Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Dobré ránko, no holky kde jste kdo? Dneska jsme zaplatili poplatek za obřad, takže už je to vážně asi všechno :-) Mape: teda ty máš hezkýho cvaldu, to bude kluk jako buk ;-) holčičku si holt uděláte příště :-D
Odpovědět
teda kam ste všechny zmizeli :-( nikde ani noha, hmmm
Odpovědět
Profilova fotka
No, to čučim, kde nic tu nic - tedy nikdo. Tak já jsem dnes dala výpověď dohodou - vlastně z donucení - krása. Musela jsem dát dohodu s 1měsíční výpovědí, jinak by mě vyštípali hned na paragrafech. Mám fakt strach ze shánění práce v týhle době:-( Ale tady to bylo psycho a už od začátku to zavánělo 8-( Mape: To je dobře, že pěkně kyne :-) Hlavně ať si ty kila pak veme s sebou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, teď chodím do práce, ale příští týden napravím všechno co jsem nestihla. Pepik: ještě jednou děkuji, jo a přáníčko mi předali :-) díky díky díky Holky moc zážitků, moc fotek tak až se v tom přehrabu tak to tu máte. Počasí bylo super a všechno tak úžasný, že bych to hned vrátila a prožila ještě jednou. Lidičky kolem a tak. Super den. Bože hned v pondělí podám více zpráviček. Papapa.
Odpovědět
Dobré ránko, Monisek: tak to mě moc mrzí s tou prací :-| to jsi tam asi měla vážně nervy vid. Určitě se zadaří a najdeš něco lepšího. Jinak jsem chtěla říct, že už mám z toho počasí deprese, to je strašný, chči... a chči... a chči... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky moni: to je k vzteku, ale snad na něco dobrýho narazíš co nejdřív... vladi: počasí nestojí za nic, snad se aspoň vyvede víkend bez deště... komtesa: tak to je fajn, že se vyvedlo a jsi spokojená ;-) tak já jsem včera dala na názor svého manžela, že jsme změnili projektanta na domeček, snad by to od tohodle mohlo být možná o 20tis.i víc levnější, tak doufám, že dělám dobře, když poslouchám svojí drahou polovičku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky, díky za podporu - jj, je dobře, že jdu z téhle práce, protože to, co jsem se dozvěděla včera, že na mě šili, to jsou pletichy horší než z telenovel - jen zírám :-o :-S No a ten můj chce prostě dál učit - takže peněz nic moc :-( Těším se na Komtesy a Pajmou dojmy a fotečky :-) :-) :-) Pajmou bysme měli přejmenovat na Pajlav :-D Mika: 20tisíc v kapse je dobrej tah a jestli máte nějaké doporučení :-) Kolik si tak budete brát hypotéku? A bude napsaná na oba?
Odpovědět
Monisek: uvidíš, že bude někde líp. Jestli ten tvůj chce pořád učit, tak to je nic moc, když vidím jaký peníze má mamka po 25 letech, tak to je k pláči. Mika: jj, každá ušetřená kačka je dobrá, to je jasný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..... moni: to me mrzi, snad si rychle neco najdes a budes tam mit vetsi klid nez tam co jsi byla... A kde uci ten Tvuj? No ono zase pokud neucis na vejsce, tak fakt moc penez neni. To vim co manzel, ucil na vejsce, kdyz si dodelaval doktorat, no ale mel tam uplne nedherny prachy, ale to je jen diky tomu, ze byly granty. Ale ty bohuzel na zakladkach a strednich nemaji.
Odpovědět
Profilova fotka
moni: mi budeme stavbu financovat hlavně z prodeje našeho bytečku, ale pokud by nám penízky nestačili, tak bychom to řešili jen nějakou půjčkou, do hypotéky nepůjdeme v žádným případě...tak ti neporadím, ale myslím si, že v manželství se píše automaticky na oba.... no snad ušetříme a půjde všechno dobře, i když výhledově bychom mohli začít něco budovat příští rok...
Odpovědět
holky to je zase den, zákazník mě prohání od čerta k dáblu, vymejšlí si jednu ptákovinu za druhou.... ale holt zákazník náš pán 8-( ale dobrá zpráva je, že právě trošku vysvitlo sluníčko, tak třeba to na ten víkend vyjde... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky bych uvítala slunný víkend, trochuse prohřát. od pondělí konečně chodím na rehabilitace, mám v tom i výřivku, tak se těším :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nazdárek pepik:výřivka jéééééééééééé, také jsem ji měla na záda a tak jsem si doma vymyslela vanu místo starého sprcháče,chybělo mi to natažení a relax, když se přestěhujete k Remusu,tak to budete kousek od nás
Odpovědět
Holky vidíte to co já, venku je jasno, modrá obloha a sluníčko, no to snad ani není možný :-D hlavně ať to vydrží
Odpovědět
Profilova fotka
map: jj, tak pak skamarádíme ty naše rošťáky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tady noční skřítek :-) No, už skoro nevidim ;-) Gejša: ten můj učí na půl úvazku na střední a dělá si právě taky doktorandský - takže částečně povinně učí na vejšce - pajdě. Učí informatiku a rád by i matiku. Teda to počasí je na odstřel - a to můžeme děkovat(a je za co), že nežijeme na Moravě. Jinak - končim tedy k 30.7. a pak mam spoustu času na běhání kolem svatby, běhat bych měla(začíná to být vážnější) kol bakalářky a hlavně bude spousta času na "běhání" s OTPčkama (alias okrasnýma tukovýma polštářkama) ;-) - všechno zlé k něčemu dobré :-D Dobrou..
