Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, já tenhle čtvrtek taky ne...ale tak to můžeme nechat a kafíčko posunout na ten týden, co bude moct i komtesa...
Odpovědět
Profilova fotka
tak jo, aspoň se na sebe budem víc těšit.....takže 12.11.?????????
Odpovědět
čauky holky, jsem akorát přijela z Práglu z jednání a jsem totál ko.. cesta šílená. Víkend byl super, v sobotu přijeli švagrové s rodinkama a byli jsme se fotit v ateliéru na rodinou fotku pro tchýni k 60. narozkám, chtěli jsme netradiční fotky, tak jsem na to zvědavá, fotili jsme se v leže, z boku atd. Jsme se pak nechali cvaknout ještě s drahou polovičkou, když už jsme byli u toho profíka. Zítra snad budou hotové náhledy, tak kdyžtak dám ukázku do albíka :-) No a večer jsme popíjeli s kámoškou u nás doma a v neděli, byla snídaně v posteli a leháro. Jsme pak ještě vyrazili na nákupy, miláček mi zakoupit pěkný outdoorový botky, jsme je pak hned prubli na delší procházce s hafanem. Málem jsme koupili i celou novou ložnici - holky kdybyste viděli ty skříně s úložným prostorem, sem jenom slintala, jenže by se nám to nevešlo do ložnice, takže musíme hledat dál. Ufff jsem se rozepsala :-) Jo a toho 12/11 nemůžu já, můžu tenhle nebo ten příští, bohužel...
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, tak na kdy to vymyslíme???????? moc lidiček se ještě nevyjádřilo.
Odpovědět
Profilova fotka
no teda, to je děsný se teda shodnout na jednom termínu ]-( já mám tenhle týden vyřešený, ve čtvrtek jdeme večer do kina, takže nemůžu, tak necháme ten původní termín 5.11.??? co vy ostatní paní a nevěsty??? kdo by všechno šel??
Odpovědět
Ahoj holky, já tenhle nemůžu jak sem psala, 5.11. můžu a 12.11. nemůžu a 19.11. můžu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, je to těžký se shodnout - ale já bych to neplánovala na moc daleko - pak do toho hodně lidem něco vleze. Takže ten příští týden? Bohužel neuvidíme Komtesku :-( Tak kdo bude moct??? Vladi: bydlíme ve Staniční 48 - opačná strana ulice než je hotel Stela - první panelák počítáno od toho konce ulice a vchod první. A moc ráda si pudu s vámi zavenčit ;-)
Odpovědět
Nazdárek holky, koukám, že domluvit se je umění, ten příští čtvrtek by se mi fakt hodil, pak to bude komplikovaný a hlavně nám pak začnou dělat tu koupelnu a to se fakt asi nehnu. Moni: tak já se ti někdy ozvu až půjdu venčit a prolítnem to po parku ;-) jsme dneska byli až u Jiřího.. malej lítal jak zběsilej
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jak ste si užili den volna?
Odpovědět
Den volna byl nádherný! Měli by zavést takhle uprostřed týdne volný den na stálo!
Odpovědět
Profilova fotka
teda tady to ale žije :-D kde jste kdo holky?? to všichni tak moc pracujete nebo lítáte někde venku?? :-) u nás byl víkend na půl odpočinkový doma a na půl pracovní, se nám rozmnožila plíseň ve spíži, tak jsme to tam museli čistit :-p kdyby tak bylo volno každou středu :-D
Odpovědět
Ahoj všem, mám dotázek, kdepak jste v Plzni a okolí měli svatbu a obřad? Díky moc" :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sasanka: možností je spousta, spíš musíš napsat, jakou máš představu... v Plzni je možný mít svatbu na radnici, v muzeu, v botanický a meditační zahradě, v několika hotelech na zahradě, pak jsou v okolí zámky... holky, kdy je domluvený to kafe?? domlouvám si s kamarádkou cvičení ve čtvrtek a došlo mi, že se tu mluvilo o kafi :-N jak to teda nakonec bude??
Odpovědět
Moje představa je svatba "na jednom místě" obřad, hostina, svatební noc. Ráda bych výzdobu svatební tabule udělala sama... A krásná představa je pro mě hostina někde např. na terase, kde je výhled do okolí nebo něco podobného....
Odpovědět
Profilova fotka
holky si tu hodně vychvalují hotel U pramenů, taky je možnost v Parkhotelu na Borech nebo hotel CD na Karlovarský..tam jde udělat svatbu, hostinu a je tam i ubytování ;-) mimo Plzeň jde pak i na Býkově nebo tu holky měli svatbu ještě kousek za Plzní...hotel Lipovka. víc mě toho nenapadá, ale určitě je toho ještě víc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mik:mělo by být kafčo tenhle čtvrtek
Odpovědět
Ahoj holky, mi na ten čtvrtek něco vlezlo nečekaně :-(
Odpovědět
nazdárek ženský, tak jak to bude tenhle týden, potřebuju si to nějak všechno seřadit a sladit, tak japa? Bude kafčo nebo nebude kafčo? Sasanka: mrkni k Moniskovi do alba, měli to U Pramenů - jak obřad tak hostinu, ubytko, no prostě všechno. Výzdobu si můžeš udělat sama nebo s jejich pomocí, to není problém.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi, tak já nevím....aby sme tam zase neseděli sami...i když no problem :-D
Odpovědět
Koukám, že je tady mrtvo a nikdo se nijak nehlásí ;-( Pepik, je jasný, že bych šla, nahání mě i holky, co jsme se minule potkali ve Sklípku, takže když se nikdo nenahlásí, tak tomůžeme zopakovat co :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:klíííďo :-)
Odpovědět
Pepik: tak já zítra zjistím co a jak s holkama a dám ti echo co a jak :-D možná, že holky budou chtít jít na kafíčko a pak někam dál, tak to nějak rozplánujem ;-) :-D hlavně už nesmím pít víno a na to fernet :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooj, já jsem stále na čtvrtek volná ;-) Stačí říct :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čauky holky, já už mam domluvený to vytoužený cvíčo...nabrala jsem teď 3 kila, tak je musim zase rychle schodit, abych mohla nosit džíny jako obvykle, bez toho aby mi v nich bylo těsno :-N zrovna se cvičí ve čtvrtek od 18 h, tak mi to naše kafíčko nevyjde :-( :-(
Odpovědět
mika: jeee holka a na tobě jsou ty 3 kila vidět jo :-D dyk seš hubená jak tyčka ty ;-) holky tak kdo teda může krom mě, Pepíka a Moníska?
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: já bych to neregistrovala, že přibýrám, ale je to znát na kalhotech...když se v nich celý den tlačím v práci :-p :-N
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, tady se nic neděje :-| to si všechny necháváte nový informace na zítra :-(
Odpovědět
mika: no ono asi ani zítra nic nebude, nějak jsme se zase nedali dohromady.. :-( škoda no. Snad nám to aspon do těch vánoc nějak vyjde.
Odpovědět
Profilova fotka
:-(
Odpovědět
Pepik: je mi to taky líto, ale ani holky nemůžou takže to padlo totál.. no hele já bych to viděla že za 14 dní by to mohlo klapnout, to má Pája zase ranní a já můžu jít pařit ;-) :-D a mímouš bude mít doma hlídání.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?