Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
zukl: tam jsem taky byla a je to bída. Pak jsem zašla do Tylovky a tam jsem sehnala mnohem víc barev a příjemnější obsluhu. Sice to nevypadá jako skvělý krám, ale mají tam fakt hodně stužek.
Odpovědět
Ahoj, chtěla bych poradit těm, co neví kde udělat hostinu. Protože my jsme nad tím dumali dlouho, objížděli různé restaurace, ale nakonec vyhrála restaurace v Mirošově Na Statku a výběru jsme opravdu nelitovali, bylo to úplně bez chybičky. Personál maximálně ochotný, jídlo výborné, krásně nám nazdobili slavnostní tabuli, měli jsme tam svůj dort, koláčky... Jsme moc rádi že jsme to udělali tam. Nemuseli jsme se fotit někde v parku, fotky jsme nafotili u nich na zahradě, jsou tam pěkné dekorace. A cenově, vyšlo nám to tam 750 Kč na osobu, v ceně bylo vše, i paňáky. Byli jsme tam +- 10 hodin.
Odpovědět
mimochodem mám technický problém: tradičně bychom spolu neměli být noc před svatbou, že? To hodláme porušit, to už víme. Z toho vyplývá šílený chaos u nás v bytě, až se budeme oblékat. A potom: kde se seřadí kolona aut, když u nás v ulici je pořád plno, nedá se tu pořádně zaparkovat ani za normálních okolností. Aut nebude moc, přece jen to bude poměrně malá svatba, ale stejně bychom zablokovali celou ulici (je jednosměrná). Myslela jsem si, že bychom se jako všichni sešli až na Švihově, ale to se asi nebude všem líbit. Navíc někteří pozvaní přijedou vlakem a budou se chtít někde obléct. Nějak si s tím nevím rady.
Odpovědět
Lea : a kde přesně bydlíte? Jedině nechat auta někde na nějakém větším parkovišti. Kromě teda toho tvého. A vyrazit z parkoviště v houfu.
Odpovědět
Tohle řešit nemusíme, bydlíme kousíšek od Plzně v domku, a hned vedle je veliká louka, takže auta budou parkovat tam. Ale taky si nevím moc rady s koordinací. Přítel je z jižních čech, rodiče a všichni přijedou sice auty, ale taky nevím jak je sezvat, aby jsme se tam moc dlouho neplácali. Ideálně by bylo zajistit hotel pro přespolní už od pátku, ale zase kde na to vzít, že :-)
Odpovědět
My bydlíme ve Stehlíkově ulici......je to tu fakt malinké a nikde větší parkoviště poblíž asi není..... zukl: pozvala bych je tak půl hodiny předem (maximálně), aby se stihlo všechno ostužkovat a tak.... půl hodiny není tak moc, ne?
Odpovědět
To není, vlastně co si pamtuju když se ženil brácha. Tak já jako jeho svěděk sem přijela hodinu a půl před obřadem a pomáhala jsem nevěstě :-) Pak asi tak tu půlhodinku předem přijel zbytek a pak se vyrazilo. Takže to máš pravdu. díky !
Odpovědět
Koukám na mapu, to tam je vážně všude na nic. Jedině jak koukám na mapu parkovat u Finančáku, to je cca 500 m nebo nebo až tam u nemocnice, ale to je taky přes 500 m.
Odpovědět
Prostě je to problém..... Nikde tu není dost místa...... Proto jsme si mysleli, že se to sejde až na Švihově, ale to je taky blbý...... Někdo tam třeba netrefí a pak ti, co jedou vlakem, se musí někde obléct..... prostě těžké rozhodování.....
Odpovědět
Těžký to je. Jedině objíždět Plzeň a dělat průvod tím, že vždycky někde vyzvednete dalšího a on se k vám připojí :-)
Odpovědět
Ještě mě napadlo se sejít na parkovišti u velkého Tesca na Borských polích. Kdo by přijel vlakem, ten by přišel k nám a jel s námi tam a tam by se to přeskládalo do aut a jelo by se po Klatovské pak ven z Plzně na Švihov, ale je to stejně krkolomné......
Odpovědět
Ale možná nejlepší řešení. Na polích je místa dost a nějak by jste se tam od vás odvozili ....
Odpovědět
Článek se načítá
Chtěla jsem se zeptat, měli jste šaty na převlečení? Mě se nebude určitě z těch svatebních chtít, takže zatím převlíkací nemám.
Odpovědět
To je fakt.... Já šaty na převlečení mít určitě nebudu. Ani by se mi to nevyplatilo. Nebudeme nikde tak dlouho a šaty budou pohodlné, takže proč se převlékat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... zukl: ja saty na prevleceni nemela vubec a ve svatebnich jsem se citila naproso uzasne, tak nebylo potreba se prevlekat. ALe na pokoji jsem je mela pro jistotu pripravene, kdyby nahodou. A kdyz jsem je nevyuzila vecer, tak jsem si je vzala na snidani :-)
Odpovědět
Gejsa : co státnice? a mimčo už nezlobí?
