Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
jj, jen co další stáhnu a nechám udělat od foťáka tak je přihodím, zatím to nějak nestíháme... vedro je akorát na koupání, to je mi jasný, taky bych byla jinde než v práci
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, já zařizuju jak vzteklá :-D Mám morální dilema - mám domluvenou fotografku, ale vlastně stále pokukuju po někom jiném, protože to u ní necítim tak, jak bych chtěla.... a teď to vypadá, že se i někdo, kdo fotí nádherně našel. Ale nevím, jestli je správné jí to odříct :-( bééééé.... Čekám na dva balíčky z internetu a zařizuji svoji vysněnou kytici, která ale nikde není, takže bude až na živo k vidění, nebo na fotkách :-) Už čtvrt roku domluvená kadeřnice mi odřekla bez vysvětlení, tak zítra zajdu do Chameleona, když už tam chodim na kosmetiku a Mikánek tam byl spokojený, tak doufám, že to vyjde :-) Vladi, mluvili jsme s manažerem hotelu a že prý by taky rád od vás fotečky :-D Jinak tam všechno v pohodě - moc se těšim a jsem ráda, že jste tam byli spokojení a vše vám vyšlo :-) Středa mi hnedle koliduje s jinou akcí, tak se budu muset rozhodnout ]-( Jinak mi 5tá vyhovuje.
Odpovědět
Profilova fotka
moni: tak to mi hned poreferuj, jak si u tý kadeřnice Lucky pochodila, já jsem byla opravdu spokojená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
moni. to ti ten účes odřekla Dáša??? a ten lepší fotograf by měl ještě volno???
Odpovědět
Ahoj holky, mám už info o svatbách ve Spáleném Poříčí. V tom zámečku to jde, uvnitř i venku. Cena 3000,- Kč. ještě čekáme na nějaký info ohledně ZOO :-) pak uvidíme.... Jinak máme všechno vymyšleno, už i svatební cestu :-) Jen to místo nám dává zabrat
Odpovědět
monisek: to ti odřekla jenom tak??? to fakt nechápu. a s tím fotografem, já bych to asi změnila, přeci jenom se vdáváš jenom jednou a chceš mít krásné vzpomínky, tak když to u jednoho fotografa necítíš tak vem jiného. Jo a fotky jim pak nějaké dáme ;-) až se udělají, zatím pořád nějak nestíháme, o víkendu už to musíme vybrat, jsme na to strašní lajdáci Zukl: a kam chcete na svatební cestu? jako čechy nebo někam do zahraničí?
Odpovědět
Na svatebku do Holandska ;-) už se těšim
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Jj, kadeřnice(Dáša) mi prostě napsala smsku, že jí to nevyjde a hotovo. No, v pondělí jdu na zkoušku účesu do Chameleonu a když se mrknu na fotky Mikánka - budu určo spokojená :-) Fotograf padnul - má to sem daleko - od slovenských hranic a byly by to 3tácy navíc za benzín. Ale pořád se tím trápím ... bůůůůůů!!! Jinak se středou počítám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
moni: no tak to je od Dáši sprostý...kort když si stálá zákaznice.... fotky budete mít určitě krásný i tak.....nebuď smutná
Odpovědět
Profilova fotka
monisek_plzeň:Kdybys potřebovala,já byla se všema věcma ohledně svatby moc spokojená,tak kdybys chtěla,v doporučení mam všechny lidičky napsaný..a netrap se..to se zvládne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsme zpátky ze svatební cesty a už máme fotky i profi,akorát na CD jenom neupravený..hodila jsem nějaký do albíčka..teď už aby byl oddací list a mohla jsem začít běhat po úřadech apod..
