Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Pepik: no týýýý jo, tak to je super, to ti moc přeju :-) takže tvoje budoucnost je nakonec v Klatovech? ;-) no aspon to není moc daleko, abys mohla dojíždět na kávičky. Co malej na to?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, co je tu novýho? Pepiku, a není to už prstýnek zásnubní? :-D Klatovy jsou hezký městečko, máme v KT a kolem spoustu příbuzných :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no o tom že je zásnubní nic neříkal... :-) malej řek že tam chce bydlet dřív než já...ale nechce se mu přít o kamarády ze školky.tak to bude asi nejhorší...no uvidíme, zatím je ještě čas
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, budeme se brát v březnu, poraďte, co a jak, s čím začít, kam zajít :-D Díky :-D
Odpovědět
Pepik: ještě je malej, rychle si najde jiný kamarády, nejdřív je to asi šok, ale pak si skoro ani nevzpomene. Děti to maj jednoduchý ;-) Pantomina: nazdárek, no asi nejdřív se zařizuje místo, matrika a fotograf 8-) pak už se to celkem dá všechno v pohodě zvládnout. Tady s holkama máme celkem dost kontaktů a doporučení z našich svateb, takže jenom se ptej. No a místa můžeš tady obhlídnout albíka, měli jsme to všude možně, že jooooooooo holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bude to klasicky na radnici, fotit nás bude kamarád z Prahy, termín máme 27.3 v jednu :-) , takže šaty, hospoda..jo, oznámení by taky měl dělat kamarád ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky:) vladi máš pravdu, malej si kamarády najde, určitě rychle :-) my se stěhovali 4x, taťka byl voják z povolání a bydleli jsme každý 3 roky jinde, to byl záhul :-D Ale jako děti jsme se rychle adaptovaly 8-) pantomima: tak to už máš docela jasné představy, to půjde krásně hladce :-) A termín je moc pěknej, to má můj manžílek narozky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme dnes náš záměr oznámili našim, ještě to neví nastávající tchánojc :-D
Odpovědět
Pantomina: no a co na to vaši? Naši si nejdřív mysleli, že si snad děláme srandu, náš táta se nás zeptal znovu po měsíci, jestli to myslíme vážně, až když jsme řekli, že je zamluvenej Manětín, tak to pochopil, chlapi no :-) Jo a tchánojc u nás byli nadšení, tchýně to obrečela Suzzanka: nazdárek, jak se máme?
Odpovědět
Profilova fotka
vladi- tak nějak se to u nás už čekalo, máme spolu už dvouletou holčičku a dva a půl roku spolu bydlíme, pořadí jsme trochu přeházeli, no :-D tchánojc se nás už minimálně rok ptají, kdy už to bude, tak budou spokojený ;-)
Odpovědět
pantomima: tak to budete mít veselo, všichni nadšení svatbou, to je dobře, se to hned líp zařizuje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
doufám......snad vše proběhne v klidu a pohodě x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky.... Moc vas zdravim, jsem ted byla tyden pryc a vratila jsem se nastydla :-( takze se musim lecit, ale jelikoz do sebe nemuzu nic cpat, tak piju jen caj s medem a citronem, jenze to mi rymu nevyzene :-( vladi: No to jsem si taky rikala, ze budu v praci do posledniho dne a neak to nevyslo. No hlavne at je prdola zdravej a bude to super. pantomima: tak to gratuuju a at zarizovani jde dobre. Jak psala vladi, mame dost kontaktu, tak se ptej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek ženské gejsa: nazdárek,tak koukám,že jsi si přivezla nemoc z návštěvy, blbý ježe do sebe toho moc cpát nemůžeš a tak se musíš vyležet sama,já měla hroznou chřipku ve čtvrtém měsíci jinak malému se asi vážně nechce a tak to vypadá,že nebude vyhnutí a bude ovinný nástup ve čtvrtek,ale zase představa,že do konce týdne by měl být malý venku a já ho budu moct mačkat v náruči je super,uvidíme co my řeknou při příjmu
Odpovědět
Profilova fotka
mape: ty jo, to je lump. nejprve se cpe ven kdy nema a kdyz ted uz ma, tak se tam zase drzi :-) snad nezakazou ty navstevy, docela to radi. No drz se :-) Ja se lecim co to jde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
map: tak to je dobře....tak ve čtvrtek na tebe budu myslet.ať je to rychlý a bezprobémový....držím palce
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkné ráno! Holky díky za nabídky! Tak poraďte prozatím nějaký místa na hostinu...nemusí být nejdražší ;-) , rozkoukávám se :-) Tenhle týden nemám moc času, ale příští určitě vyrazím obhlídnut šaty, už se těším :-D dávám si hlavně dohromady, co se všechno musí zařídit PS- nechcem nic honosnýho, ale aby jsme to měli tak nějak v klidu ;-) mape- pochopila jsem, že bude miminko, tak držím palce, ať to vše dobře dpadne x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... pantomima: my jsme to teda meli na Býkove, ale protoze jsme tam meli vsechno, od obradu po spani. Ale holky si moc chvalili hotel U pramenu, ze to tam bylo vyborny a nebylo to tak drahy. Jiste Ti k tomu tady napisou vice. Je, saty, ja bych si to s Tebou hned menila :-) ale ja mela saty z A&P Artu z namesti a byla jsem moc spokojena, pani je moc fajn. Tak se tam urcite u ni stav a uvidis. Hodne stesti.