Odpovědět
ahoj holky, gejsa: tak jak? povídej přeháněj. Lea: s tím sjížděním je to nahouby, to máš pravdu. Kolik vás bude? myslím jako aut. Jestli by se přeci jenom nedalo srazit někde blíž. Nebo se se všema sejít u vás doma, jako se to dělá, auta by zaparkovali všude možně po okolí, bude to sobota, tak to nebude tak staršný, no a pak určit jednu osobu, která až vy budete připravení, tak "pískne" a lidi si dojdou pro auta, za chvilu bude odjez no a ty bys jenom nasedla a hned by se jelo.. TAky je to krkolomný, ale přijde mi to lepší, než se potkávat u Tesca.. Ale je to jenom můj názor. My jsme to taky řešili, takže já byla doma sama se svědkyní a akorát pro mě přijel ženich s tátou, jelo se k bráchovi kde byli všichni už připravení v autech, předem jsme taky volali, ať se seřadí, no a přijeli jsme na místo, a během chviličky se jelo, taky se tam chvíli nedalo projíždět, ale nikdo se nezlobil. A to nám bez nás, jelo asi 15 aut.
Odpovědět
Profilova fotka
kuk:o)) Lea: my jsme sraz všech měli až v hotelu a kdo se potřeboval převléct, tak se převlékl na našem pokoji. Pokud tam pokoj nemáte (zrovna nevim, kde to bude), tak tam určitě je jiné místo/místnost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem pracně zmenšila fotky a první várka fotek od kamarádky je v albu :-) Počasí nám fakt přálo, ale teda focení je fakt zápřah! Počasí jsme si asi vybrali na svatbu a tak nám na šumavě celkem pršelo a oba jsme se rozstonali. Právě sedím u kompu a šálou mám ovázanou hlavu, aby mi držel zahřívací polštářek na uchu - asi mám zánět středního ucha, bolí bolí. Krk nás oba bolí celý týden a mně se dneska vyvedlo ještě to ouško. Takže kdo ještě může - doporučuju líbánky někde v teplých krajích - a já hlasuju pro druhý pokus těch našich až nám bude líp :-) Pepík: fotografka pro tebe hned na začátku dělala sérii fotek účesu:o) ale myslím, že něco je vidět už na těhle 8-) Mmch. ty kytičky ve vlasech jsou úžasné a já jsem opravdu ráda, že jsi je tam skvěle zakomponovala a neřekla mi, ať s tim neblbnu :-) Díky.
Odpovědět
Nevím, kolik bude aut, ale do deseti aut se vejdeme. Ještě to musíme promyslet, protože po včerejšku je mi tak nějak jedno, že zablokujeme celou ulici, když můžou pitomí hokejoví fanoušci, tak proč ne svatba. Pokoj ani místnost na převlečení nikde nemáme, jen u nás doma. Hotel jsme nezamlouvali a na hradě samozřejmě nic k dispozici není.
Odpovědět
Monisek : krásný fotečky. Moc vám to slušelo!!! Brzo se uzdravte. My plánujeme svatebku do Holandska, ale to víš v dubnu počasí asi taky nic moc.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi.Zrovna jsem psala Monče, že by se sraz hodil, teď už mám víc času.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek,srazík bych možná ještě zvládla,ale nevím co mi řekne zítra,vypadá to,že se malému chce dřív,tak uvidíme,snad ne moni:mooooooc slušelo
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, sháníme někoho na hraní a nějak se nám nedaří. Neporadily byste mi někoho?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, pro sraz jsem určo:o))) a děkuju za chválu :-) Zukl: šaty na převlečení jsme měla, ale zbytečně - ve svatebních jsem byla do 11večer a protože pak byla už dost zima - vzala jsem si kalhoty a svetr - šatičky jsem si vzala alespoň druhý den (taky byla zima, ale když už jsem je měla :-D ) Leo: hm, to je houpé, ale i tak si myslím, že na tom Švihově musí být kde se převléknout - lepší než Tesco. Prstýnky jsou úúúžasné!!!!
Odpovědět
Monisek : tak na to asi dlabu. Už teďka vím, že se mi ze svatebních nebude chtít. A v dubnu bude večer stejně zima, takže kalhoty a svetr to jistí :-D Jinak už se děsně těšim k tý švadleně. Co mi řekne a poradí. Akorát nemůžu nikde sehnat pořádný boty :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak kdy uděláme ten srazík? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
knedluska.Měli jsme ,,Holýšovskou trojku,, a super když budeš chtít číslo pošlu. Navrhuji sraz třeba 8.10.???
Odpovědět
ahoj holky, Monisek: byla jsi náááádherná nevěsta, moc ti to slušelo. Jak jsi byla spokojená s hotelem? A jak focení v tom parku na Doubravce? Holky já šaty na převlečení neměla žádné, říkala jsem si, že kdyžtak to jistí kalhoty a nějaký hezký tričko nebo topík a nakonec jsem zůstala ve svatebním do 5 ráno :-D šaty jsem si fakt užila za každou cenu, nejdřív jsem čekala než přijdou všichni, pak se mi nechtělo, pak byl únos a nakonec jsem v nich zůstala. Měli jsme teplíčko, takže to nebyl problém. Ten datum 8.10. mi vyhovuje, Pája má ranní, takže by doma hlídal mimíska a já mohla jít na kávičku
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vubec nestiham :-( monce to moc sluselo, fesanda. knedluska: my meli ToJa a taky super, maximalni spokojenost, klidne poslu kontakt. No a co se tyce srazu, tak se ho asi bohuzel nezucastnim :-( zitra jdeme k mudrovi, bude nam delat i na vrozene vady, tka mam trosku strach, ale ono to bude dobry, jen ty obavy jsou desny. Dneska byla mape u doktora, tak cekam s cim prijde.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?