Menu Forum

Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

21. zář 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
monisek_plzen
Registrovala se 3. února 2009 na beremese.cz. Přidala 221 příspěvků a 3 alba. Region Plzeň.
  • Svatba byla 12. září 2009
    Na zahradě hotelu U Pramenů v Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
monisek_plzen
Registrovala se 3. února 2009 na beremese.cz. Přidala 221 příspěvků a 3 alba. Region Plzeň.
 Hurááá, tak Pepík mě zachránil a budu mít účes, jaký jsem si představovala emoticon emoticon emoticon Díky Marti!
3. zář 2009 ve 20:37  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pepik.24
Registrovala se 28. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1002 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Klatovy.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
pepik.24
Registrovala se 28. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1002 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Klatovy.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Plzeň
 není za co emoticon
4. zář 2009 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mikanek (31 r.)
Registrovala se 12. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 832 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Plzeň.
  • Svatba byla 4. dubna 2009
    Na plzeňské radnici, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
mikanek (31 r.)
Registrovala se 12. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 832 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Plzeň.
 ahojky holky...teda koukám, jak se nám to tu pěkně rozrůstá o nové nevěsty emoticon
ale myslím, že času máte dost na zařizování...na začátku roku je to tak akorát, i když ono je fakt, že je nával v letních měsících, tak to chce mít už vybraný a zamluvený to nejnutnější. já jsem měla nejdřív fotografa a pak jsem teprve zamluvila místo emoticon

janusek: můžu ti napsat kontakt na kapelu, co jsme měli my...monisek jí mám taky, tak jsem zvědavá, jak bude za týden s nimi spokojená emoticon
4. zář 2009 v 08:55  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
Registrovala se 15. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1969 příspěvků a 3 alba. Region Plzeň.
  • Svatba byla 1. srpna 2009
    Na zámku v Manětíně, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
Registrovala se 15. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1969 příspěvků a 3 alba. Region Plzeň.
 nazdárek ženský,

monisek: moooc ti to sluší, tak vidíš, to pořád že nemáš kadeřnici a nakonec ta pravá byla nejblíž emoticon

Pepik: šikovná holka emoticon vás musím pochválit obě emoticon

Zato já naháním tu mojí kadeřnici a pořád se jí nemůžu dovolat,nejsem si jistá jestli nemá dovču, ona mi před svatbou něco takovýho říkala, ale datum si vůbec nepamatuju. Chjo jsem jak tříbarevná kočka a už bych s tím potřebovala něco udělat. Mě tak napadá Pepik - myslíš, že když bych na to hodila barvící šampon, že si pomůžu a pak to půjde normálně nabarvit? Musím ty odrosty a vyšísované od moře nějak překrýt emoticon
4. zář 2009 v 09:18  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janusek
Registrovala se 2. září 2009 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Má 1 přítele. Region Plzeň.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
janusek
Registrovala se 2. září 2009 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků. Má 1 přítele. Region Plzeň.
  • Neví, kdy bude svatba
 To mikanek: Kontakt mi prosím pošliemoticon
Máte někdo zkušenosti s obřadem a hostinou v Parkhotelu? Uvažujeme o něm a zatím mám samé kladné reference, až si říkám, že je to divné.
4. zář 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zukl
Registrovala se 14. května 2009 na beremese.cz. Přidala 375 příspěvků. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
zukl
Registrovala se 14. května 2009 na beremese.cz. Přidala 375 příspěvků. Region Plzeň.
 Janusek : na Parkhotel jsme taky koukali, ale od nikho jsme se nedozvěděli žádné informace, tak jsme od toho upustili emoticon Kdyžtak mi pošli prosím nějaké info do IP emoticon
4. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mikanek (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
mikanek (31 r.)
 janusek: máš to v IP emoticon
4. zář 2009 ve 13:02  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kometka5
Registrovala se 5. ledna 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 5 příspěvků. Má 5 přátel. Region Plzeň.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kometka5
Registrovala se 5. ledna 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 5 příspěvků. Má 5 přátel. Region Plzeň.
  • Neví, kdy bude svatba
 ahoj holky,
před nedávnem jste mi radili ohledně místa svatby...mohla bych se ještě zeptat, myslím, že jste psali, že je to možné i v ZOO - víte přesné msíto a kolik to stojí? díky moc...
mě totiž nenapadá kde by to tam bylo...

