Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
komtesa: dík :-) v hroznu to bylo vždycky útulný a dobrý, tak snad se taky někdy dostavím. vladi: hurááá, fotky jsou krásný. no jinak nevím proč, ale doma se na brs nemůžu dostat, hlásí mi to chyb spojení....tak sem z toho nervní.volala sem správci sítě a ten prý s tím nic neudělá, tak nevím. zkoušela jsem to přes explower i mozilu a nic. chtěla sem si do albíka hodit fotku miláčka, abyste ho okoukly všechny....
Odpovědět
Profilova fotka
map: tak držím palce, ať tam vydrží co nejdýl a ať má normální váhu. ;-)
Odpovědět
ahooooj holky, takže všem díky za chválu fotek, dala jsem je pozdě, ale přece :-D Komtesa: kávička není problém třeba už se nás konečně sejde víc, ale naposled to taky nebylo špatný vid Pepik ;-) :-D Pepik: takže už funguješ nebo ne? Páč já jsem moc zvědavá na toho tvýho fešáka Mape: no tak bude chvilku hlavou dolu, třeba z něj pak potom bude nějakej kosmonaut nebo pilot ne, ty zkoušejí jako zátěž jak dlouho vydrží hlavou dolů a malej už bude zvyklej ;-) :-D Hlavně ať se mímouš udrží, váhu už má teda hezkou, bude to určitě pěknej fešák
Odpovědět
Profilova fotka
tak huráááá, sem tu tak hodím tam tu fotečku, ale je pár let stará, tak má o pár kilo víc :-)
Odpovědět
Pepík: vauuuuuuu ;-) tak to je vážně kusanec, holka tak ať vám to klape, vypadá jako sympaťák. Jo a kila navíc, kde prosím tě....
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: ty kila má hlavně v ramenou :-N dělal bojový sporty. ale bříško tošku taky má. se mi včera zase zadařilo. vylilla sem si do klávesnice kafe....když sem jí vysušila, tak místo jednoho písmenka mi jich to napsalo pět, tak sem jí rozšroubovala, že jí vysuším pořádně a vysypali se mi ty špunty, asi 6 sem jich už nenašla, a dneska už klávesnice vůbec nereagovala. ještě že mám kamaráda v bazaru, tak už mám novou za 100 =-)
Odpovědět
pepik: sím tě, bych řekla, že nemá ani kilčo navíc, je to pořádnej mužskej. Koukám, že se ti to zase vede, i když mě už se to taky stalo... sice ne kafe,ale voda, ale i to stačilo. Mě se zase povedlo zaspat, jsem spala jak mimčo a probrala se ve třičtvrtě na osm... to byl fofr, se divím, že jsem vůbec namalovaná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pepik: je to fakt kusan...škoda, že je na fotce hodně oblečenej, pár svalíků a to tetování bych taky ráda viděla, když už je takhle namakanej :-D ;-) tak hlavně, aby vám všechno klapalo ;-) jo ještě, co máš prosimtě společnýho s Andreo Blažkovou (za svobodna Honzíkovou)??? :-)
Odpovědět
Pepik : pěknej chlap...hodně spokojenosti Jinak koukala jsem na spojení k hotelu U Pramenů jezdi tam bus 20, zastávka zadní roudná...ale jen 2x za hodinku...
Odpovědět
Profilova fotka
jasný, na Roudný jezdí 20tka nebo jestli to jde projít přes fakultku na Lochotín, to netuším... nehodíme zase nějakej termínek na to kafčo? x-) nějaký už předvánoční dýchánek??? ;-) za chvíli je listopad a ani se nenadějem a vánoce...teda to to letí ]-(
Odpovědět
tý jo, ani nevím kde tam je zastávka, takže já to fakt vidím na auto, parkuje se u nich dobře, tak to bude ok. Kdyžtak bych vás někde naložila. Jinak přes tu fakultku by to mělo jít, je tam i spodní vjezd. a nebo jestli to má být pařba, tak se tam nechám odvézt, abych si mohla dát skleničku a domů pojedu taxíkem :-D Tím jste určo pochopili, že jsem pro kávičku,ale fakt aby se nás sešlo víc, páč jinak se domlouvám rovnou s Pepíkem a jdem kalit do města :-D :-D :-D už to tak párkrát stejně zkončilo, viď ;-) 8-)
Odpovědět
no už bych vás ráda taky viděla. zatím mi to nikdy nevyšlo, ale tak na jedno kafíčko bych chtěla určitě :-)
Odpovědět
Článek se načítá
zukl: to je jasný, aspon uvidíš ten babinec ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: je to stará fotka, tech pár kilo nahoře má teď.... no a mám ztý doby ještě fotečku v tangách, ale mám zákaz ukazování a krom toho, tam je potetovanej ještě hodně málo. mik: ty znáš andreu???? dohodila jsem jí svýho bráchu....tedy Blažka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak kafe samozdřejmě beru
