Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
sarmie: děkuju! My oba se snoubencem jsme blázni do gotiky. Budeme se brát na Švihově v gotických kostýmech..... Moje šaty se ještě šijí, ale do Vánoc by měly být hotové.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, muzu sek vam taky připojit??? Svatbu by jsme meli mít 19.6.2010, dnes jsem rezervovala datum, ale jinak nevim, kde si mam půjčit šaty, dort, oznameni....tak doufam, ze mi s tim trosku pomuzete. Budu ráda za kazde info:)
Odpovědět
miruse: vítej! Se šatama ti moc neporadím, ale dort máme objednaný v cukrárně na Roudné a je za výbornou cenu. Oznámení ještě nemáme, ale budeme ho objednávat přes internet. Kde budete mít obřad?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nové nevěsty :-) Miruse: šaty je dobré si oběhat - záleží na stylu na velikosti a taky mi přijde, že jak se trefíš do nálady prodavačkám ]-( Já mám třeba šaty z Natalie na náměstí, ale příjemný na mě byli i v Ornele a v Miriam. Dort máme objednaný z Isis na nábřeží - milujeme jejich dortíky - jsou z odlehčenýho tvarohu - ty co mám v albu jsou u nich k mání ;-) Jinak je doporučená cukrárna Malinová (aj na koláčky) a cukrárna U Marka na té Roudné. Oznámení se holkám osvědčili od Zatloukalů - výběr na netu a jinak v každém salonu mají taky výběr. Většinou mají i výběr prstýnků a mají svatební bižuterii - ta moje je z Natalie. Kytičky se tu shodnem na paní Benešové - je skvělá, já budu mít kytku vázanou tchýní, ale chtěla jsem poradit a ona se mnou šla na kafe a vybrali jsme a ani to kafe si nenechala zaplatit! Tak to je pro začátek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
PS: holky díky za pochvalu líčení a podporu v hledání jiné kadeřnice ;-) Pepíku, to se nedá odmítnout - písnu ti do IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeje, tak to jste strašně hodny za ty rady...o té cukrarně U Marka už vím, tak to tam asi okouknu na živo, zatim jsem byla jen na netu o paní Benešové jsem také už slyšela, akorát teda nevim, kde bych ji našla :-) a ty šaty jsem byla dneska se předběžně ptát, ale poněvadž to máme až v červnu, tak na mě koukali jak na blázna a mám přijít až v lednu-což se mi zdá strašlivé pozdě, ale co se dá dělat... Nakonec vyhrála plzeňská radnice, ale byl v plánu ještě Kozel, ale tam to dělají jen v kapli a to jsem nechtěla, tak co se dá dělat, ale lea je originální-to se mi líbí :-) lea: ted jsem koukala, vy máte už objednaný dort, tak jestli nejsem naka pozadu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
miruše, nenech se s těma šatama odbít, mě všude říkali, že jak jde o červen až srpen, tak je třičtvrtě roku dopředu akorát.... a kdes byla?
Odpovědět
miruse: sice máme objednaný dort a zařízeno spoustu věcí, ale opravdu na nás všude koukají jak na blázny, proč tak brzy. Stejně se spoustou věcí budeme stejně muset čekat do ledna, což mi taky přijde dost pozdě (my se bereme v květnu), ale co se dá dělat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nové nevěsty :-) miruse: Pepik má pravdu, červen - srpen je největší nával. My to měli v dubnu a sháněla jsem od ledna-února a koukali na mně jak na blázna, že jdu pozdě :-D Tak jsem si půjčila šaty u známý paní, která mi uklidnila. Ale vdávat se o prázdninách a shánět na začátku roku, tak je to tak tak. Držím palečky při výběru!
Odpovědět
Ahoj holky, jsem tu nová. Máme naplánovanou svatbu na 12.6.2010 a začínáme shámět kapelu, cca 2-3 lidi a cena okolo 1000 Kč za hodinu. Hledala jsem v diksuzích, ale nejsem z toho moc moudrá, zatím mám tip jen na skupinu Triwoli. Nemáte ještě jiné tipy? A co dorty? Našla jsem cukrárnu U Marka na Roudné, ale ráda bych měla na výběr z více osvedčených cukráren. Poradíte?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,teda tady vás přibylo jan: my jsme meli DOU TO-JA mají www,tak mrkni a dort jsme měli od paní,která peče pro cukrárnu ISSIS,kontakty kdyžtak hodím do IP mir: my měli svatbu v březnu a šaty jsem sháněla od října,ale je prada,že léto je hodně zabraný,tak se nenech odbít,zkus salon ART aP na náměstí
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
sarmie: nechávám si šaty šít u paní Pánkové, ona šije historické kostýmy, sama bych to nezvládla..... Moc se těším, až půjdu v těch nádherných šatech tou uličkou v kapli na Švihově..... splní se mi můj princeznovský sen ;-)
Odpovědět
ahoj holky, teda tady se to rozjelo my se brali 1.8. a já šaty zamlouvala v únoru nebo dokonce v březnu a bylo to akorát, zkoušet jsem chodila asi od prosince nebo taky ledna... Tak nějak jim totiž chodí i nové modely, tak proto odkazují na začátek roku. Myslím, že času je pak dost a dost. Dort a minidezertíky jsem měla od známé, dělá to doma, bydlí asi 50 km od Plzně, ale teda vyplatilo se to, dělá nádherné a výborné, koláčky doporučuju cukrárnu U Krtečka na slovanech na Koterovské (je u toho hned zastávka 12) dělají jak kynuté tak z lineckého a opravdu výborné. Na paní Benešovou můžeme dát kontakt, nemá krámek, ale většinou se s ní domluvíte na schůzce, nechce zálohu, kytky dělá nádherné, já byla moc spokojená. Prstýnky nám dělali u Fischera u Kauflandu, jsou tam šikovní a vyrobí co si přejete. No a to je asi všeckno :-D jo vlastně doplňky a takový ty drobnosti jsme většinou kupovali na webu 8-)
Odpovědět
Ahojky holky, zdravím nové nevěsty. Začínáte mě děsit, my nemáme ještě vůbec nic objednanýho :-D Ještě ani nevím zda mi švadlena ušije šaty, kdyžtak musím začít obíhat salony.