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, Lenileni, máte krásné fotky:o)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak já mám odzkoušený účes (fotky v albíčku) a jsem s ním moc spokojená - jen ve skutečnosti vypadá líp než na fotkách :-) akorát jsem značně přemlouvána, abych netrvala a necpala si na hlavu květ, co jsem tam chtěla mít - tak nevim, jestli si nenechat poradit ]-(
Odpovědět
monisek_plzen: účes ti moc sluší a já bych poslechla a tu kytku bych do něj už nedávala....... nebo pokud na ní vysloveně trváš, tak jenom úplně malinkou, aby to nevypadalo moc přeplácaně
Odpovědět
ahoj holky, nějak nic nestíhám, říkala jsem si, že po svatbě bude klídek a zatím to na to moc nevypadá, nebo je to tím naším psím mimískem, zatím se doma sem tam ještě počurá, to když nestíhá a hlavně v noci, je to fakt jak mimčo, nesmí do postele, takže spí u vedle a pořád obchází a asi když se mu něco zdá tak kníkne, nechá se pohladit a chrní dál. Zítra s tím počítám, je to teda od pěti a v Lízalce? Kdo všechno dorazí? Psal jste někdo Gejse a Pajmou? Jsem je tady neviděla ani nepamatuju. Monisek: účes je nádhernej a paní měla pravdu s tou kytkou, já bych jí tam nedávala, máš čelenku, závoj, výrazné šperky, tak aby to vážně nebylo moc. Leni: fotky máte nádherný, my když to zvládnem tak snad dneska konečně vybereme a pošleme na vyvolání...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ten zítřek mám 50/50, něco mi do toho vlezlo tak nevím jestli stíhám. Budu se snažit :) Moni, účes opravdu moc hezký, s kytičkou by to bylo přeplácaný. Ale uteklo to jako voda, už to máš za chvilku 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no mě Jirka na zítra pozval tchýni na obhlídku, tak bych mohla na hoďku nebo až odejde, asi tak kolem osmí....to by bylo asi lepší...snad se brzy nerozutečete. nevím kde to přesně je, pochopila sem z mapy, že za rohem od policajtů (bývalý pasový)..???
Odpovědět
Já dorazím určitě! pepik.24: je to opravdu tam, jak říkáš. A je tam šipka, tak to jde najít dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
:-) tak to snad nezabloudím....kdyžtak volál sos vladi :-D
Odpovědět
pepik: jasnačka, volej sos, kdyžtak budu navigovat. Jenom doufám, že tam do těch osmi budem, a kdo další se hlásí, halo halo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:tak já ti radši ještě písnu, než vyrazím
Odpovědět
jasný ozvi se, ať máš jistotu. Já to nějak na dlouho nevidím, páč jsem nějaká ko. I když to jsem říkala i minule a pařili jsme do jedný vid Pepiku :-D
Odpovědět
Taky se moc nezdržím......
Odpovědět
Profilova fotka
jj :-D já byla slavit v pátek a myslela sem, že to bude tak do dvou a nakonec sem přišla v šest =-)
Odpovědět
koukám, že ses pěkně rozjela. My byli v pátek zapíjet kamarádovu malou, původně že kolem desátý půjdem, nakonec jsem odvezla hafana a zůstali jsme do dvou do rána :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já byla nejdřív z holkama z práce a v jednu sem jim utekla za kamarádkou :-D no super dámská jízda...
Odpovědět
Profilova fotka
já s tím zítra počítám - na tu 5 ;-) díky za pochválení účesu :-) Jezisi, Vladí pejsek asi nepřijde co? :-) Vemte mě někdy venčit plosím... Jo a já mám v sobotu rozlučku - máte někdo časík? 8-)
Odpovědět
počítám taky s tou pátou Moni: hafík asi nepřijde, by tam nevydržel. Jedině, že bych se domluvila s Pájou, že by mě vyzvednul a vzal ho s sebou, no uvidíme ;-) Kam jdeš pařit, měli bysme být v plzni, ale Pája asík naplánoval něco jiného, taknevím
Odpovědět
Profilova fotka
tak sem psala pajmou a komtese, Pajmou se neozvala, komtesa prý dorazí. v sobotu máme grilovačku v Klatovech :-(
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, tak s dnešní pátou počítám :-D teda doufám, že mi do toho něco nevleze....já to vidím se stávnout na chvilku a snad do 20 h doma, ale uvidíme :-) moni: fotečky účesu jsou moc pěkný a ve finále to bude ještě stejně o 100 % lepší ;-) leni: moc vám to slušelo, fotečky máte moc krásný x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?