Nevěsty z Plzně. Kdo se přidá?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
noha dobrý, doma chodím bez hole. Musím se jít domluvit na rehábky, ale malej je doma, tak se mi tam nechce táhnout s ním, tak snad se dokopu odpoledne. Jinak to nechci zakřiknout, ale od září by sme měli bydlet ve svým...konečně x-)
Odpovědět
je, tak to by bylo super viď :-) pohoda, žádnej štres, jo to je to nejlepší. Já jsem ráda, že jsme sami, představa, jak mě neustále někdo nahání v baráku a chce tohle nebo tamto (tak by to bylo u přítelovo rodičů) tak by mě asi kleplo Teda to je dneska zase hnusně, když to vidím, tak se modlím, ať ten srpen se povede..
Odpovědět
Profilova fotka
no mě nikdo nenahání, i když si naši zvykli, že všechno dělám já a berou to jako samozdřejmost, ale hlavně je to ponorka.....bejt tu ještě rok, tak se místo svatby asi rozejdeme.
Odpovědět
chápu, ono i když se člověk sebe víc snaží, tak ta ponorka přijde a to je končená. já se pak dokážu rozčílit kvůli prkotině.
Odpovědět
Profilova fotka
no to já právě taky....i když sem normálně splachovací, tak teď mi leze na nervy všechno
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak kdepak máme čerstvé novomanželky?? :-D počasí se celkem vyvedlo v pátek i v sobotu, akorát včera to bylo jako na apríla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pepik: a kam se budete stěhovat?? ono je asi dobrý, když si to člověk zkusí a pak je za to vlastní bydlení pak rád o to víc ;-) my kdybychom ještě bydleli s manžou u našich, tak bysme spolu asi už nebyli, u nás hodně prudil můj táta a toho snést neni jednoduchý...
Odpovědět
Profilova fotka
Do těch novejch proti Remusu, ještě sem tam nebyla, ale mrzí mě, že tam není balkon |-|
Odpovědět
tam jak staví nahoře nebo přímo proti Remusu, a do jak velkýho, jestli se můžu zeptat? Balkon oželíš, doma jsme ho měli a teď bydlím už jak dlouho bez a prostě mi to nějak nepřijde. ¨ Můžu vám říct, že jestli se mě ještě jednou "někdo" zeptá co bude mít ten druhej na sobě na obřadu, tak mě asi klepne, místo aby řešili podstatné věci, tak tohle je jako jediný zajímá. 8-( poslední dobou, mi dotazy od rodiny na svatbu akorát lezou na nervy. Máti pořád řeší ty výslužky a dort, už jsem jí to řekla asi 10x a dokonce i poslala na mail,ale volá mi pořád do práce a ještě je naštvaná, když jako nemám čas. Chjo, někdy si říkám, že sme se měli někde brát ve dvou a pak to jenom oznámit |-|
Odpovědět
Holky, prosím, napište mi některá to číslo na paní Benešovou, já ho někde ztratila :-(
Odpovědět
Profilova fotka
vladi, to k tomu bohužel patří.... je to 2+kk, nevím přesně, ale asi přímo proti Remusu a snad hned ten první. Koupila ho totiž Jirkovo babi pro strejdu, ale ten bydlí u níá, tak nás tam nechá za energie :-D jen jsem trochu nervozní, když nevím jak dlouho se na to můžem spolíhat....ten balkon by se mi líbil kvůli kouření a prádlu :-N
Odpovědět
pepik: já vím, že to k tomu patří, ale už mi to leze krkem |-| já myslela, že jste ten byt koupili, hele ale i s babi se dá domluvit ne? Můžete podepsat smlouvu třeba na 5 let nebo tak nějak. Já vím, že to je rodina, ale přeci jenom bych trvala na smlouvě, aby pak za vámi nepřišli a do 2 týdnů vás nevystěhovali, to by bylo peklo
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no snad to nějak vymyslíme, chci se tam nejdřív mrknout a pak řešit podrobnosti.
