Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Dobré ránko, taky s pátou počítám, doma jsem dostala povolenku, manža dělá mámu tátu hafíkovi, takže to bude good. Mám vzít ten noťas na fotky? Ještě písnu Gejse, jestli nedorazí, jo a bloknem tam stůl nebo ne? Já aby venku pak nebylo narváno..
Odpovědět
Profilova fotka
no asi by to bylo lepší. já ještě zkusím tchýni naťuknout, jestli nepřijde dřív, abych u vás byla za včas.
Odpovědět
pepik: zkus jí, nebo naopak jestli nepřijde dýl, víš, že bys jako dorazila na pátou a pak jí třeba po sedmej přivítala nebo tak nějak :-D Gejsa vás všechny pozdravuje, ale je marod, takže dneska nedorazí. Jo a budete mít někdo cestu kolem Lízalky nebo tam mám zavolat? Vezmu stůl venku nebo radši uvnitř, mělo by snad být hezky, tak bych prubla terasu, co vy na to?
Odpovědět
Mám to sice kousek, ale dneska nějak nestíhám. Snad to všechno zvládnu do těch pěti........
Odpovědět
lea: v poho, já tam cinknu a zamluvím to ;-) hlavně doražte ať tam pak nesedím sama 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no dýl to asi neklapne, chodí spát se slepicema, ohlásili se na půl sedmou, jenže než se sockou dopravím, tak bych tam nebyla ani hodinu, tak to se mi nechce. dělají oba do 3, a jirka do 4, tak nevím, proč chtějí až tak dlouho.
Odpovědět
Dorazím určitě! Už se těším!
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: neboj, já tam budu. terásku zamluv, dáme si kafčo a něco dalšího na zahřátí kdyby bylo třeba :-D noťas vem, mam sebou v práci flashku, tak tam něco natáhnu ze svatby. co mape? se tu dlouho neukázala, tak jestli dorazí...jí můžu písnout, jak je na tom.
Odpovědět
Profilova fotka
tak já nevím, teď sem volala Jirkovi, jestli to s ní nedomluví, ale odbyl mě, že si to mám domluvit sama, ale nevím, jak jí to mám napsat, aby to nevyznělo, že můžou přít jenom na hodinu....příjde mi to, že to jirka snad domluvil schválně na dnešek, abych nikam nešla :-(
Odpovědět
pepik: ach jo holka, nemáš to jednoduchý. Nejsem si jistá, jak vycházíš s tchýní, ale co takhle jí poprosit, že by to pomohlo a nebo tam budeš s ní tu hodku a pak půjdeš. Samo ale záleží na tobě, abys neměla problémy. Já vím, že u nás doma by to prošlo bez problémů.
Odpovědět
mika: ok, noťas sbalím a mám taky cd s fotkama od profíka, sama jsem je pořádně neviděla, tak jsem to vzala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no s ní vycházím bezvadně, ale jirka mi nadhodil, že jsou pro mě důležitější kamarádky :-S má řeči vždycky když někam jdu, ale když vidí, že si do toho nenechám moc kecat, tak se uklidní.
Odpovědět
Článek se načítá
aha, tak ti nevím, a nebo mu řekni, že jako ať tam dorazí za námi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to zas nejde kvůli malýmu :-( no zkusím jí napsat...
Odpovědět
tak to už ti vážně nevím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem jí napsla, jestli by to šlo, že vás chci stihnout, ale že jestli se jim to nehodí, že s váma půjdu příště, tak sem zvědavá co odepíše
Odpovědět
držím palce, snad to klapne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dík ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak vyřešeno....příjedou v pět a budou tu jen chvíli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jak tak koukám z okna....aby sme na tý terase nezmokly =-) tak dneska tam snad nebude tak narváno, aby sme se nemohli shovat...
Odpovědět
taky koukám, že počasí nám moc nepřeje, ale uvidíme odpol, tak cinknu kolem třetí a když bude ošklivě,tak můžeme dovnitř, ale na druhou stranu tam mají deštníky a dá se tam sedět i když prší a zima zatím není.. vidíš jak jsi to vyřešila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo, no uvidíme, ale jestli příjde i mape, tak to je venku lepší.
Odpovědět
jo to nevím, holky psal ste jí někdo?
Odpovědět
Profilova fotka
zima nám snad nebude, venku je docela příjemně, jestli teda nezačne pršet a neochladí se :-( tak já mape písnu, abysme věděli.... kolik nás to dneska nakonec potvrdilo, že přijdou???
Odpovědět
Profilova fotka
já myslím že asi 7, nebo tak nějak
Odpovědět
fakt jo, sedm se nás sejde jo 8-) to je super
Odpovědět
Profilova fotka
já nevím, ale myslím....já, vy dvě, komtesa, lea,a možná monisek a suzzanka...
Odpovědět
Monisek psal že stopro dorazí nebo ne? vlastně, pak že toho má hodně... no uvidíme, na pátou jsem tam jako na koni a pak se uvidí
Odpovědět
Profilova fotka
tak mám echo od mape, prý jí bolí kyčel, ale snad by jí to mělo vyjít, že by se na chvíli zastavila, tak uvidíme...
Odpovědět
to je super, ráda bych jí viděla :-) aspon na chvilku
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?