Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Tak to tam asík fakt budem ve 4 ;-) třeba si to někdo z nevěst ještě rozmyslí a dorazí :-) Mika: to je jasný, než promarodit víkend, tak ať je ti líp
Odpovědět
Profilova fotka
mik: a jaký to v tý praze je?já mám vyzkoušenej jen liberec
Odpovědět
Profilova fotka
pepik: moc se nám tam líbilo, byli jsme tam se ségrou a jejíma dětičkama a byla to paráda...děti se tam vycachtají, je tam pro toho pro ně hodně...pro větší je tam spousta tobogánů, jde to proplavat z bazénu i ven. byli jsme tam tři hodinky a uteklo to hrozně rychle. s cenou je to asi srovnatelný s tim Libercem :-) ale doporučuju vyrazit takhle v týdnu, lidí tam bylo hrozně málo, spíš rodiče s dětma nebo studentí :-)
Odpovědět
Ahojk holky, tak mám úplně nové zprávy. Obřad i hostina rezervovaná v hotelu U Pramenů na 10.4.2010 (zatím sice jen na recepci, ale prý se nám někdo ozve) Mám z toho děsnou radost:-D Dneska to nestíhám :-( Ale jestli bude další srazík ještě před Vánocema tak se určitě přidám
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak si to dneska hezky uzijte, ja nedorazim urcite, dneska mi neni vubec dobre, od rana se mi zase mota hlava :-( vladi: nemas v praci nejaky tuniky? Nebo tricka na brisko :-D nejak nemuzu nic sehnat co by se mi libilo.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a jinak doufam, ze nekdo sebou berete fotak, at se muzeme pokochat :-) zukl: tak to gratuluju :-)
Odpovědět
Gejsa : kujem :-) Přeju ti ať ti je líp. Musí to bejt zabíračka, ale mimčo za to stojí :-)
Odpovědět
Gejsa : už máte vybraný jména? ;-)
Odpovědět
zukl: koukám, že další nevěsta bude U Pramenů, ale je to tam vážně super, my jsme si nemohli na nic stěžovat. Určo se vám tam bude líbit Gejsa: jo holka, tak tuniky fakt nevedeme, to nemůžu sloužit :-D Hlavně ať je ti líp, a mimčo nezlobí. Foťák jsem nebrala, ale vezu si auto dom, abych si mohla dát vínečko, tak snad si vzpomenu.... abych něco cvakla Holky počítám, že když budu rychlík, tak jsem tam chvilku po pátej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: diky, snad bude, uz to bylo vsechno v pohode,a ted si prcek zase vzpomnel, ze by se mohl ozvat, lump to je :-D ale jiste za to stoji, to mas pravdu. Jmena vybrany nektery jsou, ale uvidime, jak to dopadne. zatim si stojime za tim, ze jmena ani pohavi nerekneme dopredu, tak uvidime (stejne se prokecnu, se znam :-D) vladi: skoda, vim, jak jsi rikala, ze se lecos najde, tak to zkousim :-D tak uvidis, jestli si vzpomenes :-) vam ten sraz docela zavidim :-)
Odpovědět
Gejsa : u nás když brácha čekal malýho jsme čekali už jen na ultrazvuk, co to je, aby jsme mu beztrestně mohli říkat Matýsku :-) a jméno pro holčičku jsme taky znali. My už jména víme, a živě se o nich debatuje. Ale možná to je hezčí nikomu to neříct a mít to jako překvápko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: je, to je dobry.... nam kazdej rika, ze to stejne bude kluk, manza si to taky mysli, tak jim chci vytrit zrak a preju si aby to byla holcicka. Manza moc chce holcicku, ale nejak si mysli, ze to bude kluk, no uvidime. Hlavne, at je prcek zdravej a je jedno, co bude mit mezi nozickama :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to bude komornější :-) Pomalu razim do města...
Odpovědět
Gejsa : moje řeč. Co na tom zda kluk, holka..modrooký, tmavovlasý. Hlavně že to bude zdraví a nebude ho nic trápit x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky... vladi: tak v kolik si zkončila? já nakonec šla pěšky, protože bych na trolejbus čekala půl hodiny. vstávat se mi nechtěla a sem ještě teď oblblá, tak se jdu zkusit natáhnout.
