Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
lea, a odkud jsi?
Odpovědět
Původně pocházím z Ústí nad Labem, teď rok a kousíček bydlím tady v Plzni na Borech.
Odpovědět
už jsem s ní mluvila, myslím paní Benešovou, jsem jí zapoměla dát rozměr kapoty kvůli kytce, ale smála se, že se stejně chystala mi zavolat, takže v pohodě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
skafandrik: aha, skoda :( My kdyz meli s Potuckovyma schuzku, tak se jim Mirosov moc nelibil, ze tam neni kde fotit, kdyz vevnitr pousti jen do ty jedny nebo dvou mistnosti a i ty nic moc... tak snad vyjde pocasi at vsechno nafotime venku, mame na to 3 hodiny casu :D vladi: a kdy kde si pak budete kytky s p. Benesovou predavat? Ji toho prvniho asi dobre prozenem chudaka :D My meli pozadavek kolem pul 11 na lochaci, pripadne dric, ale do 11 uplne nejdyl :D
Odpovědět
kotatkoz, no v parku vás déle než hodinu nenechají, resp. v celém areálu, takže to asi neklapne fotit tam 3 hodiny |-| my fotili chvíli v parku, pak jsme udělali nějaké fotky na kolejích, což je od zámku kousek, pošlu ti odkaz, ať máš inspiraci, fotila nás Petra
Odpovědět
jinak máš pravdu, oproti Kozlu třeba tam není tolik prostoru na focení, ale ščlověk si to nesmí moc malovat, ono se toho zas tolik nestihne, teda pokud se nechceš věnovat jenom samému focení a nechat hosty někde postávat jak tvrdá Z, to jsme nechtěli, takže jsme fotili i s skupinovýma fotkama tak 50 minut a bohatě to stačilo, fotek je skoro 300, jsou krásný, pořád se k nim vracíme, ale ono to vyprchá, tak na co mít milion fotek
Odpovědět
Jsem strašně zvědavá, kde všude nás nechají fotit na Švihově......
Odpovědět
Kota: no to nevím, nám řekla, že je přiveze a dokonce nainstaluje na auto, tak to jsem zvědavá jak to dopadne |-| S tím focením je pravda, že v Mirošově jsou dvě místnosti a konec a pak teda venku, ale zase záleží co kdo chce, taky nechci nechat hosty dvě hodiny čekat a já ještě ke všemu nejsem na takový to dlouhý focení, takže myslím, že hoďka je ideál, jak říká Skafa :-) My máme na Manětíně celkem dost místa na focení v interiéru a je to tam moc hezký, hlavně pak z toho balkonu, to je paráda. Hlavně ať je aspoň trochu slušný počasí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
skafandrik: ten odkaz mi nejak nejede, jeste to pak zkusim z jinyho kompu... Na foceni pak jedem pryc.. budem fotit pry neco na nadrazi, pak piknik v trave, pak neco v polich, nametu je hafo moc, jen aby vyslo pocasi... s focenim v Mirosove vpodstate vubec nepocitame, ale kdyby lilo tak budem muset vyuzit aspon nachvili ty vnitrni prostory tam a pak treba cestou k Plzni nejakou hospudku, kryty garaze nebo kdo vi co :D Obrad mame jen se svedkama a ty pojedou hned po obrade s mym tatou domu :) A oslava - raut na zahrade je az za dalsi 3 hodiny, takze se muzem dlouho fotit a nic nas nehoni :-D Jen aby to pocasi vyslo...
