Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
suz: moni s vladi tam zůstali poslední, já s komtesou sme šli o něco málo dřív.... jě doma řek rozespale "to už si tu?" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Suzz: jj, vínko bylo - tedy lambrusco u mě :-D Pro jistotu jsem vyzkoušela obě barvy víckrát ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) :-) včera bylo fajn, za měsíc dáme kávu zas, ne. Moni posílám ti to na mejla na seznam. Musím po dvou písničkách tak na to mrkni jestli to otevřeš.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, kde ste kdo?
Odpovědět
Stále zde...... :-)
Odpovědět
Ahoj, také stále zde .... :-D teď budu mít téměř měsíc klídek, šéf odjel na dovču :-) Sice mi tu zanechal spoustu povinností, ale nekouká tu na mě celej den ;-)
Odpovědět
Ve středu to byly čtyři týdny, co jsme objednali prstýnky a pořád je nemáme...... Sice je spousta času, ale štve mě to..... Jsem nervózní..... :-(
Odpovědět
Lea : tý jo, to jste teda napřed. My ještě nemáme nic a máme to dřív než vy :-) Začneme od září shánět a zařizovat. Zítra jdeme podívat po prstýnkách
Odpovědět
My jsme chtěli mít zařízeno co nejvíc do Vánoc, aby pak byl klid a jistota, že budeme mít to, co chceme. Prstýnky jsme objevili zcela náhodou a za výbornou cenu v salónu Miriam.
Odpovědět
To je jasný, my doufáme, že všechno vklidu do Vánoc stihneme. Vymyšlený už to máme, jen to sehnat a objednat. Jinak brácha stihnul svatbu připravit za necelý 3 měsíce :-D a jakou měl krásnou
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem tu :-) zukl, lea: Vy jste rychlíci! Mít už teď zařízeno a vymyšleno tolik věcí, to je paráda. My zařizovali od začátku února a měli sv. v dubnu:-)
Odpovědět
ahoj ženský, jsem se sem konečně dostala, jsem pořád v jednom kole, teď jsem akorát dorazila do kanclu, no děs... Mám dojem, že jsme odcházeli dřív, protože taxika jsem volala v deset, takže jsme mohli bejt doma i s venčením mimíska tak v půl jedenáctý, to Monisek trošku natáhnul :-D ale i tak to bylo super. Akorát se mi druhej den nechtělo ale vůbec vstávat a to jsme šli večer na pifko se známýma, no ještě dneska jsem nevyspalá.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak já budu šokovat.....dneska jsem to obvolala a svatba se ruší, nebo přesouvá na neurčito...uvidíme. Ale stejně se mě nezbavíte :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pepik: chce to odvahu, ale budu držet palečky ať to dopadne a k tomu oltáři se taky dostanete. A když ne tak co, máme tě rádi i tak.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo nová fotečka je pěkná, jenom jsem si říkala jsi to ty?
Odpovědět
suzzanka: asi by se to dalo stihnout za dva nebo tři měsíce, ale proč se pak stresovat? Takhle to v klídku stihneme a nemusíme se bát, že něco nebude..... Teda jestli nás nevypeče hrad a nebudou mít v náš termín akci.
Odpovědět
Profilova fotka
komtesa: dík za podporu :-) no jo, to mě jednou líčila kosmetička a kamarádka si mě fotila kvůli vlasům :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, Komtes ještě jednou díky za písničky :-) Pepík: A co na to Jirka? Zvládáte to? A odvahu to chce a když jsi jí našla, tak je to určitě správně. Jsi tady doma ;-) Já měla včera rozlučku s překvapením a bylo to super. Nejdřív jsme se dobře najedli a napili a pak jsme se nechali odvézt na Bolevák a po půlnočním koupání jsme pouštěli lampiony přání - krása! a jeli ještě do města tancovat - juch :-D Taky tu byla včera vizážistka a máme vybraný líčení - trochu netradiční, ale mně se fakt moc líbí (fotečka v albu). No a jsem rozhodnutá zkusit ještě jiné účesy a víc se přiblížit svým představám, takže hledám dál kadeřnici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
moni:Jirku to překvapilo, ale souhlasí, je to teď nejrozumnější řešení. jestli chceš, tak já ti něco na tý hlavě zkusím vytvořit....zkouška zdarma
Odpovědět
Profilova fotka
Moni sluší. :-) :-) :-) Holky zase budu týden mimo tak se tady nenuďte a za týden papa. Možná sem mrknu než padnu vždycky večer do postele. Papapapapapa.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko při pondělku :-) moni: líčení ti moc sluší...s kadeřnicí tě chápu, já jsem taky radši zkusila dvě, abych měla jistotu, že to bude na svatbu podle mě, tak snad taky narazíš na tu správnou ;-) koukám, že rozlučku sis řádně užila, to je správný :-) pepik: taky držím palce, aby všechno dopadlo tak jak má...na nový fotečce ti to moc sluší, jsem tě nemohla poznat x-)
Odpovědět
ahoj holky, teda člověk tu chvíli není a tady se toho děje. Pepik: určitě to zabolí, když to rušíš, na druhou stranu, když to tak cítíš, tak je to určitě ten správnej krok. Času je habaděj a znáš to nikdy neříkej nikdy ;-) Hlavně držím palce, abyste to zvládali v pohodě. Jo a fotka fakt super :-) Monisek: líčení ti moooc sluší, s tím účesem tě chápu, ještě pořád máš chvíli čas tak honem zkoušej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezké ráno, jak jste se měly o víkendu? :-) To jsou novinky, Pepiku všchno zvládneš ;-) Moni: to líčení je moc pěkný, takový sexy :-) Ale ten účes mi teď k tomu teď nějak nesedí, možná by to chtělo taky trošku odvážnější
Odpovědět
Holky prosím, kde seženu v Plzni svatební bublifuky? díky, Mae
Odpovědět
Ahoj holky, Pepik : je to bolestivý, ale jestli teďka cítíš, že je lepší to zrušit tak je to jedině krok správným směrem. Moni : líčení krásný, účes k tomu zkus drobet jinej, asi víc odvážnější :-D
Odpovědět
Právě jsem sehnala stuhy na vývazky v přesně takových barvách, jak jsem chtěla! V galanterii v Tylovce. Super! Mimochodem nemáte někdo zkušenost s fixou na auto? Chtěli bychom nazdobit auta pomocí té fixy, ale nevíme, jak to potom smýt, jako jestli to jde dolů dobře......
Odpovědět
Profilova fotka
lea: nevím, ale když to budou ty fixa, jak mají děti na ty tabule, tak by to mělo jít bez problémů, ale zase nevím, jestli by to bylo vidět. asi bych spíš sehnala tu barvu, jak se s ní píše na výlohy, ale nevím co to může být
Odpovědět
Fixa se dá sehnat snadno...... to už jsem našla, ale nevím, jak dobře to jde dolů, abychom si nezničili auto
Odpovědět
Profilova fotka
lea: kup si křídu v tužce, ty dělají i barevné a dolů by to mělo jít v klidu, na návodu si to přečtěš
Odpovědět
mape: díky moc! Zkusím se po té křídě podívat. Dnes mi přišel podvazek! Je nádherný! Dám fotku do alba......
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?