Odpovědět
Ahoj....koukám, že jste to rozjely :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: zase sme to táhly sami s vladi....moni musela utéct a pajmou nedorazila kvůli práci
Odpovědět
Ahoj, přidávám se k vám jako novopečená snoubenka. Je tady 257 stránek, tak snad nevadí, pokud se budu opakovat. Rozhodli jsme se pro tajnou svatbu jen se svědky. Máte s tím někdo zkušennosti? Zasnoubená jsem druhý den, tak teprve zjišťuji a oťukávám :-)
Odpovědět
Ahoj sasanka - vítej já zkušenosti s tajnou svatbou nemám. S přítelem u toho chceme mít naše nejbližší. Ale pokud to chcete mít soukromé nic proti tomu nemám ;-)
Odpovědět
nazdárek ženský, jsme to včera s pepíkem zase rozjeli 8-) :-D Něco mi říká, že já dorazila dom kolem jedný ráno taxíkem, abych pravdu řekla, tak si to moc neuvědomuju, jenom že jsem zakopla o psa, pak se stihla opláchnout a pak jsem upadla do postele :-) Sasanka: vítej nová nevěsto, my už sme tady teda většina po svatbě, ale stále to máme v živé paměti, jenom s tou tajnou ti neporadím, my měli pro 70 lidí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sasanka: myslím že někde byla diskuse utajená svatba....zkus si vyhledat.
Odpovědět
Profilova fotka
Mno a Koťátko měla svatbu jen se svědky :-) Mmch. Sasanko to jsi teda rychlik - hned naklusat sem :-) A kdy to bude? Vladi, Pepík: tak to jsem se měla ještě přidat po těch keltských tancích x-) Nějak mi to nenapadlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jakej byl víkend?
Odpovědět
Ahojky, víkend byl fajn, až na to počasí. Byli jsme u přítelovo rodičů. S neteří jsme byli pouštět draka. Dneska máme schlzku U Pramenů, tak sem zvědavá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Vikend docela usel, ale stve me to pocasi, ej cim dal tim hur a dyz jsem videla predpoved, ak jsem se docela zdesila. Snad to tak hrozny jeste nebude :)
Odpovědět
ahoj holky, počasí je děs běs, zima jak na sibiři, ale ono to lepší nebude, bohužel lepší už to asi nebude, ještě že už se topí, jsem o víkendu poprvé přitopila v obýváku, abysme mohli dál sedět jen v tričkách :-D Zukl: tak to jsem zvědavá co na to budete říkat, já snad už koncem týdne dohodím další fotky od nich z hostiny a focení venku Gejsa: jak ti je? To počasí asi nic moc vid. Pepik: víkend dle plánu, stihli jsme Ikeu, takže mám novou knihovnu a večer jsme to zapíjeli :-D takže fajn, jak u tebe?
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:al jo, jde to, nejsou paraky, tak to je dobry, akorat nemuzu v tomhle pocasi zase moc ven, ak to je na prd. Ve stredu jdu na kontrolu, tak jsem zvedava, jak dopadnu. Ale vubec se mi do te zimy nechce. Jeste ze jeste oblecu bundu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
moni: hezka nova fotecka v profilu, fesanda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak ja jsem jeste topeni nezapla, zase tak velka zima tady neni a hlavne mam porad otevrene okno, protoze kdyz ho zavru je tady pitomej vzduch a blbe se mi dycha, hlavne pres noc, takze je to taky vesele. Manza rika, ze mu je zima a mne zase neni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: já strávila nádhernej víkend v Klatovech, a asi tam budu trávit všechny víkendy.... myslela sem, že si tý svobody užiju dýl, ale tohle byla z obou stran láska na první pohled :-N za to dneska, nad náma v bytě praskly stupačky, tak sme vytírali hromadně se sousedama, amáme turch zatím 3 zdi....hlavně, že zase zved nájem.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?