Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Ahojky holky, tak U Pramenů je to moc pěkný. Pán je moc milej a ochotnej. Bude nám připravovat na příští týden kalkulaci, dá nám kontakty a pak se domluvíme. Ukázali nám i novomanželské apartmá, to je nádherný :-D Monisek : pan Jokš vzkazuje, že by chtěl nějaké fotečky. Prý je smutný :-D Jsme se na tebe dostali, když mi řikal, že maj novej přístřešek, že na webu zatím není k vidění, tak sem řikala, že jsem ho viděla na tvých fotkách ;-)
Odpovědět
Nazdárek, Gejsa: tak to máte doma veselo, u nás je to naopak, já pořád zmrzlá a Pája by zase pořád větral, no jo asi je poznat ten Krušnohorec :-))) Hlavně, že ti není nějak extra zle. Pepik: no ale prosím tě, povídej přeháněj, že by až tak? Doufám, že je to sympaťák ;-) ale to sis tý svobody fakt moc neužila 8-) Zukl: tak hlavně že se vám líbilo, myslím, že ta svatba tam stojí za to. V porovnání s ostatníma hotelama nám to nepřišlo ani předražený, když jsme viděli celkovou sumu za hostinu atd plus ubytko pro někoho, tak si myslím že fakt super. Hlavně tam výborně vaří a obsluha byla moc ochotná .... Jeeee to je jako bych jim dělala reklamu, ale já byla vážně moc spokojená :-D
Odpovědět
Ahoj, Vladi: první dojem je opravdu skvělej. Uvidíme co nám nabídne, teďka bude předělávat jídelníček, tak nám ani nenabízel sestavení menu. Ale orientační kalkulaci nám udělá. Teďka aby měli volno na matrice
Odpovědět
zukl: menu tam mají opravdu fajn, my si šmákli. A s tou matrikou, tak svadba bude v květnu ne, tak to by neměl být problém, to ještě není tak "narváno" :-) K tomu rozpočtu - my měli 34 lidí na hostině, pak jsme chtěli grilování a raut pro cca 60 osob, platili jsme nealko, pivo, víno. No a odhad byl cca 45 tis. a nakonec jsme platili 55 tis, ale pozor bylo v tom ubytování dva pokoje na dva dni, takže to už máš cca 6 tis. takže o maličko se to zvedlo a to hlavně za pití, bylo děsný vedro. Myslím, že na ten počet lidí je to paráda. Rodiny byli nadšené, že můžou sedět jak venku tak uvnitř, bylo to tam čisťounké, no moc jsme si to užili.
Odpovědět
Vladi: tak já doufám, že na ten duben tak narváno nebude. My budeme mít max. 30 lidí na celou hostinu, ted mám napočteno 22. Raut nám taky nabízel, ale nevím jestli ho budeme chtít, spíš jen nějaký studený mísy, saláty a možná pár kousků masa. Obřad chceme až tak ve 14-15 hodin, tzn. ten slavnostní oběd bude až tak kolem 16...Tím pádem nás dal do toho malýho salonku.....Ale jsme nadšený. Jen sem se v tom včera ztratila a nevím jak dekorace, jestli nám udělají ty stoly na hostině a nebo jestli si někoho muísme vzít :-D
Odpovědět
zukl: na dekorace se většinou ptají, i s vámi vyřeší jak chcete mít stoly, my třeba měli takový to "účko" jinak bysme se nevešli. No a výzdoba - většinou počítají 500 do ceny hostiny, a jsou v tom ubrousky (mám dojem že to je kvalitní jakoby textilní papír) vybereš si barvu a design, a pak jsme od nich měli svíčky. Jmenovky jsme dodali my a ještě jsem koupila takový ty umělý okvětní lístky růží a bylo to až až. Moc hezky naaranžovali stoly a víc by se tam stejně nehodilo. Měli jsme to do bordo červený a super :-) Do konce týdne mají být fotky, tak je sem přihodím, tam to uvidíš ;-)
Odpovědět
Vladi: aha, tak to jo ;-) Sem se včera v tom přívalu informací asi ztratila. Jen teďka nevíme jak to vyřešit, svatba je do modra, ale ten salonek je do růžovai se židlema, tak aby se to moc netřískalo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:no sympaťák je, i když na první pohled budí spíš respekt....takovej ten drsně krásnej :-) ale hlavně se zatím ve všem schodneme, a z malýho je podělanej... akorát se moc neužijem, jen ty víkendy. ještě že jsou ty mobily :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek,teda tady to docela jede hlavně novinky pep: no prosím tě,to byla rychlovka,ale někdy ty rychlovky jsou nejhezčí a nejlepší,já jsem se s manžou po osmi letech viděla 3x a pak přijel mi pomoct se stěhováním a večer přivezl 2lahvinky vína a už neodešel ;-)
Odpovědět
zukl: vím jak vypadá, ale třeba když byste ubrousky vybrali do tmavě modra, tak to bude hezký a decentní Pepik: a jéje drsně krásnej, no holka to jsem na to zvědavá, hlavně že se shodnete a malýho má rád. A stěma víkendama, buď ráda za Klatovy, já skoro rok jezdila za tím mým na Sever, nebo jsme se střídali a to je přes sto km, spoje na hovno, takže zlatý Klatovy, je to blízko a spoje jsou good ;-) Mape: jak je mamino, co pinda, drží se?
