Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
hlásím se, nějak se tam dokodrcám,malého staršího předám na chvilku bráchovi a nějak se mezi vás nacpu, snad nebude pršet je to tam nějaký pochmurný mika:jak jedeš
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to když se povede všechno , tak nás je 8, to je dobrej počet...po dlouhej době
Odpovědět
to je teda paráda ;-) těším se na vás holky
Odpovědět
Profilova fotka
jj :-N
Odpovědět
jsem si říkala, že budu dneska nealko a pojedu autem, ale jak to tak vidím, to asi neklapne a vínko si dám. Holt budu muset jet ráno do práce sockou... to bude zase nezvyk 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
mape: pojedu rovnou z práce, mam to tam kousek, něco tu dodělám a na pátou to pakuju, abych tam byla ;-) vladi: a na jaký to bude zamluvený jméno??? to tvý nový si nepamatuju =-)
Odpovědět
zamluvím to na Levíková ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé, to máš moc pěkný nový příjmení :-D co já bych za to dala, kdybych nespadla až na konec abecedy se Ž :-p :-D
Odpovědět
jj, takovej malej lvíček levíček :-D
Odpovědět
Holky tak se do té Lízalky nemůžu dovolat, nikdo to tam nezvedá :-|
Odpovědět
Konečně jsem se dovolala, je to zamluvené venku, uvnitř už stejně není místo, paní se mnou celkem vyběhla, takže jsem řekla aspoň venku, kdyžtak abysme se aspon sešli, v případě deště se můžeme přešoupnout třeba vedle do el café
Odpovědět
Profilova fotka
no teda, to je něco, že je to tam takhle narvaný =-) no snad počasí vydrží a v nejhorším to jistí vedle kavárna ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hlavně, abysme se sešli v co největším počtu, už se na vás všechny těšim :-)
Odpovědět
řekla jsem o sedm nebo osm míst, tak to snad klapne, na déšť to nevypadá,ale uvidíme..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem pořád v práci, čekám na jednoho člověka, který má dorazit "kolem pátý". A to jede z Varů, takže to není jistý. Než to s ním všechno vyřídím, bude min šest hodin, k vám bych se dostala na půl sedmou... Takže se mnou nepočítejte. Ach jo, já to věděla ]-( Zrovna dneska! Doufám, že bude mít některá z vás foťák, abych vás viděla pohromadě ;-)
Odpovědět
suza: ale jestli to stihneš, tak my tam tak do osmi vydržíme, tak bys mohla dorazit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uvidím jak to dopadne. Úředník jeden, si nemůže vybrat jinej den než středu, holt je úřední den, tak se rozhodl přijet :-|
Odpovědět
Tak a hotovo! Konečně to tu vypadá jako v bytě a ne jako ve vybombardovaném bunkru! Teď ze sebe udělám člověka, vyvenčím psa a hurá za vámi!
Odpovědět
Profilova fotka
Lea: nechceš dorazit i k nám domů? U nás to taky vypadá jak po útoku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lea: taky se hlásím ;-) u nás doma to vypadá taky jak po výbuchu, v obýváku mám na křesle pohozenou kupu prádla na žehlení a pořád mi to tam přibejvá, jen když něco potřebuju vzít na sebe, tak to přežehlím :-D no jo, jenže letní počasí moc nepřeje práci doma, tak moc nestíhám :-p
Odpovědět
Já se dneska zmohla na úklid jenom proto, že jsem sama doma a už to nešlo vydržet...... jinak uklízím jen v sebeobraně!
Odpovědět
já se hlásím taky, potřebovala bych taky vzít byt hadrem, nějaký úklid udělám o víkendu a pak se uvidí :-D Já přežiju ještě chvíli v kanclu a pak taky hurá do Lízalky.
Odpovědět
Profilova fotka
Lea: Tak zase nic, nikoho nepřemluvím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jé tak to u našich to byl nekonečnej kolotoč a tady mám všechno hotovo a nudím se :-p
Odpovědět
tak já to balím a vyrážím na místo určení :-)
Odpovědět
Bylo to krásné, ráda jsem poseděla! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdárek,tak jsem doma, bylo to super, ráda jsem vás viděla, uvidíme jak to vyjde, jestli dřív před srazem porodím nebo to stihnu ;-) vladi:díky za župánek, je fakt mazlivej pepik: písek domluvíme
Odpovědět
Profilova fotka
holky, kde jste kdo??? to ještě po včerejšku vyspáváte??? :-D do kdy jste nakonec vydržely??? včera to bylo fajn po dlouhý době zase pokecat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, ticho po pěšině :-D Neboj o tolik jsi nepřišla, šli jsme domu asi v 11??? A já jsem viděla Vlaďky mimíska - Vlaďka měla pravdu - je to pucek :-D Dostala jsem doma mírně vynadáno, že ze mě táhne jak z vinnýho soudku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak bych to včera stíhala na půl osmou, ale to jsem si řekla, že jste to plánovali cca do osmi, že to nemá cenu. A koukám, monisek to táhla do 11 :-) Bylo vínko? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?