Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Gejša: držím pěstičky!!!! 8.10. - nema problema :-) Tak jsme dnes viděli video ze svatby, co nám točil kamarád, a ani jsem nepadala do mdlob, takže super :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já se na 8. taky hlásím :-) vladi: bratránek dělá mimojiné koupelny, tak kdybys chtěla další kalkulaci, tak ti to domluvím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek,já bohužel asi ne,malý se chystá ven a musím mít klidový režim jinak váží 1700g
Odpovědět
gejsa: hlavně se drž holka, žádnej štres a pěkně klídek pohoda. Mape: koukám, že za chvíli už vážně budete dva :-) určitě to všechno bude v pohodě. Monisek: taky jsem koukala na video, dokonce s drůžičkama a svědkyní v kavárně na noťasu a moc nás chválili, jak jsme fotogenický atd, tak mě celkem uklidnili :-) páč ze začátku jsem moc nadšená nebyla Pepik: hele a u koho bratránek dělá? nebo sám na sebe, možná by se šikla ještě jedna kalkulace :-) Toho 8.10. si píšu do bonzbloku a zatím rezervuju pro vás ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré dopoledne :-D koukala jsem, že se tu domlouvá srazík, tak to taky předběžně na 8. potvrzuju...snad mi do toho nic nevleze ;-) mape: držím palečky, aby malej ještě chvíli u tebe vydržel a pořádně přibýral na váze...určitě to všechno dobře dopadne :-) gejsa: tobě taky přeju to samý, testy dopadnou určitě dobře...zkoušky chce brát v klidu, aby bylo miminko pohodář ;-) nebo už máš po státnicích?? moni: jak jste byli teda nakonec spokojený s Berkou?? na fotkách jsem koukala, že tam nebyl s tou svojí dcerou =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my jsme v poradku. Kontrola v pohode, jen jsem jeste 3-tydny doma, no to jsem zvedava, jak to se mnou dopadne.... Jinak ten nas malej frajer je velkej 7,5 cm plus 5 cm nozicky a lezi si tam s rukama za hlavou, jako kdyz se opaluje, njn, proste pohoda leharo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To jsem ráda, že jsem se relativně trefila do termínu a místo?
Odpovědět
Profilova fotka
map: tak držíme palečky, ať se drží ještě pár týdnů v teplíčku. vladi: dělá na sebe :-) tak mi to na kafču připomeň a dám kontakt. asi bych šla někam, kde nás nevyhodí moc brzy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) :-) teoreticky osmýho také můžu. Prakticky uvidíme. Monisek byla jsi nádherná :-) nádherná :-) nádherná :-) co dodat. Gratuluju a z celého srdíčka přeji vše nej do společného života manželského. Šaty na převlečení? Pravda kdybych nedostala od holek ten maskáčovej korzet tak bych zůstala v šatech až do rána, ale zase bych nemohla tolik pařit.
Odpovědět
Mapemo : držíme palečky, aby malej ještě chvilku hnízdil!! Gejsa : to jsou super zprávy. Neboj dopadne to dobře. Švagrová byla s malým od 3 měsíce doma až do konce a jak byl a je krásnej a zdravej. Kafčo uvidim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: taky mam radost :-) Ty jo, no to jsem zvedava, jak to dopadne se mnou, jestli jese vubec pujdu do prace...
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek, no uvidíme jak to s námi dopadne,když ale bude chtít tak se nedá nic dělat,ale ať přibere ještě alespoň kilo,uvidíme co mii řekne doktor 6. jak to vypadá....... gejsa:když tě nepustí,tak si budeš válet šunky doma a v klidu si vše připravíš
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
gejsa: neboj, moje ségra byla při prvním taky doma a náramně si to užívala....měla takovou pohodičku, tak když už budeš doma, tak aspoň budeš mít na všechno klid ;-) kolegyně z práce šla do práce 2 měsíce před mateřskou, udělalo se jí dobře a už nechtěla být doma, tak to třeba taky tak budeš mít, že se ještě půjdeš na chvíli odreagovat ;-) mape: určitě to bude dobrý...hlavně odpočívej, ať se u tebe má malej jako v bavlnce a nechce se mu na svět dřív ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mape: no to je pravda, ale zase to ma i nevyhody....Nakonec se mu nebude vubec chtit ven a pribere a bude to frajer :-) mika: no ja jsem si zase rikala, abych nesla do prace na tyden a apk bych zase nebyla doma, to by bylo jeste horsi....
