Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Není to poprvé, co slyším chválu na tuhle cukrárnu, takže tam zajdu taky. Nevíte, jestli to i dovezou na místo?
Odpovědět
Profilova fotka
lea: měla ho od nich i pajmou, tak ta by to mohla vědět.
Odpovědět
Dík, zkusím se jí zeptat.
Odpovědět
Profilova fotka
lenileni:když jsem si ho objednávala přímo u pekařky na lochotíně a ne v cukrárně,tak tam si ho musíš vyzvednout a fotku bych měla mít v albu
Odpovědět
Objevila jsem teď cukrárnu na Roudné. Jmenuje se U Marka a za kilo dortu tam chtějí 200,- + přízdoba. Jejich dorty vypadají celkem pěkně......
Odpovědět
Profilova fotka
mapemo:jj,už jsem koukla:-)krásnej:-)taky chceme do oranžova..Určo tam zajdem
Odpovědět
Profilova fotka
lea:ono je tu strašně moc cukráren..obrazit to všechno,to dá asi zabrat..my byli zatim U Samka,tam maj výborný věci,ale v našem termínu mají dovolenou..A pak jsme byli v Berušce..celkem drahý,ale udělalo to na mě dobrej dojem..hlavně by stačilo po obřadu přeběhnout náměstí a dort vyzvednout..Taky jsme byli jetě v Zadních Skvrňanech,ale tam to maj nově otevřený a pořádně neví co se dává dovnitř,odněkud to odebírají..ještě zkusíme Rózu na Klatovský a tu Isis a pak snad konečně vybereme..Většina řikala,že jim stačí dát vědět týden dopředu.. Jinak jak jste to dělaly s výslužkama?
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:Kolik bys dala za líčení?Já mam domluvenej ten salon Top design..docela se mi to líbilo,ale pak si u mě udělali obří mínus,páč mi slečna poslala do solárka na deset minut a já dva dny nemohla do práce,jak jsem se spálila..šílenost šílená hrozná..
Odpovědět
čauky ženský, akorát se chystáme do hospůdky, máme první rozlučku na Severu :-) teda spíš Pája, zná tady víc lidí, my jdem s holkama a pak se k nim přifaříme do hospody¨ Leni: já nevím na kolik to líčení vyjde, ale tady na mě paní moc mile zapůsobila a líčení se mi moc líbí, když to stihnu, tak v týdnu stáhnu fotku účesu i líčení. Dokonce mě další sobotu nalíčí ještě jednou a jinak abych si mohla vybrat, se mi to hodí, máme pak tu rozlučku. Hele ona tě šoupla na poprvé do solárka na 10 min, tak to je síla.. asi bych se tam na ně vyprdla. Jakou máš nakonec tu bižu? Jsem zvědavá :-) Jo a s tím zařizováním, ono to holt někdy nejde tak jak si člověk plánuje, ale výsledek bude stát určitě zato, takže to je to podstatný Jo a cukrárna Roza na Klatovský je už zrušená. Ještě mě napadla ta cukrárna na Míráku, ale netuším jak se jmenuje, dělají tam super zákusky a pak u toho Marka, taky moc vychvalujou, chtěli jsme odtud koláčky, ale mají akorát dovču. Pak každej moc doporučuje paní Malinovou z Kaznějova, měla jsem od ní zákusky a to je teda pastva pro jazky, fakt super. Výslužky má na starosti moje mami, já je nechtěla dělat, ale ona se rozhodla, takže máme 1 velký koláč cca 25 cm průměr, pak 10 malých svatebních a asi 30 dkg minidezertíků. Krabice jsem na to objednala z jedný firmy na moravě, mám její fotku v albu. Tak a mažu do sprchy a pak hodit do gala a vyrazit 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenileni: cukrárna na Míráku Crystal je vyhlášená,také jsme tam byli,ale nepříjemné prodavačky, musíte to probrat s cukrářem a ten tady teď není,možná bude ten a ten den nebo si zavolejte a ještě se nám vysmáli,že jsme se šli zeptat na dort v lednu a svatbu máme,až v březnu,ale potřebovali jsme jen informace a to nabyli schopné dát,takže jsme to zamítli vladi:užíte si první rozlučku,severní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:ono jde o to,že to maj pod jednou střechou-kadeřnictví i líčení..Pak bych teda musela shánět i kadeřnictví a tři týdny před svatbou v létě kdy jsou dovolený..radši asi ne..do toho solárka mi šoupla na potřetí na 10min..chtěla jsem jenom na 6,ale prej maj jenom po pěti minutách a slečna řikala,že je blondýna a na deset jí to nic neudělalo a že když si koupim krém,tak se nespálim zaručeně..A bylo to teda peklo..Ale tak líčení a účes mam vyzkoušený..tak snad to bude ok..ještě tam pujdu před finálním líčením na peeling a na zkoušku účesu s bižu a závojem,jestli to pujde nějak dohromady..Ale ještě mi napadlo,že kousek od Plazy je salon kde prodlužujou vlasy atd,je tam i kosmetika,tak tam asi brnku,jestli by měli čas..že bych zkusila ještě aspoň jedno líčení a účes..ale asi to tam bude drahý..tam v tom salonu mam líčení a účes každý prý cca za 300,-což je krásný..někde mi odpovídali,že jenom zkouška líčení 500,- účes to samý a ve finále cena za obojí 1500,- což je na mě teda fakt drahý i když je to jenom jednou za život..