jinak my stále bojujeme jak s datumem, tak s místem, takže na ostatní mi nějak nezbývá čas, vidím to až někdy po novém roce, ale to píšete že je tak akorát...

jen ještě dotaz, pokud by byl obřad na radnici, je tam možnost mít svou hudbu a né ty jejich hrozné varhany? a ráda bych, aby moje malá nesla jako první před námi prstýnky, alevím, že je vždy nosí ženská, která tam pak stojí vedle oddávajícího. já vím, že kdybych tam zavolala, že se dozvím, ale napřed sonduju u vás... emoticon
díky
4. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mikanek (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
mikanek (31 r.)
 kometka: myslím, že ta hudba na radnici se tu už řešila a myslím, že vlastní tam asi nejde...ale s těma prstýnkama by to snad neměl být problém, my jsme taky měli družičku a paní nám říkala, že může jít jak bude chtít, tak ta vaše by klíďo mohla jít s prstýnkama emoticon
4. zář 2009 ve 13:26  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kometka5
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kometka5
  • Neví, kdy bude svatba
 Mikanek, děkuji moc... emoticon
4. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pepik.24
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
pepik.24
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Plzeň
 kometka: jj, brácha se dost dlouho na radnici hádal, že varhany nechce a oni že mají s varhaníkem smlouvu a nakonec to dopadlo tak, že zaplatili varhany aby nehráli a měli housle....ale reprodukovaná by asi vůbec neprošla.

vladi: díky za pochvalu. Když přes to hodíš nějakej ten pytlíček bez peroxidu, tak to trochu oživýš a na barvu by to vadit nemělo. tužidlo by taky šlo, ale to bys ho tam musela dát kilo, aby to bylo všude stejný, tak se toho neboj a kup ten šampon.
4. zář 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
 Holky s tou ZOO jsem to zjišťovala u kamarádky, takže to tam jde, měli to někde v botanický zahradě mám dojem,ale sehnala to přes známýho, který tam dělal a pomohl to zařídit. Přesto říkala, abyste tam normálně zavolali na sekretariát a zeptali se na to, že prý rádi poskytnou informace. Víc o tom bohužel nevím, teda vlastně, že se pak ještě fotili v Dino parku a fotky měli moc hezký, je to něco jiného.

Pepik: díkes za radu, tak zejtra asi někde zakoupím nějaký ten šampon a hodim to na to, páč jsem fakt jak tříbarevná kočka emoticon
4. zář 2009 ve 20:20  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zukl
fotoportrét
fotoportrét
zukl
 Vladi : díky moc za info, zavolám si tam nebo napíšu mailíka emoticon
4. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
 Bré odpoledne, tak jak to jde, dneska je tak hnusně, že se nám vůbec nikam nechce a nechce se ani nic dělat emoticon

Monisek: tak příští týden tě to čeká, už se to blíží viď emoticon Určitě to bude parádní, jsem zvědavá, co pak řekneš na ten hotel, jestli budete taky spokojení

