Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lea: to zní strašně, ale nejsou to žádné předzvěsti - jen tvůj strach. Neboj se. Vždycky je řešení - jen ve snech je buď všechno jednoduché, nebo nemožné. Zkus něco na zlepšení spánku - třeba nějaký aromaolejíček - meduňku, třeba to trošku pomůže :-) Komtesa: jj, Pepík je šikulka - dneska jsme dělali melír a vypadá bezvadně. A já se ho tak bála :-D Zukl: Ta ZOO zní furt skvěle. Já bych do toho šla - ta japonská zahrada je překrásná, jsou v ní úžasné staré stromy. Stromy mi v té zahradě (není moc veliká) v hotelu moc chybí. Ale vynahradím si to a dohodla jsem focení i odpoledne - odjedeme se fotit do parku za Doubravkou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
monisek: zkoušela jsem čaje a všechno možné...... připomíná mi to počátky toho strašného období, které jsem pak ukončila na psychiatrii....... snad to tak daleko nedojde...... sarmie: vím, že to nemusí nic znamenat, jsou to "jen" sny, ale je to šílené......
Odpovědět
Profilova fotka
lea: to bude určitě dobrý,nalož se do vany a koukni se před spaním na nějakou komedii
Odpovědět
Profilova fotka
lea: přesně, jak píše pepik chce to ubírat myšlenky úplně někam jinam....pak by ty sny měli skončit. já jsem měla zlý sny při začátku v zařizování, ale před svatbou jsem byla kupodivu v pohodě a dobře se mi spalo ;-) tak to u tebe taky určitě brzo přejde...
Odpovědět
snažím se myslet pozitivně a na nějaké hezké věci..... snad se to zlepší..... chtělo by to asi nějaké dobré zprávy, abych se přestala zabývat našima.......
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? :-) Přítel už se taky rozhoupal :-D a v neděli jsme to oznámili rodičům. Naše svatbička by se měla konat 23.10.2009, ale termín si jdeme v pátek ještě potvrdit. :-)
Odpovědět
Ahojky holky, mám informace z Býkova. Prý už budou fungovat normálně, starou provozní vyhodili (ta která dělala problémy). Civilní obřad 5000,- Kč lze uvnitř i venku, církevní 6000,- Kč v kapli. Malý sál cca do 30 osob koelm 3000,- Kč, velký cca 100 osob 5000,- Kč. Ceny jsou včetně výzdoby a hudby z aparatury. Přespání je možné. Raut taky. Po mailu poskytnou nabídku výzdoby (katalog) z čeho si lze vybrat, pokud chcete cěco jiného taky není problém + nabídku menu jídla.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem, tak mně vrcholí přípravy, myslim, že to všechno dobře dopadne i počasí se zatím usmívá. Včera přijeli naši - zatím žádná hádka - jen jsem mírně padala do mdlob a posléze na držku, protože jsme pekli koláčky a máme jich jen 1300 - nezní to špatně, ale oni mají 2cm v průměru! :-N takže je to jedna přepravka - uáááá!
Odpovědět
Profilova fotka
no vydíš, že šel ten počet zredukovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
moni: držím palečky,ať vše dopadne dle představ jinak je tady nějak mrtvo,co
Odpovědět
moni: ať všechno vyjde! U nás nic nového. Prstýnky mají velké zpoždění, protože firma, která je vyrábí, měla údajně nějaké technické potíže nebo co. Prý nám dají slevu, že jsme museli tak dlouho čekat. Teď sháním brk na psaní nebo spíš hledám způsob, jak udělat z propisky brk, aby to vypadalo stylově.
Odpovědět
Článek se načítá
monisek: tý jo, fakt pečete sami, to by mě odrovnalo. Určitě to klapne, jak má, držím palečky. Jo a co nervozita, už přichází nebo ne? ;-) Lea: někde jsem na webu viděla prodávat kalamář s brkem, ale za boha si nevzpomenu kde. Mape: tak jak to jde? Já pořád něco naháním, teď byl u nás pán na koupelnu, no a vyšvihnul cenu skoro 100 tis, ale totál rekonstrukce i s wc, vyzděním, elektrikou atd. takže zase budem platit jak mourovatý. Jo a ozval se nám fotograf, budem mít hotové svatební DVD, fotky jsme vybírali včera, takže už to snad dáme dohromady :-)
Odpovědět
Lea- nedávno jsem na netu zahlédla tohle. kuk: http://www.avalonia.cz/zbozi/brk-na-p...
