na internetu, na svých internetových stránkách píše, že kromě historických kostýmů šije i svatební šaty, má tam i nějaké fotky, které mě celkem zaujaly, tak ji zkusim oslovit.
Odpovědět
Ahojky holky, zkouška šatů byla bezva, šaty budou krásný....pak dám nějakou fotku do alba. Lacoccinelle : já mám švadlenu ale až z Volduch (kus od Rokycan)
Odpovědět
Zukl, necháváš si šít ty šaty co máš v albíčku? Pěkný... Na kolik tě tak vyjdou?
Odpovědět
Lacocinelle : ty první v albu jo :-) No zatím sem platila látka 500 kč, ale budu ještě dokupovat nějaký taft a tyl na spodničku, aby to nebylo průhledný a nějakou ozdobnou látku. To počítám tak cca 300 - 500 Kč. No a práce nevím, ale tak max 2 500 Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, ve středu s tím počítám, jen nevím v kolik dorazím. Jdeme s kamarádkou,vdává se v červnu,zkoušet šaty a snad jí taky dotáhnu na kávu. No nevim. Ale dorazim určitě. Už se na vás těšim, jo a mám slíbeno, že konečně budu bez auta, tak můžeme i popít. Jinak vítám nové nevěsty a přeji jim co nejméně nervů se zařizováním :-) :-) :-) lacoccinelle: s Malinovou mám dobré zkušenosti, měla jsem od nich dort i všechno sladké, osobní domluva je nade vše. Vyšli nám plně vstříc a cukroví mají výtečné. Dort ti udělají i podle obrázku co si doneseš.
Odpovědět
Janusek : ještě sem narazila na další galanterii. V goethově ulici naproti Komerční bance a na Slovanech u Galerie Dvořák jsou dokonce 2.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) no jo, to je pravda, Teco kdyztak setkani jisti :-D vladi: Tobe to seklo, nove obarvena hlava, bryle, moc hezke. Jsem se ptala manzy, zda vi kdo to je, tak rikal, no jasne, to byla Vladka :-D zukl: budes mit nadherny saticky, moc se mi libi...
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to byla včera akce......pomoc....takhle zle mi dlouho nebylo, sem si měla dát radši to pivo 8-)
Odpovědět
Pepik : soucítím s tebou. Na kafču za týden se domluvíme na ty vlasy? Gejsa : zatim se jim to podobá jen střihem, ale až je ozdobí a budou hotový budou krásný. Dám do alba fotečku
Odpovědět
gejsa: jeee tak děkuju moc, jsem si říkala, že změna je život :-D a tobě to taky moooc slušelo těhulko :-) a manža je dobrej, že mě poznal, ten můj když předtím viděl ten slet s Moniskem a Mape tak vzal do zaječích :-D Pepik: no ty kráso to byla zase jízda dámy, ten můj se jenom smál, a to já pak ještě dělala něco do práce a ráno v šest stávání a mazala jsem do práce abych všechno stihla :-D jo a nechala sis u nás šálu, tak ti jí vezmu na to kafíčko Dámy se nepochlubily jak to včera bylo co :-D se špatně domluvili a že prej kafčo včera, tak chudák Komtesa seděla v Simsalabim a dvě hodky na nás čekala, než se s Pepikem domluvila, Pepik plašil mě, já v autě přemýšlela jestli jsem tak blbá, že si to nepamatuju no a nakonec byla pařba ve 3 u nás doma :-D :-D :-D Holky máte u nás to pifko a colu a víno, jinak ráno mi nic nebylo, ale můžu říct, že žízeň mám jako sviňa, už mám v sobě 1,5 l minerálky, malou colu a musela jsem to zajíst bagetou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: moc se tesim na fotecku, protoze ta predstava je nadherna :-) vladi: jako fakt uplna zmena a moc se mi to libilo. No jo, Tebe manza poznal, ale Mape ne :-D a to nam byla i na svatbe :-D Aha, ja se zrovna chtela zeptat, co se vcera delo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: a co ten vas malej, teda ted uz jiste velkej mimous? :-) Nebo je uz v planu jinej mimous? uz jsi se nejak rozhodla? Jsi porad nevedela.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?