Odpovědět
Nazdárek ženský, jak to šlape, venku je nádherně a já už se těším, až vypadnem ven :-) Monisek: sím tě jak jsi na tom s prací? Já jenom, že k nám na firmu shánějí někoho na zakázkové oddělení... nevím za kolik atd. ale jestli chceš, tak mi pošli životopis a já ho tam holkám dám. Ani netuším, co požadují atd. Jsem se to dozvěděla dneska na cigaretce :-D jsem si na tebe hned vzpoměla. ještě hodku v kanclu a mizím, takže všem přeji krásný prodloužený víkend :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jůůůů - Vladí! Hnedle posílám CVčko :-) Mape: Moni, hajni si do křesílka a nech se vykrmovat! Hezky přiberte - na dva to určitě dotáhnete a už takhle to není tak kritický. Držim palečky i na nohou. To bude dobrý :-) Gejša: Nikam se moc nežeň a nedělej si s prací hlavu :-) Nožky nahoru a když se budeš nudit - můžeš začít plíst svetříky :-D Mika: JJ, s kapelou jsme spokojený byli. Akorát mi měli říct, že je změna plánu a dceru vyměnili! Já je chtěla i kvůli dámskýmu hlasu :-| Komtesa: Moc děkuju :-) :-) :-) Ohledně srazu - já jsem pro Simsalabim (dyž mně se tam moc líbí) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vidím, že si všechny užíváte prodloužené volno - užijte si to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda tady to opět žije... :-D moni: to je škoda, že vám to takhle Berka změnil...je jasný, když už chcete dvojici, že je dobrý, když je tam ženská i chlap :-( no ale hlavní je, že se vám to i tak líbilo....
Odpovědět
Nazdárek ženský, jak je po prodlouženém víkendu? Bylo překrásně. Tak s náma to zatím vypadá, že bude obřad na Býkově a hostina Purkmistr nebo U Pramenů. Švadlena o víkendu nakonec doma nebyla, takže šaty zatím nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak u nas prodlouzeny vikend super..... Byli jsme v hotelu, kde jsme meli masaze, vecere, snidane do postele.... jeste ze svatebnich daru :-D a pak jsme vyrazili do Prahy na Petrin a potom na vecerni plavbu po Vltave parnikem s veceri, nadhera... Ale co mi potom delaly zada, no silenost.... protoze jsme i dost chodili. moni: porad se prace nenasla? :-( ja vim, zdravicko prcka je to nejdulezitejsi.....
Odpovědět
Profilova fotka
já měla pracovní sobotu, neděli odpočinek a v pondělí sme se byli vyřádit na tobogánech v Liberci. ale byli sme z toho pěkně ztrhaný :-D
Odpovědět
já mám za sebou čtyři šílené dny..... bylo mi zle a ještě teď to není úplně v pohodě, ale musím makat, tak nesmím fňukat...... navíc se mi neozývá fotograf, se kterým jsem se měla sejít někdy teď v září. Neodpovídá na emaily. Ještě pár dní počkám a začnu shánět někoho jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
Moník je pořád bez práce:o( Gejša: To zní naprosto skvěle :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lea: nepanikař...třeba je na dovolenej....máš dost času.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to je hnusne a je zima, co? Hnus :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jj...už začíná pravej podzim ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek,no je to hnus,dneska jsem byla ve městě a chvíli zima chvíli to docela šlo,ale když začalo mrholit tak to teda nic moc no jo fakt,už je tady podzim
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, no ja se z mesta vratila ted a jsem zmrzla jak neco, to je hnusne...
Odpovědět
ahojky, je tam hnusně, a to je teprav 1. řájna...za 14 dní jeden na prodloužený víkend do Znojma, tak sem na to zvědavá. Snad bude hezky
Odpovědět
Profilova fotka
kolik nás teda bude na tom kafíčku???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?