Odpovědět
napsala jsem ti blbej odkaz
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jste zlatý stříbrný i bronzový - tzn. moc díky za ty kontakty! :-) :-) :-) Yanaha: budu moc ráda, když mi pošleš kontakt, díky ;-) Vladi: neboj, neztrácej hlavu. Šaty ti ohromně sluší a vypadáš v nich jako princezna - fakt paráda! ;-) Tak si dej pár skleniček bublinek nebo ti můžu v týdnu udělat čokoládovou masáž - je na probuzení euforie ;-)
Odpovědět
Moni: ale jo, asi jsem měla včera špatnej den, šaty jsou krásný. Hele a jak jsi to myslela s čokoládovou masáží????? =-) :-D
Odpovědět
Článek se načítá
moni, tak když by sis vybrala DJ na moje doporučení, tak mi dej vědět ;-) dík
Odpovědět
Profilova fotka
moni:máš i ode mne kontakt v IP tak jsme byli dnes na ultrazvuku, máme první dvd a krásnou fotku z profilu, bude pro případ zvědavosti v mém albu modrý koník(odkaz ve svatebním albu),už váží půl kila a je pěkně živý vladi: budeš princezna,žádné nervy,ale musí si tím projít každá nevěsta a pak zjistí,že to bylo zbytečné a ten den byl úžasný
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme oblezli všechny možný cukrárny a zatim jsme nevybrali..V Issis na nás moc dojem neudělali..navíc Honzovo kolega řikal,že nakonec po něm chtěli o tisícovku víc než řekli na začátku..ale ještě je čas..chvilku.. vladi:Gratuluju k dovolené..ptala jsem se našich,jestli by mi nepomohli svat.cestu vybrat,máma dřív pracovala v Čedoku a třeba nám na ni přispět a se zlou jsem se potázala..obrečela jsem to..ty vztahy prostě nikdy nebudou dobrý.. Jinak se chci zeptat jak to probíhá na radnici..jestli jako otec vede nevěstu před obřadní síň a tam si ji vezme k oltáři ženich,nebo nevěstu vede otec až k oltáři..začínam být docela nervózní :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi: tak vidíš, to je dobře, že už je dobře :-) A bude ještě líp ;-) Myslim, že masáž obecně je před svatbou dobrej nápad. Čokoládová masáž - to je fakt jen takové odpočinkové pohlazení nervů, ale kdyby bylo kde, tak ti záda klidně napatlám (někde, kde bych se u toho nehrbila - třebas větší stůl, nebo podobně...). Pak umím ještě medovou, ta je na neduhy orgánů a uvolnění svalů nenásilnym masírováním-tlapkáním. No a můžu se ti u toho mrknout, jestli nemáš jednu nohu delší :-) Mape: díky:o) akorát mi nefungují ty webovky :-( Leni: otec vede tradičně nevěstu až k oltáři, kde už čeká ženich a tam mu ji předá. S dortem neporadim :-|
Odpovědět
ahoj holky, dneska bude zase den, bude vedro napadnutí. Jinak jsem chtěla, že kdo budete mít v sobotu čas a chuť tak od sedmi budem s kámoškama ve Sky baru, je to zamluvený nahoře. Mělo by tam být příjemně, včera jsem tam byla a paráda a super výhled. Stihla jsem se stavit ještě ve Fischerovi, když tam máme ten poukaz a zatím tam nic moc nebylo. Chtěli jsme ten tunis, ale bohužel na 10 dní máme smůlu,protože odlety jsou buď 31.7 a nebo potom až 11.8 a to nestíháme, takže asi na kratší dobu a to nám vycházelo Turecko a nebo mě paní překvapila, že když si něco doplatíme, tak bysme mohli i do Arabských Emirátů a hotel vypadal dost luxusně. Tak uvidíme, máme koukat na web a kdyžtak se stavit koncem týdne. Leni: znáš to, rodiče si nevybíráš. Bohužel je to smutný, ale nic neuděláš. Věř tomu, že když se zajdeš někam zeptat, tak ti tam uričtě ochotně poradí i bez mamky. Mape: no náááádhera :-) a jak ti je, počasí je na prd, tak asi nic moc co. Moni: jeee, to já bych masáž brala hned, ale čoveče fakt nevím o žádném vyšším stole, škoda no, by se to šiklo. Leni: mě ještě v hotelu doporučovali Prácheňskou cukrárnu, je teda asi v Sušici nebo kde přesně, ale zase prej to mají výborný a přivezou ti to kam chceš. A pak my máme koláčky z cukrárny U Krtečka, prý tam dělají i výborný dorty, ale nemám osobní zkušenost. Je to na Koterovské.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, dneska se budeme pěkně smažit.... už se na to moc těšim, až budem mít v kanclu stejně jako venku :-p vladi: tak ty Emiráty by mohli být hodně slušný, to bych si taky nechala líbit, když jsem tam viděla ty hotely a pláže v katalogu, ale už tam bude asi pořádný teplíčko :-D mape: tak to je fajn, že malej pěkně roste, jen tak dál ;-) leni: na radnici je to přesně tak, jak psala monisek...ale taky tam mají variantu, že můžou jít snoubenci spolu, ale pak nevím, jak je to pořadí dál...
