Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, mohli by mi nekdo zde poradit kameramana na svatbu nekde z okoli plzne nebo muze byt primo z plzne.Dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... no je to pravda, je tu nejak mrtvo :-( vladi: je, ten je uzasnej :-) to kdyz neco provede a podiva se na vas temahle kukadlama, tak mu nejde ani vynadat, ze?
Odpovědět
Vladi: kampak jsi dala mimouše, to nějak nevidim....asi slepá nebo co :-)
Odpovědět
Lucinka: my měli kameramana i fotografa z fotosvětu v Plzni a máme úžasný video, jsme s nima moc spokojení. Gejsa: jj, je to hajzlík a využívá toho, ale na druhou stranu, fakt mazlíček, Pája mi nadává že jsem ho rozmazlila, ale no a co, je to člen rodiny, tak proč ne :-D Zukl: do albíka z příprav, poslední foto
Odpovědět
jo holky tak už ho neuvidíte, páč mi pěkně promazali album, měla jsem tam i fotky ze svatby co se nevešli do albumu a pak jednu fotku mímouše a hned mi to všechno smazali, dobrý je, že fotky ze svatby jsem tam měla přes měsíc a nikomu nevadili a najednou je to problém. Někdy mě zamrzí, že spousta lidí tam má fotky co se svatby netýkají a nikomu to nevadí, ale pak tam dám svatební a i to je problém ]-( no holt měl někdo blbej den
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: je to fakt mazel, koukam, ze jsem to stihla akorat. Rikala jsem si, ze jsi ji asi uz smazala a ono ne. Jako tohle fakt taky nechapu, nekdo tam ma fotky co sem vubec nepatri a nechaji jim je tu a kdyz sem neco chces dat Ty, tak je to hned pryc a nemuze se nikdo ani podivat.
Odpovědět
Profilova fotka
vladiplzen: děkuji za doporučení,taky už jsem jim psala a působí velmi příjemně :-) . Můžu se optat na kolik tě to vyšlo a co všechno jste si nechali nafilmovat?
Odpovědět
gejsa: no jo no, neuděláš nic, ale hádej se tady s nima. spíš mě mrzí, že fotky některý fotky jsem tam měla od července a nevadilo to, najednou je to problém a všechno pryč. Holt se na tom někdo uklidnil... ale aspoň jsi mímouše viděla Luucinka: Mám dojem, že jsme platili asi 6 tisíc, teď sinejsem jistá, bych se musela ještě podívat, začínalo se filmovat od půl jedenácté do nějakých asi 18 hod večer - byla v tom domácí příprava, příjezd na zámek, před obřadem, celý obřad, pak ještě sestřih při focení v parku zámku, pak odjezd na hostinu, přijezd do hotelu, začátek hostiny a pak nějaký ty momentky po hostině a to je tak všechno. Jo a DVD jsme si nechali udělat asi 6x to tak zvedlo cenu. Ale chtěli jsme to mít s tím přebalem od nich a potiskem CD, vypadá to moc hezky. Vybereš si hudbu jakou tam chceš, pak nějaký fotky z mládí atd. A oni to dají dohromady, je to video asi na hodinu a úplně to stačí.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: njn, lidi jsou nekdy nevyzpytatelny.... No mela jsem to stesti, ze jsem to stihla, jeste, ze tak.
Odpovědět
Profilova fotka
vladiplzen:děkuji moc za tip,to je super cena,hned jim jdu volat :-)
Odpovědět
lucinka: není zač, máme od nich i fotky a jsou taky super. Pan Mazanec je moc příjemnej a takovej srandista :-)
Odpovědět
gejsa: to jo, asi jako jedna jediná :-) ale není nad to, ho vidět na živo, zbožňuje děti a moc rád si hraje, hlavně jeto takovej ten vítač, hned vrtí ocasem, že mu málem upadne zadek. Jsme se doma smáli, že mu budem muset taky pořídit klasickýho mímouše, aby si měl s čím hrát :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
vladi: Je, tak to budete mit super, az budete mit dalsiho mimouse :-) bude si s nim hrat. No tak jsem zvedava, kdy mu ho poridite.
Odpovědět
gejsa: no se uvidí, kdy mu na něj zaděláme :-D manža by klidně hned, už se ptal kdy jako vysadím prášky, tak uvidíme, jestli ale do toho vlítnu hned po vysazení, tak to bude veselo.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no a kdy bys teda chtela vysadit? :-)
Odpovědět
gejsa: no buď za měsíc a nebo si nechám ještě na čtvrt roku napsat... :-N 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no tak to jsem zvedava, ze by jste si nadelili takovej vanocni darecek, jo? Jsem zvedava, ajks e nakonec rozhodnete. Pak budeme vsichni drndat spolu, to bude psina.
Odpovědět
gejsa: jeee, to by byla sranda, dřív jsme říkala, že jdu na kafčo s nevěstama a pak bysme rovnou přešli na těhule a maminy :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no to je jasny :-)
Odpovědět
gejsa: se uvidí, taky jak nám to půjde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: jj, to je pravda. Ted jsem zvedava na mikanka, dlouho tu nebyla, tak treba uz je cekatelka. Moc bych vsem prala aby se zadarilo co nejdrive a nejlepe hned, jako nam :-)
Odpovědět
gejsa: no vám se to povedlo hned po svatbě, ne? U nás to zatím brzdím já, ale teď se uvidí. Hlavně jsem zvědavá co dneska Mape.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: jj, hnedka po svatbe :-) ale myslela jsem to tak, ze snad se to povede vsem tak, jak si prejou. No mape snad dopadne dobre a Matysek bude kluk jako buk :-) Ja se zacinam koukat po detskejch doktorech a jsem z toho docela bezradna, nevim, kterej je dobrej a kterej bere novy lidi. No kdyby nekdo vedel, sup sem s nim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
gejsa: hodně si chválí doktorky na americký hned u pomníku....jsou tam dvě.taky sem tam jednou byla, když měla naše dovolenou a byla sem spokojená.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: byla sem s kamarádkou....lístky už máme strašně dlouho, sice tam bylo dost typů co prodávali, ale když už mě to vyšlo na 1600, tak víc by ráďa nedal.tak aspoň sme si v klidu mohli slintat :-D
Odpovědět
pepik: to je jasný, já teď slintám až bude hotová koupelna, dělníci jedou jedna báseň, takže to bude hotové dřív, už aby to bylo :-) holky koukám, že nás i promazávají, abysme se za chvíli nemuseli šoupnout do volné diskuze....
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkné ráno! u nás zatím svatební přípravy nijak nepokročily, celej tejden mám odpolední, tak nebl vůbec čas ]-( , ale příští týden se na to vrhnu :-D , hlavně na šaty se těším :-)
Odpovědět
pantomima: jee, ty šaty ti i závidím, jsem je ráda zkoušela, i když s mojí postavou to nebyl žádný med :-) jaký bys chtěla šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
vladi, asi korzetový, holý ramena, barvu zatím nevím, uvidím, co bude za nabídku :-D , hlavně mi to nesmí moc uplácat hrudník, po kojení mi tam nic nezbylo :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?