Odpovědět
Ahoj, vůbec nestíhám...v práci blázinec, se asi rozhodli lidi, že nás vykoupěj :-D KOření jde na dračku :-) Jinak už mám všechno na vývazky. Prstýnky si asi necháme dělat u Goldexu (je to Slané u Prahy) a koukáme po podobě oznámení. Jinak prosím doporučte mi nějaký krám s prádlem pod šaty....nevim kam jít...
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: ahojky, lidi nakupujou jako sileny, blizi se Vanoce :-D jak jsi se ptala na to pradlo, tak se zkus podívat do Triumph na namesti (byval i v Tescu na Borech, zda tam jeste je, nevim), nebo maji spodni pradlo ve Frantiskansky ulici.
Odpovědět
Mape: tak to budu držet palečky, at je ve čtvrtek všechno v pohodě a ať co nejdřív mačkáš toho lumpa v náručí ;-) Gejsa: holka ať je ti líp, někdy si člověk řekne blbej paralen, ale jak pomůže vid, ale zase kvůli mímoušovi to vydržíš ;-) ono to určitě rychle poleví, taky budu držet palce ať je co nejdřív líp Zukl: holka to víš, vánoce vánoce přicházejí, takže lidi bere nákupní horečka. To my máme vystaráno, vybouraná koupelna, kuchyň rozebraná, takže máme jiné starosti, ale zase pak budu mít úklid celého bytu na jedničku :-D Pantomima: jj hotel U Pramenů je super, záleží na tom jak si to představujete a kolik chcete investovat, nebyl extra drahý, ale myslím, že taky není nejlevnější, ale vše záleží na výběru jídla, a jestli budete chtít grilování, raut,atd. No a počet lidí, samozřejmě. Když budeš chtít ceny, tak mi písni, pošlu ti to do IP, jak to vyšlo nám. Uff, mám toho plný zuby, takže jdu poklidit a padnu do postele, mějte se
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: je nazdar zenska :-) jj, ted by mi bodnul, ale dostanu se z toho i bez nej, prece nebudu ohrozovat mimouse. Kazdym dnem je to lepsi. Ale je to sila, si clovek rika, jak by si vzal jeden ten prokletej prasek a byl by klid :-D No to opravdu mate vystarano, teda, to bude bordelu... A co vas malej mimous, roste jako z vody, vid? Hod si do galerky fotecku, jsem zvedava, jak roste :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkné ráno! Na hotel U Pramenů jsem koukala, zatím nevím, my nechcem nic honosnýho, bude cca 20 lidí, žádnou velkou divočinu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi- jasně klidně mi to písni, kolik to stálo, díky x-) a ostatní pište taky, kde jste to měli, kolik vás bylo a kolik to stálo, ať mám nějakou představu a nežiju v iluzích :-D
Odpovědět
Vladi : tak to máte opravdu o zábavu postaráno, ale zase to budete mít krásný :-D Mape : držím palce i na nohou ať vám to dobře dopadne.... Gejsa : i vám držím pěstičky....tedka je toho plno (i u nás v práci)..nejhorší je že nemůžeš nic jen čaj :-) Pantomima : budeme to mít U Pramenů - obřada i hostinu...cena zatím přijatelná...personál moc milý....jídlo výborný!!!!...chceme jen jídlo pro max. 25 lidí, alkoholu taky moc nevypijem a nějaký ty studený mísy....
Odpovědět
Profilova fotka
zukl- můžeš mi prosím napsat rozpočet do IP? m ted počítáme s břadem na Radnici, ale klidně to ještě změnim, díky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... Tak dneska je konecne zase krasny den, sviti slunicko a to je super. Hned je jina nalada. Jen ja budu hezky doma, abychom se brzo uzdravili a pak si to uzijeme i v tom horsim pocasi. zukl: dekujeme moc, uz je to snad na ustupu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky tak já byla včera na rammsteinech......neuvěřitelnej zážitek. co vy? tady je nějak mrtvo
Odpovědět
Nazdárek, to víš, mě přijde že jsem pořád v jednom kole. Zatím jsem se nezastavila.. Pantomima: tak my jsme měli 34 lidí na hostině, večer nás tam bylo cca 65 lidí, byla hostina, od šesti rautový stůl (celkem dost naplněnej), od osmi začalo grilování, platili jsme nealko, pivo, víno, ještě v tom bylo ubytování 2 pokoje, no a komplet nás to vyšlo na 54 000 Kč. Jestli bys chtěla přesný rozpis na jídlo, tak ho mám ještě někde uložený, když mi hodíš maila do IP, tak ti to pošlu ve wordu. Pepik: jsi byla zapařit s miláčkem? Gejsa: tak hlavně ať je líp, venku je fakt krásně, i když já pořád někde lítám, tak si to moc neužiju, ale i za oknem je to hezký. Jo a foto mímouše sem na chvíli šoupnu, abyste viděli toho našeho fešáka jak vyrostl. Zukl: to víš kořeníčko v krásným balení je podle mýho super dárek, lepší než nějaký dárkový balíčky kosmetiky atd. však já čekám na dodělání rekonstrukce a už půjde polička od vás taky na stěnu Holky a Mape je dneska v porodnici, tak držíme palce, ať má kluka jako buka :-)
Odpovědět
Mímouš je v albíku :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?