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:fotky bižu dam asi dneska večer nebo zítra..Jsem pořád v práci,takže neni čas..Mam vybraný naušničky a náhrdelník a jemňoučkou korunku..Akorát jsem se pak v zrcadle otočila a ta kérka na lopatce tam byla jak pěst na oko..asi si s ní necham ještě u kosmetičky něco udělat..Nějak ozdobit nebo tak..
Odpovědět
Článek se načítá
taky jsem koukala na bižu...... internetový obchod..... krásné ceny a nádherné věci! Jenže musím počkat, až budou šaty, abych to ladila s nimi, i když vím, jaké budou, stejně nechci riskovat.
Odpovědět
Profilova fotka
tak já jsem po víkendu servaná jak zvíře. včera sme vyvrtali všechny díry na poličky atd a vymalovali (teda 1.podkladovou vrstvu) koupelnu a záchod a dneska kuchyň a obývák, ještě jsem mezi tím vybalovala a myla nádobí... teď když to píšu, tak mi přijde, že sem toho moc nenadělala, no fakt ještě nemám fyzičku.....docela mi unavilo samotný to nádobí, a to sme ho přivezli tak půlku :-) ale baví nás to a těšíme se na příští víkend, to už začnem barvičkama a už se to bude rýsovat. :-D a včera vedle ve vchodě byla svatba, nevěsta krásná, nádherný šatičky s vlečkou, ale to počasí...sme je litovali :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, holky, jak jsem doma, tak pořád lítám a nejsem na kompu, ale napravim se ;-) Vladi: Pošleš mi pls do IP kontakt na to líčení? Šlo by to? Děkuju ti:o) Možná už bych měla taky dojednat dortík :-) No a taky bych Vás moc ráda viděla :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
... tak jsem konečně vyvěsila naše oznámení ;-) Lea: ahojky, jezdíte na nějaké larpy?
