Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
pepik: tfuj tfuj tfuj, držím palce
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ženský, zdravím všechny nové nevěsty :-) michik: Týnice je úžasná, obřad jakej nikdo jinde neviděl, muziku si můžeš dovézt svoji. V Kralovicích na matrice úžasný ženský. Platíš 1000,- za obřadníka a 2000,- za obřad. Takže cena taky super. Pěknej parčík a vevnitř dovolí taky fotit zadarmo.
Odpovědět
lea: myslíš ta zkouška, nestojí mě to nic, to je na tom to nejlepší. A pak na svatbě jestli to budou dvě tři stovky, takže paráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak užívám si poslední volný dny před nástupem, Mape díky, taky jsssem myslela, že to bude trvat dýl a že si udělám alespoň prázniny. No i když nevíme jak se mi tam bude líbit.
Odpovědět
Profilova fotka
vladi to máš fajn, já nakonec platila 500,-
Odpovědět
Profilova fotka
Lea když gotika tak by to chtělo nějakej hrad kde to plánujete?
Odpovědět
vladiplzen: díky! Asi se tam zajdu pozeptat. i.komtesa: máme to na Švihově
Odpovědět
Profilova fotka
Lea: Jojo pěkné prostory
Odpovědět
Lea: nevím jestli ti poradí rovnou tam, já mám od známý číslo na paní, která dělá vizážistku a střídá práci v Douglasu a kosmetickým salonu. Jinak bych se tam taky nedostala. by mě to ani nenapadlo. Komtesa: prázdniny si uděláš jindy, podstatný je, že jsi tu práci našla rychle :-) určo to bude fajn
Odpovědět
vladiplzen: aha.... stejně se to tam omrknu
Odpovědět
Ahojky holky, pořád tápeme kde to udělat. Zatím nás nic krom rotundy v Plzenci nenadchlo. Už se začínám bát, že to ani nebude kde udělat :-( Jinak je fajn, že se rozrůstáme, zachvilku bych tu zbyla s Pepikem sama :-D
Odpovědět
Příštích 14 dní máme dovolenou, tak zajdeme do tý meditačky....a zajedem na Býkov. Jinak mě nic nenapadá. Byli jsm v těch Blovicích v tom Hradišti. Je to tam hezký, ale pořád to neni ono
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky.... zukl: jsem zvedava, co reknes na Bykov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem doma. trest stejnej jako před odvoláním, takže jsem naštvaná, protože kdybych se na to vyprdla, tak už bych si teď žádala o vrácení řidičáku. Sice teď by mi ještě nebyl nic platnej, ale dalších třičtvrtě roku..... Jirka mi musí vozit na každý střihání mimo Plzeň, takže má po většině víkendů na kanapy :-( a z hlídáním je to taky složitější, když si ho tam nemůžu odvézt sama. nebyla jsem zvyklá být na někom takhle závislá.... 8-(
Odpovědět
takže jak, bez řidičáku a trest?? teď jsem to nějak nepobrala.. s tím vozením to znám, než jsem sedla za volant, tak jsem taky byla odkázaná na Páju a není to ono, on sice nikdy nic neřekl a byl poklad, přesto je to super se odvézt a přivézt sama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no řidičák 18m a podmínka 10m na 2r
Odpovědět
aha, promiň, jsem dneska pomalejší.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
v pohodě. já sem ztoho taky nějak utlumená
Odpovědět
zukl, rotunda v Plzenci je ale děsně malá
Odpovědět
pepik: no ale je to stejně na houby. A jak to ted bude, to jako musíš zažádat aby ti ho vrátili? I když ono je to jedno.. Podstatný je, že už skáčeš jako laňka, hele Pája si ze mě dělal srandu celej víkend, že jsem přišla domů ráno a ještě vysmátá.. všude říkal, jakej je chudák, že na mě čeká a já trajdám po hospodách :-D :-D
Odpovědět
Skaf : na to že nás bude kolem 20 lidí, je to akorát. Horší je ta cesta nahoru. Pro babičky to neni :-|
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: no právě, že sem ho prve mohla sama odevzdat a teď by se to bralo, jako že už běžel trest, ale to mi nikdo neřek, takže teď ho odevzdám a za 9 měsíců můžu teprv žádat o vrácení...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už mám prstýnek a řešíme dort..Můžu se zeptat na zkušenosti a cenu?Zatím u nás vyhrává cukrárna Beruška u náměstí..Jinak jak dlouho dopředu jste odesílali oznámení a výslužky před obřadem nebo po hostině? vladi:Mně Honza o ruku požádal na Štědrý den..Měli jsme zařizovat od ledna,ale nějak se to všechno zkomplikovalo..já chodila do školy a pořád se něco kazilo..Je to škoda..jsem přesvědčená,že zařizovat všechno s Honzím spolu,tak to neni takovej stres..
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:jinak dneska jdu do Orchidey,ale byli jsme tam s Honzím ve středu a paní mi řikala,že bižutku nemá skoro žádnou..mohla bych se Ti pak v případě potřeby kdyžtak ozvat?
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:joo a díky za tip na Deichmana..našla jsem tam krásný boty,ale bohužel neměli v mým čísle..Byla jsem v Plaze,tam mi řekli,že poslední pár v mým čísle mají v Tescu a když jsem tam dorazila,byly už prodaný..ale hledám dál..
Odpovědět
Profilova fotka
vladi:tak bižu už mam,je super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady to dneska bylo nějaký mrtvý... tak snad v pondělí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenileni: my jsme posílali oznámko zhruba měsíc dopředu,ale těm hlavním cca 14dní před svatbou, dort jsme měli z cukrárny ISSIS,byl výborný čtyři patra,pro cca 45lidí podle porcí,najedlo se z něj 30lidí na obědě a patro a půl zbylo a cena 2600,-Kč pepik: tak to je pech s tím řidičákem,ale hlavně,že se nestalo nic horšího
Odpovědět
Profilova fotka
mapemo:Ty jo..to je krásná cena!Tak to tam zajdem kouknout..díky moc..
Odpovědět
Profilova fotka
mapemo:nemáš ještě někde fotečku?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?