Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
gejsa: no ty bláho, tak to máš ty státnice za pár, budu ti držet palce, aby to dobře dopadlo. Je lepší tam bejt ráno, než se celej den nervovat a stresovat, to je pak ještě horší, aspoň dle mých zkušeností. Máš pravdu, že máme psího mimíska, momentálně mu ale říkáme ty sígře a syčáku :-D A kdy se mu něco povede tak je to pašák, je to docela sranda, mu chceš vynadat, že něco provedl a on si sedne, nakrabatí čelo, otočí oči a kouká na tebe, hele to se nedá, to hned roztaješ, Pája říká, že to je horší než ty kocourovo oči ve Šrekovi :-D No a s bejby pokud to všechno klapne, tak bysme mohli do měsíce udělat udělat novou koupelnu a záchod, pak ještě po zimě by přišla nová podlaha do obýváku a ještě kuchyňská linka a podlaha v předsíni. No a pak budu spokojená 8-) když to opravdu půjde dobře, tak do léta bysme mohli mít byt v cajku. Sice máme jenom velký dva jedna,ale pro začátek by to stačilo a říkala jsem si, že než by mrňous šel někam do školy, tak bysme třeba zvládli ten náš střelit a koupit větší.. No je toho hodně a já jsem asi náročná. V lednu mi bude 29, takže to vidíme, že tak za rok by to mohlo klapnout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko,koukám, že jsem se sem dlouho nedostala a tady je novinek :-D monisek: moc gratuluju ke svatbičce a přeju Vám jen to nejlepší ;-) hlavně se taky těším na vyprávění zážitků a taky fotečky :-) počasí vám vyšlo v pohodě a co Berka??? byli jste spokojený? gejsa: já jsem se ti chystala napsat na IP, jestli náhodou v tom tvým marodění není mimísek a ono jo, jsem si to myslela dobře :-D ;-) tak teď jen aby ti bylo líp a aby si zvládla státnice v pohodě... zukl: taky gratuluju k narozkám, to jsme stejně starý....já budu slavit nakonci týdne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: tak já měla těhotenství krásné, ani jednou mi nebylo blbě a 5 dní po termínu jsem ještě lezla po štaflích a natírala trubky :-) tak se toho neboj
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: neboj každé těhotenství je jiné s prvním jsem nevěděla,že jsem těhotná fajn já se jdu potit,malého jsem nechala čt a pá doma,aby se rychle dostal z rýmy a já jí nedostala,tak mám kašel i rymu,fakt super
Odpovědět
dobré ránko holky, Pepik: teda lézt ještě po žebříku tak to zírám. Jste mě aspon trošku uklidnili, stejně zatím máme čas, takže jsem v pohodě 8-) ale vám to všem moc přeju, jsem zvědavá kdo bude následovat, teď už se nebudem sházet jako nevěsty, ale za chvíli těhulky :-D ;-) Holky mě se dneska tak nic nechce, venku zima a hnusně, to je akorát zalézt do postele a spát.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, teda, dlouho jsem tu nebyla a co je novinek! Tak pěkně popořadě :-) Gejšo, gratuluju k miminku a na státnice držím všechny palce ;-) Moni: přeju Vám hodně hodně štěstíčka a lásky :-) A jméno máš nakonec s nebo bez -ová? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no jo, dělala sem všechno možný, aby už vylez a nemuseli mi to vyvolávat :-)
Odpovědět
To Zukl: Byli jsme se ptát v Parkhotelu a mají super přístup. Ceny za jídlo tak nějak odpovídající 4* hotelům v Plzni a opravdu se s nimi dá domluvit a poskládat si co chceš a co ne a za jaké peníze. Jediné, co mě nemile překvapilo je cena za obřad a to 4500 Kč. Tato cena zahrnuje přípravu židlí, stolku a ozvučení, abychom si mohli pustit při obřadu hudbu. Přijde mi to hodně, skoro jako na zámcích. Ale jinak jsem s jejich nabídkou spokojená a jednání p. Hájka je na profi úrovni.
Odpovědět
janusek: no ono zase 4500 asi není tolik, my za Manětín i s matrikou platili přes 8 tis. takže bych řekla, že to tak nějak odpovídá.. Ještě se můžeš zeptat Moniska, jak to měli oni s obřadem U Pramenů, protože my tam měli jenom hostinu a večerní párty a taky to bylo super, ceny v pohodě, číšníci ochotní, jídlo výborné, grilovačka a raut super, prostřední je moc hezké, v ceně svatby je novomanželské apartmá, taky moc hezké. Tak třeba to tam nestojí tolik ;-)
Odpovědět
Mikanek : tak to přeji všechno nej nej a hodně štěstíčka a zdravíčka !