Odpovědět
Ahojky holky nestíhám ani číst. Nějak neni čas. Počasí je děs, horko, zima, sluníčko, déšt a bouřka :-| Chtěla jsem se zaptat : jak jste to měli se svědkama? Vím, že většinou holka má kamarádku a chlap kamaráda.... My asi budeme mít 2 chlapy, tak jestli to neni blbý? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) Zukl: neni to blbý - moje kamarádka měla svýho bráchu, takže taky měly dva chlapy ;-) A kdy to vlastně vy dva máte? A už se ví kde? Vladi: Vám už se to fakt blíží :-)
Odpovědět
Monisek : chtěli by jsme to 10.4.2010, místo zatím neznámé ;-)
Odpovědět
Dobré ránko, moni: jj, už to máme za pár... ale zatím mi to pořád nedochází Zukl: klidně dva chlapy, nic se neděje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zukl: já taky ještě nemám rozhodnuto, taky váhám mezi kamarádkou a bráchou....dvě ženský sem taky několikrát viděla, tak je to fuk
Odpovědět
Tak to sem ráda, že nejspíš nebudeme jediný. A to se jim dávají jen vývazky? Kytka je asi blbost co :-D :-D :-D
Odpovědět
holky tak jsem se zase vytočila, od pondělka naháním kde mám balíky z eshopnu s věcma na svatbu a co myslíte, až když mi dali z toho shopu číslo balíku, tak jsem zjistila že leží na poště. Kdyby nám aspoň dali ten posr... lístek do kaslíku, ale to ne. A nejlepší je, že ten můj byl každej den dopoledne doma až někdy do jedný a pošťačka fakt nezvonila... to je opravdu společnost za všechny prachy, na to kolik si za to účtujou tak to je hnus ]-(
Odpovědět
Vladi : jo pošta, ta poskytuje teda služby na prd. Zásadně oznámení nedávají...a to od letoška přestali nosit i ty menší balíčky domu taky děs
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi: No, za chvíli by ti ten balík taky třeba poslali zpátky!
Odpovědět
Já vím, pomažu si ho vyzvednout, ale je to šílený, kdybych se nezačala shánět, tak to ani nezjistím. A nějaký stěžování nemá smysl, pak se mi někdo diví, že radši připlatím za PPL, to mi zavolá kdy a kde a rovnou ho přivezou. Kdyby to byl 10 kilovej balík, tak chápu, že ho netáhnout, ale kolik má asi tak stuha na auto a dvoje ubrousky ... jeeee já jsem zase rozčílená ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: máme to taky tak....zlatý PPl, ty už mi to přivezli i do práce :-) Pošta zazvoní a odjede, za 3 dny mi dají lístek do schránky...jenže já si je vždycky zavolám a přivezou mi to stejně :-p Malý balíky mi pošťačka přinese až do bytu, tak aspoň že tak
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... vladi: njn, ta posta je opravdu hnus.... mikanek: tak jak Ti je po tele? mne docela divoce, ale parba za to stala. Jo a jinak mam pekne odrenou tu ruku a dost boli a jeste na noze mam desnou modrinu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gejsa: ahojky, ráno se docela hlava motala, ale jinak jsem to zvládla bez újmy :-D toho svýho jsem nakonec našla... byl samozřejmě zakecanej, tak jsem se pak zbalila a šla spát a měla jsem to jen tak tak, že jsem nezmokla ;-) on už jo, dobře mu tak :-D jsem ráda, že jsme tam na sebe narazili, jinak bych si asi ani možná nezatrsala ;-) zopáknem to zase za měsíc??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mikanek: no to nas to chytilo na ceste do auta. Ale o ranu bych Ti taky mohla povidat svoje, jsem ji mela peknou :-D Taky jsem moc rada, ze jsme se potkaly... Za mesic to asi neklapne, ale uvidime, ted jsem taky jeste odpoledne rikala, ze nepojedu :-D Tak hlavne, ze jsi ho nasla. Ten muj, kdyz vcera prijel a videl tu ruku, tak rikal, ze jsem byla na bruslich a kontroloval i kolena a pak se ptal, kde jsem k tomu teda prisla. Jen ted me to stve v praci ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?