Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
já se stále hlásím na kafčo :-) Pepík: A taky se hlásím - jestli bys mi mohla ostříhati prosím pěkně. A do třetice - mám radost a hlásím, že mám zítra a v úterý pohovor a tak se učím (tedy se snažím), protože jedno je do cestovky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
moni: třeba hned v pondělí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky: moni: tak to je super, tak pak dej vedet, jak Ti to dopadlo, drzim palce :-)
Odpovědět
ahoj holky na kafčo se taky hlásím :-) stále počítám s tím 8.10. nějak je toho poslední dobou hodně, ani nestíhám psát, v práci je to jeden velký kolotoč, ale zase aspoň se nenudíme :-D Pořád se něco děje. Jo a náš mimís roste jako z vody, už se začíná vybarvovat, takže to bude fakt tříbarevnej bíglík 8-) Je to syčák, ale taky zlatíčko, už bych ho nedala ani za nic. Jo a jsme strašní lemplové, myslíte, že máme vyvolané fotky ze svatby, no ani omylem, dneska to musím udělat, ale to si říkám pořád, domů chodíme k večeru a pak jsem ráda, že jsem ráda, tak jsme to pořád odkládali :-N Máme na to poslední víkend a pak to musíme dát vyvolat, jsme si dali závazek
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Vladi téééda, asi toho ,usíš mít opravdu hodně, když tě nezmohla zvědavost na papírové fotky :-) My už je máme vyvolaná, ale je to i tím, že jsme tenhle víkend byli u našich a oni nemaj komp. Pepík, juj - ozvu se :-) To je fakt, proč ne hned v pondělí 8-) MMch. Nejdou mi v albu otáčet fotky 8-( Funguje vám to? Zkuste to pls někdo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak se se přes víkend odstěhovala zpátky k našim.... moni: je tu chaozz, tak bych přijela k vám, nebo to budeš muset ještě pár dní vydržet.
Odpovědět
Ahoj holky, už mám domluveno se švadlounou, že si koupim látku a pak začne vesele šít. Jen nevím co je lepší satén? šifon? nebo něco jiného? Vladi: pesík musí bejt fajn. My byli u našich, mají čivavku a je s ní hrozná sranda a lumpačí taky a pořád :-) Pepík: copak se přihodilo?
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: už se to táhlo nějakou dobu....i když sme o tom stokrát mluvili, nelepšilo se to....
Odpovědět
Pepik : to mě mrzí. Někdy ani kupa rozhovorů neni k ničemu :( Budu na tebe myslet, aby bylo lépe...
Odpovědět
nazdárek ženský, tak jsme se včera dokopali a máme vybrané fotky a poslané na vyvolání. Nakonec si necháme vyvolat asi tak 150 fotek a ještě nějaké ve velkém formátu, no a pak pro rodiče atd CD se všemi fotkami, aby si kdyžtak mohli nechat přidělat to co oni uznají za vhodné :-) tím pádem snad do pátku budou hotové. Moni: zvědavá jsem byla, to víš že jo, ale prostě nebyl čas, já vím, že to zní jako otřepaná fráze, ale my jsme se ještě nezastavili, nevím kam dřív skočit.. Zukl: pesan je sígr ale taky zlatíčko, nikdy jsem nebyla tak často venku jako teď a to je fajn, chodíme do parku, k řece, atd. Vozíme ho všude s sebou, v autě to je poklad, lehne vzadu na sedačkách a spí jak zabitej :-) Pepik: lítost ti asi nepomůže, ale člověk neví co má říct, snad jenom lepší zjistit to teď než se dohadovat potom a třeba když od sebe budete delší dobu, tak se to srovná, člověk nikdy neví, nebo spíš nikdy neříkej nikdy. Držím palce ať je to jenom lepší a lepší. Dáme ve čt panáčka ;-) Jo holky a od kolika to vůbec spácháme? a kde? Monisek navrhoval Simsalabim, tak bysme mohli, nahoře v kavárně, je tam signál a je to tam taky hezký, záleží ale kolik nás bude. Bych to brala třeba na půl šestou nebo tak nějak, bych si hodila auto domů a pak dorazila, abych nemusela druhej den sockou do práce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pepik: to mi mrzí, ale dej tomu čas, uvidíš, možná, že se to časem nějak vyřeší a on se bude víc snažit, než když tě měl pořád doma...teď