Odpovědět
buli: díky moc!
Odpovědět
buli: koukla jsem na to, je perfektní na pohled, ale je na klasický inkoust a to by nedělalo asi dobrotu, měla jsem na mysli nějaké šalamounské řešení v podobě propisky maskované jako brk (mám strach, že by můj svědek udělal kaňku)
Odpovědět
lea: tak jsem našla hezkej brk, dokonce v modré barvě, ale svědek by fakt musel psát inkoustem, takže by možná mohla být případná kaňka a nebo mu to dát předem a trénovat :-D mrkni: http://centrum-pozitiv.cz/eshop/index...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.avalonia.cz/zbozi/brk-na-p... no, tak ti nevím, jak to vymyslet z propisky.ale myslím si, že by to mělo jít s oddávajícím domluvit, že oficiálně se to podepíše předem nebo dodatečně, tak bych si z kaněk nedělala hlavu :-)
Odpovědět
V případě mého drahého Davídka, co mi jde za svědka, ani trénink nic nezmůže, takže to prostě musí jít jinak..... bez inkoustu.....
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: jo jde to,ale zase jsou ty pitomý změny počasí,no nějk,už to doklepu a donosím,jinak řeším teď,co budu nosit v případě,že se udělá opravdu zima
Odpovědět
mape: jo to nevím, leda se zabalit do deky :-D neboj určo něco najdeš, kolegyně to řešila že si koupila něco většího, jako kabát, kterej se líbil mamce, a pak jí ho dala. 'To jde v případě, že mamča je silnější :-D
Odpovědět
Profilova fotka
map: se hlásím....mám u našich po dama šitou bundu s kožíškem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: ahojky, pořád čekám, kdy přidáš fotky od profíka do alba a pořád nic :-(
Odpovědět
lowe: jsme děsný lajdáci, ale včera už jsme konečně vybírali z CD takže počítám, že příští týden už budou hotové ap ak to tam nasypu :-) fotky ze zámku jsou moc hezký :-) a dneska máme video, tak jsem moc zvědavá Mape: možná bych doma našla ještě něco z mého přetloustlého období :-D ale i tak by ses v tom asi utopila i s bříškem 8-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no tak to tam možná budu mít fotky z naší svatby dřív co? :-D :-D :-D no kouknu ještě příští týden, jsem na ně moc zvědavá, chtěla jsem juknout do svatby pro inspiraci mějte se
Odpovědět
Profilova fotka
díky moc,já zkusím vyslíct maminu,kouknu ji do šatníku a něco snad najdem na tu chvilku,už teď mám její trička,ale těším se,až budu nosit opět svoji velikost :-p
Odpovědět
Ahojky, Lea : tady v tom albu maji brk-propisky, třeba se inspiruješ http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
zukl: kouknu a uvidíme...... jinak si budu muset poradit něak kreativně sama..... a na to moc dobrá nejsem....
Odpovědět
Profilova fotka
Lea: ahojky, brky s propiskou kupuju na hlavním nádaží v praze v té knize - nahoře na pultu :-) Mají různé barvy - fialkové, žluté, černé, bílé, červené, oranžové asi za 50korun ;-) Jestli nejezdíš do Prahy - můžu ho koupit - časem :-) Tak dneska se pekly další koláčky a taky mraky sýrovýho cukroví -ham ham :-D a u toho už jsem nebyla, protože jsem běhala po městě a sháněla hlavní kytky do mé kytice - tchýni je firma nedodala a přišlo mi, že jí to tak nedrásá, takže jsem běhala po městě, protože spolehnout se na někoho, že něco udělá pořádně a samostatně prostě nefunguje! ]-( :-N ;-( Fakt, jediný dvě věci, který nezařizuju já, stejně nakonec dopadly tak, že mě v tom máchaj a je to horší, než kdybych to zařídila od začátku :-( Jsem vystresovaná a na zítra toho je taky dost, tak mi držte palce.... já vim, vy budete... moc vám děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
moni klid....dneska si dej relax ve vaně, skleničku, a pořádně se vyspi. ps: mám kulmu :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?