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata, jak se vám daří?
Odpovědět
vladiplzen: My jsme se byli ptát i u Pramenů a kalkulace na oběd a na večerní raut vyšla víc jak v Parkhotelu, kde mám povolí si za docela slušné korkovné vzít i vlastní víno (přítel je z Moravy:-)). Ale za obřad asi nic nechtějí, to máš pravdu. Ještě to musíme rozmyslet.
Odpovědět
Článek se načítá
pajmou: jeeeeeeee, ty žiješ? :-D Jak se máš, co děláš? povídej přeháněj Janusek: no ono asi vždycky něco za něco, chce to propočítat, třeba s ubytováním atd. Myslím si, že to pak stejně vyjde plus mínus stejně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:Teď už trochu volněji, ale stále pracovně, nemovitosti jdou furt dolů a lidi kupují, ale jinak v poho,co ty?
Odpovědět
pajmou: my jsme v pohodě a klídku, chystáme rekonstrukce, pořídili jsme si psího mimíska, takže je i veselo :-D
Odpovědět
Přišly prstýnky! Konečně! Dám fotku do alba
Odpovědět
Profilova fotka
nazdar pajmou, to je taky dost....je Lucka ještě 2 v1?
Odpovědět
Tak mobilem fotit prstýnky je fakt nářez! Vůbec to nejde vyfotit tak, aby to vyniklo! :-( Ale výsledek je v albu
Odpovědět
Profilova fotka
lea: jsou nádherný....na kolik vás nakonec vyšli?
Odpovědět
nakonec nás stály 5805,-
Odpovědět
Profilova fotka
pepik:Lucka zatím v celku ale každým dnem čekám telefon :-) vladi:rekonstrukci ti vůbec nezávidim, občas je lepší to prodat :-)) kdybys něco potřebovala doporučit dodavatele nabo finance klidně dej vědět:-)
Odpovědět
pajmou: kdybys znala někoho kdo nám udělá celou rekonstrukci za padesát tis. tak dej vědět :-D zatím jde jenom o wc a koupelnu. Jak vy, stavíte? Pepik: tak jsem se dockala a zitra rano mazu na barvu, uz jsem fak jak vyblitý zelí.. už aby to bylo 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:instalatéra i obkladače znám výborného :-) Právě připravujeme projekt, tak až bude nějaký babinec přinesu ukázat, bude to jen 5+1 takže nic obr, kdo by to uklízel.Gejsa se taky chystá tak tam bude veselo. :-D
Odpovědět
Lea : prstýnky krásný. K vám půjdou. Holky tak mám švadlenu :-D jsem z toho úplně nadšená. Příští týden s ní mám schůzku, tak uvidíme co dokáže :-). Boty už mám taky vyhlídlé, takový balerýnky bílý. Tak už jen to místo
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky.... njn, s pajmou velky stavitelky :-D lea: prstynky jsou fakt super, moc se mi libi. zukl: jsem moc zvedava, jake misto nakonec zvolite. Ale at zvolite jakekoliv, jiste budete spokojeni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mikinek: njn, jsi me odhalila :-D a jak pokracujete vy se stavbou?
Odpovědět
Díky všem za chválu prstýnků. Paní v salónu se nad nimi taky rozplývala, že ani nečekala, že budou tak krásné. K nám se fakt hodí náramně!
Odpovědět
nazdárek ženský, tady se to zase rozjelo :-) já nějak pořád nestíhám v práci honička a doma se starám o to psí mimino, už pěkně vyrostl, ale je to fakt chvílem sígr :-D Koukám, že tady jsou samý stavitelky, tak hlavně ať vám to všechno klapne. Jo a co takhle se domluvit někdy na další kávičku??? no co vy na to? Pepik: hláásím novou barvu na hlave, zrušila jsem světlou a už mám zase hnědo červenou, mělo to být něco jako do měděna a jsem moc spokojená :-)
Odpovědět
Ahoj holky, kde jste sháněli stužky na vývazky? Nebo jste si je objevnávaly z webu? Byla jsem ve Františkánský, ale přijde mi že tam pořádně nic nemají.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?