Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Taky si to přes tohle všechno hodlám užít! A o to možná víc! Protože věřím, že se to nakonec povede podle našich představ. Ostatní ať si myslí, co chtějí......
Odpovědět
Profilova fotka
to je jasný....máme to vysněný, jasný představy a kolikrát se vdáváme??? :-) první svatbu sem hodně přizpůsobila financím a okolnostem a pak mi to mrzelo, že to nebylo to pravý ořechový, tak teď si to vynahradím ať to stojí co chce. Jirka má naštěstí stejnej názor, jako že je spořivej, ale na svatbě nešetří. jediný co mi zamít je video, ale možná ho ještě zpracuju. a ke každý svatbě bohužel zmatky a dohady patří, o to větší je radost, když se všechno povede.
Odpovědět
Profilova fotka
lea: a co scháníte za zdobení na ty šaty???
Odpovědět
my se taky krátce před dohadovali, to je ten stres
Odpovědět
jo a aby toho nebylo málo, tak mám ksicht osipanej jak nějakej puberťák 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, u nás zatim dobrý - až na ústupky ohledně počtu lidí a dortu. Rodiče obojí celkem bezpečně z dosahu. Rozšířenou rodinu toho mojeho, co si naporoučeli, uvidim prvně tenhle víkend, tak snad mi z nich nebude zle. Nechci třeba aby se tam někdo opil a pak pral, nebo byl oplzlej a nechutnej, tak se trochu bojim, když je vůbec neznám. No a jinak můžou být problémy s koláčkama - ty chce píct moje mami a hlavně ať nejsou problémy s kytkama a výzdobou - to má na starosti tchýně. Ale moc dobře znám, jak to bolí, když si odiče postaví hlavu a tváří se ublíženě a nemluví se mnou - teda právě, že mamka je v tom expert Vánoce nevánoce... V pátek bereme naše do hotelu, kde bude svatba, aby to viděli předem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hodila jsem do alba fotky bižu:-)Jinak teď přece jen vybíráme dovolenou..Ještě se musíme domluvit s tchýní kvůli pejskovi,jestli ho pohlídá..Akorát je sranda,že Honza chce do Rumunska vlakem pod stan a pěkně turistiku..A já chci k moři :-D
Odpovědět
Leni: bižu je moc hezká a korunka super ;-) Já zatím koukám u Fischera na dovču a máme varianty turecko, egypt a emiráty, tak uvidíme co klapne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:z korunky jsem taky nadšená..Asi vezmem od Firo tour,Fischer měl pod křídly Tomi tour a tý jsou teď plný zprávy..U nás to vypadá na Řecko,Bulharsko nebo Francii..Ale Francie prý jen Paříž..Asi ten muj brouk nemá rád slanou vodu :-D
Odpovědět
pepik.24: sháněli jsme stříbrné zdobení, prostě na lemy šatů, ale musí to být trochu gotické, ne každé se hodí..... všechno, co jsem si vybrala, už se nevyrábí..... v katalogu to měli, ale už to nedělají. Mám prostě smůlu.
Odpovědět
Leni: ale Fischer cestovka nemá už dlouho z p. Fischerem nic společnýho, jí dávno prodal, teda tu cestovku, takže z toho tak nějak nemám obavy. My pořád váháme, ale stopro někam k moři a za sluníčkem :-)
Odpovědět
Nazdárek holky, tak mám další dilema a potřebuju radu, moje matka má doprovod, ale samozřejmě v čele s ní sedět nebude, tak teď kam ho mám posadit, mě vyšel někam kde bylo místo a poblíž mámi to není.... tak nevím, mám to na tu hodku a půl hostiny řešit??? 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
vladi: my jsme manžovo rodiče taky nakonec řešili, ale nakonec to u nás dopadlo, že vedle ženicha seděl tatínek se svojí přítelkyní a dál, ne už v čele jeho mamina s přítelem...asi by bylo lepší páry držet u sebe než přesně dodržovat, že rodiče sedí včele...ale je to na vás...my jsme to řešili takhle ;-)
Odpovědět
hmm, tak nevím jak to udělat. Táta přítelkyni nemá, a máma říká že to je doprovod... teď babo raď :-S
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: tak tohle bych řešit nechtěla. ale jestli sem to dobře pochopila, je hodně pravděpodobný, že se máma urazí, tak ho radši posaď k ní. Máte stoly do u nebo do t?