No nic, manžel se vrací s mimískem (to zní divně, ještě jsem si na toho manžela nezvykla emoticon ) tak jedem na nákupy do Tesca.
5. zář 2009 v 18:26  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lea_de_bahn
2
Registrovala se 14. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 328 příspěvků a 2 alba. Region Plzeň.
  • Svatba byla 14. května 2010
    Na hradě Švihově, Region Klatovy
fotoportrét
fotoportrét
lea_de_bahn
2
Registrovala se 14. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 328 příspěvků a 2 alba. Region Plzeň.
 Dámy, asi už jsem cvok.... emoticon Už skoro dva týdny mám šílené noční můry o svatbě....... Co budu dělat těsně před svatbou, to fakt nevím..... To už budu asi v blázinci! "Vtip" je v tom, že to není ani tak tou svatbou, jako spíš stresem z našich...... Nemáte někdo metodu, jak se uklidnit?
5. zář 2009 ve 21:10  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
 Lea: jo rodiče to je někdy peklo, ale jestli tě to uklidní, taky jsem je dost řešila, páč jsou rozvedení a nesnesou se na jednom místě. Ale v den svatby byli naprosto super,všechno bylo v pořádku a moc si to užili, tak snad ti to taky klapne. Nejlepší je jim to říct a pak je nechat. Já taky zdělila, že je to náš den a že doufám, že se podle toho zachovají no a ono to klaplo.
6. zář 2009 ve 14:16  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lea_de_bahn
2
fotoportrét
fotoportrét
lea_de_bahn
2
 vladi: oni nepřijedou, ale používají na mě citové vydírání a podobné věci..... abych se nevdávala, že to není ten pravý atd.....
6. zář 2009 ve 14:54  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pepik.24
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
pepik.24
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Plzeň
 lea. je to tvůj život....jen ty víš, co cítíš.
a ty noční můry má každej....i tykhle s předstihem emoticon
6. zář 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monisek_plzen
fotoportrét
fotoportrét
monisek_plzen
 Leo: nevím, proč ti to rodiče říkají. (Pravděpodobně si myslí, že je to pro tvé dobro emoticon ) a chápu jaké to je, když jsou takoví, místo aby tě podrželi v čemkoli, pro co se rozhodneš. Ještě mají čas se vzpamatovat. Hlavně že máš podporu v druhé polovičce! A noční můry - věř mi, já mám horší a to se ani netýkají svatby.
6. zář 2009 ve 20:49  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lea_de_bahn
2
fotoportrét
fotoportrét
lea_de_bahn
2
 Díky moc všem za podporu...... musím to prostě nějak zvládnout......
monisek: myslí si, že je to pro moje dobro, a nechtějí pochopit, že už jsem velká holka, která sama ví, co chce a co dělá..... A oni se už nevzpamatují. Už s nimi víc než rok nemluvím......
6. zář 2009 ve 21:09  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zukl
fotoportrét
fotoportrét
zukl
 Lea : s rodiči je to někdy těžký, myslí si, že vědí co je pro tebe nejlepší. Ale jak řikáš jsi velká holka a sama víš co chceš! A i kdyby to nebylo ideální ,tak to bylo tvoje rozhodnutí a šla jsi do toho se svým vlastním rozumem, city a uvážením!

Holky dala jsem fotky účesu co mi dělala švagrová, bylo to jen tak. Ale asi něco takovýho bych chtěla emoticon
6. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
 Lea: to je na hov..., když se rodiče takhle chovají, bohužel s nima nic neuděláš. Jak říkají holky podstatný je, že máš oporu v drahé polovičce. Jsi dospělá a máš svůj rozum, takže rodiče mají smůlu. Pokud to nemůžou zkousnout, tak bych se nad tím holt musela povznést a v duchu si říkat, že třeba je to přejde. Jinak by ses kvůli tomu utrápila. Je to strašně těžký, to je mi jasný, jsou to rodiče, ale jinak to vážně asi nejde. Striktně bych je požádala, aby se do toho nemíchali, že je to tvůj život, oznámila, že svatba bude tam a tam, pokud se chtějí zúčastnit a tím bych končila. Hlavně se nenech citově vydírat, páč pak bys byla akorát nešťasná. Držím palečky emoticon