Odpovědět
nazdárek ženský, tak jsem po víkendu taky pěkně servaná, ale ne tak z práce, jako z té hospůdky. Proběhlo to super, akorát nevím jak jsem to dokázala,ale mám naražený bok :-D jsem včera nemohla ani chodit, jak to bolelo... Dneska když to všechno pěkně klapne, tak frčím do Práglu na předsvatební zkoušku šatů... tak uvidíme jak to dopadne, potřebuju ve tři vypadnout. Monisek: ohledně toho líčení se paní zeptám, mě to domlouvala kamarádka,tak nevím jak to paní má. Když jí to nebude vadit, tak ti kontakt dám.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky 8-) Vladi, to muselo být divoký :-D Moni: krásný oznámení, jemňoučký a plný lásky ;-)
Odpovědět
Jo docela to byla sranda, dokonce mi nějaký neznámý mladý muž přinesl flašku šampusu a prej aby mi to vyšlo a že to mám od něj, jsem na něj koukala jak tele na nový vrata, ale bublinky jsem si dala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: teda, tak to musela být dobrá pařba :-D moni: oznamko máte krásný ;-) jsem koukala do tvýho albíčka, že tam máš staženou mojí fotečku buksusovýho srdíčka x-) to jsem ráda, že někoho taky inspirovalo :-) já pomalu začínám zjišťovat, že jsi asi 4. známá, co má ten samý den svatbu :-D to je nějaký osudový datum pro uzavírání sňatků :-D ;-)
Odpovědět
moni: musela jsem se taky mrknout na oznámko, máte ho krásný, hlavně ty srdíčka místo teček. Je to paráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi, tak to to dopadlo fakt dobře :-D To jsem zvědavá, jak ti potom dopadne rozlučka, kolik neznámých mladých mužů nějkou flašku přinese :-) Jestli je to v Plzni vůbec napadne :-D No jo, mikanek má pravdu, 1.8. se se svatbama roztrhl pytel a 8.8. na tom není o nic líp ;-) Bohužel oba termíny jsme pryč a nemůžu jít nikam okukovat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
vladi, teď mi napadá, že to je vlastně příští sobotu :-D
Odpovědět
suza: no jo, nějak to uteklo a příští víkend už do toho práskneme :-) zatím jsem v klídku ale uvidíme co ještě přijde. Modlím se, ať je aspoň hezký počasí. No a v Plzni je rozlučka teď o víkendu, tak jsem na to zvědavá, máme jí nakonec odděleně, už jsem to tu psala, ale kdo byste chtěl, tak vás ráda uvidím, zítra jdu zamluvit místo do Sky baru
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :) Taky uz finisujem, porad se mi zda ze je toho hafo na zarizovani, tak snad se to stihne :D A hlavne musi vyjit pocasi, krom obradu pak mame vsechno venku =-) vladi: my jdem na rozlucku v patek, nekam kolem namesti, netusim kde skoncime :-D Kdy jdes ty? A jinak dort a vubec pecivo berem z Malinovy z Kaznejova, je super ze to dovezou az na misto kam si reknem a i nam pujci nejaky termobox, ve kterym ten dort vydrzi az 24 hodin uplne OK :D Pani provozni v Kaznejove je fajn baba, takze zatim naprosta spokojenost, snad nezklamou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katatkoz: a na kolik vyjde dortík v kaznějově? a chutnala si? Vladi: já bych se na chvíli zastavit chtěla, ale nevím jak budem unavený, hlídáme starejm barák, tak by Jirka musel dělat taxíka, tak nevím co mi na to řekne.ještě ti dám vědět, ale na svatbu určitě dorazím :-) monisek: fakt krásný oznámko, super nápad.
Odpovědět
kotatkoz: už se nám to kvapem blíží viď ;-) hlavně nám musí klapnou to počasí. Jinak my jdeme v sobotu na rozlučku, rozjezd ve Sky baru a pak se uvidí kde skončíme :-D Pepik: určo doraž,ráda tě uvidím. Zatím nás je cca 10 holek, takže to bude slušnej babined :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pepik: dort jsem nechutnala, ale kolacky maji jednoznacne nejlepsi a nez to brat od dvou ruznych, tak vemem vsechno odsud :) Dort by mel byt 3 patrovy - tvarohovy, kazdy patro jiny korpus i jina napln s ovocem a potazeny marcipanem a marcipanovyma maslickama... odhadem rekla cenu kolem 3 tisic, ale presne by mi ji mela napsat dneska nebo zitra ;) vladi: tak to jo :D My jsme se museli nejak podelit o hlidani psu, deti a tak, navic se nekteri bali, aby se pak doma nefackovali o zachodovou misu :D Tak v patek jdou holky, v sobotu kluci :D
Odpovědět
kota: tak u nás se ty děti zatím ještě tolik neřeší, jakože to hlídání myslím, tak jdeme všichni v jeden den a je to. Možná se i někde potkáme, ale to není jistý, to se prostě uvidí, jak to dopadne a jaká bude nálada :-)
Odpovědět
holky a už máme první svatební dar v ruce :-) včera jsme od bráchy a od táty dostali poukaz k Fischerovi na dovolenou v hodnotě 30 tis. Sláááva, takže líbánky budou. Včera jsme hned koukali, takže to vypadá na nějakých 11 dní v Tunisu, all inclusive a nějaký mooc hezký hotel. Chceme vypadnout hned 4.nebo 5. srpna :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?