Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Moni nešil, dej na pepika. V duchu jsem s tebou, taky jsem vše zařizovala sama. Držím ti palečky a koukej si fakt vorazit, nebo budeš zítra vypadat. Ani vizážistka s tebou nic nesvede.
Odpovědět
Profilova fotka
komtesa: taky už bys mohla dát pár fotek do alba :-)
Odpovědět
Moni: neboooj, to bude všechno v pohodě. Hlavně si odpol dej pohov a klídek. Pekně odpočívej a ta sklenička je dobrej nápad, já to taky tak udělala,den předem jsem v pět odpoledne vypnula a nazdar, šla jsem na nehty, pak doma vínečko a večer jsem spala jak miminko ;-) Zítra na tebe budu myslet a držet palce!
Odpovědět
Profilova fotka
Pepik dobrá tak já tam teda nějaký dám a nechám je tam. Jinak mrkněte na tuto a do konce :-) :-) :-) :-) :-) http://www.youtube.com/watch?v=QujA8Y...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ženu do Plzně máme srazík se třídou ze základky, vypadá to že budu muset busmo. Nestartuje mi vůz. Tak Moni věř, že jsme všechny s tebou a držíme ti palečky a myslíme na tebe. Zíta už budeš vdaná paní tak si ten poslední den kdy jsi ještě slečna vychutnej. MTMR...... tak by to napsala moje dcera.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla, omlouvam se, ale j etoho na me moc. Jen chci poprat moniskovi, aby to dobre dopadlo a opravdu dej na holky, oraz si a neboj, vsechno to dobre dopadne, vzdyt mas vsechno dokonale pripraveny :-) zukl: tak co u vas nakonec teda ted vede?
Odpovědět
Gejsa : pořád váháme. Býkov je hezkej, ale ve finále nám to přijde drážší než bychom chtěli :-D... ZOO dobrá cena, zase když bude pršet, nikam se neschováme :(. Ještě musíme na obhlídku Spálenýho poříčí. Pak uvidíme Monisek : držím palečky !!!
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: no na Bykove to opravdu vyjde na dost. A koukam, ze co jsi psla, tak by vas to vyslo jeste na vic, nez jsme meli my. Zadnej pronajem salonku jsme neplatili. Bylo to tak, ael za te provozni, te Pucelikove, tak se neplatilo nic. Jinak mi o tech problemech psala JIrinka - ta servirka, je dobre ze je pryc a snad to tam uz ted zacne poradne fungovat, aby se svatebcani takhle nebali. My meli nejistotu vlastne az do dubna :-O To pocasi, to je takovy nevyzpytatelny, si vem v cervnu, my vychytali jedinej hezkej vikend, pak bylo hnusne, zato ted zari je takovy letni. Natesti mate jeste cas, ale jsem zvedava, jak to dopadne :-)
Odpovědět
Gejsa : no byli tam z toho dost nešťastný no. Ale asi se jim blýzká na lepší časy. My sami jsme taky zvadaví jak to nakonec dopadne :-) Ale tak do konce října máme snad čas
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky - došlo mi, že jsem na to ofiko zapomněla - moooc ráda Vás zítra uvidím, pokud vám to vyjde :-) :-) :-) Díky za podporu, jdu si tedy koupit flašku, dobrou a pa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Monisku, vsechno nej :-)
Odpovědět
ahoj holky, gejsa: ty ještě žiješ??? ;-) ses tu neukázala jak dlouho, jak se vede? Monisek: holka, tak už seš taky vdaná panička viď. Jsem moc ráda, že vám dneska klaplo i počasíčko, sice teď se trochu zatahuje, ale jinak je teplo, sluníčko, tak to je paráda.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
vladi: jasne, ze ziju, ale mam toho silene moc. Pristi tyden mam statnice, tak toho mam az nekam. Mno a do toho jeste jine staroti, takze toho je fakt dost.... Mno a taky cekame mimouse, takze je toho fakt dost. Protoze ten zacatek byl silenej, jsem byla v nemocnici na kapackach a jeste i ted mam neschopenku, proto jsem ani nemohla jit na ten sraz. Mno a kdo vi, kdy se dostanu na jinej, protoze ted uz budou jen vevnitr a tam to bude zakoureny :-( a co Ty, jak se vede?
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek gejsa:tak už je to venku,jak je,doufám,že už je ti lépe,zato já od včera ležím,mám křeče,točení hlavy a jednu migrénu za druhou,tak snad to nějak přeležím jinak pádím k doktoru,ale mimouš tam musí ještě nějakou chvilku vydržet a opravdu se mi nechce někde dva měsíce ležet s hlavu dolů moni: gratulujeme ke zpečetění vztahu,přejeme jen to neeeeeeeej a ještě víc
Odpovědět
Profilova fotka
mape: jj, jsem se sem konecne dostala a musela jsem to rict...Tak uz to nevis jen Ty a pajmou :-D mno jinak uz se pomalu kulatime :-D uz to neni jen tak nejakej spicek a musime vyrazit na nakupy, zkusime to CA a tesco, jak jsi doporucovala. Ty jo, tomu se snad uz vyhnu, prese jak to popisujes, to jsem si uzila predtim a stalo to za to. Snad se to pres vikend vylepsi. Ale je to fakt desny. Jinak, musim zaklepat, se mi dari dobre, uz to snad bude dobry, toho 23 jdu k doktorovi, moc se tesim na nejakou fotecku, a kdyz to bude takhle dal, tak se necham uschopnit a pujdu do rachoty. Jenze ono to tak rychle utece, ze a chvili pujdu na materskou :-D Tak desne to utika, to je strasny. Tobe at je hlavne lip... Zvladli jste tu kuchyn v pohode?