Odpovědět
to je jasný, my jsme si nechali zpočítat rekonstrukci koupelny a záchoda, no a komplet nás to vyjde na 100 tis. Tak to abysme zase začali šetřit.. ale na druhou stranu to udělá firma, všechno komplet a za 14 dní hotové.. tak počkáme ještě na další nabídky a po svatbě uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
pepik: tak tam jsou krásný bytečky a hlavně ten výhled na Plzeň, to musí být paráda x-) balkon oželíte, určitě je někde venku nějaký pěkný posezení u hřiště s lavičkama, tak budeš chodit vegetit a kouřit tam ;-) vladi: tý jo 100tis., no jo, ale co teď není levný...když to budete mít sakumprdum, tak to aspoň budete mít bez starostí :-) to mi bychom potřebovali do bytu do budoucna pořešit novou kuchyň, ale dokud slouží ta stará, tak na to zatím kašleme...ono je pořád do čeho cpát peníze :-S
Odpovědět
mika: jj, je to dost, jenže tam potřebujeme udělat elektriku a máme dřevotřísku jádro a chceme to vyzdít, takže o to je to dražší, jo a zazdít dveře z kuchyně, plus nový rozvod vody, takže proto ta darda. Jinak by to asi bylo levnější. Půjdeme do toho, ale vážně až po svatbě uvidíme, kolik nám zbyde a kolik dáme dohromady. Linku bysme taky chtěli, ale zatím tam máme docela slušnou dřevěnou, takže ta ještě vydrží, musí. Pak ještě plovoučku v předsíni, ale to je v poho, máme malinkou tak to vyjde levně. No a pak už snad delší dobu nic
Odpovědět
Profilova fotka
vladi: tý jo, tak to věřím, že to jsou pořádný úpravy, nás se naštěstí povedlo, že jsme koupili byt už s prodělanou rekonstrukcí, akorát na nás zbývá vyměnit původní plechovou kuchyň, ale zatím svůj účel plní, tak to uvidíme až časem ;-) u nás pořád hraje to, jestli se pustíme do toho stavění nebo ne, jestli má ještě cenu něco investovat do bytu...v pátek jsme byli za projektantem a to jsme se nestačili divit, co je všechno ještě potřeba oběhnout a hezky tam na nás vybalil sumy za projekt na sítě, různý nutnosti, který se musí udělat, kdyby si je stavební úřad vyvzpomněl :-( pak už se ti nedivim, na kolik vás vyjde ta rekonstrukce....
Odpovědět
Profilova fotka
no jo nic není levný, ale zase to budete mít krásný a budete z toho mít radost, my si zatím nic do vlastnictví nemůžeme dovolit.to budem řešit asi až po dalším dítěti, při mateřský by sme hypošku neutáhli. no je to ve hvězdách ale taky bych nejradši baráček, aby děti mohli běhat venku, to je pak menší starost ;-)
Odpovědět
pepik: to chápu, my jsme kupovali to dva jedna, abysme neplatili pořád někde pronájem, taky jsme chtěli větší, ale ono to pak všechno uplatit, kort když chceme mimčo, by nebylo jednoduchý, takže prozatím nám stačí byt a co já vím co bude časem. Měla jsem docela strach, se ted zadlužit na velký byt, kdy splátka bude cca 11 tis plus klasika nájem a ostatní věci. Je to darda, s mimčem a mateřskou bysme to asi nezvládli.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky při pondělku, Tak ve čtvrtek vám sem snad hodím oznámko :-) To je fakt - esli to jsou všechny trable, co jsme si měli během svatby zažít, tak jsem ráda :-) Mhmm, tak že bysme taky nechali jen prostěradlo místo bryndáku. Holky i tak díky moc za postřehy ;-) Vladi: hoď mi, prosím, do IP kontakt na papírové krabičky. Děkuju. Novomanželkám a jejich manželům posílám veliké gratulace a přání aby krásné nakročení do života přešlo v pohodovou cestu plnou sluníčka v duši a úsměvu na tváři ;-)
Odpovědět
Moni: tak máš webovku v IP, jak říkám, já s nima byla moc spokojená a krabice jsou super. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi: Díky, už jsem mrkla a myslím, že lepší jinde neseženu (nemám známou cukřářku ]-( ). Vypadají krásně a rozměry jsou taky super!