Odpovědět
To mapemo: Díky za tipy, prosím pošli mi kontak do IP, hlavně na kapelu. To vladiplzen: Do Krtečka zajdu a prosím pošli mi kontakt na pí Benešovou. Holky, opravdu moc díky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Zukl: švadleny jsou rychlý - stačí jim měsíc a to je super. Jinak my máme prstýnky od Aleše Kubíka z: e-prsteny tečka cz, bydlí na Doubravce - dělá titan a ocel v kombinacích se zlatem a kameny - nádhera, co se neošoupe :-) Doporučuji.
Odpovědět
Profilova fotka
ze se vracím zase k těm šatům, ale mě to prostě nedá, oběhla jsem na všechny salony na náměstí a kolem a jediná paní, která na mě byla príjemná a ochotně mi vše vysvetlila byla v Ornele...jináč mě všude odbyli, asi moc práce nebo co, ale docela mě to překvapilo... a ještě teda k paní Benešové, nemohli byste mi přiblížit cenu svatební kytice....uvažuju, že si svážu sama, ale ještě nevím, až podle ceny nejspíš uvidím...
Odpovědět
Profilova fotka
miruse: tak zkus ještě salon na karlovarský....u rondelu....prý mají extravaganci, ale i klasiku p. Benešová je právě strašně levná...proto jí tu každej chválí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, na Karlovarskou ještě zajdu, tak dík za tip a mohly byste m, prosím, někdo poslal nějaký kontakt na p. Benešovou, děkuji
Odpovědět
miruse: nemám ho u u sebe, ale doma se ti mrknu a písnu ti ho. K těm šatům - nechci tě naštvat, ale prostě je vážně brzo, na příští léto je času dost a oni teď mají největší šrumec ohledně svateb, co si budem povídat do toho září, je prostě svateb nejvíc. A ve spoustě salonů už chtějí i zavolat předem a objednat se. Na Karlovarský je moc příjemná slečna,taky jsem tam byla, opravdu mají extravaganci ale nádherné šaty, bohužel nejlépe na postavičku ve vel 38 a tou já tak nějak nedisponuju 8-) ale pár jich měli i ve větších a moc hezké.
Odpovědět
Profilova fotka
Miruse: nebuď smutná, to bude dobrý - opravdu je času dost - počkej si na ty nový modely. Můžu ti říct, že já zařizovala svatbu od února a že zabývat se tím přes půl roku je děsně vyčerpávající, takže teď už jsem z toho pěkně přetažená a snažím se vůbec se naladit na to abych se těšila - bylo to prostě dlouhodobě zátěžové. Takže být tebou, tak si vyberu místo a objednám fotografa, šatky vyberu po novém roce a zbytek začnu zařizovat v březnu ;-)
Odpovědět
Monisek: svatá pravda, ono se řekne hezké zařizování, ale pak je to nakonec stejně stresovka :-) před svatbou jsem byla totál ko. No a jak ty, už to máš za pár viď ;-) Co novej účes? už jsi na to přišla, když bys potřebovala něco do vlasů, tak mám ještě zásobu doma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj holky, včera se nám po 2 měsících ozvala paní provozní z Býkova. Máme tam s ní schůzku v úterý po 17 hodině, tak sem moc zvědavá s čim přijdou. Protože když jsme tam byli v létě, moc mě nepřesvědčili. Zatím uvažujeme o Spáleném Poříčí (zámek), ZOO Plzeň a nebo ten Býkov. Uvidíme kde nám co nabídnou
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi: já sem fakt vycucaná a lidi, co se mě pořád ptaj: Těšíš se, vid? - si asi myslí, že skáču radostí, až si říkám, že sem asi divná, že se zvlášť nadšeně necejtim. Účes doufám vymyslíme dneska s Pepíkem ;-) Dík za nabídku :-D
Odpovědět
My jsme se také byli ptát na Býkově cca před měsícem a servírka nám řekla, že neví, jak to s nimi bude, že přijel majitel atd. Tak snad se to tam už vyřešilo.
Odpovědět
Profilova fotka
tak dáma asi nejspíš narady zkušenějších, a začnu zařizovat až po novém roce... vladiplzen:předem dík za to číslo...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?