Odpovědět
Gejsa : veliká gratulace k mimču!! To mi děláte radost, že se rozrůstáte :-) Já si ještě chvilku počkám. A přeji ti, aby ti bylo lépe. Já dneska slavila narozky 25 let (sice je mám až v týdnu), ale sešla se mi tu celá rodinka. Moje i přítelovo, bylo nás tu 15, prý nácvik na svatbu :-) Ale mám toho dost, sem urvaná :-) Monisek : přejeme moooc štěstíčka a lásky do společného života!!!
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: Diky moc :-) tak to jsme tak stejne stare, ja mela 25 v cervenci.... Jelikoz nevim kolikateho to mas a kdo vi, jak se sem dostanu, tak ti prejeme vsechno nejlepsi, hodne zdravicka, stesticka a splneni snu, hlavne tech nejtajnejsich :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: kuchyň v pohodě baví mě tam trávit i čas, já jdu 22 na ut nevím jestli ještě nějaká fotka bude a přála bych ti vidět mě jak jsem kulatá :-D zukl: vše nej k narozkámtaké bych ten věk brala
Odpovědět
Holkdy děkuji za přáníčka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: taky moc gratuluju a držím palečky
Odpovědět
Profilova fotka
jo jinak moniskovi to fakt seklo, hudbu měli taky hezkou....no prostě krásná svatba ;-)
Odpovědět
Téééda! Tady je novinek! Všem, kterým je k čemu gratulovat, gratuluju a přeju všechno nejlepší a hodně štěstí a zdraví!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj :-) je mi ještě divno, ale musim se s Vámi aspoň pozdravit ;-) asi jsem mimoňěk (a né moněk) - mám pocit, že stres ze mě ještě nestihl spadnout a nějak mi to nedochází :-) napíšu víc, jakmile se dám dohromady x-)
Odpovědět
Gejsa : jo na nákupy je CA a Tesco fajn, my ještě nakupujeme na prcka (synovečka) v KIK - v Plzni to je v galerii Dvořák a v kauflandu u Rondelu. Taky hezký věci a daj se najít i zajímavý ceny tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, diky :-) monisek: :-D to bude dobry. Jiste jste si to krasne uzili a Tobe to moc a moc sluselo :-) moc se tesim na fotecky. zukl: no ja nejprve musim sehnat veci na sebe, pak teprve pro prcka, protoze uz se nak do niceho nevejdu :-D
Odpovědět
ahoj holky, teda já nestíhám zírat, jak se to tady rozjíždí. Gejsa: tak to je supeeeer, v kolikátém jsi? A už je ti teda líp? Držím pěsti ať to s mimískem všechno klape :-) Zukl: tož fšeckno nej nej k čtvrtstoletí :-) Hepy brzdej tůůůůů jůůůů :-D :-D :-D Monisek: moc moc gratuluju vdaná paní, těším se na fotečky a doufám, že jste byli v hotelu moc spokojení.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no zacala jsem 4 mesic... diky moc, ted uz mame to nejhorsi snad za sebou. JJ, je mi uz lepe, musi, ted budu delat ty podelany statnice, snad mi to prcek dovoli tam jit :-D
Odpovědět
gejsa: teda máš toho fakt dost, určo to zvládneš. Hlavně aby mimísek nezlobil, ale třeba na druhou stranu, když tam budeš jako těhulka, tak by mohli mít trošku slitování ne ;-) 8-) My jsme taky přemejšleli jak s bejby, ale ještě chceme opravit byt atd, takže to zatím počká, jsem asi pesimista, ale až budu těhu, tak toho moc neuděláme... když vás tak poslouchám, jak vám je špatně, tak se mi do toho vůbec nechce. Bys měla napsat aspoň nějaká pozitiva co to přináší :-D Kdy máš ty státnice?
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: hm, jenze tohle je nezajima a hlavne ja jim to ani rikat nebudu, ze tam jsme dva :-D si budou myslet, ze jsem jen tak pribrala :-D mno, ono nejsi pesimista, ono to asi opravdu tak bude, ze nic neudelas. Takze jste to idlozili na neurcito? Pozitiva: radost, poteseni :-D ale jo, najdou se, ted uz se to zacina lepsit, tak si to budu uzivat. Statnice mam pozitri, v utery a aby to bylo jeste jooo super, tak jdu hned v 8 rano. Delali to podle abecedy, pulka jde zitra a zbytek v utery. No ale lepsi, nez jit zitra v 6 vecer, bych tam z toho byla pekne otravena, je mi jich lito.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: a vzdyt vy mate ted miminko, pesanka, to je jako mimous :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?