Odpovědět
Profilova fotka
valdi:vypadá to,že si to rozmyslel a vydří tam až do konce,jinak váží 2300g,pěkně přibírá,jinak už mi začíná fakt překážet břichoa funim jak nevím co,doma se mi smějou,hlavně po chvilkách něco udělat a pak sednout a vyfunět se :-D
Odpovědět
Klatovy jsou kousek. Já jsem původně z Ústí nad Labem, dva roky jsme jezdili střídavě já sem, Robert do Ústí. Spoje sice fajn, ale cesta dlouhá.
Odpovědět
Článek se načítá
Mapemo : tak to už je cvalík, to je moc dobře že si to rozmyslel ;-) Pepik: hlavně že jsi šťastná, to je důležitý. A jestli má rád prcka tak je to ještě lepší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to jsem...snad se to nepokazí. díky všem za podporu. na příštím kafíčku, vám ukážu fotku. :-)
Odpovědět
Ahojky holky, to je počasíčko co? :-) Dneska už nám konečně funguje v práci topenííííí :-) Ale přes ten víkend se asi ve Znojmě moc neohřejeme
Odpovědět
Pepik: takže tfuj tfuj tfuj ať to všechno klape ;-) Jsem na něj zvědavá 8-) jako na tu fotku myslím Zukl: my topíme přes klimatizaci tak máme teplíčko, ale kouknu z okna to je hnus velebnosti Holky hlásím, že dneska vyzvedávám konečně hotové fotky, tak už přihodím něco pořádného do albíka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: bravo :-)
Odpovědět
pepik: já vím, trošku pozdě, ale snaha byla 8-)
Odpovědět
Vladi : už se těším :-) Byla jsem na matrice, na to naše datum jsme jako první :-) takže to tam paní má napsané 10.04.2010 ve 14:30 :-) juchuuu. Odnesla jsem si spoustu papírů. Akorát nevim, píšou se tam někam svědci? To nikde nevidim :(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Strašně dlouho jsem tu nebyla, koukám, že jste stihly i srazík :-) Musím se polepšit. moni: ještě jednou jsem se dívala na tvoje fotky a fakt ti to mooooc slušelo, mělo to šmrnc ;-) vladi: na fotky jsem zvědavá, už sem něco dej :-) pepiku, držím palce!!! Já jsem předchozí vztah po sedmi letech ukončila a za měsíc jsem potkala toho pravýho. Říkala jsem si, jestli to není moc brzy, ale na tyhle věci není nikdy ani pozdě, ani brzy ;-) zukl: svědkové se nikam nepíšou, až před obřadem. A kde to vlastně budete mít? Už nějak ztrácím přehled :-)
Odpovědět
Suzzanka : nakonec v hotelu U Pramenů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
U Pramenů by sme měli dělat nějaké srazíky a mít to se slevou :-D Zukl: Vladi má pravdu - kombinace modré a růžové půjde - neboj, ani to nemusí být ta tmavá, protože je tam starorůžová. Takže bych použila různé odstíny modré - pár. Pepík: teda čumim... a moc ti to přeju, držim palce ;-) (No a já zas dojížděla z Lovosic (u Ústí n. Labem) do Liberce 3 roky). Mape: Vidíš jak jste šikovný! Hlavně, že jste za vodou :-) Vladi: a furt nic, jen 5 fotek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
moni: dík suz: naši jsou z toho taky vytřeštěný, hlavně z toho, že se včera přijel představit...přepadovka :-)
Odpovědět
Monisek : co nám ukazoval ty vzorky ubrousků, tak se nám tam líbily šampaň nebo sv. modrá, tak to nějak nakombinujem. Nebo možná seženu vlastní vlizelín a ubrousky :-) Jinak díky za podporu :-)
Odpovědět
Pepik : a co na to rodiče říkali? Spokojenost? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
v první chvíli se lekly (tetování), ale pak si povídali a líbil se
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, teda tady je novinek ;-) pepik: tak to ti držim moc palečky, ať se všechno vyvíjí, tak jak má ;-) na fotečku, už jsme zvědavý, tý jo, podle toho, co vyprávíš, tak to bude asi sympaťák a k tomu pořádnej kusan :-D ;-) zukl: no vidíš, na matrice je času dost...já minulý rok byla taky v září na duben úplně první, že jsem si mohla vybírat, v jakou hodinu to budeme chtít:-) suzzanka: tak to je dobře, že si sem taky po delší době zavítala...co je u tebe novýho?? mape: tak to je dobře, že si malej u tebe chvíli ještě pobude, aspoň bude mít čas ještě přibrat ;-) holky, my jsme strávili víkendový pobyt v Mariánských Lázních...až na ty davy německých důchodců to byla paráda ;-) kdyby jsme si odtamtud přivezli mimčo, tak by to bylo fajn :-D konečně jsme na mimču začali pracovat, tak kdyby to tak chtělo hned vyjít.....
Odpovědět
Profilova fotka
mik: slova naší mámy....vypadá jak vyhazovač ze španělska :-D držím palečky, atˇna sebe mimi nenechá dlouho čekat.
Odpovědět
mikanek :tak to držím palečky ať to vyjde. Taky o prckovi uvažujem, ale až po svatbě :-D Já sem zvědavá na to Znojmo o víkendu, už se těším, dneska naposled tento týden v práci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda teda pep:tak to je dobře se vašim líbil,uvidíš jak se to bude vyvyjet dál,určo super mika:teda,že by další mamina?????? držm palce,aby to vyšlo nebo alespoň v nejbližší době
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?