Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Tak jste mě uklidnili :-D fakt to bude normální, každej říká, že nám to sluší a my si připadáme divně.... Jo a jak ta kávička?
Odpovědět
Tak já tuhle středu vůbec nemůžu. Navíc..... Je mi sice trapně...... Ale nevím, kde je ten podnik, kam chcete jít.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky... vladi: vítám tě zpátky z cest....na další fotečky ze svatby se těším...pochybuju, že budou fotky hrozný. každej je na sebe kritickej, tak si myslím, že budou krásný, co jsem zatím viděla ;-) lea: Lízalku najdeš u Chodskýho náměstí u Klatovský...nebo na netu ulizalky.cz, tam je snad i mapa ;-) s tim kafíčkem bych zatím mohla, ale tenhle týden mám nějakej moc nabitej a doma moc nestíhám, ale kdyby to nešlo jindy, tak si kafčo s váma nenechám ujít...v poslední době jsem vás už hodně vynechala :-N
Odpovědět
Tak to mám z domova tak pět minut! Já si říkala, že mi ten název něco říká! Škoda, že jsem tuhle středu v práci :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky všem nejnejnej jsem teď pořád v jednom kole, tak se omlouvám, dlouho jsem tu nebyla. Tuhle středu určitě nemůžu na kávu. Příští týden snad bude chvilka času a budu moci dočítat, ale budu do toho vypravovat děti do školy takže další lítání. Vladi: mocinky Vám to slušelo, ber to tak, že na fotkách jsi přesně taková jakou tě vnímá okolí. Zatím papáček :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak co holky, sejdem se v malým počtu, nebo to necháme na jindy?
Odpovědět
holky a příští týden by se vám hodil víc? Já abysme se sešli v hojném počtu ;-)
Odpovědět
Příští týden by byl lepší. To mám ve středu volno, ale zase jenom středa a čtvrtek.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, Vladi vítej zpět do reality:o) doufánm, že jsou na tebe v práci hodný... holky mi nezaměstnaní čas máme tuhle středu i tu další ;-)
Odpovědět
Nazdárek Moni, tak jak jdou přípravy? Holky já můžu klíďo i příští středu, teda aspoň zatím a jestli vám to vyhovuje líp, tak to bude lepší neˇ ;-) Jo a dneska jsme si domů přivezli naše psí miminko, akorát tady spí na koberci a asi se mu něco zdá, škube nožičkama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
(omlouvám se za hrubku minule - chjoooo) Jo a Vladi - kde jsou další fotečky??? Na té poslední vystavené ti to moooc sluší 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak si píšu do kalendáře příští středu.....asi necháme tu lízalku, co?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se hlásím na příští středu, zatím můžu :-)
Odpovědět
Holky takze si taky píšu příští středu ;-)
Odpovědět
Fajn! Už se moc těším!
Odpovědět
Krásný letní den, v tu středu ještě nevím, pokusím se udělat si čas :-)
Odpovědět
Vladi : jak nakonec dopadla polička? Spokojenost?
Odpovědět
zukl: je parádní, kořenky k tomu, jsem moc ráda jakou vybrali i ostatní svatební dary se povedli a celkem jsme dostali hodne korunek 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
huráá, tak ve středu :-) Nevíte někdo, prosím, o nějaké práci :-( Nějakou administrativu, anglina, design, logistiku... jsem dost všestranná.
Odpovědět
moni: pořád nemůžeš nic najít? Nevím o ničem, ale poptám se známých jestli někdo někoho nehledá a kdyžtak dám vědět
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, příští týden je teda nějakej nabitej...v úterý máme vínko ve sklípku z práce a ve středu se pokusim dorazit za váma :-D takže bude platit Lízalka?? a od kolika??
Odpovědět
nazdárek ženský, asi bych nechala tu Lízalku a hned nějak po práci ne? aspoň teda mě by to vyhovovalo, ale záleží na vás. A kde se fláká zbytek - holky kde jste kdo, Gejsa, Pajmou... no tak vylezte ]-( ;-)
Odpovědět
Lízalka je dobrá volba - mám to co by kamenem dohodil - a tu středu můžu v podstatě kdykoliv.
Odpovědět
Profilova fotka
tak na kolikátou?? na 17 h? budete to stíhat?? :-)
Odpovědět
pátou stíhám bez problémů, teda aspoň zatím nevím, že by se něco dílo ;-) možná vezmu noťas a můžem kouknout na fotky ze svadeb, jestli je máte na cd, fleshce nebo sd kartě tak to můžem projet všem :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: tak to je teda dobrej nápad, pc vem, já si doma něco stahnu na flashku a hodim tam něco i z dovči ;-) tak doufám, že něco vezmou i ostatní :-) tak bude platit ta 17 h?? tak se nahlašte ostatní, jestli se vám to bude taky hodit....
Odpovědět
ok, tak já vezmu noťas, ať to projedem všechno :-D holky a co vy, haloooo kde jste kdo, no to snad není pravda, na nás z prdí jak na placatej kámen 8-) ;-) Pepik: ještě mě napadlo, nechceš si schovat na svatbu nějaké ty moje doplňky do vlasů? Mám toho doma ještě hafu a nevím co s tím...
Odpovědět
Profilova fotka
se nediv, kdo by v tomhle počasí tvrdnul u pc ]-( :-D já už počítám poslední minuty, kdy už půjdu domů...
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: a kdy ti přibudou v albíku další fotečky ze svatby??? jsem hrozně zvědavá x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, píšu si pátou kdo to tam blokne? vladi: já do vlasů koupeno mám, ale jestli se toho chceš zbavit, tak to snad upotřebím v práci :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?