Zukl: účesy jsou moc hezký, teď jenom přemýšlím, který šaty máš jako finále. Bude to takovej ten antickej střih, jak máš v albíku? Mě se moc líbí, když jsou vlasy vyčesany, možná jenom jednoduchý drdol a pak nechat ofinu na stranu,pěkně vyžehlit, taky by to nemuselo být špatný. Ale musíš mě brát, že opravdu propaguju vyčesaný vlasy - přijde mi to takový decentní, upravený a elegantní, vyniknou při tom i šperky a to já mám ráda emoticon emoticon
7. zář 2009 v 10:34  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mikanek (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
mikanek (31 r.)
 lea: s rodiči to není jednoduchý....pořád mají potřebu člověku kecat do života...nepochopí, že si člověk dokáže žít jen sám pro sebe a je k tomu už nepotřebuje....mysli na to, že svatbou ti začne nový život po boku chlapa, kterýho sis vybrala a kterýho miluješ, tak se na to těš a když oni nechtějí být s tebou v ten den a ještě ti všechno okolo svatby chtějí znepříjemnit, kašli na ně....

zukl: účes je moc hezkej emoticon to mě se zase o proti Vladi líbí něco takovýho emoticon emoticon
7. zář 2009 v 10:55  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zukl
fotoportrét
fotoportrét
zukl
 ještě budeme zkoušet napůl vyčesanývlasy a uvidíme. Stěma natočenejma vlasama budeme dělat ještě jiný pokusy emoticon
7. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kometka5
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kometka5
  • Neví, kdy bude svatba
 ahojky,

tak mám info ohledně ZOO...tak pronájem místa stojí 3500,-, ve kterých je zahrnuto 30svatebčanů, je to v japonské zahradě v botanické zahradě a chodí se tam přes vchod dinoparkem od Vinic. a jinak ZOO nedodává nic, takže se platí oddávající, pak výzdoba, hudba...prostě je to jen holá místo... emoticon
7. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
fotoportrét
fotoportrét
vladiplzen
 zkusím požádat kamarádku, jestli nemá nějakou fotku ze svatby té své známe, měla to tam. Bych vám to hodila do albíka, pro inspiraci, jak to tam vypadá
7. zář 2009 ve 12:54  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zukl
fotoportrét
fotoportrét
zukl
 Pronájem dobrá cena emoticon Hudba jde z kazeťáku. Oddávající to asi přijde starosta pro tu část Plzně ne? A to by se asi platilo 1000,- za to že to neni na radnici. Výzoba stačí stůl a ubrus (tedy pro nás) emoticon. Budem o tom uvažovat emoticon

Kometka díky za info
7. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
i.komtesa (42 r.)
Registrovala se 26. září 2008 na beremese.cz. Přidala 248 příspěvků a 3 alba. Má 7 přátel. Obora, Region Plzeň.
  • Svatba byla 20. června 2009
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
i.komtesa (42 r.)
Registrovala se 26. září 2008 na beremese.cz. Přidala 248 příspěvků a 3 alba. Má 7 přátel. Obora, Region Plzeň.
  • Svatba byla 20. června 2009
    Region Plzeň
 Ahojky holky, tak zase po týdnu jsem tu.

Zdravím všechny nové nevěsty emoticon které to mají teprve před sebou.
Co vdané paničky, nezopákly by jste si to znovu? Hlavně ty skvělý debaty tady.

Monisek a Pepik skvělá práce.
7. zář 2009 ve 13:26  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pepik.24
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
pepik.24
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Plzeň
 komtesa: dík emoticon
7. zář 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lea_de_bahn
2
fotoportrét
fotoportrét
lea_de_bahn
2
 mikanek: nevím, jestli se víc bojím, že by přijeli nebo jestli je mi víc líto, že nepřijedou. V těch mých snech právě třeba přijedou a dělají strašnou ostudu, chovají se povýšeně, nic jim není vhod, snaží se to překazit a tak, nebo v jiném snu mě přesvědčí, abych se jako zastavila u nich, že si promluvíme, a pak mě tam zamknou nebo mi jinak brání se vrátit domů k Robertovi...... Nejhoší na tom je, že se z těch snů neprobudím hrůzou, ale prožiju si je vždycky až do konce a jsem pak úplně mimo, mrtvá, prostě zničená.
7. zář 2009 ve 21:00  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš