Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no vsechny tyhle byly puvodne mysleny na vyvazky.. takze sirka by mela byt ok.. ti dam vedet po vikendu kolik ji mam. Kazdopadne urcite nebude problem ji sehnat i v kramu ;-)
Odpovědět
To bys mi moc pomohla! Kdybys třeba věděla, kde se dá sehnat, tak já bych si tam zajela. Mně v té galanterii řekli, že se tenhle odstín nevyrábí!
Odpovědět
Právě jsme objednali dort. Není to ten, který jsme původně chtěli, protože nám vysvětlili, že ty ozdoby jsou umělohmotné, ale taky krásný a za velmi dobrou cenu. Pokud ji najdu, tak dám fotku do alba.
Odpovědět
Profilova fotka
lea: a kde vám budou dělat dortík?
Odpovědět
V Cukrárně U Marka
Odpovědět
Profilova fotka
a to vám ho i přivezou, nebo vám aspoň půjčí chladící box???
Odpovědět
ne, musíme si pro něj dojet, dají nám na něj krabici.....
Odpovědět
Profilova fotka
tý jo, aby se neroztek, na takovou dálku
Odpovědět
Taky nevím, jak ho dopravíme na hrad...... Musíme to nějak vymyslet......
Odpovědět
Ale moc krému tam nebude a navrchu není marcipán, ale nějaká cukrová poleva, která prý tolik neteče
Odpovědět
Profilova fotka
no nevím, mě tam dělali dort pro malýho, neptala jsem se, co je to navrchu. bylo to autíčko, a než jsem dojela na autobusák, tak mi sjeli okýnka dolů, ale je fakt, že to bylo v lednu, takže sem měla v autě zatopeno.... no ale určitě bych si sehnala nějakej chlaďák na takovou dálku...
Odpovědět
zkusím něco sehnat, ale nevím ani, kde hledat.....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
zkus nějakou gastropůjčovnu....nevím...možná že by měli něco i v krčmě...
Odpovědět
Něco vymyslíme..... musíme..... přece nenecháme tu nádheru roztéct!
Odpovědět
Snad by ti něco mohli půjčit z restaurace kde budete mít hostinu. My vezli bráchovi dort autem, jen tak v krabici, cca 25 km a nic se mu nestalo. Ale byl potažený marcipánem celý včerně mini kytiček. Tak nevím
Odpovědět
Profilova fotka
já myslím, že když nechají v cukrárně dort pořádně uležet od udělání, tak by měl vydržet, tak nám to řekla cukrářka, že musí chvíli odležet, aby vydržel, když jsme si jeli pro svatební ;-)
Odpovědět
Já doufám, že vydrží...... V restauraci se budeme ptát tento víkend, tak uvidíme, jestli by nám tam něco nepůjčili.
Odpovědět
ahoooooj holky, tak se hlásím zpět. Koukám, jak jste popojeli. Všem novomanželkám přeju jen to nej nej nej:-) Líbánky boží, hotel luxusní, počasí báječné, takže si nebylo nač stěžovat, dneska jsme se vrátili a přijde mi to, že to fakt strašně rychle uteklo. Ale aspoň jsem tam chytla pěknou barvu, sice už se trochu loupu, ale je to fajn. Musíme domluvit to kafe, už to mají skoro všichni za sebou, tak bysme měli vyrazit a probrat detaily, co vy na to holky? Leni: byla jsá nádherná nevěsta, všechno nakonec klaplo jak jsi chtěla viď ;-) Kota: nemáš zač, myslím ten Mirošov, moc vám to tam slušelo, prostě jste ho museli mít ;-) My byli moc spokojení na Manětíně. Holky dneska jsem dostala CD s nějakýma fotkama od profíka, tak to o víkendu projedu a kdyžtak zase přihodím do albíka.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooj vladi. tak holky, návrhy na kafe?????
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek opálená novomanželko,četla jsem,že svatebka super,tak odpočata a plna sil do reality káva klíďo,ale fakt někde venku,já bych se nějak dovalila,když bude hlídání
Odpovědět
Já se ke kafi klidně připojím, mám tenhle týden dovolenou ;-)
Odpovědět
Vladi : vítej zpět. Čtu, že svatebka proběhla podle představ. To je moc dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
takže počasíčko na terásku by bylo, tak jakej den se hodí???
Odpovědět
Nazdárek, jj svatebka super, ještě jsme si na víkend zajeli na přehradu no a teď už je fakt ta realita, takže zítra do roboty 8-( to mám teda radost... Kávička je mi celkem jedno, zatím mám volno, takže si nahlašte jaký den se hodí vám, teráska by byla fajn, co takhle Lízalka nebo Lízal?
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek,tak mě je to jedno kdy,Lízak i Lízalka ok na pátou??????????,kdy????????????Středa????????????,
Odpovědět
Profilova fotka
já můžu :-)
Odpovědět
poslušně hlásím, že já taky můžu ;-) Lízalka na pátou je pro mě ideální stav, mám to blízko, dobře vaří a teráska hezká :-D Holky, tak jsem koukala na fotky ze svatby, nevím jak vám ,ale mě přijde, že mi to na žádné fotce nesluší... pořád bych na nich něco měnila.... Je to normální? :-N :-|
Odpovědět
Profilova fotka
vladi, já myslím že je to normální.... já se sobě taky málokdy na fotce líbím. buď mám strnulej úsměv a nebo když je to momentka, tak mám dvě brady :-)
Odpovědět
Vladi : to je asi fakt normální. Taky na každý fotce vypadám "blbě" :-D a všichni řikaj, že to neni pravda ;-) Nemáte holky nebo vaše kamarádky zkušenost se svatbou ve Spáleném Poříčí?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se hlásím zpět 8-) Gratuluji všem novým mladým paním. A co se tu stalo jinak novýho? Až se rozkoukám, tak si to musím dočíst ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?