Odpovědět
mika: to je právě ono, on ten pařák bude touhle dobou asi všude, s tím nic neudělám 8-( zase se aspoň prohřejeme :-D Lea: mrkla jsem ti do albíčka, máš tam tu korunku, něco podobného, ale s perličkama mám v albíku, kdybys jí chtěla, tak je k dispozici ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt, teplíčko u moře asi bude všude, ale v těch Emirátech, už by mohl být asi slušný luxus ;-) Turecko si vychvaluje spousta lidí, tak když vám nevyjde Tunisko, tak určitě jinde bude taky krásně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: tak dovča by bodla také,určo vyberete dobře a pak budou krásné vzpomínky a fotky jinak je dle počasí,dnes a zítra to bude asi katastrofa,ale nějak to přežiju, nemám Peťana,tak ani nemusím přes den ven,chodím až večer, lenileni:poslala jsem ti číslo na paní,která dělá pro ISSIS a s ní se určitě domluvíš, cenu nám řekla do 4000,- a nakonec to bylo 2600,-
Odpovědět
vladiplzen: díky za nabídku, ale s perličkami ne.... nehodilo by se mi to k šatům a ostatním věcem. Zatím jen tak koukám všude možně. Je totiž problém se šaty. Švadlena nemůže sehnat správné zdobení :-( Jinak zažívám asi pitomé období...... moje budoucí tchyně nesouhlasí s načím způsobem svatby, že je to zbytečné, že jsme měli jít někam na úřad jen se svědky a hotovo a že peníze jsme mohli dát do dovolené a podobně. Jsem na ty přípravy úplně sama :-( nemám si s kým popovídat, co jsem kde viděla, co se mi líbí, co bych chtěla, prostě nic...... Snad to nějak zvládnu.....
Odpovědět
Profilova fotka
lea: neboj, na to probírání příprav máš nás tady...moje tchýně měla ten samej názor na svatbu a nakonec na hostině juchala až do noci :-D každej remcá...ale udělejte si to podle sebe ;-)
Odpovědět
lea, naši i tchánovci ze začátku říkali to samé, že je to škoda peněz atd., ale pak už tuhle myšlenku nějak opustili, i když padla mockrát a teď zpětně bychom to fakt jinak neudělali, byla to paráda a rodičům obzvlášť se to líbilo a pořád o tom mluví, samozřejmě s klesající frekvencí, ale ten dobrej pocit z toho cítíš. Musim teda přiznat, že cca měsíc před svatbou a blíž jsme ty pocity o obřadu jen se svědky někde na úřadě měli taky, když jsme viděli, co to všechno stojí atd. Ale ve finále jsme na svatbě ještě vydělali, což jsme vůbec nepředpokládali a nakonec jsme z toho byli i v rozpacích.
Odpovědět
Nehodlám nikomu ustoupit, ale mrzí mě to...... Představovala jsem si, jak to bude skvělé, až budu chystat svatbu a teď je mi z toho nějak smutno. Ale až se mi zase něco podaří zařídit, tak bude líp. Ta radost to přehluší..... A snad to dopadne dobře. Díky za podporu!
Odpovědět
Profilova fotka
mapemo:Díky moc! Vladi:Já Ti nevim..je mi z toho všeho smutno..Nějak mi to zase připomnělo ty domácí boje a musim říct,že nemám ani dobrej pocit z toho,že mi otec povede k oltáři..Ale asi bych ho přes to všechno ranila,kdyby ne..Dneska už jsem z toho měla noční můry..a přiznávám,že se přestávám nějak těšit..
Odpovědět
Leni: je to smutný, ale pravda je, že s tím opravdu nic neuděláš. Když vidím některé dohady, tak si taky říkám, že úřad ve 4 nebo někde u moře svatba na pláži. Já se zrovna teď pohádala s mami... a taky mě to dost mrzí, měli u ní spát tchánovci, tak se to i domlouvalo a teď mi píše sms, že jako ne, že u ní to nejde a že tam spí ten její.. takže svatba příští týden a já budu nahánět ubytování a problém je, že hotel je plnej. Na druhou stranu, ještě že mám tátu, už u něj spí babi a teta, ale říkal, že není problém, že se tam složí klidně v pěti lidech a to má na locháči malej 3plus1. Dokonce jsem nám s mamkou domlouvala, že půjdeme spolu v pátek ke kadeřnici, tak to mi taky zrušila, že si našla někoho jiného... no jsem z toho zklamaná a čekám co z ní ještě vypadne 8-( ;-(
Odpovědět
Koukám, že nic se neobejde bez potíží..... škoda, že nám lidé, kteří nám mají stát po boku a mít s námi radost z našeho štěstí, mnohokrát ubližují..... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ono si asi nevyberete... Nam nejdriv taky ze si to mame udelat jen ve 4 a usetrit... a kdyz jsme to tak udelali, ozvala se druha pulka, ze jako to nepujdou na obrad a ze na nakou spolecnou oslavu se nam muzou vyprdnout, ze chteji videt hlavne obrad... no hruza... Takze obrad jsme nechali jen se svedkama a raut je pak pro pribuzny i kamarady vecer spolecne... kdo chce at prijde, kdo ne at si zustane doma :D Financne na tom asi nic moc neusetrime a jeste budem poslouchat co se komu i tak nelibi :D Ale snad si to aspon ja i manzilek uzijem :-D
Odpovědět
Taky si říkám, ať si to užijeme hlavně my a zbytek ať si trhne nohou. Smutný je to, že se většinou opravdu dohadujeme s nejbližšíma
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?