Odpovědět
máme účko a sedí se po obou stranách a já chtěla mít v čele rodiče a pak prostě nějak proházet zbytek. A je celkem dost pravděpodobné, že se máti urazí, na druhou stranu, já toho člověka neznám, tak proč by měl sedět blízko mě :-|
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: tak bych tvýho taťku dala vedle tebe a pak hned tvojí mamču s jejím přítelem a vedle ní jejího přítele...(jestli máte U po 6 tak už bude sedět přece jen trochu víc stranou, ale přitom u tvý mamči ;-) )
Odpovědět
problém je v tom, že v čele je šest míst, na rohu nikdo sedět nebude a pak už jsou stoly do toho účka... Nejhorší je, že já ho zvát nechtěla, to si vydupala máma a teď mám tendence ho dát někam dozadu i když vím, že máma bude naštvaná. :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já bych ho teda šoupla na začátek účka, aby byl blízko mámy, ty to překousneš líp, než kdyby ti tam máma měla dělat scény a třeba i odejít... my řešili Jirkovo babi a dědu, už sou od sebe asi 20 let, ale pořád se nemusí, tak sem mezi ně nafrkala moje babičky, aby od sebe bili dál
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, koukám, že to jednoduchý nemáš, ale tak ho dej hned na kraj, aby sousedil s tvojí mamčou. rodiče budeš mít v čele...mamča si bude moct povídat s přítelem a tvůj taťka s tebou ;-) nebo ho šupni úplně až na konec stolu, aby až bude po hlavním chodu si mohla tvoje mamča sednout vedle něho...
Odpovědět
My to měli tak, že vedle mě seděla máma, pak táta a na kraji účka jeho přítelkyně, nikdo nemohl říct ani pumpička
Odpovědět
holky asi máte pravdu, šoupnu ho nakraj jako prvního u mámy a pak už to nějak našoupu a promixuju mojí a pájovo rodinu, jinak to nevidím
Odpovědět
Profilova fotka
tak to sme rádi, že sme aspoň trochu pomohli :-)
Odpovědět
to jo, protože jsem ho fakt chtěla frknout někam dozadu a to by máti asi nerozchodila, takže jsem to tak udělala a pak jsem trošku promíchala lidi z obou stran, pravda starší jsem nechala u sebe, ale jinak mix a je mi to už jedno ať si každej říká co chce
Odpovědět
Profilova fotka
já tu teď sedím a přemýšlím, že bych napsala nápoják , s tím, že by tam bylo jasně daný co platíme a co ne. není to blbý??? nechce se mi to každýmu vysvětlovat, tak by to bylo asi nejjednodušší
Odpovědět
pepik: asi to nevadí ne, já jsem teda poslala info v mailu, kde jsem psala podrobnosti o svadbě, jako kde a kdy a co, tak jsme jim tam i napsali co je hrazeno. a stejně to zjistí na baru :-)
Odpovědět
Taky jsem nad tím už přemýšlela. Pak jsem si řekla, že si to domluvím s krčmou, že jako pokud si budou hosté přát víno, pivo nebo medovinu, je všechno na nás, ale pokud si budou přát něco jiného, má je obsluha upozornit, že je to na jejich účet. Ale hostům to řeknu dopředu taky.
Odpovědět
já si myslím, že je to vhodný, je upozornit co a jak. Taky jsme to udělali a fakt je to v pohodě, jídla a všeho tam bude dost, takže když si budou chtít dát panáka, tak to holt zaplatí. Nejsme milionáři ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my právě chceme platit i některé drinky, ale ne panáky jako takový. tak sem právě myslela, že i obsluha by v tom měla větší přehled.
Odpovědět
jo tak, no to potom jo, já myslela, že to máte jako my, víno pivo nealko hradíme a zbytek tvrdého alkoholu ne. Bude lepší to někde vystavit :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?