Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Mape: ten je nááádhernej,fakt jste si udělali kráásnýho mímouše :-D Tak teď ještě aby vás vůbec nezlobil atd. Holky jinak počasí děs běs, práce mám až nad hlavu, sotva stíhám, padám každej den do postele kolem půlnoci a už ve stoje usínám. Jenom dneska jsem si dala oraz a jsem byla pozvaná na oběd do Potrefený Husy a fakt tam vaří výborně :-) Co ten Monísek, kde se nám fláká, už jsem jí strašně dlouho neviděla a to tu byla dost často :-|
Odpovědět
Profilova fotka
halo, kde ste kdo?
Odpovědět
Profilova fotka
pepik: tadýýýý :-D i když teda fakt je tu nějaký mrtvo :-( bude nakonec příští týden to kafíčko??
Odpovědět
Profilova fotka
:-) :-) :-) tak já jsem tady a doznávám, že se flákám. Omlouvám se. Mohlo by to vypadat, jako že nezaměstnaní mají fůru času být tu každý den, ale musím říct, že jsem už dost semletá a podemletá tou situací a jejím trváním, že mám k netu odpor, protože mi stačí, že prohledávám spousty inzerátů (němě se opakujících do zblbnutí) a pak už ten krám nechci ani vidět. Kafe - to je něco jinýho - a čas - bych mohla prodávat, takže budu ráda, když vylezu mezi lidi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veliké opožděné gratulace Moni! Matýskovi přeju krásný život, aby byl zdravý jako řípa a měl štěstí na lidi kolem sebe. Štěstí na rodinu už má :-)
Odpovědět
halo halo jsem tady taky, sice na okamžik, ale s kafíčkem počítám, mám ho napsané na toho 17/12 ve čtvrtek a zase půjde do té Sedláčkovky ne? asi by to ale chtělo zamluvit, nemáte tam někdo cestu? Já se tam asi nedostanu.. Monisek: no sláááva, žiješ. Já už si říkala, co se ti stalo. Já vím, že situace je teď na hovno, ale ono bude líp,určitě, neboj.
Odpovědět
Profilova fotka
moni: tak to je dobře, že jsi k nám zavítala :-D a je supr, že dorazíš na kafčo ;-) situace je pěkně na h...o, ale nepropadej depresím...uričtě se brzo něco objeví...
Odpovědět
Profilova fotka
kolik nás teda nakonec bude? nějak ztrácím přehled. jo jinak už je jistý, že se během ledna odstěhuju :-) od února máme školku... už se nemůžu dočkat, u našich je teď blázinec, předělávají byt a je rozděláno všechno najednou....takže všude haldy věcí a bordel. no snad to do těch vánoc opravdu stihnou.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holkyyyyyy hlásím, že žiju. Teď před vánoci máme v práci pěknej fofr, předvánoční dýchánky :-N njn. Ale po svátcích kafíčko kdykoli a kdekoli. Mape nádhernej mimísek, gratuluju. Pepik kam se stěhuješ?
Odpovědět
Komtesa: no nazdááár, to je dobře že žiješ ;-) ono před vánocema je všude narváno a honička co, už aby to opadlo a byl zase klídek Pepik: takže budeš v Klatovech??? Co malej na to? Jeee já ti to tak přeju :-) No holky a co to kafčo? Kolik nás bude a zamluví to tam někdo?
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky dočítat takovej flák brrrr. Pepik : Klatovy tam je fajn a malej si určo zvykne a kamarádů bude mít hafec, na ty dosavadní si ani nevzpomene. Držím palečky. Vladi nazdárek to víš teď před těma svátkama, firemní večírky a tak, je toho moc a začíná mě to unavovat. Nemůžu ani jít synovi na závěrečnou, má jí teď v neděli, ale jde se slečnou do pokračovaček tak snad je ještě někdy budu mít šanci vidět. Seknu s hospodou a pudu makat někam do kanclu, nebo do škodovky. :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak zase někdy papa..... ženu opět sloužit lidu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
díky holky :-) no malej se těší, jen si zezačátku myslel, že do školky bude chodit do stejný, tak sem mu řekla, že tam někdy můžem jít na návštěvu a teď už o tom nemluví, tak to bude snad dobrý. ve mě se tetelý strach, ale taky se moc těším. ale ten strach má víc aspektů, tak o tom ve čtvrtek.... já to tam klidně zamluvím zase přes bráchu, ale kolik nás bude?
Odpovědět
Profilova fotka
čauky :-) já myslím, že by nás mělo být tak 6 nebo 7 na čtvrtek....ale už tu holky zase dlouho nebyly, aby to potvrdily, že to platí :-N tak nevim, jestli je ten počet dobře....
Odpovědět
čauky, holky já s tím jakože počítám, ale mám problém na druhou jedu do prahy na jednání a fakt nevím kdy se vrátím, takže je to takové krkolomné, bohužel. Teď vám fakt nemůžu slibít, že dorazím na stopro, možná, že bych to stihla cca na sedmou..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, se mnou je situace porad stejna, uvidim jak mi bude. Mame jit do kuchynskeho studia, tak to taky nevim, jak dopadne. Kdyztak napisete drby sem, kdyby to nevyslo.
Odpovědět
v pátek přijdou botičky a doplňky! Fotky mám už teď, jsou v albu. Je to nádhera!
Odpovědět
ahoj holky, tak když vidím to počasí venku, tak já to z té prahy stopro nestíhám, jednání je do pěti minimálně a pak přes celou Prahu zpět, to asi nedám a nedostanu se do plzně před sedmou, takže pro tentokrát se musím omluvit :-( je mi to líto, sem se na vás těšila
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak jak to nakonec večer bude??? já jsem s dneškem počítala, tak kdo všechno dorazí??? když ne Vladi a Gejsa neví, tak pak zbývá Monisek a Pepik...a co zbytek?? a zamluvil to tam někdo? abych tam nepříšla a nikdo tam nebude??? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mik: no při takovým počtu si myslím, že je to zbytečný rezervovat, v nejhorším půjdem někam vedle.... já dorazím....v kolik sme říkali? v půl šestý????
Odpovědět
mrzí mě, ale teď se mi jednání posunulo na druhou hodinu, tak to už to tuplem nestíhám... to je na dlouho, ach jo. tak holt po novém roce no, moc si to užijte a pak hoďte novinky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, já jsem si uvědomila, že ten můj má dnes svátek, tak taky nevím a dumám, jak to skloubit:o.
Odpovědět
Profilova fotka
no tak nenecháme to na novej rok? aby sme tam zase nebyli jen 2....
Odpovědět
Profilova fotka
mrzí mi to, ale byla bych pro to přeložení :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Lea: máš ty doplňky krásně sladěné :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, no tak to bych to taky viděla dneska to vypustit a nechat to, až se vám to bude hodit víc... a příští týden bysme nedaly rychlou kávičku v po nebo út???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jdu se sem mrknout jestli to dnes platí a ruší se to? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teď jsem si to pořádně přečetla, to by nás tam bylo fakt málo :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no škoda..... já příští týden určitě ne, až v tom lednu.
Odpovědět
monisek: děkuju, to je zásluha pana ševce.... udělal boty a tolik se mu to líbilo, že k tomu udělal i doplňky..... ale asi použiju jen boty a zbytek si schovám na jinou, méně honosnou příležitost......
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?