Odpovědět
Moni: cukrářku sice mám, ale ta zase neměla krabičky, teda ne takový hezký. A tuhle velkou co mám asi za 13 kč, tak to je super.Hned to vypadá líp. Jak je to výrobce, tak mají o dost nižší ceny než na eshopu. Tam jsem koukala, že velká s potiskem by stála až 30 kč
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek,teda vy jedete kdyby jste potřebovali někdo instalatéra,tak jsem tu,teda manžel vladi:hlavně si neberte firmu na kompletaci koupelny fa.Straka, je to spíše nyní kvalita někde jinde než to bylo dříve,manža pro něj dělal vodu a loni ukončil spolupráci právě kvůli té práci,vše rychle a pak lidi volal,že tam je tuto a tamto nejde my snad nějakou dobu vydržíme ještě v tom našem 1+1,ale bude to záhul, prodáváme pozemek ve Chválenicích,ale je tam debil,který vlastní sbnad všechny příjezdovky (drží s ním i starosta,protože investuje do rozvoje vesnice)a ten to chce od nás koupit,ale za pár šupů a ne za odhadku a tak když my nechceme jemu,tak on tam nepovolí novému majiteli příjezd a s věcným břemenen to nikdo nekoupí,tak jsme rádi alespoň za byteček novomanželky: vše nej,ať jsou teď vaše dny jen ty nejhezčí,bez mráčků a plné jen lásky zítra ráno ultrazvuk,pak dám vědět
Odpovědět
Ahojky holky, my s přítelem žili kolem 2 let u mých rodičů. Bylo to v pohodě, až na babičku ;-) . Teď bydlíme už ve svém domečku rok a je to super. Nikdo nám do ničeho nemluví a máme svůj klid ;-) Jinak člověk se zadluží raz dva, ale dneska to asi jinak nejde. Jsem zvědavá až budeme chtít mimčo jak to zvládnem.
Odpovědět
Nazdárek, Mape: tak držím pěsti at to dobře dopadne ;-) Zukl: to je to co jsme řešili my, jestli víc zadlužit a pak nevím nevím mimčo, takže máme náš dva jedna, kam se vejdem is mimčem a zvládáme platit v poho, no a časem se uvidí :-) A kde máme ty naše novomanželky, ticho po pěšině, ani jedna sem nepísla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Bré dopoledne, Mape: to je naprdlačku s tím pozemkem! ]-( Mno, za chvíli se začnu koukat po větším bydlení taky - takže kdybyste někdo měl tip na byt 4+1 nejlíp, nebo 3+1 velký, tak sem s nim :-) Chtěli bychom ho koupit tak za rok, rok a půl, i když nevim, esli je to nej časování, když bych se za rok chtěla začít úmyslně zakulacovat (poprvé v životě úmyslně :-D ), ale právě že bych chtěla malé přivést do většího :-) Takže, kdyby bylo něco super k mání už teď, tak do toho půjdem!
Odpovědět
moni: o větším bytě teda nevím, ale začala bych po realitkách koukat teď, přeci jenom jsou zatím nejnižší ceny, tak by se to možná i vyplatilo. Záleží kolik do toho chcete vrazit, ale co jsem koukala, tak teď ty velký byty nejsou zase tak drahý. Myslím, že do cca 2 mega byste se vešli s pěkný velkým rekonstruovaným bytem
Odpovědět
Profilova fotka
monisek, koukni na pohodlíčko cé zet
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek, ultrazvuk OK, je to na 100pro kluk,ale dnes se moc nechtěl ukázat, byl za placentou,tak nemáme ani fotku,změřit také nešel,ale váhá je cca200g,je to cvalda.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?