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdáár, Vladi: fotky jsou fakt kráásný ;-) Pepík: to je fakt kus chlapa - nikdo si nedovolí ani se na tebe křivě podívat 8-) Zukl: tak fotky jsem poslala do hotelu - koukám a zatím vystavené nejsou - bek. Mape: to je skvělý, že se malý takhle staví do role staršího velkýho bráchy :-D A s tou váhou - jste fakt šikulky a ještě se malý stal jogínem - ó jak mu závidím ten stoj na hlavě jen tak :-) Na kafe (no, dala bych horkou griotku, nebo tak) se těším - ale jak říká Vladi - jestli dorazí minimum, tak je fakt asi lepší zůstat ve městě - u spojů. Jinak mi bohužel padla ta práce v cestovce - velké naděje a tak mi zbyla jen trudomyslnost. Napsali mi, že se na to místo hlásilo 260 lidí, asi aby mi uklidnili, ale neuklidnili, takhle je to teď s každym místem a to je fakt děs :-(
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko... moni: s prací je to fakt děsný, kamarádka mi povídala, že její známá hledá taky místo a že by brala cokoliv...tak se zkusila hlásit na místo pokladní v ZOO a prý i na tohle místo bylo 60 kandidátů :-( fakt je to s tou prací děsný :-p ale držím ti palečky, takovouhle šikovnou ženskou jako si ty někde určitě vezmou :-) pepik: Andrea je moje spolužačka ze základky, mam ji v přátelích na Profilech a tam jsem u ní narazila na tebe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mik: no tak to je síla.....svět je fakt malej :-)
Odpovědět
Ahoj holky, když jsme u toho kafe, já mám odpol v pohodě následující dva týdny, pak je to na houby... takže zkuste někdo nadhodit nějaký termín, ať se domluvíme :-) Moni: to je mi líto, fakt je to s prací v týhle době špatný, ale určitě se někde chytneš, neboj, ono to přijde až to budeš nejmíň čekat. Jo a kde bydlíš přesně u toho parku? Tam chodím s mímoušem a už jsem si říkala, asi 3x že tam někde bydlíš, ale nevím kde. Holky jinam máme final, včera jsem mluvila s pánem a rekonstrukce koupelny nám začíná 23/11, příští týden jdem vybrat obklady a dlažbu... tak jsem na to zvědavá. Hlavně budu mít doma 14 dní nepředstavitelnej bordel, chjo.. ale zase si odbudu vánoční úklid dopředu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak by sme mohly kafíčko spáchat zase ve čtvrtek...třeba 5,11,???? moni: určitě práci seženeš, jen si hold musíš počkat, aby stála za to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, tak je vidět, že hlavně Plzeň a okolí je hodně malinký :-D to víš, já pocházím z podobný prdelky, jako je Andrea a tím pádem jsme se sešli na základce :-D vladi: vy to budete mít asi doma krásný, až vám to tam udělají, to budeš pečená vařená v koupelně, co?? :-D tak mě se ten termínek zatím hodí, co vy ostatní??? ;-)
Odpovědět
Pepik: ten termín by šel :-) Mika: no za ty prachy co nám to předělají, to abych v tý koupelně i spala :-D když přežiju ten bordel, tak ještě necháme udělat novou podlahu v obýváku a pak máme utrum :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, děkuju za podporu s prací. Vladi: jestli je ještě s čím - ráda přispěju se svými zkušenostmi z práce ohledně koupelny. Mno a 5.11. nema problema :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ženy, jak bylo??? já mám za sebou krásnej výkend plnej romantiky....večeře při svíčkách, snídaně do postele, kytička, řetízek...... :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem krásný den 5.11. bohužel budu makat, s novou hospodou mi přehodili i týdny. :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Pepik fakt závidim, fakt je to kusanec a držím palečky.
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak já můžu i tenhle čtvrtek - když Komtesa nemůžu příští týden... Pepíku: ty si ale provokatér :-) No u mě žádný svíčky, postelová snídaně a podobně, ale přiletěla kámoška z Holandska (má tam práci), tak se slavili její narozky, v sobotu jsem tudíž byla ještě mimo (omlouvám se za nechtěné, ale moc!, přehlídnutí Mikánka ) a většinu soboty jsem mazlila štěňátka kamarádky (já ci takýýýý) ( a kdyby jste někdo chtěl pejska, tak je ještě 6 malých pucků k mání :-) ) a včera byla oslava s mojí novou částí příbuzných :-) - no, taky jsem se nenudila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pepik: teda ty se máš, že si takhle krásně užíváte :-D no jo, začátky jsou krásný x-) moni: nevadí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no taky sem zvědavá, jak louho mu to vydrží :-) no když komtesa nemůže, tak já bych taky mohla tenhle čtvrtek......tak co vy na to?
Odpovědět
ahoj holky, víkend fajn, byla jsem u švadleny odevzdat látku.... tak snad je stihne ušít :-) Pak jsme měli prcka na hlídání, je úžasnej. Tenhle čtvrtek nemůžu, bohužel :(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?