mu to určitě dojde, jestli bude chtít o tebe zabojovat... vladi: taky bychom doma potřebovali nějaký podnět, abysme chodili častěji ven...já si říkám, že snad se někdy dočkáme toho mimíka, abysme mohli trajdat venku s kočárem :-) zatím to u nás jistí ségry dětičky, se kterýma se občas zajdem provětrat na prochajdu :-) já bych ten čtvrtek viděla někdy po tý 17h....ale podřídim se, jak se to bude hodit ostatním ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, no tak čtvrtek se vyvrbil - ten můj donesl lístky na keltské tance. Nic o tom jinak nevím, tak doufám, že to bude třebas od 8, abych mohla aspoň na kus řeči, nebo, že to bude dřív a dorazila bych pak :-S Vladi, my zas stihli jenom požádat o občanku a nic jinýho papírově zatim vyřízeno neni. Už po tom kolečku s občankou se mi zatmívá před očima, když pomyslim, kde všude (je snad nějaký místo kam nemusim!) budu muset jít papírovat ]-( Kdo to vymyslel!!! A proč nikdo nevymyslí nic lepšího? (Mohli by mě zaměstnat a já bych něco vymyslela :-) )
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vikend se pocasim celkem vydri, ze? pepik: jak pisou holky, ted na to bude snad prichazet.
Odpovědět
Profilova fotka
mik:on by se teď přetrh, ale já si myslím, že to by ho za chvíli přestalo bavit a bylo by to zase to samí :-( vladi: :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pep: uvidíš,nějak se to vyvrbí a buď a nebo..........držím palce
Odpovědět
Profilova fotka
tak ženy, jak to bude? to simsala po tý pátý???
Odpovědět
Já bych stíhala tak na půl šestou si myslím, pojedu si dom hodit auto, tak jak zbytek? Sejdem se ?
Odpovědět
Profilova fotka
souhlas s Vladi - půl šestou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ok, tak se sejdem nahoře a když nás bude náhodou víc, tak půjdem dolů, ju? :-)
Odpovědět
souhláááás :-) holky těším se na vás, co zbytek, pošlem sms? Komtesa, Pajmou? Mape a Gejsa jako maminy asi uvidí, jesti zvládnou nebo ne :-) Jsem si dneska šplhla u manžílka, tak mě možná do města i hodí, jsem mu udělala baštu k večeři i se zákuskem :-)
Odpovědět
Ahoj holky, jeden dotaz, jak jste to měli s hudbou na hostině? Nevím jestli někoho shánět (jako na živo) ani nemám představu kolik to tak stojí nebo jestli vzít jen CDčka.
Odpovědět
Profilova fotka
zukl:Ahoj měli jsme kapelu hrála až do 2do rána za 7tis.fakt super, živá hudba je lepší. Zítra v půj šestý jsem tam, vemte fotky ze svatby :-) ať máme na co koukat :-D
Odpovědět
zukl: mě hrála kamarádka, dělá DJ a moderátorku, tak si zbalila bedny a přijela, od odpoledne asi do 3 nebo 4 rána a super ;-) Takže zítra v půl šestý jsem tam taky, kdo příjde první zabere místo nahoře v kavárně 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak jsme domluvené s Pepíkem a budem tam už v 5. (musim v sedum odklusat :-( ) Takže, kdo můžete, přijďte už na 5, ať je nás víc ;-) Těšim se, vemu album a zbytek ůčesu pro pepíka :-D
Odpovědět
monisek: budu se snažit tam být brzo, ale nic neslibuju... nevím jakej bude provoz. My bohužel budem mít vyvolané fotky až příští týden a holky už je stejně viděli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek, já zítra fakt nedorazím,ale snad budete mít některá foťák a nějaké fotky hodíte do alba
Odpovědět
Profilova fotka
komtesa nedorazí, je marod, ale mám pozdravovat
Odpovědět
holky tak kolik nás tam zítra bude? já, Pepik, Monisek, Pajmou a co zukl a spol, dorazíte holky? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mikánek taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, mě to děsně mrzí, ale včera jsme byli plavčit v Praze v tom aquaparku a dneska mi škrábe v krku :-( pěkně mi to mrzí, že nepůjdu, ale musím se vyležet....zítra vyrážíme na víkend do Mariánek, tak abych byla fit :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?